דיוני סדרות #34

טוני החתול

Well-known member
מנהל
כל מי שיש לו משהו להגיד על סדרת טלוויזיה ולא רוצה לפתוח נושא במיוחד מוזמן לכאן

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני ממש שמח שהמשכתי עם באטוומן לעונה 2 למרות מה שקרה.
יש עדיין בעיות בסדרה, אבל הפרק היום היה טוב יותר מחלק גדול מהפרקים של עונה שעברה
זה בעצם מרשים שרק פרק 5 וכבר ריאן מרגישה די חלק מהצוות.
אבל יחד עם זה לא מרגיש יותר מידי שהם התחברו לצוות נורא מהר. כלומר אולי עם מרי היא נעשתה חברה נורא מהר, אבל אני אוהב את זה שעם לוק זה איטי.
אז יאללה בנקודות:
*עדיין לא ברור מה כדור הקריפטונייט עשה לריאן. אני בעד כוחות על. אבל שיתפתח כבר, אני לא רואה איך זה מעניין שפשוט כואב לה.
*שמתי לב שמזכירים לפעמים את קייט.
*אוקי נכון יותר לומר שאם הייתי שותה שלוק וודקה כל פעם שמזכירים את קייט הייתי מת מהרעלת אלכוהול כל עשר דקות של כל פרק.
*כלומר אני שמח שלא פשוט שוכחים ממי שהייתה הדמות הראשית של הסדרה, אבל באיזה שלב הסדרה תוכל להתמקד במשהו שהוא לא קייט. ממש הכל סובב את קייט.
*אפילו העלילה של אליס קשורה למעשה לקייט, אם כי נראה שהיא לוקחת תפנית.
*ואני ממש אוהב את הרעיון של אינטרס רומנטי לאליס. כל דבר שיהפוך אותה ליותר נסבלת יהיה נחמד.
*אוקיינוס נראה נחמד. מעניין מה הוא יחשוב כשהוא יבין עד כמה אליס פסיכית.
*אז הייתי בטוח שהחברה של ריאן היא הגנב הזה וטעיתי. קורה.
*לא ציפיתי שזה בעצם הבחור הג'נדרפלואידי (בהתחלה חשבתי שהוא הומו, אבל אז חשבתי על זה שבעצ לא אמרו במפורש ואפשר להבין שהוא יצא מהארון בתור ג'נדרפלואיד)
*כן הסדרה הזאת מפוצצת בדמויות להטביות (אוקי, בעיקר לסביות), אבל אני שמח לעוד ייצוג, במיוחד עוד מישהו עם מסכה. אני מניח שיהיו עוד הרפתקאות משותפות איתו.
*אין לי כוח לכל עניין העורבים. כן הבנו שהם רעים ושהייתה כאן סוג של הקבלה לאלימות שוטרים, אם כי זה נעשה על חברת אבטחה פרטית שאיכשהו מתפקדת כמשטרה באופן לא ברור בעיר הזאת.
*ספציפית הייתי שמח אם ג'ייק יהיה במטוס שיתרסק. (או שהשחקן פשוט יחליט לעזוב)
*איפה האחיינית של אלפרד בימים אלו?
*ג'ק נפייר זה השם של הג'וקר? אני חשבתי שהג'וקר הוא תמיד אדם בלי ממש שם רשמי.
*בכל מקרה נחמד שיש קשר לג'וקר ושמסתבר שהוא היה צייר חובב (בדם אדם).

