דיון קצת רציני...

dannyshadow

New member
דיון קצת רציני...

הייתי רוצה לבקש את דעתכם אבל תגובות ענייניות... טנקס
טוב בעקבות דיון שהתנהל (ומתנהל- אתם מוזמנים להגיב) כאן החלטתי לפתוח דיון גם פה רק שפה זאת תהיה שאלה יותר ברורה: האם אתם מאמינים בדרך ללכת לבד? ( הכוונה להצליח בכוחות עצמכם בשואו ביסנס) או שאתם מאמינים בדחיפה מקצועית נקרא לזה- כוכב נולד ושאר התחרויות? ועוד שאלה: מה לדעתכם עדיף- ללכת לאודישנים ולהכשל או לא ללכת בכלל? אבקש תגובות עם פירוט ושיהיה דיון (שיחה) יפה
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ התשובות שלי אני דווקא מאמין בדחיפות מקצועיות כמו כוכב נולד, סך הכול לדעתי זה רק מפרסם אותך ומביא אותך לבאות, שם תוכל\י לעשות מה שבראש שלך- להופיע, לשיר בכול מקום ובכול זמן (בערך). ולדעתי גם שווה להגיע לאודישנים ולהכשל מאשר לא להגיע בכלל, החוויה שזה נותן לך זה עוד ניסיון וזה גם בוחן את הכשרון שלך. מוזמנים להגיב

אוקה כנסו

לדעתי שווה ללכת לאודישנים.. זה סבבה כל הדרך והמתח וזה.. בשבילי הכל בשביל הכיף.. התקבלתי סבבה לא התקבלתי אני ד'עת שניסתי ..חוויתי חוויות ושיהיה לי בכיפפפ מואההההההה

shirel 1211

New member
אמממ...

תראה, לדעתי עדיף ללכת גם כשאתה לא בטוח שתעבור את האודישן... אם לא תלך לאודישן יש סיכוי שתתחרט... וגם כשאתה הולךלאודישן כמו לתוכנית "כוכב נולד" אתה מקבל דעה מקצועית...

noam666

New member
לדעתי..

כדאי ללכת לעשות אודישנים בלי פחד מקסימום לא עברתי גם אם הייתי יושבת בבית לא הייתי עוברת.. גם עם יש פדיחה פסדר עובר אחרי שבוע נשכח.. בקשר לכוכב נולד וזה לדעתי זה ממש לא כדאי כי זה כמובן מי שהקהל אוהב ובנינו היו מלא ששרו יפה יותר מעדי כהן ועוד הרבה שהגיעו רחוק והעיפו אותם בהתחלה למה--> הם מכוערים ומגעילים ובלהבלהבלה..

לפי דעתי

כדאי ללכת לאודישנים לפחות לנסות, תמיד כדאי לנסות דברים חדשים, וגם אם לא מתקבלים לומדים מזה לפעם הבאה.....
אוהבת צליל...

Ben LeVi 232

New member
דני?

מה המצב? נחמד שחזרת.. דעתי לשאלה היא שתוכניות כמו כוכב נולד רק מתסכלות זמרים אחרים וזה גם לא הוגן באיזשהו מקום. לא אומר שזה לא מגיע לאותם זוכים, נינט למשל- כוכבת אמיתית
אבל תחשוב על זה שיש זמרים מעולים שמשקיעים הרבה שנים וכסף בשביל להגיע לחצי ממה שאותם ילדים מגיעים בפחות מחצי שנה... אם הייתי אומן כזה שמנסה להגיע לאן שהוא ורואה איזה חייל שנהיה זמר וכוכב זה היה מעורר כעס כלשהו...

dannyshadow

New member
נחמד לחזור.

זה באמת קיצור דרך רציני, השאלה האמיתית היא לפי מה הם קובעים מי זמר ומי לא- מראה? כישרון. (בספק) זאת באמת בעיה... במסגרת הזאת צריך יופי וכשרון. עם זה אפשרל להצליח. בלי זה.. לא נראה לי

חחחחח...

אני מאמינה שצריך לקבל דיחפה מקצועית בהתחלה, ואז כבר לראות מה קורה
נגיד ללכת לכוכב נולד, לזכות במקום 1,2,3 ואז כבר לראות לאן (יעני פרסומות וכאלה) מקבלים אותי או רוצים שאני יבוא לאודישן, ואז להחליט אם אני רוצה עוד עזרה מקצועית, או להסתדר בעצמי או עם סוכן... אני מעדיפה ללכת לאודישן ולהכשל ודעת שניסיתי, מאשר לא ללכת ולפספס הזדמנות
כי בסך-הכול אותם בוחנים לא מכירים אותי, וזה לא יהיה בשבילי פאדיחה להכשל מולם
אני מבינה אם זה היה אבא או אמא של איזה חברה שלי (או יותר גרוע, אוייבת שלי) ואז להכשל וזה יהיה פאדיחה
אם אני לא אלך בכלל, אני יוכל לפספס הזדמנות שיכולתי להתקבל ולא הלכתי...

אתושששש

New member
התשובותת שליי..

האם אתם מאמינים בדרך ללכת לבד? או שאתם מאמינים בדחיפה מקצועית נקרא לזה- כוכב נולד ושאר התחרויות? אני מאמינה.. כי בסה"כ מי שלא במקצוע אין לו שום דרך להתחיל להיות.. אם הוא לא מקבל עזרה תמיכה ועצות מאלה שכבר כן.. אני חושבת שתכנית כמו כוכב נולד זאת תוכנית מעולה!! שמגלה אנשים אם כישרון.. שיש להם את זה.. מה לדעתכם עדיף- ללכת לאודישנים ולהכשל או לא ללכת בכלל? ללכת לאודישנים ברור!! אם לא תנסה לא תדע.. ועדיף לדעת שאתה לא כל כך מצליח בזה מאשר לשבת בבית.. ולא לעשות כלום..

למעלה