דיון - GG Passion For Fashion.

JAP Noa

New member
דיון - GG Passion For Fashion.../images/Emo18.gif

בגלל שכבר בכלל אין שומדבר על הסדרה פה [כי ברור שאנחנו יותר מעניינים
] החלטתי להביא אותה בדיון שלפחות אותי ממש מעניין. מה האאוטפיט שהכי אהבתם בסדרה? איזה בגד הייתם מוכנים לעשות הכל בשביל שיהיה שלכם? מי הדמות שמתלבשת הכי טוב לדעתכם? הסטייל של הדמויות מתאים לאופי שלהן? באיזה פרק היה את הסטייל הכי מושקע? ובאיזה הכי פחות? אתם מעדיפים את הדמויות בבגדי קז'ואל או דווקא בשמלות נשף? תחפרו!!!1 תכתבו כלללל מה שבא לכם! באריכות! ותצרפו תמונות ואל תתעצלו. (אחרת אני ארביץ לכם
) אהההה ואם אתם מצרפים תמונות מפרקים של עונה 2 פליז תסמנו שזה ספוילר וזה, כדי שלא יעלו עליי אח"כ. טנקיו

Shexy Peanut

New member
אומממ

אני לא זוכרת את האאוטפיטים אז אני לא יכולה לבחור משהו אהוב.. כעיקרון אני אוהבת איך שבלייר סרינה וג'ני מתלבשות מאוד.. הבנים פחות ^^" (במיוחד דן. שונאת נורא תסגנון לבוש שלו
) החלטתי להביא אותה בדיון שלפחות אותי ממש מעניין. את רוב הבגדי קאז'ואל שלהם הייתי רוצה D: כולם מדהימים שם
במיוחד הקאז'ואל של ג'ני וסרינה.. כי זה יותר היפ כזה :) מי מתלבש הכי טוב? אני חושבת שג'ני.. ובלייר... אבל הסגנון של שתיהן כל כך שונה שאני לא יכולה לבחור אחת.. הסטייל של הדמויות מתאים לאופי שלהן? מאוד!! בלייר מין שמרנית כזו והיא מתלבשת בהתאם.. וצ'אק שהוא ספויילד בראט מתלבש בהתאם גם.. ג'ני למשל התחילה להתלבש יותר רוק'נרול כזה בגלל כל הקטע של המרדנות שלה וזה... חוץ מזה שאר הדמויות מתלבשות כמו בני אדם רגילים
(חוץ מדן.. ששוב.. אני פשוט שונאת את רוב הדברים שהוא לובש. במיוחחחחחחחחד ת'נעליים
אבל זה עיניין של טעם אישי נראלי) אומ.. אין לי יותר מה לומר בנושא.. חחח חוץ מזה שהבגדים מדהימייים כמעט תמיד.. ואפשר לראות שמשקיעים בזה..

