דיוני סדרות #27

LeAnnDyIan

Well-known member
צפה בקובץ המצורף 10644
תדעי לך שממש חיפשתי סטיקר, למרות שכנראה יכולתי לחפש סתם תמונה וזה היה יוצא אותו דבר |טמבל|
וגם מצאתי את זה, שמתקשר להודעה שלך בשרשור אוף שלא היה לי מה להגיד עליה, אבל קראתי :-]
נכון, אבל עם סויר זה ממממממש הציק לי . כנראה השחקן המעצבן לא תרם לסבלנות שלי כלפיו.
לא ראית שהוא "מתנהג" כמו אמריקאי וואנהבי? עם ההליכה שלו וכל הפאק וזה?

:-D. נשמע מעולה.
אני לא זוכרת אם פרסמתי פה פעם (הזכרון שלי כל כך גרוע, שגיליתי שכתבתי בשני שרשורי סיכום החודש האחרונים את אותו זכרון) או שזה היה במקום אחר אבל באמת היה ניסוי שבדק את מידת הקונפורמיות של אנשים במעלית.

סמים עלאק. אפשר לחשוב שהסניפו שם קוק או משהו. ההתחסדות האמריקאית הזאת מתישה.

כן להכל.
כאילו, מריסה קצת התישה אותי וזה עיצבן אותי שהשאירו אותה ולא את אריק (למה לנשים לא מגיע לרייר על חתיכים לאורך זמן?), אבל התגברתי על זה וגם אני מאוד שמחתי שהיא סוף סוף הרגה את סויר הבלתי נסבל. היה עדיף אם זה היה קורה עוד קודם, כי הוא היה בלתי נסבל. אני לא בטוחה שאמרתי זה זה כבר. סויר היה בלתי נסבל
סויר פשוט עיצבן אותי בכללי. אבל הלכתי עכשיו בחזרה לאיזה פרק שהוא היה בו ובאמת יש לו מבטא מזויף מאוד.
אבל הוא אמור להיות סוכן CIA, אני חושבת שהרבה פעמים מגייסים אמריקאים ממוצא זר כדי שישתלבו טוב יותר בתור סוכנים חשאיים. אולי בגלל זה פחות התייחסתי לזה. לא יודעת אם בהכרח הוא היה אמור להישמע אמריקאי מושלם. מענין אבל אם באמת רצו מישהו שישמע מאוד אמריקאי וסתם לא ליהקו אחד, או שזו הייתה המטרה שלהם.
כי נגיד היה קטע אחד שאריק גנב את הדרכון הדיפלומטי וכשניסה לעבור בבידוק הביטחוני הוא שאל במבטא אמריקאי איזה משהו, וזה היה נשמע יותר אמריקאי מכל מי שאמור לדבר במבטא אמריקאי בסדרה.

חח הסרטון עם הניסוי החברתי היה משעשע, אבל כשכולם עומדים ככה ורק מנסים ליצור קונפורמיות זה פחות משעשע כמו סתם להלחיץ אנשים:-D

לגבי הסמים, חשבתי שהם כן עשו קוק, לא? אבל באופן עקרוני גם מריחואנה נחשבת כסם ומחויבת באזהרה. אל תשכחי שהאמריקאים גם צריכים לצנזר מישהו שאומר טוסיק בשידור, אז זה ממש לא מפתיע אותי...

nerdkey treky

Active member
בלגרביה!!! סדרה תקופתית בת 6 פרקים שמתרחשת במאה ה- 19 באנגליה. שני הפרקים הראשונים לא תפסו אותי חזק, אבל נתנו לי מספיק סקרנות בשביל להמשיך הלאה ומהפרק השלישי הייתי מרותק להתפתחות האירועים. בניגוד לאחוזת דאונטון, יש לסדרה עלילה מרכזית שממקדת את כל הדמויות, אין הרבה עלילות משנה זניחות, אלא יותר דברים שמתחברים לסיפור הראשי , זה עובד נפלא ותורם לתחושת המתח והדרמה.
רק הייתי רוצה שתהיה עונה שניה שתיתן דרמה נוספת לדמויות.
הסדרה כל כך יותר טובה מברידג'טאון. היא לא באותו טון כמוה, אבל אם כבר היא מתרחשת באותה תקופה (1840, קצת אחרי ברידג'טון), אז לפחות שתהיה מדויקת תקופתית, לי זה נותן אותנטיות שהייתה חשובה לי, לא משהו שאני אגלגל עיניים ממנו ו\או אתבלבל בעקבותיו.

