דיוני סדרות #28

limors2

Active member
ספוילר ספוילרררררר

לא בכיתי בשיר של מקס, אבל כן התרגשתי מאד וחשבתי שהשיר היה מושלם לסצינה ולסיטואציה, ממש טיפונת כאילו הוא נוצר בשבילה. אבל זה בעיקר כי סקיילר אוסטין זמר ושחקן מדהים והוא עשה את זה קורע לב ומושלם|לב|

ממש מקווה שלא נחזור שוב למשולש, כי בלעכס.

ואחותה של ההיא מצחיקה, אהבתי שהיא התפרצה עם שיר ה"רק תני לי לעזור" שלה:-D:-D:-D
הייייייייי אני רואה אייקונים תפוזיים, מזל"ט לי!

didalf

Well-known member
ספוילר ספוילרררררר

לא בכיתי בשיר של מקס, אבל כן התרגשתי מאד וחשבתי שהשיר היה מושלם לסצינה ולסיטואציה, ממש טיפונת כאילו הוא נוצר בשבילה. אבל זה בעיקר כי סקיילר אוסטין זמר ושחקן מדהים והוא עשה את זה קורע לב ומושלם|לב|

ממש מקווה שלא נחזור שוב למשולש, כי בלעכס.

ואחותה של ההיא מצחיקה, אהבתי שהיא התפרצה עם שיר ה"רק תני לי לעזור" שלה:-D:-D:-D
יאאא את צופה איתנו יאייי|לב| וגם הללויה לגבי האייקונים:-D

וחשבתי שהשיר היה מושלם לסצינה ולסיטואציה, ממש טיפונת כאילו הוא נוצר בשבילה
וואי ממש|כן| לפעמים השירים רק חצי מתאימים והפעם הוא ממש נכתב לסיטואציה.

אבל זה בעיקר כי סקיילר אוסטין זמר ושחקן מדהים
כן|מאוהב| וואי אתמול סתם שוטטתי באקספלור של האינסטגרם כהרגלי והוא הביא לי סרטון שלו שר IVY של טיילור ממש יפה:-0|מאוהב| ולא חשבתי שניק יעריך אבל את אולי כן אז הנה|זורו|

dory30

Well-known member
תראו את שקופים. במיוחד יצפאן מצחיק בתור פיני, שמנהל את עובדי הקבלן ויורד לחייהם . גונב את ההצגה ובגדול.

מילי08

Well-known member
נראה לי שיש בעיה בביקורות של סדרות באופן כללי ובמיוחד עם ביקורות של צופים.
זה נובע מכך שפשוט יש המון המון סדרות.
שום מבקר סדרות לא יכול לראות את כל הסדרות אז הוא בוחר את אלו שהוא אוהב (או לפעמים אלו עם באז - מה שיגרום לכך שאנשים יקראו את הביקורות שלו)
ככה שמי שמבקר את הסדרה בעונה 1 הוא מישהו שהגיע אליה בלי יותר מידי בחירה, אבל בעונה 2 כבר ממשיכים בעיקר מבקרים שבעצם אוהבים ממש את מה שהם ראו בעונה 1.
וזה עוד יותר נכון עם צופים כי להם בטח אין סיבה להשאר עם הסדרה אם הם לא אוהבים אותה, במיוחד סדרה שלא מאוד מדוברת. (זה לעומת משחקי הכס שהרבה אנשים אולי המשיכו לראות כי כולם ראו).
זה גורם למצב שבו הסדרה הזאת בעונה 2 קיבלה 100%, אבל על סמך רק 9 מבקרים.
לעומת זאת עונה 3 של בוג'רק הורסמן קיבלה 100% על סמך 31 מבקרים.
תראה, מבחינתי זה לא קשור לכמה מבקרים יש או מי המבקרים. פשוט בד"כ אני רואה ביקורת שלילית או פחות טובה על כל, נגיד - 3 ביקורות טובות. במקרה הזה היה איזה קונצנזוס ש Into the badlands טובה בעיני הצופים וזה מה שהפתיע אותי.
וכמו שעפרי כתב, אולי פה בארץ היא קיבלה פחות חשיפה (אולי כי אמאזון פריים פחות חזקים כאן), אבל עושה רושם שהיא כן היתה ידועה יותר בעולם.
אף פעם לא חשבתי שיש יותר מדי הילוך איטי בסדרה, זה ממש לא הפריע לי. הברונית ושינוי הדעה הלא משכנע והצבוע שלה שיגע אותי. כל כך רציתי שהיא תמות ולא קיבלתי את הסיפוק הזה לאורך 3 עונות ממוצעות ומטה. העולם תמיד היה ייחודי ומסקרן, אני זוכר שכשר ראיתי מקומות שונים ממנו, כמו המכרה עבדים, רציתי לדעת עוד על ההיסטוריה. במקום זה קיבלנו אנשים משונים מאדמה רחוקה שמאמינים בשטויות. ולא קיבלנו הסבר על הדבר הזה ומאיפה הגיע, רק השליטה השרירותית של אנשים בו. כן, העונה השלישית הייתה מאכזבת.
ממש לא היתה לי בעיה עם האלמנה לאורך הסדרה, ורוב הזמן גם הבנתי את המניעים שלה. אבל בעונה האחרונה היא, וכמעט כל שאר הדמויות, פתאום התנהגו או חשבו בתורה שונה בלי שהצופים יקבלו הסבר מספק. פתאום היה להם גילוי או תובנה והם שינו את דעתם, אבל זה נעשה עבור כל הדמויות בצורה חפיפניקית. היחיד שקיבלנו לגביו מניעים יותר ברורים הוא סאני. הבעיה העיקרית מבחינתי היא שהיוצרים היו עסוקים בלמצוא קווי עלילה חדשים ומרובים במקום לסגור קצוות בנפרד ולפתח את הדמויות לעומק.
אהבתי את השחקן של סאני ותמיד קיוויתי שיקחו אותו להיות גיבור על סיני בסרט מארוול "שאנג צ'י" אך לקחו דווקא אלמוני קנדי. חבל...
סאני הוא הסיבה היחידה לצפות בסדרה. לא בגלל איכויות המשחק אלא כי הדמות שלו היתה כאמור הכי עגולה ביחס לאחרים ובעיקר כי הקרבות שלו היו מדהימים. מסתבר שהוא למד אומנויות לחימה מגיל צעיר ואפילו למד עם ג'קי צ'אן, מה שמסביר הרבה מהכוריאוגרפיה בסדרה.
אגב, מסתבר גם שיש לו קריירה גם בעולם הסרטים ההונג קונגי והוא אפילו שיחק פעם בסרט על להקת בנים