JAP Noa

New member
טוב אז אני אתחיל..../images/Emo3.gif../images/Emo58.gif

קודם כל אני חייבת להגיד שחלק ממה שמושך בגוסיפ זה הבגדים והאופנה והכל.
האאוטפיט שהכי אהבתי בסדרה מכל הפרקים, אחד כזה שאמרתי - ווואו אני רוצה גם, הייתה השמלה של בלייר בדביוטון בול. היא הייתה כזאת נסיכותית והכי הכי מתאימה לדביוטון בול, כי מישהו צריך לספר להם שבדר"כ בקוטיליון השמלות הן לבנות
היא הייתה הכי קרובה למקור. גם השמלה של סרינה בפרק הזה הייתה מושלמת, אבל קצת פחות. האאוטפיט שייזכה במקום השני זה השמלה של סרינה בוויט פארטי בפרק 1 של עונה 2.
אם השיער שלה לא היה מוזר זה דפנטלי היה במקום ה-1. וגם השמלה שסרינה לבשה לדייט הראשון עם דן. שחורה כזאת.
ממממ אין בגד שהייתי מוכנה לעשות הכל אבל יש אקססוריז - התיקים שלהם!
בעיקר, התיק של סרינה מדה מאגניפיסנט ארצ'יבלד.
ה'. התיק הוא של בלייק בכלל נראהלי,כי בכל מיני תמונות פפראצי היא מסתובבת איתו, ולא נראהלי שהיא סתם לוותה אותו מהסט. הוא שאנל קלאסי ומושלם והייתי הורגת בשבילו
חוץ מזה שבכלל כל התיקים של סרינה גורמים לי לרצות לשדוד בנק וללכת לבקר בשאנל / מיומיו / פראדה.
הדמות שמתלבשת הכי טוב, זה כזה ברור שזה יהיה סרינה חחח
אני פשוט אוהבת את כל האאוטפיטים שלה. היא כזאת אאוטגוינג וזורמת ומשום מה זה תמיד מתבטא בסגנון שלה. רואים שהיא כיפיית!!
אני ממש אוהבת את הקטע שהיא משלבת שמלה רגילה עם מעיל עור וזה הופך את הלוק לכזה מגניב. ובכלל לא משנה באיזה סגנון היא הולכת, הרוקנרולי הרגיל שלה, היותר גלאם כמו בפרקים האחרונים, או סתם הקזו'אל שלה שהוא כזה קייט מוס סטיייל. אהא
אם יש דמות שהייתי רוצה לשדוד את המלתחה שלה זה דפנטלי סרינה. ומהבנים אני ממש אוהבת את הסטייל של צ'אק. כאילו הוא מתלבש הכי מיוחד, והיחיד מהבנים שיש לו אמירה אופנתית. דן מתלבש כלכך מכוער, ונייט כלכך מושלם ומלבישים אותו כל כך משעמם. אני אוהבת שצ'אק מגוון, ויש לו סטייל ממש אדיר, וגם ממש מתאים לאופי שלו. הוא כזה "טווס" שמחפש להשוויץ, והלבוש שלו כלכך מצביע על זה. הוא כזה ארגנט. הסטייל בסדרה כל כך מתאים לכל אחת מהדמויות, ברמות פשוט מדהימות. כאילו אתה רואה איך הם מתלבשים ואתה יכול לאפיין אותם ברגע. בלייר מתלבשת תמיד מתאמץ כזה, מנסה יותר מידי להיראות מוקפדת, שזה כלכך האופי שלה. מתאמצת יותר מידי
סרינה תמיד נראית כאילו היא זרקה על עצמה את הדבר הראשון שהיא ראתה שהיא יצאה מהמיטה, וזה גם האופי שלה
ג'ני התחילה כילדה הטובה שמעתיקה את השמלות של המעצבים, ובפרק האחרון היא הפציצה בשינוי שלה עם הבגדים בסוף הפרק. רואים שהדמות שלה מתלבשת לפי האופי שלה שמשתנה. והיא נהייתה כזאת פשיוניסטה. אדיר. [שרק תפסיק להסתפר כאילו חיות מתו לה על הראש ויהיה מצוין.] צ'אק הוא כזה ארגנט ושוויצר והספוילד ניו יורק קיד שיש לו הכל ובחיים לא אמרו לו לא, והסטייל שלו כל כך ממחיש את זה. בעיקר החליפה הסגולה מפרק 13 בעונה 1, והחליפה האדומה מפרק 6. דן מתלבש כמו האופי שלו, מ-ש-ע-מ-ם. ונייט מתלבש כמו האופי שלו, חסר אופי
והבגדים של וונסה כלכך צועקים "אני בונה את המלתחה שלי בהוטטופיק וH&M" כלכך בשונה משאר הדמויות. הפרק שהיה בו את הסטייל הכי שווה היה לדעתי הפרק של הנשף מסכות. הם כולם היו כלכך מושקעים ומתוקתקים, והמסכות כלכך הוסיפו. ממש אהבתי את הסטייל של כל הפרק. השמלות היו מדהימות ולא יותר מידי מצועצעות ותחפושותיות. חוץ מזה גם ממש אהבתי את הסטייל בפרק ה-1 של עונה 2, השמלה של סרינה הייתה כל כך שווה. וכמובן את הפרק של הדביוטון בול. הפרק שהסטייל בו הכי איכזב היה 17 קנדלז. לא היה שם אפילו אמירה אופנתית אחת שהייתה שווה משהו. [והשמלה של סרינה בכתה - אני פיג'מה, אני פיג'מה. מחריד.] חוץ מזה שדיי התאכזבתי מהסטייל של הפרק האחרון של עונה 1. יחסית לחתונה של האפר איסט סייד, הם ממש לא התפרעו. כולם התלבשו רגיל, השמלה של סרינה הייתה פשוט מזעזעת! בלייר היחידה שהתלבשה כמו שצריך לשם, פעם ראשונה שהיא לא התלבשה מתאמץ. אני אוהבת אותה כשהיא קלילה. אני מתה עליהם גם בקז'ואל וגם בשמלות נשף, אמנם בנשפים הם יותר מפציצים אבל הסטייל שלהם של היום יום מדהים. אני אוהבת את זה שהם לוקחים טרנדים ומעצימים אותם, כמו עם המעילי טרנץ' הצבעוניים, הגרביונים הצבעוניים והעונה עם הגרביוני תחרה. הכי מגניב שהם לוקחים תלבושת ביתספר רגילה ומשדרגים אותה. זה כלכך סטייל. חפרתי, והשקעתי את חיייי בתמונה כדי שתוכלו לראות למה התכוונתי. התיק בתמונה הכי משמאל למטה הוא התיק בתמונה העליונה גם. תגידו אם קראתם, שלא חפרתי סתם
[אמרתי לכם שזה הנושא שהכי מעניין אותי
]

