דיוני סדרות #26

טוני החתול

Well-known member
מנהל
הכל ממש מעניין, אבל יש כל כך הרבה קוי עלילה מקבילים שפשוט כל אחד מהם מתקדם בקושי חצי צעד כל פרק.
נכון. אבל הם מצליחים לגרום לזה לעבוד, לא?
פשוט אין הרבה זמן מסך לכל דמות
העניין הוא יותר הבעיה שזה גורם לכך שמרגיש כאילו העלילה תקועה.
למשל בפרק הקודם כמעט כל מה שהיה עם הולדן זה שהוא עמד לצאת עם הרוסינטה לעבר הספינה האחרת. ואז כל מה שהיה איתו בפרק הזה זה שהוא בעצם עומד לעשות את זה. כלומר הוא בדיוק באותה נקודה בשני הפרקים.
:-D מסכנה. מעניין אם היא עצבנה את המפיקים או משהו שנתנו לה סצינות משעממות כעונש
ממה שהבנתי העונה עוקבת די קרוב אחרי הספר המקביל אז זה הסופרים שהחליטו.
ואני אוהב עכשיו את הסיפור עם פיליפ אז אני בסדר שהיא תקועה שם.
איימוס התפשט |מאוהב|, איזה מהמם הוא |מאוהב|
כן, אבל אז הוא התלבש מאוד מהר. כאילו לכל הרוחות יש שם אש בתוך הבקתה, למה אתה צריך בגדים?
נכון, אבל איימוס הרבה יותר מוסרי ממה שהוא חושב. אני חושבת שאם קלאריסה לא היתה הורגת את האיש ההוא, אז איימוס רק היה מנטרל אותו ולא הורג אותו.
אני מסכים שאיימוס מוסרי, אבל הוא נורא... דטרמיניסטי אולי המילה המתאימה. כלומר הוא לא רואה רצח כדבר רע. זה פשוט משהו שלפעמים צריך לעשות ואין לו ממש רגשות לגבי זה. ומהבחינה הזאת נראה לי שהוא מחפש עזרה.
זה מזכיר לי שממש בתחילת הסדרה יש קטע שהוא מחזיק אקדח לראש של הולדן ובקור הרגיל שלו הוא שואל את נעמי אם להרוג אותו.

dory30

Well-known member
היה מעולה לראות את עמיקם לוי (המורה גבאי בעניין של זמן ואגב גר בשכונה שלי). הוא בהחלט נתן קצת צבע לפרק. לא פחות מהעלילה המרכזית סביב עליית המחזה, מעניין אותי האם רעות יעלה על מיה ויובי.

dilia snake

Well-known member
ברבה!!!!!!!!!!!!!!

פרק ממש טוב! עם המון רגעים חמודים.

הקטעים של המשפט היו טובים, ו-אוף שמישהו ייתן לברבה ספינאוף משלו, כול פעם שהוא דיבר בבית המשפט זה היה פשוט מדהים לראות את זה.

אוליביה "אני מתגעגעת אליך". כולנו ליב, כולנו |לב||לב||לב||לב||לב|.

אני חושבת שזה הכי קרוב לפרק FELL GOOD שאפשר לקבל ב-SVU, יחסית לזה שהתיק היה אבא הורג את האנס של הבת שלו, אבל עדיין ההתחלה הסוף של הפרק היו אופטימיים.

ולא זכרתי שלפין יש חברה8-*.

dilia snake

Well-known member
הפעם הספקתי לראות לפני ניק.

בלעכס.

למרות שהיה הרבה אקשן ודרמה הפרק היה משעמם וצפוי, ואני אוהבת שאנשים מתים במצבים כאלו. כול הבלאגן וזה וכולם בחיים, הם יכלו בשקט להרוג את אחד העציצים שעל הגשר, הם לא חסרים לאף אחד בכול מקרה :-P:.

אני מקווה שהסוף של הפרק לא אומר שסארו עוזב.

הקטע שבוק יכול להשתמש במנוע פטריות היה נוח מידי.

לא מגיע למייקל להיות קפטן|בוז|. והתחשק לי לדפוק את הראש בשולחן/קיר במונולוג של מייקל.

אדירה וגריי ו-יו ופול כאלו חמודים|לב|.

ואיכ המדים החדשים מזעזעים.

וכול העונה הבאה דיסקברי על תקן נערת שליחויות או שהם יעשו קפיצת זמן וימצאו להם עלילה אחרת?

