דיון

Volldemort

New member
דיון ../images/Emo17.gif

(או: סתם ניסיון להפעיל את הפורום
) בשנה האחרונה נדמה שאירלנד הפכה פתאום ליעד תיירותי נחשק בידי מטיילים ישראלים. אחרי שלמשך עשרות שנים היא לא נהנתה מפופולאריות, אפשר לראות עכשיו עשרות טיסות, מבצעים, טיולים מאורגנים וחבילות לדבלין ולמקומות נוספים באירלנד. מה דעתכם על כך? האם אתם שמחים שפתאום האי הירוק הפך לעוד מקום שהישראלים מצאו וכולם נוסעים לטייל שם, או שאתם מעדיפים שאירלנד תישאר פנינת-החמד-הסודית שלכם מבלי לחלוק את האהבה הגדולה שלכם לאי עם עוד המוני ישראלים?

jonbaum

New member
אני באירלנד כבר כמעט עשר שנים

ואם זה "מנחם" אותך, נתקלתי בתיירים ישראלים אולי פעמיים. כמה שלא יבואו, אני חושב שאירלנד מספיק גדולה בשביל להכיל את כולם. בקשר ל"עשרות טיסות", אני חושב שאתה טועה. ארקיע טסה הנה בקיץ כבר 4 או 5 שנים. בשנה הראשונה היתה טיסה אחת בשבוע מיולי עד סוף ספטמבר. אחר כך הם עלו לשתי טיסות בשבוע. אבל בשנה שעברה (וזה בדוק כי אני טסתי איתם לארץ) היתה רק טיסה אחת כל שבוע ורק ביולי אוגוסט, כלומר בסך הכל שמונה טיסות. עוד לא שמעתי כלום לגבי התכניות שלהם השנה.

Volldemort

New member
טוב טוב, תהרוג אותי. ../images/Emo3.gif

דווקא שאני הייתי באירלנד פגשתי לפחות 3 פעמים קבוצות תיירים מישראל.

Volldemort

New member
כמעט. הפצעים הנפשיים עדיין כואבים וקשים מנשו

נו, באמת, לא התכוונתי לזה. התכוונתי כאילו יש לך זמר שאתה ממש אוהב, יש לו המון שירים שמדברים אלייך ואתה מת על הסגנון שלו. הזמר הזה לא מי יודע מה מוכר ופופולארי, אבל זה לא ממש משנה לך. ופתאום הזמר משחרר סינגל מצליח וכולם אוהבים אותו, התקשורת חוגגת עליו ואתה מרגיש כאילו הדבר שהיה פרטי שלך הפך לרשות הכלל...

if it's any help

I work in a hostel in Dublin, and today was the first time since September I ran into Israeli guests I haven't really met any Israelis here since I got here, but I can tell you that Dublin for example is just like other Major cities- you can go the places wehre you'll be the only non-Irish and you can spend weeks without talking to a single Irish person

thesheep

New member
הישראלי המצוי

אני מבין על מה אתה מדבר, לחלוטין. ישראלים יכולים להיות עם מאד מעצבן, מאד המוני ורועש. אירלנד היא אכן מקום קסום וייחודי, ולטעמי היא לא ממש יעד תיירותי מושלם לישראלי הממוצע, בניגוד לטורקיה, למשל. (מזג אוויר, מחירים, שפה...) אני לא חושב שיש מה להבהל, אירלנד עדיין "שלנו" בניגוד להודו ודרום אמריקה, שכבר מזמן הפכו ל"טקס מעבר" לצעירים ישראלים.

למעלה