דיוני סדרות #45

didalf

Well-known member
אני בדרך כלל בא עם תלונות על הפרקים לאחרונה, אבל את הפרק הזה אהבתי.
תודה באמת|שפם|

אהבתי גם את הרעיון בסופו של דבר שזואי כל כך מסתמכת על השירים שהיא מפספסת כשמישהו נמצא בכאב מולה
|כן|

ממש לא התחברתי לשיר הקאנטרי שמו שר (גם לא קלטתי שזה שיר על התמכרות לשתייה).
חחח אני גם לא קלטתי שזה שיר על שתיה לא הבנתי למה הם כ"כ בטוחים בזה.

אני ממש שמח שאף אחד לא רצח אותה בסדרה הזאת (היא שיחקה את הבחורה המתה בסדרה הקילינג)
אההההה בגלל זה היא מוכרת באופן מעורפל:-0

אולי אפילו משהו על הרומן של איכשקוראים לו (החבר של ליף) והבחורה המתכנתת
טובין. וכן אני גם רוצה הם חמודים.
עכשיו כשאני חושבת על זה קצת באסה שהשיר שלהם התחלף כי יכל להיות נאמבר ממש חמוד השיר הזה לשניהם.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
הנוקמים 1 ב2012, שומרי הגלקסיה ב2014.
היה זכור לי שנאמר שהוא מתרחש מוקדם יותר כרונולוגית בכמה שנים.
אבל בדקתי ואז נזכרתי שזה נאמר על שומרי הגלקסיה 2. הסרט יצא ב2016, אבל נאמר שהוא גם מתרחש ב2014, רק חודשים ספורים אחרי שומרי הגלקסיה 1.
וזה לא כזה בעיה פשוט נפתחו עוד קווי זמן ואולי לא כולם נסגרו כמו שצריך ויש כמה יקומים עם בלגן עכשיו אבל בכל מקרה העבר לא משתנה.
אני מסכים שאין בעיה עם זה שהעבר לא משתנה.
פשוט הם מתייחסים כאילו הם לקחו את כל אבני האינסוף מקו זמן אחד בעוד שהגיוני שהם באמת לקחו אותו מכמה קוי זמן שונים.

חחח אני גם לא קלטתי שזה שיר על שתיה לא הבנתי למה הם כ"כ בטוחים בזה.
אני מניח שכמוני את לא קלטת את כל המילים של השיר.
ואני מניח ששירים שאת מאוד אוהבת את יודעת על מה הם מדברים אבל לא כולם יבינו מהקשבה ראשונה.
עכשיו כשאני חושבת על זה קצת באסה שהשיר שלהם התחלף כי יכל להיות נאמבר ממש חמוד השיר הזה לשניהם.
אני שמח מההחלפה שם. המתכנתים היו שרים את זה באמת מצחיק, אבל זה היה אפילו יותר מצחיק ומגוחך איך שהאמא שרה את זה. לעומת זאת לא היה לי כוח לראות את האמא שרה עוד שיר עצוב ולא עושה אותו ממש טוב.