טוני החתול

Well-known member
מנהל
הפעם הספקתי לראות לפני ניק.
אני דווקא ראיתי בצהרים אבל איכשהו לא מצאתי זמן לכתוב כאן מאז (בין היתר ישנתי שעות אחר הצהריים)
אני דווקא ממש אהבתי את הפרק.
היו בעיות בעונה הזאת, אבל מבחינתי הצליחו לסיים ממש טוב.
הייתי כולי בתוך העניין ובמתח.

אני חשבתי שOwo תמות, אבל אני שמח שהיא שרדה.
האמת שקצת חבל לי שאוסיירה מתה. לא שרציתי שהיא תמשיך להיות נבלה בעונה הבאה, אבל היה אפשר שתשתלב איכשהו בעוד עלילות.
באופן כללי לא ממש אהבתי שבסוף הפרק אמרו שללא אוסיירה האמרלד צ'יין התפרקו. זה די עלוב שבלי אדם אחד הם מתפרקים. ודווקא פרק קודם גרמו לזה להשמע כמו ארגון גדול ומסודר עם ממש ממשלה.

אני מקווה שהסוף של הפרק לא אומר שסארו עוזב.
לא מגיע למייקל להיות קפטן|בוז|. והתחשק לי לדפוק את הראש בשולחן/קיר במונולוג של מייקל.
אני גם מאוד מקווה שהוא לא עוזב.
ואני בעיקרון שמח למייקל שהיא קיבלה את הקידום לקפטן אחרי שהוכיחה את עצמה, אבל סארו צריך להשאר הקפטן. אז אני מקווה שהיא קפטן רק באופן זמני עד שהוא יחזור. וחסר להם שהוא לא יחזור.
הקטע שבוק יכול להשתמש במנוע פטריות היה נוח מידי.
נכון שזה היה נוח, אבל כן היה בזה באמת הגיון מסויים.
ראינו אותו מתקשר עם חיות, נראה לי הגיוני שהוא יוכל לתקשר עם פטריות.
אדירה וגריי ו-יו ופול כאלו חמודים|לב|.
כאילו כן, אבל קצת אובר מתיקות. וחסר לי פול בתור מניאק קצת.
*ומה הקטע המוזר שבהולודק על הספינה ההיא יכלו לראות את גריי? אבל לא הסבירו מה הוא בעצם ואיך זה.
יצטרכו להתייחס לזה בעונה הבאה.
ואיכ המדים החדשים מזעזעים.
לא יודע, דווקא שמח על השינוי.
כול העונה הבאה דיסקברי על תקן נערת שליחויות או שהם יעשו קפיצת זמן וימצאו להם עלילה אחרת?
אני מניח שתהיה עלילה מרכזית אחרת. כל מיני קבוצות אחרות.
יש כל מיני חייזרים שראו הרבה בסדרות מסע בין כוכבים אחרות שאני מאוד מקווה שנראה שוב.

מעניין אם גם סוקאל יחזור בעונה הבאה. יכול להיות מעניין מישהו עם אישזהו חיבור לסאב-ספייס ולדיילית'יום.
גם מעניין אם המדען הזה של אוסיירה יחזור.

*אגב, בעניין המדען הזה - מדובר בשחקן ששיחק בשתי העונות הראשונות דמויות שונות של קלינגונים (כמובן תחת הרבה איפור), ובשנה שעברה הוא אובחן במחלת ניוון שרירים ALS ולאחר כמה זמן עבר ללהשתמש בכיסא גלגלים. אז זה נחמד שיצרו בשבילו דמות חדשה לשחק שנמצאת בכיסא גלגלים (או גירסה עתידית של כיסא גלגלים).

משהו די חבל זה שבסוף פרק קודם גילו שהתודעה של האורב שהייתה בספינה עברה לדרואידים הקטנים האלו והיה נראה שתהיה לזה השפעה גדולה. אבל אז בתחילת הפרק הזה ראינו שהם די לא עוזרים בקרבות כי מחסלים אותם נורא מהר. ואז הדבר היחיד שהם עזרו בו בסוף זה שאחד מהם הציל את Owo.