snirf

Active member
בלגרביה!!! סדרה תקופתית בת 6 פרקים שמתרחשת במאה ה- 19 באנגליה. שני הפרקים הראשונים לא תפסו אותי חזק, אבל נתנו לי מספיק סקרנות בשביל להמשיך הלאה ומהפרק השלישי הייתי מרותק להתפתחות האירועים. בניגוד לאחוזת דאונטון, יש לסדרה עלילה מרכזית שממקדת את כל הדמויות, אין הרבה עלילות משנה זניחות, אלא יותר דברים שמתחברים לסיפור הראשי , זה עובד נפלא ותורם לתחושת המתח והדרמה.
רק הייתי רוצה שתהיה עונה שניה שתיתן דרמה נוספת לדמויות.
הסדרה כל כך יותר טובה מברידג'טאון. היא לא באותו טון כמוה, אבל אם כבר היא מתרחשת באותה תקופה (1840, קצת אחרי ברידג'טון), אז לפחות שתהיה מדויקת תקופתית, לי זה נותן אותנטיות שהייתה חשובה לי, לא משהו שאני אגלגל עיניים ממנו ו\או אתבלבל בעקבותיו.

איזה סגנון של סדרות אתה אוהב/ יש לך חשק עכשיו לצפות?
אם אתה מחפש המלצות- אשמח להמליץ בהתאם על סדרות שצפיתי ואהבתי ביותר ;)

nerdkey treky

Active member
איזה סגנון של סדרות אתה אוהב/ יש לך חשק עכשיו לצפות?
אם אתה מחפש המלצות- אשמח להמליץ בהתאם על סדרות שצפיתי ואהבתי ביותר ;)
זו התקופה שאני אוהב, אולי קצת יותר קדימה, תחילת המהפכה התעשייתית בלונדון. כמו THE ALIENIST, RIP}PER STREET וכדומה.

didalf

Well-known member
הפלייליסט של זואי 2X02

זואי ומקס מנסים לעשות סקס ללא הצלחה ככל הזמן יש הפרעות. יש ג'ירפה ואז אמא ואז יותר מידי עבודה ואז מו.
בסוף זואי מסדרת להם ערב שקט בבית של אמא שלה, אבל אז יש למקס בעיה של שירים. הוא מנסה להתרכז בשיר דבילי על בייסבול וכל הזמן המוח שלו מחליף לשיר רומנטי יותר. לא הבנתי למה הוא חשב שזה רעיון טוב כבר עדיף שיר רומנטי כי השיר על הבייסבול קצת הרס את האווירה. וזה מחרפן את שניהם. כל זה שלקח להם כל הפרק עם כל ההפרעות וגם עם השירים היה חמוד אבל גם טיפה ביאס אותי שזה יותר קומי מרומנטי. אבל אז מקס אמר שהוא מרגיש חשוף מידי כשזואי יכולה לדעת מה הוא חושב והוא לא, אז היא משתפת אותו במה היא מרגישה, חמודה|לב| ואז הוא שר שיר רומנטי יותר והיא מצטרפת אליו שלא ירגיש מטופש לבד והם שרים דואט יאאא חמודים|מאוהב| (וגם אם היא שרה במציאות אז היא מאד השתפרה מאז הזיופים המחפירים שלה בפרק של הגליץ' שאיך ששמעו אותה במציאות היה נורא). הכי אני שמחה אבל לראות את יום המחרת כאילו שזה לא הפך את המצב שלהם למביך הם עדיין זוג חמוד למחרת|מאוהב| חחחחח והפרצופים של כל המשפחה שלה בארוחת בוקר:-D

