דיוני סדרות #27

טוני החתול

Well-known member
מנהל
כל מי שיש לו משהו להגיד על סדרת טלוויזיה ולא רוצה לפתוח נושא במיוחד מוזמן לכאן

nerdkey treky

Active member
סיימתי את המקצוענים. @מילי08 אני יודע שהמלצתי לך לצפות בסדרה, אבל בסוף היא יצאה מאכזבת. אולי הייתי צריך להגיד ללונה לצפות קודם, היא הייתה מזהירה אותי לא להמשיך
הפרקים הראשונים ממש מוצלחים ומפתיעים. אקשן מוצלח, הומור פוגע, דינאמיקה נהדרת, התחכמות. בהמשך העונה העלילה הופכת ללא הגיונית, זה לא מצחיק, ממחזרים את אותם נופים (תקציב דל, כבר אמרתי?) ורציתי שיגמר. אבל לפחות בזכות הסדרה גיליתי שיש הבדל בין אינטרפול ליורופול. מסתבר שיורופול זו המשטרה האירופאית ואינטרפול זו משטרה גלובאלית.

סיימתי גם את "אדמה ללא אדם", הטוויסט בסדרה היה צפוי, אבל ההסבר לתפנית היה מעניין. רק חבל שלא היה לי ממש אכפת מהדמויות וכל העולם ונקודות המבט השונות לא עניינו אותי. לא סדרה מוצלחת של הולו לדעתי.

מילי08

Well-known member
סיימתי את המקצוענים. @מילי08 אני יודע שהמלצתי לך לצפות בסדרה, אבל בסוף היא יצאה מאכזבת
אתה רואה, מזל שיש לי זכרון מחורבן, ככה ששכחתי מזה לגמרי :-P:
אפילו לא רשמתי אותה ברשימה הדנדשה שלי

dory30

Well-known member
כל מי שיש לו משהו להגיד על סדרת טלוויזיה ולא רוצה לפתוח נושא במיוחד מוזמן לכאן
פרק שביעי של בלקספייס היום ועוד לא יודעים מי הרוצחים. כנראה שלא המורים, אם כי המנהל חנוך יודע כמו דברים כפי שאפשר להבין מהפרומו. תום בוודאות מעורב.

דיברגנט חדש

Well-known member
פרק שביעי של בלקספייס היום ועוד לא יודעים מי הרוצחים. כנראה שלא המורים, אם כי המנהל חנוך יודע כמו דברים כפי שאפשר להבין מהפרומו. תום בוודאות מעורב.
בשבוע הבא פרק אחרון.

LeAnnDyIan

Well-known member
סיימתי עונה ראשונה של Hanna.
אהבתי. עשויה טוב, מותחת למרות שהיו כמה אירועים ממש צפויים ומשוחקת טוב רוב הזמן.
כמה דברים שהפריעו לי (וגם מאפיינים סדרות אחרות)
|?| למה בסצינות במעלית אנשים תמיד עומדים ישר ומסודרים? האם רק הישראלים חסרי סדר וכל אחד עומד במעלית איך שבא לו? 🤔
|?| למה לעזאזל מביאים שחקנים לא אמריקאים לשחק אמריקאים?! עושים את זה גם הפוך כמובן (אמריקאים שמשחקים לא אמריקאים) אבל במקרה הראשון זה נשמע רע כי הכל שם מוגזם - המבטא (הגרוע) וההתבטאות (הרבה פאק כי זה מה שאמריקאים אומרים) והתנהגות (מין הליכה שחצנית). טוב, זה קורה גם במקרה השני, אבל ב Hanna ישר קלטתי שהאמריקאי הוא לא אמריקאי וזה הציק לי עד הסוף.
|?| למה פריים מגדירים סיגריה כשימוש בסמים בהגדרות GP שלהם?

