דיוני סדרות לסוף השבוע

didalf

Well-known member
אני צריכה ימים בלי עבודה

מזה 3 ימים רצוף?! ועוד שבוע הבא 5 ימים מלאים?!

kordilia snake

New member
תגידו תודה

הפעם היחידה שהיה לי ממש חופש בחגים היה ראש השנה וגם אז הייתי חולה
.

1Shir

New member
מישהו יודע באיזה ערוץ משודר המשחק של מכבי? (יורוליג)

שוקלת לצפות ברבע האחרון כמה דקות

dory38

New member
חבל שפספסת, ראיתי הכל

מכבי ת"א בכדורסל ניצחו 63:76. הם לא שיחקו מדהים, אבל אני טוען שעדיף לשחק רע או בינוני לנצח, מאשר לשחק טוב ולהפסיד. עוד שבוע פנרבחצ'ה, ביום רביעי אם לדייק.

Lhuna1

New member
באפי עונה 3 פרק 11 ג'ינג'רברד

אמא של באני לוקחת את העניינים לידיים ומייסדת את מו בהשפעת הנזל וגרטל.
&nbsp
האמת היא שהיה הרבה הגיון בנאום שלה בכינוס וגם בדברים שאמרה לבאני בבית לפני שהתברר שהיא תחת השפעה בעצמה, אז קצת חבל לי שזה כן הלך בסוף לכיוון של מפלצת שבועית. אבל סה"כ היה פרק משעשע.
&nbsp
אמא של ווילו מופיעה לראשונה (הגיע הזמן באמת, זה די מוזר ש-2 עונות וחצי לא יודעים כלום על המשפחה שלה ושל זנדר, חוץ מזה שבקריסמס הוא ישן בחוץ כי יש אצלו בבית שיכורים צועקים).
&nbsp
זנדר האמת היה טיפה מעצבן הפרק ברגעים מסויימים (אני לרוב אוהבת את ההומור שלו אבל הפעם הוא היה קצת מוגזם ולא לעניין בחלקו), אבל בסוף היה נחמד עם אוז ו"באנו להציל אותכן".
&nbsp
איימי סוג של הצטרפה לחבורה? בהנחה שלא תשאר עכבר לנצח.
&nbsp
סצנות חמודות של קורדיליה וג'יילס, וגם המבוכה של ג'יילס וג'ויס כשהם נפגשים.
&nbsp
&nbsp

יאמי

רגע, היה בפרק בית שעשוי ממתקים?

&nbsp
באופן כללי פרק שעשוי טוב עם פירוש נחמד לעמי ותמי ואלגוריה (זאת המילה הנכונה?) על כיצד פחד מוביל לשנאת השונה , שלטון אספסוף, פגיעה בחירות ובקיצור ציד מכשפות. (במקרה הזה, מילולי)
אבל תכלס קצת מפספס את זה שבטח היה ברוב הבחינות טוב יותר אם אנשים כן היו מודעים יותר לסכנות שסביבם.
&nbsp
"באני" חחחחח לרגע חשבתי שבאמת הקלדת בטעות
&nbsp
כן היה הרבה מאוד הגיון בנאום של ג'ויס. זה עשה את זה יותר מעניין ויותר משכנע שזה משהו שבאמת קורה.
&nbsp
כן זאנדר קצת מעצבן, אבל באמת מצחיק:
Aw, man, it's Nazi Germany, and I've got Playboys in my locker.
&nbsp
קורדיליה וג'יילס

I came over here to tell Buffy to stop this craziness and found you all unconscious... again. How many times have you been knocked out, anyway? I swear, one of these times you're gonna wake up in a coma.
&nbsp
וחוץ מזה:
Rupert Giles: We need to save Buffy from Hansel and Gretel.
Cordelia Chase: Now, let's be clear. The brain damage happened before I hit you.
&nbsp
חוץ מזה עוד ציטוטים
ווילו: A doodle. I do doodle. You too. You do doodle, too.
&nbsp
וגם:
I worship Beelzebub. I do his biddings. Do you see any goats around? No, because I sacrificed them.

Lhuna1

New member
באפי עונה 3 פרק 12 Helpless

ג'יילס פוטר מתפקידו...
אני סקרנית מה זה אומר הלאה. חס וחלילה שלא יעזוב.
אנג'ל ובאפי היו חמודים.
זנדר היה מצחיק בסוף.
שמתם לב שקורדיליה עם הרבה פחות איפור בפרקים האחרונים?
(איימי עדיין עכבר.)
&nbsp

יאיי עוד פרק

לא זכור לי ששמתי לב למשהו לגבי האיפור של קורדיליה. אבל זה לא משהו שמתאים לי לשים לב אליו.

