דיון!

Lechko

New member
דיון!

כיוון שראיתי מה קרה כשבדקו מה אנשים שונאים בסלסה והגבתי גם שם, (טל, כנראה שלא פירשת את התגובה שלי נכון, הכוונה הייתה שהדיון הזה מטופש מעיקרו). למה לחפש משהו שאנחנו שונאים בתוך משהו שאנחנו כ"כ אוהבים? יש עובדה ידועה, ברגע שאתה מתחיל לחפש בחברה שלך פגמים, אתה תמצא אותם... ואז הם יפריעו לך כל הזמן ויעצבנו אותך עד שהיא תמאס עליך. מה שיקרה גם כאן זה ויכוח של כמה עמודים בין רקדני האל איי, לרקדני הקובני וכד´ (ואני יודע שבעצם זה שהזכרתי את זה, הבאתי לכאן את הויכוח הזה. ...שוב!) אני מציע דיון חדש, מה אתם אוהבים בסלסה? אלכס

תראה,

לפי דעתי צריך להעלות את מה שלא כ"כ אוהבים בסלסה מה שמעצבן אותי בסלסה ולתקן את זה... כמו הנושא של הסטרפלסים
שזה מפריע באמצע הריקוד.. מבין? אבל בסדר סבבה קיבלתי את הרעיון ואני אמחק את ההודעה שרשמתי... כדי שזה לא יוביל למריבות וויכוחים מיותרים
מה שאני אוהב בסלסה: יש אחלה אנשים.. לא כמו במועדונים הרגילים לא שאני מזלזל באנשים שבאים למועדונים רגילים כי בסה"כ גם אני מבלה במועדונים רגילים (אבל יותר בסלסה
) אבל האנשים שבאים למועדוני סלסה הם לא אותם אנשים שבאים למועדונים רגילים.. (הרוב
- לפי דעתי) ו...גם לפי דעתי האיכות של המסיבות (סלסה) יותר טובה ממסיבה רגילה! *מסיבה רגילה - המחירים בשמיים - למה
- ככה
מה מקבלים - כלום
*מסיבת סלסה - המחירים זולים
(יחסית למועדונים הרגילים) - ובנוסף גם זאת מסיבה באיכות שגם זה לא רק לבוא ולרקוד זה גם ללמוד ובכל מועדון יש "דילים" שונים... כמו שתייה חינם וכו´... שוב, אני מבלה גם במועדונים רגילים אבל אני יותר אוהב לבלות במועדוני סלסה
ו...אני אוהב בסלסה את הקצב
אתהמוזיקה
מוזיקה יפההה עם קצב
מורכבת... ו...אני אמשיך בקרוב כי אני צריך ללכת

למעלה