nerdkey treky

Active member
אגב, מסתבר גם שיש לו קריירה גם בעולם הסרטים ההונג קונגי והוא אפילו שיחק פעם בסרט על להקת בנים
עוד יותר סיבה להוסיף אותו לסרט אומנויות לחימה של מארוול.
את אוהבת את מסע בין כוכבים?

מילי08

Well-known member
אז בניגוד להכרזות שלי ב weekend watch בסוף מצאתי משהו להשתקע בו.
אבל אני אתחיל קודם בלציין שהחלטתי להמשיך עם סטאר טרק דיסקברי וראיתי את פרקים 2-3 בעונה 1. יותר מעניין מההתרחשויות בפרק הראשון והשחקנית הראשית עושה עבודה טובה. אפילו הף מ the OA שם. אבל בינתיים אין לי הרבה מה להגיד עליה.
ראיתי גם את הפרק השבועי המצוין של המרחב
בגדול אין לי הרבה מה להגיד. שוב זה אותו מצב של עודף עלילות ודמויות ויוצא שאנחנו כמעט ולא רואים דמויוצ מרכזיות, אבל לפחות הפעם התמקדנו בנעמי.
אני עדיין לא מבינה איך השותך שלה לשעבר מת והיא לא. אבל היא היתה ממש גיבורה כל הפרק הזה. לא הבנתי בכלל מה היא עושה, אבל הסוף היה חזק ואז קלטתי שהיא הצליחה לערוך את ההודעה. הבעיה היא שזה קרה אחרי שאלכס כבר דיווח על זה להולדן.
אני מקווה שראש הממשלה החדש לא יקבל את ההצעה של מפקד האוויר, או מה שהוא לא היה, ולא יחליט להפציץ את הבלטרים כי אז באמת לא יהיה סוף לסיפור וכולם יהיו סתם רוצחים.
הדמות הכי חלשה והכי מעצבנת זה מרקו אינארוס. השחקן ממש לא מתאים לתפקיד לדעתי. אין לו מספיק כריזמה והוא ממש עולה על העצבים ולא מהסיבות הנכונות.

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

מילי08

Well-known member
עשיתי הפסקה לכלים וכביסה :-D

אז בסוף מצאתי את עצמי מושקעת בסופ"ש הזה בסדרה Carnival Row בפריים.
רציתי לראות אותה אבל מתמונת הפרומו משום מה חשבתי שהשחקן הראשי זה ג'סטין טימברלייק וזה קצת הוריד לי. בסוף ניסיתי וגיליתי שזה בכלל אורלנדו בלום... |פנים|
אז הרעיון הכללי הוא מדינה דמוית אנגליה ויקטוריאנית במאה ה 17, אבל בני האדם אינם היצורים החיים היחידים שם, אלא חיים ביחד עם יצורים מיתולוגיים שונים, שנחשבים לנחותים וזה מוביל להרבה חיכוכים. אורלנדו בלום הוא בלש משטרה מקומי. הסדרה יוצרת מין שילוב ז'אנרים של דרמה היסטורית, עולם פנטסטי ומתח בלשי וזה עובד טוב לדעתי. העולם שהם יצרו מצליח להיות מורכב ולא חפיפניקי, הדמויות עגולות והסיפור מעניין.