Lion_Heart

Well-known member
אני ממש שמח שהמשכתי עם באטוומן לעונה 2 למרות מה שקרה.
יש עדיין בעיות בסדרה, אבל הפרק היום היה טוב יותר מחלק גדול מהפרקים של עונה שעברה
זה בעצם מרשים שרק פרק 5 וכבר ריאן מרגישה די חלק מהצוות.
אבל יחד עם זה לא מרגיש יותר מידי שהם התחברו לצוות נורא מהר. כלומר אולי עם מרי היא נעשתה חברה נורא מהר, אבל אני אוהב את זה שעם לוק זה איטי.
אז יאללה בנקודות:
*עדיין לא ברור מה כדור הקריפטונייט עשה לריאן. אני בעד כוחות על. אבל שיתפתח כבר, אני לא רואה איך זה מעניין שפשוט כואב לה.
*שמתי לב שמזכירים לפעמים את קייט.
*אוקי נכון יותר לומר שאם הייתי שותה שלוק וודקה כל פעם שמזכירים את קייט הייתי מת מהרעלת אלכוהול כל עשר דקות של כל פרק.
*כלומר אני שמח שלא פשוט שוכחים ממי שהייתה הדמות הראשית של הסדרה, אבל באיזה שלב הסדרה תוכל להתמקד במשהו שהוא לא קייט. ממש הכל סובב את קייט.
*אפילו העלילה של אליס קשורה למעשה לקייט, אם כי נראה שהיא לוקחת תפנית.
*ואני ממש אוהב את הרעיון של אינטרס רומנטי לאליס. כל דבר שיהפוך אותה ליותר נסבלת יהיה נחמד.
*אוקיינוס נראה נחמד. מעניין מה הוא יחשוב כשהוא יבין עד כמה אליס פסיכית.
*אז הייתי בטוח שהחברה של ריאן היא הגנב הזה וטעיתי. קורה.
*לא ציפיתי שזה בעצם הבחור הג'נדרפלואידי (בהתחלה חשבתי שהוא הומו, אבל אז חשבתי על זה שבעצ לא אמרו במפורש ואפשר להבין שהוא יצא מהארון בתור ג'נדרפלואיד)
*כן הסדרה הזאת מפוצצת בדמויות להטביות (אוקי, בעיקר לסביות), אבל אני שמח לעוד ייצוג, במיוחד עוד מישהו עם מסכה. אני מניח שיהיו עוד הרפתקאות משותפות איתו.
*אין לי כוח לכל עניין העורבים. כן הבנו שהם רעים ושהייתה כאן סוג של הקבלה לאלימות שוטרים, אם כי זה נעשה על חברת אבטחה פרטית שאיכשהו מתפקדת כמשטרה באופן לא ברור בעיר הזאת.
*ספציפית הייתי שמח אם ג'ייק יהיה במטוס שיתרסק. (או שהשחקן פשוט יחליט לעזוב)
*איפה האחיינית של אלפרד בימים אלו?
*ג'ק נפייר זה השם של הג'וקר? אני חשבתי שהג'וקר הוא תמיד אדם בלי ממש שם רשמי.
*בכל מקרה נחמד שיש קשר לג'וקר ושמסתבר שהוא היה צייר חובב (בדם אדם).
ג'ק נייפיר זה שמו של הג'וקר מהסרט בכיכובו של מייקל קיטון, בקומיקס אין לו שם ונדמה לי שיש שלושה...או שתיים ג'וקרים , אני חייב הסבר ל למה ראיין מחביאה את הפצע שלה ולא מספרת עליו לאנשים שאם אני לא טועה, יודעים על "זהותה הסודית" וגם יש להם ניסיון עם פצעי קריפטונייט...ספוי היה השם? היא נהנת לסבול?