Aranel Nenharma

Well-known member
היה מעולה לראות את עמיקם לוי (המורה גבאי בעניין של זמן ואגב גר בשכונה שלי). הוא בהחלט נתן קצת צבע לפרק. לא פחות מהעלילה המרכזית סביב עליית המחזה, מעניין אותי האם רעות יעלה על מיה ויובי.
אהבתי את הבמאי החדש. בהתחלה בסצנה האחרונה היתי בטוחה שהוא יגיד לתומר שזה יותר לא התפקיד שלו ואין לו מה להתערב אבל אהבתי שהקשיב לו ורצה שהוא יחזור
ושוב נועה עשתה עבודת משחק מדהימה, ממש אהבתי את כל הסצנה בגישור.

Aranel Nenharma

Well-known member
הדיילת
התחלתי את הדיילת, ראיתי בנתיים רק 2 פרקים ראשונים
סדרה מעניינת וקצת מיוחדת, ממש אהבתי את הבימוי שם
ואני חייבת להודות שקיילי קוקס עושה שם עבודה ממש טובה, אני מאלו שלא אהבו אות עוד מלפני המפץ וגם בזמן המפץ אבל כנראה שהיא באמת השתפרה עם הזמנים ועם במאי טוב היא יכולה להוציא יכולות משחק
אני לא מאמינה שאני אומרת את זה אבל אני בהחלט רואה מועמדות בשבילה על התפקיד הזה

nerdkey treky

Active member
הדיילת
התחלתי את הדיילת, ראיתי בנתיים רק 2 פרקים ראשונים
סדרה מעניינת וקצת מיוחדת, ממש אהבתי את הבימוי שם
ואני חייבת להודות שקיילי קוקס עושה שם עבודה ממש טובה, אני מאלו שלא אהבו אות עוד מלפני המפץ וגם בזמן המפץ אבל כנראה שהיא באמת השתפרה עם הזמנים ועם במאי טוב היא יכולה להוציא יכולות משחק
אני לא מאמינה שאני אומרת את זה אבל אני בהחלט רואה מועמדות בשבילה על התפקיד הזה
אני אהבתי אותה במפץ הגדול, אבל את התפקיד הזה לא אהבתי. לא התחברתי לדמות. אני מודה שהיא משחקת טוב, אבל מועמדות לפרס לא נראת לי מוצדקת. זה כנראה יקרה, כי הטקסים הפכו למסע פרסום ופוליטיקה, לאו דווקא בחירה מהימנה של שחקנים איכותיים.
הפסקתי אחרי שני פרקים

Lhuna3

Well-known member
התחלתי לראות את שטיסל סופסוף.
אחרי 3 פרקים אני סה"כ די נהניית, אבל עוד לא לגמרי יודעת ממה ההתלהבות. המשחק ברובו לא משהו בכלל, אבל שמעתי שבהמשך הוא משתפר מאוד וגם הסדרה ככלל אז אני ממשיכה.

dilia snake

Well-known member
באופן כללי לא ממש אהבתי שבסוף הפרק אמרו שללא אוסיירה האמרלד צ'יין התפרקו.
כן, שוב הפרק של הנוחות העלילתית:cautious:.
סארו צריך להשאר הקפטן.
הוא עשה עבודה טובה לאורך כול העונה בתור קפטן(y).
וחסר לי פול בתור מניאק קצת.
אני צריכה את פול עם טיג.
מעניין אם גם סוקאל יחזור בעונה הבאה
זה יכול להיות מעניין אם אחרי שהוא יעבור איזה שיקום, הוא יוכל להצטרף לצוות של דיסקברי.
אגב, בעניין המדען הזה - מדובר בשחקן ששיחק בשתי העונות הראשונות דמויות שונות של קלינגונים (כמובן תחת הרבה איפור), ובשנה שעברה הוא אובחן במחלת ניוון שרירים ALS ולאחר כמה זמן עבר ללהשתמש בכיסא גלגלים. אז זה נחמד שיצרו בשבילו דמות חדשה לשחק שנמצאת בכיסא גלגלים (או גירסה עתידית של כיסא גלגלים).
כן, אני כבר כתבתי את זה בהודעה שלי על הפרק הקודם:-P:|שפם|. אני אשמח אם הוא יחזור(ובכלל זה יפה מצד הפקה שהם לא שכחו אותו ויצרו עבורו דרך לחזור לסדרה) אבל זה נטו קשור למצב הרפואי של השחקן ורמת הסיכון עבורו בתקופת הקורונה.
https://www.tapuz.co.il/threads/דיוני-סדרות-25.15503268/post-144013678
אני חשבתי שOwo תמות, אבל אני שמח שהיא שרדה.
שוב, אני אוהבת שדמויות מתות ברגעים כאלו, זה הופך את הכול למציאותי יותר.