מילי08

Well-known member
את אוהבת את מסע בין כוכבים?
את המקור לא שרדתי. אני לא זוכרת כמה ראיתי, אבל זה היה מאוד מאוד מאוד אנאכרוניסטי ושיעמם אותי.
ניסיתי את TGN ואני ממשיכה לאט לאט פעם במיליון שנה כי חוץ מקפטן פיקארד, ואולי גם דאטה, כל השאר מעצבנים אותי, במיוחד הרופאה שמרדימה אותי כל פעם שהיא מופיעה ונאמבר וואן שהוא בלתי נסבל וכל פרק אני מתחננת שיהרגו אותו כבר (אבל ברור לי שזה לא קרה). את שאר הסדרות בפרנצ'ייז לא ראיתי, למרטת שהן מופיעות לי ברשימת צפייה למתישהו עתידי.
ניק ועדי נחש אמרו שאת דיסקברי אפשר לראות גם בלי להכיר לעומק את הפרנצ'ייז אז אני מנסה.

nerdkey treky

Active member
אז הרעיון הכללי הוא מדינה דמוית אנגליה ויקטוריאנית במאה ה 17, אבל בני האדם אינם היצורים החיים היחידים שם, אלא חיים ביחד עם יצורים מיתולוגיים שונים, שנחשבים לנחותים וזה מוביל להרבה חיכוכים. אורלנדו בלום הוא בלש משטרה מקומי. הסדרה יוצרת מין שילוב ז'אנרים של דרמה היסטורית, עולם פנטסטי ומתח בלשי וזה עובד טוב לדעתי. העולם שהם יצרו מצליח להיות מורכב ולא חפיפניקי, הדמויות עגולות והסיפור מעניין.
הרעיון של הסדרה ממש סיקרן אותי, יחד עם אורלנו בלום, אבל בפועל הסדרה מלאה בקלישאות לא מעניינות, במקום לתת משהו חדשני בעולם המקורי שלהם. נתתי כמה הזדמנויות ובסוף ויתרתי לחלוטין.

Lhuna3

Well-known member
עשיתי הפסקה לכלים וכביסה :-D

אז בסוף מצאתי את עצמי מושקעת בסופ"ש הזה בסדרה Carnival Row בפריים.
רציתי לראות אותה אבל מתמונת הפרומו משום מה חשבתי שהשחקן הראשי זה ג'סטין טימברלייק וזה קצת הוריד לי. בסוף ניסיתי וגיליתי שזה בכלל אורלנדו בלום... |פנים|
אני ניסיתי וזה נראה באמת מרתק מבחינת העולם, אבל הסיפור שעמם אותי ולא הצלחתי להתמיד יותר מפרק 1 או 2.

snirf

Active member
תראו את שקופים. במיוחד יצפאן מצחיק בתור פיני, שמנהל את עובדי הקבלן ויורד לחייהם . גונב את ההצגה ובגדול.

אין על תיקי דיין!
אילו מערכונים הצחיקו אותך?
המערכון של יובל סמו והזונה נשפכתי מול המסך, כנ"ל לגבי כמה מערכונים שהיו עם תיקי דיין השדכנית :ROFLMAO::ROFLMAO:

dory30

Well-known member
אילו מערכונים הצחיקו אותך?
המערכון עם יצפאן שמסרב להעלות משכורת ומפברק שיחות עם ההנהלה מאיראן בפרסית; וגם כשהוא מנסה לשכנע באמצעים קיצוניים את העובד שלו להגיד שהתאונה קרתה בבית במקום בעבודה.

מילי08

Well-known member
הרעיון של הסדרה ממש סיקרן אותי, יחד עם אורלנו בלום, אבל בפועל הסדרה מלאה בקלישאות לא מעניינות, במקום לתת משהו חדשני בעולם המקורי שלהם. נתתי כמה הזדמנויות ובסוף ויתרתי לחלוטין.
אני ניסיתי וזה נראה באמת מרתק מבחינת העולם, אבל הסיפור שעמם אותי ולא הצלחתי להתמיד יותר מפרק 1 או 2.
גררר.. אתם לא מבינים כלום |שפם|