LeAnnDyIan

Well-known member
סיימתי את The Undoing
ראיתי את השלושה פרקים הראשונים שלה כשהיא יצאה וקצת איבדתי ענין אז נטשתי אותה. אבל ראיתי לפני כמה ימים ראיון חמוד של דרו ברימור עם יו גרנט והם דיברו על הסדרה וזה עשה לי חשק להמשיך איתה. גם בדיוק החלטנו לראות היום את Music and Lyrics לכבוד היומולדת של דרו וישר אחרי זה השלמתי את The Undoing והזדעזעתי שוב מכמה שיו גרנט הזדקן. מה שמצחיק זה שבראיון עם דרו שהתקיים החודש, הוא לא היה נראה כזה קשיש. אז כאילו בסדרה ניסו לזקן אותו במראה? בשביל מה? הוא מספיק זקן בעצמו כדי לגלם את התפקיד הזה, כמה שיערות שיבה זה עוד בסדר אם הוסיפו לו, אבל הוא ממש מקומט בסדרה, לייק, בצורה מוגזמת, ובראיון הוא לא היה נראה כזה שר-פיי.
אניווי, היה לי די ברור מההתחלה שהוא אכן הרוצח, אבל אהבתי את הליהוק שלו כי יש לו מוניטין כזה של הבחור הטוב וגם בהרבה סצינות אם מוציאים את הקונטקסט הוא נראה כאילו שלפו אותו מאיזה רום-קום טיפוסי. אין לו את הלוק של הסוציופט שמסוגל לרטש לבחורה את הפרצוף, אבל הוא עשה את זה בצורה כזאת טובה שעכשיו אני לא יכולה להסתכל עליו בקומדיה רומנטית ולא לחשוש שהוא הולך לרצוח את הבחורה בסוף, במקום לנסות לזכות בליבה.
גם הליהוק של ניקול קידמן (AKA הכלבה שמכרה את נשמתה לשטן בתמורת לנעורי נצח [אני לא הייטרית, סתם מתה מקנאה]) היה מושלם. אבל ניקול תמיד מושלמת אז זה לא באמת מפתיע אותי.
מה שכן הפתיע אותי זה שהנרי שמצא את הפטיש וידע שאבא שלו אשם, לא היסס בכלל לגנוב אותו ולשטוף ממנו כל זכר לראיה כדי להגן על אבא שלו. וכאילו, בהתחלה עוד קיבלתי את זה איכשהו עם זה שהוא רק בן 12 ועדין רואה את אבא שלו בתור הגיבור שלו. אבל אחרי שהוא שמע אותו מעליל בפני גרייס שהוא חושד שהנרי בעצם רצח אותה, הייתי בטוחה שהכעס של הנרי ימשך לקצת יותר מה'פאק יו' שהוא סינן לעברו. הרי היה ברור שאין להנרי שום ספק שאבא שלו אכן אשם, אז התגובה שלו הייתה לי קצת תמוהה.
ממש אהבתי את הסוף של המשפט ושגרייס מצאה דרך להפיל אותו מבלי שהם יעלו עליה או יוכלו לעשות שום דבר כדי לעצור את זה. שמחתי שהיא עשתה את זה כי הדמות של האישה הכנועה שיודעת שבעלה אשם אבל עדין ממשיכה עם ההצגה המגוכחת הזאת של האישה הנאמנה ממש צרמה לי. ולמרות שאיך שהיא הציעה את עצמה כעדה, ידעתי שזה מגיע, אבל מודה שהעדות הראשונה שכאילו תומכת בבעלה קצת threw me off אבל איך שהתובעת עלתה, ישר ידעתי לאן זה מוביל. אבל המשחק שלה היה כל כך טוב שזה באמת היה נראה כאילו "מפילים אותה בפח" ולא שהיא הינדסה את כל המהלך הזה. גאוני.
אז אומנם הסדרה די ייאשה אותי ברובה, שמחתי שהיא לפחות הסתיימה בצורה מספקת. עכשיו אני לא מרגישה ש"ביזבזתי" את הזמן שלי עליה.

didalf

Well-known member
לכבוד היומולדת של דרו
אוו חשבתי על שלשום ובסוף אתמול שכחתי|פנים||חבול|
מזל טוב לדרו ולך על יום הולדתך השני|בלון|

אבל הוא עשה את זה בצורה כזאת טובה שעכשיו אני לא יכולה להסתכל עליו בקומדיה רומנטית ולא לחשוש שהוא הולך לרצוח את הבחורה בסוף, במקום לנסות לזכות בליבה.
:-D:-D
לא ראיתי את זה אבל ראיתי אותו דוש נוראי וקריפי בסדרה "שערוריה אנגלית למדי".
אבל הקטע שהוא ממש הזדקן אז כשאני רואה אותו בקומדיה רומנטית ישנה והוא חתיך כמו פעם אין לי בעיה לקבל את זה:-D