ומרמור ספציפי לסדרה תיקון: לסוף עונה 1
למה הרגו את אריק? 😭😭. הייתי שמחה להיפטר ממריסה שמיצתה את עצמה. אבל אריק! והיחסים שלו עם האנה! אוף 😭😭. והוא כזה חתיך. נראה לי שיהפכו את מריסה לסוג של דמות אם בשביל האנה
לא רציתי להקפיץ שרשור ישן אז שלפתי הודעה ישנה של מילי מהבוידעם כדי להגיב לה פה. איזה תלמידה מצטיינת אני, הא?
ניק אני רוצה מדבקת חייכן!
טוב חלק מהדברים לא באמת מהווים ספוילרים גדולים אבל אין לי כוח לעשות הפרדה ולהתחיל לחשוב מה מספיילר ומה לא ובמילא את היחידה שקוראת את זה:-P:
אניווי, מודה שאפילו לא שמתי לב לעניין המבטאים המזוייפים. לכולם שם היה מבטא רע ולא משנה באיזה שפה הם דיברו. אני לא דוברת גרמנית אבל איכשהו גם זה היה נשמע לי כמבטא לא נכון (אפילו שסביר להניח שהשחקנים חלקם גרמנים).
אבל יש מצב שפשוט העובדה ששמתי תרגום בעברית (סתם כי התלהבתי שהיה, לא כי באמת משנה לי) וזה הסיח את דעתי מהמבטאים.
לגבי המעליות, לא זוכרת באיזה סדרה מישהו אמר שאם את רוצה להלחיץ אנשים סתם, את צריכה להיכנס למעלית ולעמוד עם הפנים כלפי פנים (כשכולם עם הפנים כלפי חוץ) הם אפילו לא יודעים למה, אבל זה מלחיץ אותם:-D ניסיתי את זה פעם וזה באמת נכון:-D
בארץ כנראה שזה לא היה עובד:-P:
לגבי ההגדרות של פריים, ההגדרות הן עונתיות ולא משתנות לפי פרקים. והיו איזה כמה פרקים שסופי והחבורה עשו קצת סמים אז אולי בגלל זה.

לגבי מרמור סוף העונה שלך- גם אני ממש התבאסתי שהרגו את אריק. הוא באמת ממש חתיך. אם כי מעט רזה מידי.
אבל לא, שלא יהרגו את מריסה. אני אוהבת את המתוסבכת הזאת. כל כך חיכיתי שתהרוג את סויר במיליון הזדמנויות שהיו לה, לייק, פאקינג זרקת תינוקות לכבשן, מה את משחקת אותה פציפיסטית פתאום. תדפקי לו איזה פמוט לראש או משהו.
אז בסוף כשהיא סוף סוף הרגה אותו צהלתי. זה הרגיש כמו ציפייה של שנים.

אתמול הסתיימה " חזרות" ונדמה לי שלא נדונה כאן בכלל
רק לומר שכמו הרבה אנשים פשוט הפכתי אובססיבית לסדרה.
מזמן אבל מזמן לא נהנתי כל כך מכל משפט, פריים וסצנה
פשוט סדרה לפנתאון. לא סתם היא זוכה לכל כך הרבה תשבחות
עדו ישעיהו כותב עליה יפה https://e.walla.co.il/item/3410924

snirf

Active member

אני גם מאוד אהבתי ונהניתי ממנה
היא effortless וזה הקסם שלה
חבל שייקח זמן עד שהעונה ה-2 תעלה...וטוב שהתקבלה ההחלטה להמשיכה שכן היא לא מוצתה לטעמי כלל!

Lhuna3

Well-known member
סדרה מבריקה ביותר! מהטובות שנכתבו פה.

דיברגנט חדש

Well-known member

הכי קרוב למושלם: "חזרות" סוגרת עונה ראשונה

בתום עשרה פרקים מענגים, מדויקים ונטולי מאמץ, שהניבו שלל שיחות ברזייה כיפיות וממים משעשעים ברשת, "חזרות" עשתה את זה וסימנה וי על עונה כמעט מושלמת. עכשיו נותר רק לתת לנועה קולר ולארז דריגס לכתוב את כל שאר התכנים ביקום, ולקוות שעד העונה השנייה ימנפו אגם רודברג ואיתי תורג'מן את איכויות המשחק שלהם לעוד תפקידים מפתיעים​