אני באמת מצאתי אותה מרתקת. לא ציפיתי לחידושים גדולים, אבל אני חושבת שהרעיון הכללי הועבר נהדר.
גם כשהתגלו טוויסטים בעלילה, שימח אותי שלא משכו את זה יותר מידי. אנחנו גילינו ביחד עם הדמויות, ואז ממשיכים הלאה.
מה שכן הציק לי זה שממשיכים להציג נשים בתור נחשות זוממות ומסוכנות. אולי זו סתם רגישות שלי, אבל זה תמיד מוצג כרִשְׁעוּת מתוחכמת ומסוכנת יותר מזו של גברים.
עוד הציק לי השימוש במילה fuck ולא מטעמי פוריטניות. הקפידו מאוד על שחזור תקופתי מלא - התלבושות, ההתנהגות, הלך הרוח הכללי, והכל גם משדר אנגליה. השימוש ב- fuck הוא גם אנאכרוניסטי וגם לא אנגלי בשום דרך.

nerdkey treky

Active member
גררר.. אתם לא מבינים כלום |שפם|

אני באמת מצאתי אותה מרתקת. לא ציפיתי לחידושים גדולים, אבל אני חושבת שהרעיון הכללי הועבר נהדר.
גם כשהתגלו טוויסטים בעלילה, שימח אותי שלא משכו את זה יותר מידי. אנחנו גילינו ביחד עם הדמויות, ואז ממשיכים הלאה.
מה שכן הציק לי זה שממשיכים להציג נשים בתור נחשות זוממות ומסוכנות. אולי זו סתם רגישות שלי, אבל זה תמיד מוצג כרִשְׁעוּת מתוחכמת ומסוכנת יותר מזו של גברים.
עוד הציק לי השימוש במילה fuck ולא מטעמי פוריטניות. הקפידו מאוד על שחזור תקופתי מלא - התלבושות, ההתנהגות, הלך הרוח הכללי, והכל גם משדר אנגליה. השימוש ב- fuck הוא גם אנאכרוניסטי וגם לא אנגלי בשום דרך.
אני אתן דוגמה, יש את העובדת של משפחה מכובדת אך נמצאת בקשיים, ההוא ששילם על ספינה ועל משרתים ובסוף הספינה התרסקה. אז מה אנחנו מקבלים? עוד עשיר שמנסה לאנוס את העובדים ובסוף שולח תלונה במשטרה, זה כל כך קלישאה מייגעת. כל היחס ליצורי פלה של מעמד נחות, זה לא חדשני ודי משעמם. וכמו שציינת, עוד פעם מקללים בלי קשר לתקופה, זה בזבוז של עולם מעניין. שלא נדבר על הרוצח הסדרתי בפרק הראשון, זה היה צפוי שזה לא יהיה שוטר.

nerdkey treky

Active member
המערכון עם יצפאן שמסרב להעלות משכורת ומפברק שיחות עם ההנהלה מאיראן בפרסית; וגם כשהוא מנסה לשכנע באמצעים קיצוניים את העובד שלו להגיד שהתאונה קרתה בבית במקום בעבודה.
שמעתי על התוכנית ורציתי לראות אך שכחתי. ואז אתם הזכרתם לי! ראיתי ביוטיוב את שתי התוכניות הראשונות, מזכיר מאוד את הישראלים(מה קשור) רק יותר מדכא ואקטואלי. התוכנית מצחיקה, אהבתי לראות. רק דבר אחד מציק לי, כמו הרבה תוכניות מערכונים, הם לא יודעים מתי להפסיק בשיא המערכון והוא נמרח. לפעמים מביאים את הפאנצ'ליין בסוף בסוף אז אפשר היה לקצר קצת. חוץ מזה, אחלה תוכנית

מילי08

Well-known member
אני אתן דוגמה, יש את העובדת של משפחה מכובדת אך נמצאת בקשיים, ההוא ששילם על ספינה ועל משרתים ובסוף הספינה התרסקה. אז מה אנחנו מקבלים? עוד עשיר שמנסה לאנוס את העובדים ובסוף שולח תלונה במשטרה, זה כל כך קלישאה מייגעת. כל היחס ליצורי פלה של מעמד נחות, זה לא חדשני ודי משעמם. וכמו שציינת, עוד פעם מקללים בלי קשר לתקופה, זה בזבוז של עולם מעניין. שלא נדבר על הרוצח הסדרתי בפרק הראשון, זה היה צפוי שזה לא יהיה שוטר.
כן, אבל זה רק הפרק השני. אולי הם היו יכולים למצוא איזה פתרון עלילתי אחר, אבל מן הסתם הם חיפשו דרך להניע את העלילה לכיוון הרצוי, ובנאליה תמיד עובדת. גם בעיני זה היה נדוש, אבל זה לא גרע מההמשך לדעתי. כנ"ל לגבי הרוצח בפרק הראשון. זה הולך לכיוונים אחרים אחר כך.
אבל כבר הבנתי שאתה פשוט בוחר לטעות B-| :-P:

למעלה