מקס ומו מתדקמים ברעיון שלהם אבל כשמקס רוצה לחתום על זה חוזה מו מתחרפן. ואז שר שיר על זה שהוא טוב בפרידות לרגע חשבתי שהוא מאוהב במקס8-* אבל מסתבר שהוא לא סומך על עצמו שלא יתקע למקס סכין בגב כמו שהוא עשה בעבר לחבר אחר שהיה להם רעיון עסקי. כדי לעזור זואי מסכימה לתת למו לעשות לה מייק אובר לול איך היא נראתה בסוף בהתחלה לא הבנתי מי זאת שם:-D אבל איזה חמודים שלושתם בסוף|לב|

בעבודה יש תקלה בשעון ששורף לאנשים את היד וליף לא משתלט על כל הבנים שמתנהגים כמו ילדים. איזה קשה זה להיות בוס של החברים שלך הם לא שמים עלייך. מה זה מזכיר לי שראיתי לא מזמן??? אה אפס ביחסי אנוש היה ביס שוב ראיתי השבוע. אניוואי מסתבר שליף אחראי לתקלה. אהבתי את הנאמבר עם הכסאות והשיר שלו שהוא מרגיש רע. ואהבתי איך זואי רמזה לו את זה בשיחה והוא עשה את הפרצוף הזה של "איך היא תמיד יודעת הכל???":-D
זואי פוגשת כמה בנות במעלית שאומרות משהו על המיעוט של נשים מתכנתות ולקח לה פרק שלם לקלוט מה שהבנתי באותה סצנה - שזה הפתרון ל"פראט האוס" הזכרי מידי שנוצר בעבודה. אז בסוף הפרק הם מביאים קצת בנות לקומה, נחמד.

וגם אחותה של אמילי באה להציק יותר מלעזור עם התינוק אבל אין לי מה להגיד על זה.

הפלייליסט של זואי 2X02

זואי ומקס מנסים לעשות סקס ללא הצלחה ככל הזמן יש הפרעות. יש ג'ירפה ואז אמא ואז יותר מידי עבודה ואז מו.
בסוף זואי מסדרת להם ערב שקט בבית של אמא שלה, אבל אז יש למקס בעיה של שירים. הוא מנסה להתרכז בשיר דבילי על בייסבול וכל הזמן המוח שלו מחליף לשיר רומנטי יותר. לא הבנתי למה הוא חשב שזה רעיון טוב כבר עדיף שיר רומנטי כי השיר על הבייסבול קצת הרס את האווירה. ו.
בלי לראות את הפרק
"תחשוב על בייסבול" זו אמירה מאוד אמריקאית של בחורים לשיטות להמשיך יחסי מין לפרק זמן ארוך יותר - ככל שתתרכז במשהו שהוא לא סקס ככה תוכל להמשיך יותר.
בלי לראות את הפרק, זה מסתדר לי מאוד עם התיאור שלך של הסצינה

snirf

Active member
זו התקופה שאני אוהב, אולי קצת יותר קדימה, תחילת המהפכה התעשייתית בלונדון. כמו THE ALIENIST, RIP}PER STREET וכדומה.

אתה במוד של תקופתיות בלבד? :p
אם כן, צפית במלכה הלבנה ובנסיכה הלבנה? הן טובות. אומנם הן בתקופות מוקדמות יותר...

nerdkey treky

Active member
אתה במוד של תקופתיות בלבד? :p
אם כן, צפית במלכה הלבנה ובנסיכה הלבנה? הן טובות. אומנם הן בתקופות מוקדמות יותר...
חשבתי שדיברת על סדרות תקופתיות ולאו דווקא באופן כללי. אני די עדכני עם סדרות, פחות צריך המלצה, לרוב אני זה שממליץ לאחרים (אלא אם כן אני שואל כאן בפורום על משהו ספציפי).
ויתרתי עליהן מכיוון שהן בתקופות מוקדמות יותר, פחות עניין אותי.
ואם כבר המלצה, תתכונן לראות את וונדהויז'ן, מאוד מומלצת (כן, יש לי ראיה לעתיד וכבר עכשיו אני יכול להגיד לך שהיא מאוד מומלצת)