טוני החתול

Well-known member
מנהל
ג'ק נייפיר זה שמו של הג'וקר מהסרט בכיכובו של מייקל קיטון, בקומיקס אין לו שם ונדמה לי שיש שלושה...או שתיים ג'וקרים , אני חייב הסבר ל למה ראיין מחביאה את הפצע שלה ולא מספרת עליו לאנשים שאם אני לא טועה, יודעים על "זהותה הסודית" וגם יש להם ניסיון עם פצעי קריפטונייט...ספוי היה השם? היא נהנת לסבול?
קודם כל אני שמח שעוד מישהו רואה את הסדרה כאן, ככה שאני לא כותב לעצמי.
נראה לי שעדי|נחש| לא לא המשיכה לעונה השניה (אם כי אני מקווה לשכנע אותה לחזור אולי בהמשך)
אוקי, אז זה לא ששלפו את השם משום מקום. ומי יודע אולי יש שם ג'וקר נוסף.
מעניין בכלל אם הסדרה תמשיך עוד כמה זמן אם יחזירו את הג'וקר בשלב כלשהו.

לגבי זה שריאן מסתירה את הפצע קריפטונייט שלה - האמת שאני פשוט הנחתי שזה כתיבה רעה.
כלומר שרצו לעשות משהו עם הפצע קריפטונייט שלה, אבל היו להם תוכניות אחרות לפרקים הראשונים ולכן דחו את העיסוק בזה קצת ונתנו תירוץ שהיא מסתירה את זה.
כי התירוץ שלה באמת חלש נורא. זה שהיא לא רוצה להראות לא מצליחה בפני הצוות החדש שלה?!? זה לא להסתיר איזה פרט זניח, זה פצע ירייה שנשאר לאורך זמן (לא ברור כמה זמן בדיוק עבר שם מאז שהיא נורתה, אבל אני מניח שבועות)

אבל יש להם ניסיון עם פצעי קריפטונייט? מי זה ספוי? התכוונת סופי? היא גם נפצעה מקריפטונייט?

Lion_Heart

Well-known member
נראה לי שעדי|נחש| לא לא המשיכה לעונה השניה (אם כי אני מקווה לשכנע אותה לחזור אולי בהמשך)

לגבי זה שריאן מסתירה את הפצע קריפטונייט שלה - האמת שאני פשוט הנחתי שזה כתיבה רעה.
כלומר שרצו לעשות משהו עם הפצע קריפטונייט שלה, אבל היו להם תוכניות אחרות לפרקים הראשונים ולכן דחו את העיסוק בזה קצת ונתנו תירוץ שהיא מסתירה את זה.
כי התירוץ שלה באמת חלש נורא. זה שהיא לא רוצה להראות לא מצליחה בפני הצוות החדש שלה?!? זה לא להסתיר איזה פרט זניח, זה פצע ירייה שנשאר לאורך זמן (לא ברור כמה זמן בדיוק עבר שם מאז שהיא נורתה, אבל אני מניח שבועות)

אבל יש להם ניסיון עם פצעי קריפטונייט? מי זה ספוי? התכוונת סופי? היא גם נפצעה מקריפטונייט?

הכתיבה של הסדרה הזאת, מההתחלה,לא היתה משהו , כל הקטע בעונה הראשונה של " את רוצחת פסיכופתית, אבל אני לא אעשה שום דבר לעצור אותך כי את אחותי" ממש גרם לי לשנוא את קייט, כאילו FFS את אמורה להיות לוחמת בפשע...תילחמי! זה כל הקטע של באטמן...לעצור פושעים ולא משנה מי הם וראיין...באטוומן שחיה בואן שלה... והפצע..."יש לי פצע מיסתורי וקטלני, אבל אסור לי להיראות חלשה מול...מול...אז אני אסתיר את זה עד שכמעט אמות מהרעלת קריפטונייט בקטע דרמטי ויצטרכו להציל אותי באמצעים דרסטיים שיראו עד כמה אני גיבורה...כן

dilia snake

Well-known member
פרשתי כי הבלאגן עם רובי רוז וזה שהם לא ליהקו מישהי אחרת עלה לי על העצבים והוציא לי את החשק לראות את הסדרה. אז עד שזה לא יפסיק להציק לי לא נראה לי שאני אחזור.