מילי08

Well-known member
אני אישית עדיין חושב שהאקשן יותר טוב, אבל מסכים שבעונה השניה העלילה הייתה פחות מעניינת. אני חושב שלאורך העונה השלישית יש סוג של רכבת הרים עם העלילה והדמויות. אם אני לא טועה, נשארתי בעיקר בגלל האקשן ורציתי לדעת איך זה נגמר.
אני חושבת שגם אני אמשיך בשביל האקשן ולראות לאן יקחו אותה, אבל היא סדרה לא טובה במיוחד ובעונה 2 היו הרבה בעיות.
אני לא מצפה מכל סדרה להיות מאוד הגיונית, אבל דברים בסיסיים שם הפריעו לי. על חלקם כבר כתבתי.
קודם כל הסיפור של קווין נהיה מאוס ומטופש. לא היה צורך להחזיק אותו בחיים. היה עדיף אם הוא היה מת וברון אחר היה הופך להיות הרע העונתי. אפילו הבן המשעמם שלו היה עדיף.
כל עניין הגידול בראש היה עשוי בצורה רעה. כשזה נוח תסריטאית, אז תוקף אותו כאב ראש שמשתק אותו (למשל כשהוא כמעט הרג את האלמנה בעונה 1) אבל בשאר הזמן זה נעלם. פתאום יש לו חזיונות שגורמים לו לראות דברים נכונים, ולמרות הכל ולמרות הגידול, הוא מצליח לשמור על כוח ומחשבה צלולה.
הכי גרוע היה במאבק הסופי בין קווין לסאני. כבר ראינו שקשה להרוג את הבן אדם וסאני אמור להיות זהיר יותר. הוא ערף כמה ראשים עד שהוא הגיע לקווין, ופעמיים הפיל אותו וחשבנו שהוא מת, רק כדי לגלות שהוא לא מת. אז מה.. לא תעשה וידוא הריגה מתישהו? ושוב- זה היה נוח תסריטאית כדי להרוג את וייל. המוות שלה לא מפריע לי כי היא הפכה למיותרת ונשארה משעממת כמו בעונה 1, אבל יכלו להרוג אותה בשלב מוקדם יותר של הקרב או מ-נגיד פציעה שקרתה לה, במקום שקווין שוב יקום מהמתים ויתפוס אותה. וסאני בשלב הזה היה יכול למסור לו את התינוק ואז להרוג אותו, כי ברור שקווין כבר פגוע מידי בשביל להילחם טוב.
אני גם ממש ציפיתי שלידיה תבוא והיא תבקש להרוג את קווין כנקמה על הבן שלהם ואז זה גם היה יכול להיות סגירת מעגל.
יש בסדרה קצת בעיה עם אופן הצגת הנשים. חוץ מהאלמנה - שהבינה שהיא צריכה להתאים את עצמה לעולם הגברי - והבנות שלה, שאר הנשים מתוארות מצד אחד כשבריריות וחסרות ישע (למשל וייל בפרק האחרון, עומדת בחדר נעול מלא בחלונות - בדלת ומסביב, אבל לרגע לא חושבת לנסות לשבור חלון כדי לצאת. רק דוחפת באומללות את הדלת ומסתכלת החוצה. זה היה כל כך מפגר ומרגיז. גם לידיה הוצגה פתאום כחסרת ישע, עם השפה הרועדת שלה...) ומצד שני כנחשות שזוממות אחת כנגד השנייה וכנגד אחרים.
בקיצור, ממש מאכזב. אני אנסה את עונה 3 אבל בלי ציפיות

מילי08

Well-known member
העניין הוא יותר הבעיה שזה גורם לכך שמרגיש כאילו העלילה תקועה.
למשל בפרק הקודם כמעט כל מה שהיה עם הולדן זה שהוא עמד לצאת עם הרוסינטה לעבר הספינה האחרת. ואז כל מה שהיה איתו בפרק הזה זה שהוא בעצם עומד לעשות את זה. כלומר הוא בדיוק באותה נקודה בשני הפרקים.
אתה צודק, לא חשבתי על זה
ממה שהבנתי העונה עוקבת די קרוב אחרי הספר המקביל אז זה הסופרים שהחליטו.
אז סבבה, לא ידעתי
כן, אבל אז הוא התלבש מאוד מהר. כאילו לכל הרוחות יש שם אש בתוך הבקתה, למה אתה צריך בגדים?
בדיוק!! וגם - סדר עדיפויות חבוב! קלריסה מעולפת בחוץ ורועדת מקור. תכניס אותה קודם הביתה ואחר כך תתלבש
אני מסכים שאיימוס מוסרי, אבל הוא נורא... דטרמיניסטי אולי המילה המתאימה. כלומר הוא לא רואה רצח כדבר רע. זה פשוט משהו שלפעמים צריך לעשות ואין לו ממש רגשות לגבי זה. ומהבחינה הזאת נראה לי שהוא מחפש עזרה.
יפה! אהבתי את ההגדרה והתיאור. וזה הופך אותו לדמות עגולה ומאוד אנושית.