snirf

Active member
חשבתי שדיברת על סדרות תקופתיות ולאו דווקא באופן כללי. אני די עדכני עם סדרות, פחות צריך המלצה, לרוב אני זה שממליץ לאחרים (אלא אם כן אני שואל כאן בפורום על משהו ספציפי).
ויתרתי עליהן מכיוון שהן בתקופות מוקדמות יותר, פחות עניין אותי.
ואם כבר המלצה, תתכונן לראות את וונדהויז'ן, מאוד מומלצת (כן, יש לי ראיה לעתיד וכבר עכשיו אני יכול להגיד לך שהיא מאוד מומלצת)
לא אוהב/מתחבר לMARVEL למיניהם, לא מסוג הסדרות שאני צופה

dilia snake

Well-known member
שמישהו ישלול ל-ויל כבר את הרישיון. אני יודעת שהשנה רק התחילה אבל הסטירה שהוא חטף תכנס בקלות לטופ 10 של הרגעים הכי טובים בטלוויזיה ב-2021.

לא הבנתי את הקטע בסוף על מרסל ונטלי, אבל עד כמה שהוא מעניין והייתי רוצה לדעת עוד על העבר שלו וכאלה, היחסים בין שניהם לא מעניינים לי את הקצה של הזרת.

הקטע של נטלי והאישה היה עצוב.

ומצד אחד נמאס לי שהרופאים נכנסים בכוח לחיים של המטופלים שלהם, אבל הקטע הפעם עם צ'ארלס, אפריל ואית'ן היה נחמד.

הם הולכים למרוח לנצח את קייסי וברט, נכון? הבעיה שחודשיים עברו ולא אכפת לי מזה.

והיחסים בין סטלה לסברייד היו כ"כ טובים, למה ללכת ולהרוס את זה?

הקטע עם המשאית היה בסדר, אבל לא יכולתי לחשוב שחצי מזה קשור לקייסי מוציא את העצבים שלו על הקטע עם ברט על מאוץ'. והקטע שכול כמה פרקים מנסים לקבור את מאוץ' מתחיל למצות את עצמו.

לא אהבתי את הקטע עם המזכירה החדשה של בודן.

ולמה הם בלי מסכות בחללים סגורים?

הפרק הכי טוב בין השלושה.

הקטע שהם הדגישו בפרומאים לפני את הקטע עם ג'יי והיילי ,אז סוג של חיכיתי לפרק והסתבר שהוא עוסק בברג'ס:sick:.

הקטע של ברג'ס לקרת סוף הפרק חוקרת את האישה ההיא היה משוחק זוועתי.

אין הרבה מה לומר חוץ מזה, ולפחות הפרק לא היה כזה "אלימות משטרתית זה דווקא סבבה" ושאר הדברים שהיו אופייניים לשני הפרקים הראשונים של העונה הזאת.

זה כאילו קטע כזה של הסדרות לנסות להשכיב כמה שיותר דמויות אחת עם השנייה. אז יש דמויות שזה בסדר, עם מתח מיני שנבנה לאורך כמה עונות והכול, אבל יש קטעים שזה מרגיש מאולץ, טלנובלי ולא מעניין. ויש דמויות שאני חושבת שכבר חלבו את היחסים ביניהן מכול הכיוונים והגיע הזמן שהן ימשיכו הלאה, עדיף לתת להן יחסים מחוץ לקאסטים הקבועים(אפילו שזה בעייתי, כי קורונה וכאלה) או להתחיל לערבב דמויות מסדרות אחרות.