LeAnnDylan

Well-known member
אוו חשבתי על שלשום ובסוף אתמול שכחתי|פנים||חבול|
מזל טוב לדרו ולך על יום הולדתך השני|בלון|
גם אני וגם דרו מודות לך:-P: ולא נורא על האיחור, במילא כל יום שיש מק&צ'יז במטבח זו חגיגה:-D
ונו אם כבר דרו ויומולדת, אז תראי איזו חמודה היא. עשו לה תוכנית יומולדת בתוכנית שלה והביאו לה כל מיני אנשים שהיא אוהבת שיברכו אותה (בזום) האמת שהכל היה ממש מוצלח והיא כזאת חמודה שכל דבר גורם לה לבכות, אבל היו 2 קטעים שממש אהבתי, אחד של סטיבן ספילברג [שאני כל כך אוהבת את מערכת היחסים שלו עם דרו|מאוהב|;-(), והשני עם דיוויד לטרמן, שאני לא יודעת עד כמה את בקיאה בהיסטורית הדרו שלך, אבל כשהיא הייתה בת 19 היא התארחה בתוכנית שלו וחשבה שזה מאוד הולם לעלות על השולחן שלו והדבר האייקוני הזה קרה:

מאז הם סוג של בסט פרינדס:-D אניווי, הביאו לה אותו שיברך אותה לכבוד היומולדת שלה והתגובה שלה בסוף 😩😩😩 אני מתה!
[שמתי קישור של הגרסה הממש קצרה. זה רק טיזר אבל עדין כה חמוד]

didalf

Well-known member
שאני לא יודעת עד כמה את בקיאה בהיסטורית הדרו שלך, אבל כשהיא הייתה בת 19 היא התארחה בתוכנית שלו וחשבה שזה מאוד הולם לעלות על השולחן שלו והדבר האייקוני הזה קרה:
יותר בקיאה ממה שהייתי מלפני שהכרתי אותך אבל לא עד כדי כך, לא ידעתי מזה, משוגעת:-D

מאז הם סוג של בסט פרינדס:-D אניווי, הביאו לה אותו שיברך אותה לכבוד היומולדת שלה והתגובה שלה בסוף 😩😩😩 אני מתה!
חחחח "איימ נוט א קאט":-D:-D
ויווווווווו איך היא בהלם ואז בוכה איזה חמודה|לב|

Lhuna3

Well-known member
הקרציה :-D
הסדרה הזאת באמת מאוד מצחיקה! זה נראה כמו פארודיה כזאת על גיבורי על ונבלי על, קצת מזכיר את the boys אבל יותר פארודי ויותר מצחיק.
מההתחלה הסדרה משחקת איתנו על התהיה אם הטיק הוא אמיתי או שארת'ור מדמיין אותו והוא עושה הכל בעצמו. חשבתי שהם ימתחו את המשחק הזה עד הסוף העונה, אז הופתעתי לטובה שכבר בפרק 2 התייחסו לזה ישירות כשארת'ור בעצמו משוכנע שהוא דמיוני ואז אחותו גם רואה אותו וכאילו קיבלנו תשובה שהוא אמיתי. (עדיין הוא ממשיך להגיד הרבה דברים שבהם הוא נשמע כמו האלטר-אגו של ארת'ור, כמו "אתה פוגע ברגשותינו", אז אני לא יכולה במאה אחוז להיות בטוחה שלא ממשיכים לעבוד עלינו. אבל אל תגידו לי אם ומה מגלים בסוף!)
בכל אופן הוא ממש מצחיק וגם ארתו'ר וגם הנבלים :-D והשמות שלהם, כמו ליידי לינט ("מוך" שנופל עליה כל הזמן מוך :D) אין לי כוח לפרט אבל מלא משפטים מצחיקים.

dory30

Well-known member
היוצרים מובילים אותנו לישורת האחרונה, אבל "הלילה עוד צעיר". לפחות מאור עזרא נעצר. שמתם לב להופעת האורח של רותי אסרסאי ממטומטמת בסוף, כחוקרת של השוטר המושחת?

דיברגנט חדש

Well-known member
היוצרים מובילים אותנו לישורת האחרונה, אבל "הלילה עוד צעיר". לפחות מאור עזרא נעצר. שמתם לב להופעת האורח של רותי אסרסאי ממטומטמת בסוף, כחוקרת של השוטר המושחת?
הריח כמו פרק אחרון, אך אני מניח שהקטע בסוף של השוטר במעצר ייתן, לפחות, עוד 2 פרקים, כנראה שהם יהיו הפעם על השוטרים, כפי שהיה בסיפור האמיתי.