כי הטקסים הפכו למסע פרסום ופוליטיקה, לאו דווקא בחירה מהימנה של שחקנים איכותיים.
נראה לי שזה תמיד היה המצב.

Aranel Nenharma

Well-known member
אז סוף סוף צפיתי בפרק הראשון של staged
וזה מעולה!!!!
אני דחיתי את הצפייה עד עכשיו מהסיבה היחידה שלא רציתי שזה יגמר.
זה פשוט תענוג לראות את האינטראקציה בין דיוויד ומייקל, הלוואי לי היתה חברות כזו.
עכשיו אני בדילמה אם להמשיך (כי אני מסוגלת לסיים הכל היום) או לחכות קצת ולראות פרק ליום, כדי להמשיך את התענוג הזה.

nerdkey treky

Active member
אני חושבת שגם אני אמשיך בשביל האקשן ולראות לאן יקחו אותה, אבל היא סדרה לא טובה במיוחד ובעונה 2 היו הרבה בעיות.
אני לא מצפה מכל סדרה להיות מאוד הגיונית, אבל דברים בסיסיים שם הפריעו לי. על חלקם כבר כתבתי.
קודם כל הסיפור של קווין נהיה מאוס ומטופש. לא היה צורך להחזיק אותו בחיים. היה עדיף אם הוא היה מת וברון אחר היה הופך להיות הרע העונתי. אפילו הבן המשעמם שלו היה עדיף.
כל עניין הגידול בראש היה עשוי בצורה רעה. כשזה נוח תסריטאית, אז תוקף אותו כאב ראש שמשתק אותו (למשל כשהוא כמעט הרג את האלמנה בעונה 1) אבל בשאר הזמן זה נעלם. פתאום יש לו חזיונות שגורמים לו לראות דברים נכונים, ולמרות הכל ולמרות הגידול, הוא מצליח לשמור על כוח ומחשבה צלולה.
הכי גרוע היה במאבק הסופי בין קווין לסאני. כבר ראינו שקשה להרוג את הבן אדם וסאני אמור להיות זהיר יותר. הוא ערף כמה ראשים עד שהוא הגיע לקווין, ופעמיים הפיל אותו וחשבנו שהוא מת, רק כדי לגלות שהוא לא מת. אז מה.. לא תעשה וידוא הריגה מתישהו? ושוב- זה היה נוח תסריטאית כדי להרוג את וייל. המוות שלה לא מפריע לי כי היא הפכה למיותרת ונשארה משעממת כמו בעונה 1, אבל יכלו להרוג אותה בשלב מוקדם יותר של הקרב או מ-נגיד פציעה שקרתה לה, במקום שקווין שוב יקום מהמתים ויתפוס אותה. וסאני בשלב הזה היה יכול למסור לו את התינוק ואז להרוג אותו, כי ברור שקווין כבר פגוע מידי בשביל להילחם טוב.
אני גם ממש ציפיתי שלידיה תבוא והיא תבקש להרוג את קווין כנקמה על הבן שלהם ואז זה גם היה יכול להיות סגירת מעגל.
יש בסדרה קצת בעיה עם אופן הצגת הנשים. חוץ מהאלמנה - שהבינה שהיא צריכה להתאים את עצמה לעולם הגברי - והבנות שלה, שאר הנשים מתוארות מצד אחד כשבריריות וחסרות ישע (למשל וייל בפרק האחרון, עומדת בחדר נעול מלא בחלונות - בדלת ומסביב, אבל לרגע לא חושבת לנסות לשבור חלון כדי לצאת. רק דוחפת באומללות את הדלת ומסתכלת החוצה. זה היה כל כך מפגר ומרגיז. גם לידיה הוצגה פתאום כחסרת ישע, עם השפה הרועדת שלה...) ומצד שני כנחשות שזוממות אחת כנגד השנייה וכנגד אחרים.
בקיצור, ממש מאכזב. אני אנסה את עונה 3 אבל בלי ציפיות
בנוגע לנשים, לא הפריע לי השבריריות של החברה של סאני, יותר האלמנה שהתנהגה בדיוק כמו הברון וכל האחרים ודווקא היא לא מתה בעעונה 1 וגם 2. היא הייתה לי די מיותרת ואיכשהו דחפו אותה בכוח לעונה נוספת. הסיפור היותר מעניין היה ה"כוח" הזה שקיים אצל חלק מהאנשים. אבל כמו שאמרת, זה לא מתקדם למשהו מעניין או מיוחד. התחלת את עונה 3? אותה אני זוכר "קצת" יותר טוב