vv56305

New member
../images/Emo58.gif../images/Emo58.gifFashion

מה האאוטפיט שהכי אהבתם בסדרה? כמו שאמרת לפני, השמלה הלבנה של סרינה מפרק 1 של עונה 2 פשוט מדהימה ברמות קשות! הבנתי שהיא של אוסקר דה לה רנטה
איזה בגד הייתם מוכנים לעשות הכל בשביל שיהיה שלכם? סרינה לבשה חולצה בפרק 8 של העונה ה-2, כזו משוחררת וחושפת כתף שהיא בול הטעם שלי
שהיא באה עם בלייר לגלריה של רופוס, לא מצאתי תמונה שלה
מי הדמות שמתלבשת הכי טוב לדעתכם? כמובן סרינה. אבל אני אוהבת גם את הסגנון של בלייר, אם כי לא בטוח שהייתי לובשת את הרוב... לג'ני וונסה יש יציאות בוהו-שיק יפות לפעמים. הסטייל של הדמויות מתאים לאופי שלהן? בלייר וסרינה מאד. צ'אק מתאים, למרות שהייתי נפטרת מהעניבות פרפר הלא סקסיות שלו, אבל בגדול אחלה. דן ונייט קצת משעממים, לנייט לפעמים יש חולצות יפות. באיזה פרק היה את הסטייל הכי מושקע? הממ לא זוכרת, לדעתי 99% מהסצנות מאד מושקעות. ובאיזה הכי פחות? גם לא זוכרת ספציפי, אבל יש פרקים שרובן מתרחשים בבית ספר, ואז זה בעיקר המדים וזה פחות מעניין. אתם מעדיפים את הדמויות בבגדי קז'ואל או דווקא בשמלות נשף? תלוי את מי: סרינה- קז'ואל, בלייר- שמלות נשף, צ'אק - כמו שהוא, לא קז'ואל ולא שמלות
ג'ני - קז'ואל, וונסה- קז'ואל, כי לפעמים הוא חמוד ואני לא אוהבת את השמלות "ערב" שלה. זהו בגדול

vv56305

New member
../images/Emo58.gif../images/Emo58.gif אהבתי מאד גם את זה

עוד לוק מהמם של סרינה מיום הביקור באוניברסיטת ייל. יפה פשוט מכף רגל ועד ראש

דיון מעניין מאוד..../images/Emo13.gif

טוב.. קודם כל אי רוצה להתחיל עם המתלבשים הגרועים שלי או יותר מתלבש גרוע.. דן..WTF? הלבישו אותו כמו זקן בעצם לא...אבא שלו מתלבש יותר יפה!
לגבי סרינה אני מאוד אוהבת איך שהיא מתלבשת ביומיום אבל אני שונאת את רוב שמלות הנשף שלה..הן פשוט מוגזומות.. לעומתה בלייר..היא אחת הדמויות שיודעת להתלבש לאירועים..
משום מה אני לא וכרת אף תלבושת שלה מהיומיום..זה לא סימן טוב..יכול להיות שזה פשוט לא מעניין..? ג'ני לדעתי מתלבשת די טוב..כאילו יחסית לסדרה היא ממוצעת כזו יש לה קטעים של הברקות למשל השמלה שהיא שמה לנשף התחפושות..
לגבי צ'אק ונייט הם מתלבשים נורא יפה..וה גם נורא מתאים לדמויות שלהם..ובואו נהיה כנים גם אם הם ילבשו אליהם שק הם יראו נהדר...
השמלה הכי מזעזעת שאני זוכרת..היא השמלה שונסה לבשה בחתונה של בארט ולילי..
מה היא חשבה לעצמה?!

keren didi1

New member
אהבתי את הבגד של ג'ורג'ינה בעונה ה-1 פרק 16..