אז כן, במיוחד אחרי שרואים את השלושה כמעט ברצף, שמים לב לבעייתיות ולעובדה שהרומנים נראים אותו הדבר וכולם מבוצעים בצורה דיי גרועה, למרות שאני דיי בטוחה שלכול סדרה יש צוות כותבים משלה.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
הפלייליסט של זואי 2X02
הנה ראיתי. שמחה?
האם אנחנו אמורים להניח שמקס הוא הומלס? כי למה הם לא פשוט הלכו לדירה שלו?
ועם כל הכבוד לצרות שלה, שיאמרו למו לשתוק.
לא הבנתי למה הוא חשב שזה רעיון טוב כבר עדיף שיר רומנטי כי השיר על הבייסבול קצת הרס את האווירה.
זה לא שהוא חשב שזה שיר עדיף, הוא פשוט לא רצה להיות חשוף בפניה (כפי שציינת בהמשך)
מה שמטריד אותי זה שהוא הלך לפסיכולוג כדי לשנות את "שיר הלב" שלו כהכנה לזה שהוא ישכב איתה.
ודי מוזר לי גם שזה עבד.
ואז הוא שר שיר רומנטי יותר והיא מצטרפת אליו שלא ירגיש מטופש לבד והם שרים דואט יאאא חמודים|מאוהב| (וגם אם היא שרה במציאות אז היא מאד השתפרה מאז הזיופים המחפירים שלה בפרק של הגליץ' שאיך ששמעו אותה במציאות היה נורא).
לי השירה שלה נשמעה די רעה עדיין. מאוד לא עוזר שהוא זמר טוב וגם לא עוזר שבקטעים שהיא שרה אין מוזיקת רקע ככה שזה עוד יותר בולט שהיא שרה פחות טוב.
הכי אני שמחה אבל לראות את יום המחרת כאילו שזה לא הפך את המצב שלהם למביך הם עדיין זוג חמוד למחרת|מאוהב|
פרק שני לעונה והם זוג שמח...
אז כמה פרקים עד שהם נפרדים?
מקס ומו מתדקמים ברעיון שלהם אבל כשמקס רוצה לחתום על זה חוזה מו מתחרפן. ואז שר שיר על זה שהוא טוב בפרידות לרגע חשבתי שהוא מאוהב במקס8-* אבל מסתבר שהוא לא סומך על עצמו שלא יתקע למקס סכין בגב כמו שהוא עשה בעבר לחבר אחר שהיה להם רעיון עסקי.
לא חשבתי לרגע שיש לה (לו?) רגשות כלפי מקס.
אניוואי מסתבר שליף אחראי לתקלה. אהבתי את הנאמבר עם הכסאות והשיר שלו שהוא מרגיש רע. ואהבתי איך זואי רמזה לו את זה בשיחה והוא עשה את הפרצוף הזה של "איך היא תמיד יודעת הכל???":-D
כן, אני חושב שזה השיר שהכי אהבתי בפרק הזה. וזה בכלל לא משהו שאני מכיר.
לא קלטתי ככה את הפרצוף שלו. אבל שכחתי באמת שמאוד הטריד אותו עונה שעברה שהיא כל הזמן יודעת דברים.
*אגב, בתחילת השיר שלו לרגע חשבתי שזה על כך שהוא עצוב בגלל שג'ואן עזבה (היה לו את הקטע איתה)
זואי פוגשת כמה בנות במעלית שאומרות משהו על המיעוט של נשים מתכנתות ולקח לה פרק שלם לקלוט מה שהבנתי באותה סצנה - שזה הפתרון ל"פראט האוס" הזכרי מידי שנוצר בעבודה. אז בסוף הפרק הם מביאים קצת בנות לקומה, נחמד.
אני פשוט תוהה... אם היא לקחה את כל הבנות מקומה 5, האם לא תהיה עכשיו שם את הבעיה של חוסר בבנות?
(או שהיו שם אפילו יותר מ3 בנות?)
אגב, מה המחשבות שלך בתור מתכנתת? מה יחסי הבנים בנות אצלכם?
וגם אחותה של אמילי באה להציק יותר מלעזור עם התינוק אבל אין לי מה להגיד על זה.
כן, האח והמשפחה שלו לא ממש מעניינים. אבל לפחות השיר של אמילי היה שיפור.
ועושה רושם שהעלילה הזאת נועדה להציג את הדמות של האחות והבעייתיות שלה - כלומר יהיה לה תפקיד בהמשך. (היא תתחיל לצאת עם סיימון?)

didalf

Well-known member
"תחשוב על בייסבול" זו אמירה מאוד אמריקאית של בחורים לשיטות להמשיך יחסי מין לפרק זמן ארוך יותר - ככל שתתרכז במשהו שהוא לא סקס ככה תוכל להמשיך יותר. בלי לראות את הפרק, זה מסתדר לי מאוד עם התיאור שלך של הסצינה
כן אני יודעת, אבל זה גרם לו לשיר שיר על בייסבול שהרס את האווירה:-D והוא יודע שהיא שומעת את זה.