אוסווין

Active member
ראיתי עכשיו את הסרט promising young woman עם קארי מוליגן
i liked it
היא ממש טובה שם
עוד לא יודע לגמרי מה אני חושב אני כנראה עוד אעכל אותו

טוני החתול

Well-known member
מנהל
מישהו הצליח לקבל מהדודים שלו את הפרקים הראשונים של הסדרה Marvel Studios: Legends
כל הדודים שלי מאכזבים.

ראיתי עכשיו את הסרט promising young woman עם קארי מוליגן
i liked it
היא ממש טובה שם
עוד לא יודע לגמרי מה אני חושב אני כנראה עוד אעכל אותו
גם אני ראיתי את זה לפני איזה שבוע וממש אהבתי את הסרט (והייתי מוטרד ממנו).
האמת שחלק גדול מהסיבה שראיתי היא כי הקומיקאי בו בורנהאם שיחק בתפקיד משנה, אבל הסרט שווה צפיה לחלוטין לא בגלל זה.
קארי מוליגן באמת ממש טובה בסרט.
האמת שלא זכור לי שראיתי שום דבר לפני כן איתה (ועכשיו בדקתי והדבר היחיד שראיתי זה הפרק בלינק מדוקטור הו).

מישהו הצליח לקבל מהדודים שלו את הפרקים הראשונים של הסדרה Marvel Studios: Legends
כל הדודים שלי מאכזבים.
הצלחתי למצוא אבל אין בהם כלום, סתם "פרקים" של 6-7 דקות עם קליפים מהסרטים, מי שלא ראה את הסרטים לא יבין מזה כלום אז אני לא רואה מה התועלת בהם.

nerdkey treky

Active member
הצלחתי למצוא אבל אין בהם כלום, סתם "פרקים" של 6-7 דקות עם קליפים מהסרטים, מי שלא ראה את הסרטים לא יבין מזה כלום אז אני לא רואה מה התועלת בהם.
הכינוי שלך מוכר לי מסדרה שראיתי, אבל השם שלה לא עולה לי. מאיפה זה?

טוני החתול

Well-known member
מנהל
כן, אני כבר כתבתי את זה בהודעה שלי על הפרק הקודם:-P:|שפם|. {של מסע בין כוכבים: דיסקברי} אני אשמח אם הוא יחזור(ובכלל זה יפה מצד הפקה שהם לא שכחו אותו ויצרו עבורו דרך לחזור לסדרה) אבל זה נטו קשור למצב הרפואי של השחקן ורמת הסיכון עבורו בתקופת הקורונה.
https://www.tapuz.co.il/threads/דיוני-סדרות-25.15503268/post-144013678
וואו, אני איכשהו פיספסתי לחלוטין את התגובה שלך שם.

מילי08

Well-known member
בנוגע לנשים, לא הפריע לי השבריריות של החברה של סאני, יותר האלמנה שהתנהגה בדיוק כמו הברון וכל האחרים ודווקא היא לא מתה בעעונה 1 וגם 2. היא הייתה לי די מיותרת ואיכשהו דחפו אותה בכוח לעונה נוספת. הסיפור היותר מעניין היה ה"כוח" הזה שקיים אצל חלק מהאנשים. אבל כמו שאמרת, זה לא מתקדם למשהו מעניין או מיוחד. התחלת את עונה 3? אותה אני זוכר "קצת" יותר טוב
מה שאתה מרגיש כלפי האלמנה, אני הרגשתי כלפי קווין :-):
עוד לא התחלתי עונה 3. לא יצא לי בסופ"ש בסוף

למעלה