או 17 אם אני לא טועה אהבתי הכל ובמיוחד התיק המהמם של Valentino
אהבתי את הצירוף של הג'קט שמוסיף המון לאאוטפיט והגופיה הארוכה עם השרשראות הארוכות שמוסיפות והסקיני ג'ינס בהיר...זה האאופיט האולטימטיבי לפי דעתי

keren didi1

New member
הבגד שבלייר לבשה בפרק 11 עונה 1

העליונית משתלבת יפה עם השמלה,השרשרת מוסיפה המון ללוק ולא לדבר על הגרביונים השחורים שמשתלבים יפה עם הנעליים

h e n y

New member
טוב אז ככה

תאמת שאני מודה שאני לא טובה באופנה....אז אני יתמצת את זה בקצרה: בלייר: מתלבשת מדהים אבל לפעמים יוצא לה ללבוש דברים מוזרים מידי לטעמי.. בשמלות ערב היא כובשת. סרינה: מתלבשת בקזואל מדהיםםםםם יש לה טעם מעולה..פשוט ויפה. ג'ני: אני אוהבת את הלוק המרדני הזה עם החצאיות והכל..אבל יש לפעמים דברים מגעילים שהיא לובשת כמו בפרק האחרון{מה זה לעזאזל, שמלה או שהיא סתם שכחה את המכנס שלה??} לגבי הבנים: דן מתלבש מזעזע!! צ'אק יותר מידי אלגנטי!{אבל לא משנה מה תשימו עליו זה יראה יפה} ורק נייט מתלבש יפה!!

happy apple

New member
אוקי..(../images/Emo58.gif)

*אני כולך אוהבת את הסטייל של סרינה אבל ממש הבוהו שיק הזה אני מממש לוקחת השראה מהדמות , ולפעמים מנסה להתלבש בעצמי ככה
וגם אוהבת את כול הלוק שלה בערב שזה בדרך כלל כולל הרבה גלאם וזוהר *בלייר כולך שיק בגנון שנות ה50 כזה שזה פלא וכיף לראות עם כול הגרביונים והמעילים השכמיות והקשתות פשוט גרר
אבל זה נראה כאילו במציאות אף אחת לא תתלבש ככה *אה ואני ממש אוהבת שעושים צילמים כאלו שרואים את הבנות בבית ספר שלכולן יש גרביונים כאלו מגניבים ונעלי בובה , והם לא מותאמות כאלו יש ממש מלא צבעים וזה חח חולה על זה
.. *אה מהבנים הכי יפה מתלבש נייט
למרות שבעונה השנייה פחות כנראה בגלל מה שקרה למשפחה שלו *ואני נורא אוהבת את הסטייל של וונסה שממש סטרייט שיק שכזה וזה מגניב לאללה ... הנה הופעות שאהבתי---?>(חחח יכול להיות ששמתי את כול הלבוש שהיה אי פעם בתוכנית חח מה לעשות הכול אני אוהבת...) ולסיכום כול הכבוד למי שמלביש אותם , זה ממש השקעה ענקית כול פרט ופרט נראה מדויק כזה , זה נראה ממש קשה לשלב ככה לכול דמות , אם תשימו לב אפילו לניצבים משקיעים בבגדים בטירוף...

LuXx

New member
אממ..

אין אאוטפיט אחד ספציפי שאני הכי אוהבת. אני אוהבת את הרוב. כולם כ"כ מהממים שם! הדמות שאני הכי אוהבת איך שהיא מתלבשת אני חייבת להגיד שג'ני בסוף העונה הראשונה וכמובן גם בלייר. אני ממש אוהבת את השילובים של הצבעים ששתיהן עושות עם הבגדים והאקססוריז ואני מתה על הקשתות (אני בעצמי חולת קשתות!) שתיהן לבושות מדהים לדעתי! כמובן אני גם מאוד אוהבת את איך שסרינה לבושה אבל את ג'ני ובלייר יותר. מהבנים כמובן אני אוהבת את איך שצ'אק לבוש. לכל הדמויות הלבוש מתאים כ"כ! ג'ני באמת רואים שככל שהיא משנה כך גם הלבוש שלה (משתפר!), בלייר מאוד מוקפד מאוד שמרני(ומהממם!) בידיוק כמוה, סרינה כאילו היא זורקת על עצמה משהו ותמיד תראה טוב -זורמת , צ'אק מפונק עשיר מתגרה, נייט ברגיל כזה, ודן לבוש כמו אחד שהוא לא עשיר, ונסה לא אכפת לה מה חושבים היא זו היא והיא שמחה במי שהיא. אין טעם לתאר את כל השאר כולם מתלבשים בהתאם לאופי שלהם. אני הכי אוהבת את הדמיות בקז'ואל וכמובן שהייתי עושה הכל בשביל הבגדים של בלייר,ג'ני וסרינה ( jealous) וגם השמלות נשף מהממות אבל עדיין הקז'ואל יותר.. ממ יותר! ואגב אני מתה על התספורת של ג'ני בסוף העונה ה1 מהממת! ומתי העונה השניה מגיעה לארץ?

למעלה