האם אנחנו אמורים להניח שמקס הוא הומלס? כי למה הם לא פשוט הלכו לדירה שלו?
וואי תכלס? למה לא חשבתי על זה אפילו?:-D

לי השירה שלה נשמעה די רעה עדיין.
כן היא לא הכי טובה אבל עכשיו היא נשמעה כמו שהיא נשמעה בראש שלה, שזה בסדר אבל לא מדהים, לעומת איך שהיא נשמעה כלפי חוץ שזה היה ממש גרוע בכוונה.

פרק שני לעונה והם זוג שמח...
אז כמה פרקים עד שהם נפרדים?
למה אתה מבאס אבל?;-(

*אגב, בתחילת השיר שלו לרגע חשבתי שזה על כך שהוא עצוב בגלל שג'ואן עזבה (היה לו את הקטע איתה)
כן אני גם חשבתי, גם השיר כאילו רמז על זה קצת. חשבתי אולי הוא חיבל בשעון בתור נקמה או משהו8-*

אגב, מה המחשבות שלך בתור מתכנתת? מה יחסי הבנים בנות אצלכם?
אמממ מצד אחד יש הרבה בנות אבל זה כולן ילדות חרדיות (כאילו לא באמת ילדות, 20+ אבל הן נראות קטנטנות) אז איכשהו מרגיש לי עדיין שאני מתכנתת בת בודדת. פעם היו יותר בנים אבל עם הזמן הרבה עזבו ותמיד הביאו אותן כמחליפות. האמת העצובה היא שהן כוח עבודה זול יותר.
אבל זה ידוע שיש הרבה יותר בנים מבנות בתחום. הרגשתי את זה בלימודים.

מילי08

Well-known member
אבל הוא אמור להיות סוכן CIA, אני חושבת שהרבה פעמים מגייסים אמריקאים ממוצא זר כדי שישתלבו טוב יותר בתור סוכנים חשאיים. אולי בגלל זה פחות התייחסתי לזה. לא יודעת אם בהכרח הוא היה אמור להישמע אמריקאי מושלם. מענין אבל אם באמת רצו מישהו שישמע מאוד אמריקאי וסתם לא ליהקו אחד, או שזו הייתה המטרה שלהם.
מעניין.. לא ידעתי את זה. אבל לגבי סויר זה לא רק המבטא אלא ההתנהגות האמריקאית שהיתה, איך נאמר... סטריאוטיפית - הליכה שחצנית ומלא קללות. כמו שהאירופאים כנראה רואים את האמריקאים :-D
כי נגיד היה קטע אחד שאריק גנב את הדרכון הדיפלומטי וכשניסה לעבור בבידוק הביטחוני הוא שאל במבטא אמריקאי איזה משהו, וזה היה נשמע יותר אמריקאי מכל מי שאמור לדבר במבטא אמריקאי בסדרה.
נדמה לי שהשחקן אמריקאי, לא? אבל הו, אריק ;-(

לגבי הסמים, חשבתי שהם כן עשו קוק, לא? אבל באופן עקרוני גם מריחואנה נחשבת כסם ומחויבת באזהרה. אל תשכחי שהאמריקאים גם צריכים לצנזר מישהו שאומר טוסיק בשידור, אז זה ממש לא מפתיע אותי...
כן... אומה פוריטנית שכזאת...
(אבל בשביל הרקורד אני אוהבת את ההשקעה של מילי יותר|לב|)
|מאוהב|
וגם - יש! ניצחתי

למעלה