מילי08

Well-known member
איזה תלמידה מצטיינת אני, הא?
1610434663551.png
תדעי לך שממש חיפשתי סטיקר, למרות שכנראה יכולתי לחפש סתם תמונה וזה היה יוצא אותו דבר |טמבל|
וגם מצאתי את זה, שמתקשר להודעה שלך בשרשור אוף שלא היה לי מה להגיד עליה, אבל קראתי :-]
אניווי, מודה שאפילו לא שמתי לב לעניין המבטאים המזוייפים. לכולם שם היה מבטא רע ולא משנה באיזה שפה הם דיברו
נכון, אבל עם סויר זה ממממממש הציק לי . כנראה השחקן המעצבן לא תרם לסבלנות שלי כלפיו.
לא ראית שהוא "מתנהג" כמו אמריקאי וואנהבי? עם ההליכה שלו וכל הפאק וזה?
לגבי המעליות, לא זוכרת באיזה סדרה מישהו אמר שאם את רוצה להלחיץ אנשים סתם, את צריכה להיכנס למעלית ולעמוד עם הפנים כלפי פנים (כשכולם עם הפנים כלפי חוץ) הם אפילו לא יודעים למה, אבל זה מלחיץ אותם:-D ניסיתי את זה פעם וזה באמת נכון:-D
:-D. נשמע מעולה.
אני לא זוכרת אם פרסמתי פה פעם (הזכרון שלי כל כך גרוע, שגיליתי שכתבתי בשני שרשורי סיכום החודש האחרונים את אותו זכרון) או שזה היה במקום אחר אבל באמת היה ניסוי שבדק את מידת הקונפורמיות של אנשים במעלית.
לגבי ההגדרות של פריים, ההגדרות הן עונתיות ולא משתנות לפי פרקים. והיו איזה כמה פרקים שסופי והחבורה עשו קצת סמים אז אולי בגלל זה.
סמים עלאק. אפשר לחשוב שהסניפו שם קוק או משהו. ההתחסדות האמריקאית הזאת מתישה.
לגבי מרמור סוף העונה שלך- גם אני ממש התבאסתי שהרגו את אריק. הוא באמת ממש חתיך. אם כי מעט רזה מידי.
אבל לא, שלא יהרגו את מריסה. אני אוהבת את המתוסבכת הזאת. כל כך חיכיתי שתהרוג את סויר במיליון הזדמנויות שהיו לה, לייק, פאקינג זרקת תינוקות לכבשן, מה את משחקת אותה פציפיסטית פתאום. תדפקי לו איזה פמוט לראש או משהו.
אז בסוף כשהיא סוף סוף הרגה אותו צהלתי. זה הרגיש כמו ציפייה של שנים.
כן להכל.
כאילו, מריסה קצת התישה אותי וזה עיצבן אותי שהשאירו אותה ולא את אריק (למה לנשים לא מגיע לרייר על חתיכים לאורך זמן?), אבל התגברתי על זה וגם אני מאוד שמחתי שהיא סוף סוף הרגה את סויר הבלתי נסבל. היה עדיף אם זה היה קורה עוד קודם, כי הוא היה בלתי נסבל. אני לא בטוחה שאמרתי זה זה כבר. סויר היה בלתי נסבל

מילי08

Well-known member
הסתיימה " חזרות" ונדמה לי שלא נדונה כאן בכלל
פשוט סדרה לפנתאון
היא effortless וזה הקסם שלה
סדרה מבריקה ביותר! מהטובות שנכתבו פה.
טוב, השתכנעתי. אני אתחיל גם.
של כאן 11?

Lhuna3

Well-known member
אני פרשתי ממנה אחרי פרק 5, אז תספרו לי בסוף מי הרוצחים.

נערך לאחרונה ב:

טוני החתול

Well-known member
מנהל
נתתי לך לייק. וזה נדיר שאני נותן לייקים (כי לרוב אני בכלל לא חושב על זה).
ולא רק על זה שעשית את העבודה של ציטוט משרשור אחר, אלא גם על זה שמצאת עוד סדרה שאת אוהבת. [האנה]

מידי פעם אנשים כתוב כאן שהם רואים אותה, אבל לא ממש כתבו עליה.
אני כבר שוכנעתי שאני צריך לראות אותה. עכשיו רק נותרה המשימה של למצוא זמן לזה. אני מקווה שבסופש.

didalf

Well-known member
נתתי לך לייק. וזה נדיר שאני נותן לייקים (כי לרוב אני בכלל לא חושב על זה).
גם אני לא חושב הרבה על זה. הרשתות החברתיות ניסו בכוח להכניס את זה ואצל רוב האנשים זה הושרש די מהר, אני מניח שלא אצלנו.
דווקא זה מהיתרונות הבודדים בפורום החדש, זה משהו שהיה לי חסר בתפוז הישן.

LeAnnDyIan

Well-known member
אני עם עדי, לעשות לייק לפוסט שאין כל כך מה להגיב עליו אבל אתה כן רוצה להראות שקראת אותו, זו דרך מאוד נוחה.
הרבה פעמים אני גוללת בפיד כשאין לי באמת זמן להגיב משהו מעבר למילה או שתים, אז לעשות לייק זה דבר מאוד נוח. גם לפעמים אני סתם רואה פוסט שמצחיק אותי אז במקום להגיב עם ":-D" אני פשוט לוחצת על הלייק הצוחק (איך לעזאזל אתם קוראים לו?)

גם תחשוב שבמקרה הזה שביקשתי ממך חייכן. יכולת לעשות מה שמילי עשתה וללכת לחפש תמונה של סמיילי, שזה היה לוקח לך עוד איזה 5-10 שניות. או שאתה פשוט יכול לעשות לייק ולסיים עם זה בשניה = הרבה יותר נוח.
(אבל בשביל הרקורד אני אוהבת את ההשקעה של מילי יותר|לב|)

למעלה