מילי08

Well-known member
לכבוד היומולדת של דרו
יא, מזל טוב לדרו
ובראיון הוא לא היה נראה כזה שר-פיי.
:-D :-D
ניקול קידמן (AKA הכלבה שמכרה את נשמתה לשטן בתמורת לנעורי נצח [אני לא הייטרית, סתם מתה מקנאה])
מה יש לקנא? היא נראית מפחיד. נכון שלא היתה יפה במיוחד לפני כן, אבל לפחות היו לי הבעות
והשני עם דיוויד לטרמן
:-0 לא הביך אותה שמציגים את זה שוב? היא במקום כל כך אחר היום
אבל יפה שהם חברים והסרטון ממש חמוד
הקרציה :-D
הסדרה הזאת באמת מאוד מצחיקה! זה נראה כמו פארודיה כזאת על גיבורי על ונבלי על, קצת מזכיר את the boys אבל יותר פארודי ויותר מצחיק.
בדיוק! ייאייייי, איזה כיף שאת נהנית |רקדנית||רקדנית||רקדנית|. זה בדיוק הרעיון.
שבתי שהם ימתחו את המשחק הזה עד הסוף העונה, אז הופתעתי לטובה שכבר בפרק 2 התייחסו לזה ישירות כשארת'ור בעצמו משוכנע שהוא דמיוני ואז אחותו גם רואה אותו וכאילו קיבלנו תשובה שהוא אמיתי
גם אני. ואם היו מושכים את זה הייתי מתבאסת כי זה נדוש. אבל טיפלו בזה מצוין. (זה לא ספוילר)
בכל אופן הוא ממש מצחיק וגם ארתו'ר וגם הנבלים :-D והשמות שלהם, כמו ליידי לינט ("מוך" שנופל עליה כל הזמן מוך :D) אין לי כוח לפרט אבל מלא משפטים מצחיקים.
ממש! והקריינות הדרמטית של הטיק.
זה הולך ומשתפר.
היא לגמרי בסדרות האהובות שלי בזכות הפארודיה החמודה והנטולת ציניות.

nerdkey treky

Active member
שמח שהתחלת לראות את הסדרה! אמרנו לך שהיא מצחיקה ושהגיבור הראשי בסוף ייצא לך סקסי 😄 סתם סתם...
חבל שביטלו אותה לאחר 2 עונות בלבד כי היה לה פוטנציאל לגדול ולהתפתח. משחקת שם ההיא ממגרש ביתי.

LeAnnDylan

Well-known member
יותר בקיאה ממה שהייתי מלפני שהכרתי אותך אבל לא עד כדי כך, לא ידעתי מזה, משוגעת:-D
חח כן, פעם היא הייתה קצת יותר פרועה. היום היא בעיקר אוכלת:-D
חחחח "איימ נוט א קאט":-D:-D
ויווווווווו איך היא בהלם ואז בוכה איזה חמודה|לב|