הבגידה של ג'יילס הייתה קורעת לב.
אבל גם הסיום שבו קוונטין אומר שיש לג'יילס אהבת אב אל באפי היה מקסים.

ציטוטים:
Angel: 'Cause I could see your heart... You held it before you for everyone to see. And I worried that it would be bruised or torn. And more than anything in my life I wanted to keep it safe... to warm it with my own.
Buffy Summers: [hugs Angel] That's beautiful... Or taken literally, incredibly gross.
Angel: I was just thinking that, too.

If I was at full Slayer power, I'd be punning right about now.

עדיין מוקדם. אני חייב לדעת מה את חושבת על The Zeppo

Lhuna1

New member
באפי עונה 3 פרק 13 The Zeppo

זנדר שמרגיש חסר תועלת ועלוב מנסה להיות קול ומסתבך עם חבורה של נערים מתים (ודושים) ואז מציל את ביה"ס מפצצה לגמרי לבדו וגם מאבד את בתוליו לפיית' והופך לקול (לא בטוח אם יותר בגלל הדבר הראשון או השני חחח כנראה שילוב של שניהם).
בכל אופן הוא היה מאוד מצחיק. אהבתי במיוחד את "אם אתה משחק באש אתה צריך לצפות שבמוקדם או במאוחר.... (הדוש בורח) לא סיימתי!"
היה נחמד גם שהמלחמה של כל השאר בפתיחה של ההלמאות' ומניעת סוף העולם (שוב) היתה רק עלילת המשנה לסיפור שלו.
&nbsp
(אוז בסוף הפרק: אני מרגיש היום מלא משום מה....)
&nbsp

פרק כל כך מצחיק

אני מת על איך שהם במידה מסויימת צוחקים על האובר דרמטיות של עלילת סוף העולם והקטע שבו רואים חלק משיחה דרמטית של באפי ואנג'ל.
ויש כל מיני דברים כמו זה שרואים את ג'יילס באמצע המשבר מתעצבן שאכלו את הסופגניות שהוא רצה.
וזאנדר כל הזמן רוצה לעזור והם רק רוצים להרחיק אותו מהסכנה כי הוא כל כך חסר תועלת (אבל יש לו חשיבות בלהביא את הסופגניות הנכונות)
אבל תוך כדי הוא מסתבך בעלילה משלו שהיא לחלוטין כביכול עלילת ב', אבל בשבילנו היא המרכזית.
ואיך בסוף זאנדר משחק צ'יקן עם הבחור הקול המת.

Jack: I'm not afraid to die. I'm already dead.
Xander: Yeah, but this is different. Being blowed up isn't walking around and drinking with your buddies dead. It's little bits being swept up by a janitor dead, and I don't think you're ready for that.
Jack: Are you?
Xander: I like the quiet.

חוץ מזה:
Rupert Giles: There's something... different about this... menace. Something in the air... The stench of death.
Xander Harris: Yeah, I think it's Bob.

Lhuna1

New member
באפי עונה 3 פרק 14 Bad Girls

צופה חדש מגיע והוא אמנם צעיר ולא לגמרי בלתי נאה, אבל לא חמוד כמו ג'יילס בכלל ואנחנו בינתיים לא אוהבים אותו.
פיית' הורגת בנאדם חף מפשע בטעות... אאוץ'.
&nbsp

אוי

ווסלי
לפחות הוא גורם לג'יילס להראות הרבה יותר קול
&nbsp
Whenever Giles sends me on a mission, he always says "Please." And afterwards, I get a cookie.

Lhuna1

New member
באפי עונה 3 פרק 15 "השלכות"

אז פיית' הלכה לעבוד אצל ראש העיר ועברה לצד של הרעים? היא נהייתה ממש נבזית, במיוחד כשהיא מנסה להפליל את באפי במקומה.
הצופה החדש עדיין מעצבן.
זנדר היה חמוד כשהוא מנסה לדבר איתה, ואנג'ל חמוד כשהוא מציל אותו מידיה ומנסה לדבר איתה גם.
ווילו בוכה בשירותים אחרי שהיא מבינה שהוא שכב עם פיית' ("אני לא צריכה להגיד oh כבר הבנתי קודם")...

&nbsp

למעלה