Aranel Nenharma

Well-known member
חחח השיר של האמא הצחיק אותי.
כמה שאני לא אוהבת את האמא שרה, את הביצוע הזה אהבתי. כנראה מתאים לה יותר שירי קומדיה מאשר דיכאון
:-D כבר חשבתי שניק צודק והוא החליף עם התינוק.
דווקא יכול להיות ממש מצחיק אם התינוק ישיר לה.
הם כבר עשו ביצוע יפה עם חרשים אז למה לא עם תינוקות. :-D יכול להיות נחמד אם היא תהיה בגינת שעשועים וכל התינוקות יעשו ריקוד של בייב שארק.
התעלומה ממשיכה! אהבתי את הלוח של מו.
מו היה אדיר בקטע הזה
אוקי מסתבר ששיר השועל הגיע מהילד שלו:-D והילד שר לה שסיימון מאוהב בה. איזה ילד מוכשר! אבל היה משהו מטריד באיך שזואי מסתכלת עליו בזמן שהוא שר לה שיר אהבה:-D
אני חשבתי שמזל שאחרים לא רואים את זה כי אני לגמרי הייתי מזמינה משטרה.
והילד שר ממש יפה.
אז כן סיימון וזואי ביחד כבר כמה שבועות!! מההההה עם מקס היא לא החזיקה יומיים אוף:-( ובהתחלה אשכרה עבדו עליי עם "זה מוזר נכון"
עצם העובדה שהם עשו את זה היה כאילו קריצה לצופים של כזה "כן אנחנו יודעים שאתם לא רוצים את סיימון וזואי ביחד, תתמודדו עם זה לבנתיים"
זואי סופסוף מבינה שהשיר העצוב שייך לאמילי שהיא סיננה כל השבוע.
לי דווקא על ההתחלה היה ברור שזה שיר של אמילי (אחרי שגילנו שהשירים מתחלפים) גם כשמגדת העתידות אמרה שזה שם עם m .
וכמה אנשים שמתחילים בשם m יש בסדרה הזו???.
אני בדרך כלל בא עם תלונות על הפרקים לאחרונה, אבל את הפרק הזה אהבתי.
גם ממש אהבתי אותו. הוא היה בנוי טוב.
וגם קלטתי את זה שהמדיום אמרה שם שמתחיל ב"אמ" שזה כמו אמילי. אבל בעיקר כי הייתה לה את היציאה המוזרה הזאת בהתחלה שהיא אמרה לזואי לשאול את המדיום אם היא אי פעם תהיה מאושרת שוב.
נכון
אולי אמילי באמת זייפה את השיר, אבל זה בטח היה כי היא בכתה תוך כדי.
היא זייפה אין ספק אבל זה גם די לא הוגן לתת לה לשיר שיר ששמענו את סקיילר שר בתחילת הפרק. יש לו כישרון אדיר גם בשירה וגם הוא ממש נתן רגש לשיר.
מה שסיקרן אותי מאוד זה באמת זה שהיא ממשיכה לשמור את הסוד ממנו. בהתחלה חשבתי שזה ממש לא הוגן שהיא שומרת את זה ממנו בעוד שהיא סיפרה למקס כל כך מהר. אבל מצד שני זה באמת אולי לחשוף יותר מידי כי קשה לפתח מערכת יחסים כשהוא יודע שהרגשות שלו חשופים בפניה. זה מה שהיה עם מקס. אבל מצד שני לא רק שהיא מתחילה את מערכת היחסים עם שקר, אלא זה נראה לי ירגיש כממש בגידה כשהוא יגלה בהמשך שכל הזמן הזה היא "ציטטה" לרגשות שלו.
היא סיפרה למקס על הסוד לפני שהיה בניהם משהו, לא?
אז פה זה קצת שונה כי היא שיתפה את מקס כחבר שלה ולא כבן זוג.
ומקס היה חבר שלה הרבה יותר זמן מסיימון אז די הגיוני שהיא בחרה לשתף אותו ולא את סיימון. וכן לצערנו היא חוותה את הקושי בחשיפת הסוד לבן זוג עם מקס.
אני בתקווה שהיא לא תשתף את סיימון או אפילו שתשתף אותו והוא לא ירצה אותה יותר.
* לא מאמינה שאני אומרת את זה אבל חבל ששמענו בסדרה את mad world. תחשבו על זה אם זואי לא הייתה שומעת את סיימון שר אז לא היה נוצר בניהם חיבור ואז הוא לא היה מעורב בחייה win win.
אז פרק הבא אני רוצה שיעשו המשך מכובד לסיפור של אמילי
בקטעים של רצינות הם דווקא טובים, אז באמת מקווה שיהיה המשך מכובד לאמילי וגם סיפור שימשך לאורך זמן ולא שיפתר תוך פרק אחד.

didalf

Well-known member
אוי נזכרתי שראיתי את זה בלילה והתכוונתי להגיב כבר כשאני בבוקר ושכחתי:
הם כבר עשו ביצוע יפה עם חרשים אז למה לא עם תינוקות. :-D יכול להיות נחמד אם היא תהיה בגינת שעשועים וכל התינוקות יעשו ריקוד של בייב שארק.
תכלס. נשמע מדהים:-D

וכמה אנשים שמתחילים בשם m יש בסדרה הזו???.
נכון?:-0

היא סיפרה למקס על הסוד לפני שהיה בניהם משהו, לא?
אז פה זה קצת שונה כי היא שיתפה את מקס כחבר שלה ולא כבן זוג.
ומקס היה חבר שלה הרבה יותר זמן מסיימון אז די הגיוני שהיא בחרה לשתף אותו ולא את סיימון. וכן לצערנו היא חוותה את הקושי בחשיפת הסוד לבן זוג עם מקס.
אני בתקווה שהיא לא תשתף את סיימון או אפילו שתשתף אותו והוא לא ירצה אותה יותר.
|כן|
בקטעים של רצינות הם דווקא טובים, אז באמת מקווה שיהיה המשך מכובד לאמילי וגם סיפור שימשך לאורך זמן ולא שיפתר תוך פרק אחד.
גם כן|כן|

למעלה