אני כל כך אוהבת איך שכל דבר מרגש אותה עד דמעות. היא כזאת חמודה|מאוהב|;-(

(הגיף הזה אגב זה היא מתרגשת מאיזו ערימת פסטה)
מה יש לקנא? היא נראית מפחיד. נכון שלא היתה יפה במיוחד לפני כן, אבל לפחות היו לי הבעות
בעיני היא מהממת. התכוונת שהיו לה הבעות? כי לא הבנתי מה את נדחפת:-P:
אבל לא יודעת, דווקא אחד הדברים שכן שמתי לב אליהם בסדרה זה שכשהיא זועפת נגיד, כן רואים את המצח של מתקמט, כלומר כן יש לה הבעות פנים והיא לא נראית מלאה בבוטוקס. זה מה שאהבתי במראה שלה.
אין לי ספק שהיא עברה המון טיפולים קוסמטיים אבל היא נראית טוב אחריהם, לא כמו איזה דונטלה ורסאצ'ה. ומכיוון שזה ליטרלי מה שאני עושה למחייתי, אני יודעת על מה אני מדברת. אז אני צודקת ואת טועה וזהו.
:-0 לא הביך אותה שמציגים את זה שוב? היא במקום כל כך אחר היום
אבל יפה שהם חברים והסרטון ממש חמוד
האמת שבסרטון המלא היא מדברת על החוויה הזו ואיך זה הרגיש וזה האמת די מענין. היא לא הובכה כי למעשה היא זו שהעלתה את זה. וגם מעבר לזה היא תמיד טוענת שאם הייתה יכולה לשנות משהו בעברה היא לא הייתה משנה שום דבר, היא שלמה עם כל ההחלטות שעשתה, גם המפוקפקות יותר, כי הן הביאו אותה לאיפה שהיא נמצאת היום. שזה מקום מאוד שלם, טוב ובריא.
אם מענין לך לצפות הנה קישור, העברתי לקטע הרלוונטי
אגב אם כבר מביך, נראה לי שדווקא הקטע עם סטיבן ספילברג שהם הזכירו את זה שהיא הצטלמה לפלייבוי והוא שלח לה את המגזין חזרה אחרי שהוא "הלביש" אותה ורשם לה Cover yourself up הרגיש קצת יותר מביך, אבל כמובן שגם על זה הם צחקו וזה היה חמוד ממש.
אבל בתאכלס, התוכנית צולמה שבוע שעבר והיא המפיקה של התוכנית אז היא יכולה להחליט מה נכנס ומה לא, אם היה משהו שממש מביך אותה היא לא הייתה מאפשרת לזה לעלות.

dilia snake

Well-known member
הו, אלוהים. ידעתי שזה הולך רע, וזה היה יותר גרוע ממה שציפיתי |פנים| . הרגשתי את התאים המוח שלי מתאבדים תוך כדי צפייה(ושרדתי הכול! למרות שמידי פעם התעסקתי בטלפון).

ואם אתם רוצים לגרום לי להישאב למשהו לא משנה כמה הוא רע, אל תתחילו אותו עם רשימת מכולת. הכמה דקות הראשונות של הסדרה היו עינוי טהור.

דיברגנט חדש

Well-known member
הו, אלוהים. ידעתי שזה הולך רע, וזה היה יותר גרוע ממה שציפיתי |פנים| . הרגשתי את התאים המוח שלי מתאבדים תוך כדי צפייה(ושרדתי הכול! למרות שמידי פעם התעסקתי בטלפון).

ואם אתם רוצים לגרום לי להישאב למשהו לא משנה כמה הוא רע, אל תתחילו אותו עם רשימת מכולת. הכמה דקות הראשונות של הסדרה היו עינוי טהור.
את האמת, סיקרנת אותי ורק מתוך סקרנות, אצפה בכדי לראות במה מדובר :)

Lhuna3

Well-known member
הקרציה פרק 3 :-D
הסדרה הזאת קורעת אותי. 2 דקות לתוך הפרק הייתי חייבת לעצור לבדוק מי היוצר/ים שלה ואם זה מישהו ידוע, אז מסתבר שזה בן אדלונד, שלא שמעתי עליו עד היום, אבל עבד לא מעט עם ג'וס ווידון, בין השאר על אנג'ל ועל פיירפלי ואפילו קצת על דוקטור הוריבל סינג אלונג בלוג.
הרג אותי איך שארת'ור מתאר לחוקרים את סצינת הדקירות:
It was like he was looking for some place to keep his knife and no place was good enough.

וגם:
- אמרת שזה היה הרובו-נינג'ה?
-לא, אמרתי שהוא היה
highly skilled tech-based stealth assassin with a metal face and superhuman reflexes
- אוקיי, WELL, אני כבר כתבתי רובו-נינג'ה.
:-D
ושהשם שלו זה overkill :-D
השמות של כולם שם...
גם זה שבחדשות קוראים לו Cat Man Dude (והוא נראה כמו החתול שמיל).
אני אוהבת גם את השיחות של לינט עם רעמסס, והצחיק אותי שיש לו שם ארון קבורה כזה אנכי של פרעה ואז הוא פותח וזה מקרר משקאות קלים.

למעלה