דיוני סדרות #47

טוני החתול

Well-known member
מנהל
כל מי שיש לו משהו להגיד על סדרת טלוויזיה ולא רוצה לפתוח נושא במיוחד מוזמן לכאן

didalf

Well-known member
הפלייליסט של זואי 2X10

מגי יוצרת קשר עם דב זאת שעזרה לה עם הלוויה כי היא צריכה חברה שמבינה אותה והן הולכות לקזינו ומחרטטות סיפורים כדי להרגיש מישהי אחרת. אבל זה שהיא חזרה לשם לבד אומר שהיא התמכרה להימורים עכשיו? וופס.

רוז תיכף עוזבת ומקס מתוסכל, מו מתוסכל כי הכבאי לא מוכן עדיין להכיר אותו לילדים שלו וסיימון מתוסכל כי זואי מנפנפת אותו מה שמסתכם בערב ספא משותף והביצוע הכיפי של הפרק - ביצוע משולש לטרינג אפ מיי הרט. בהתחלה חשבתי שזה מאשאפ עד שזיהיתי את השיר בפזמון. מצחיק אותי שהם ניסו לראות ספורט ועברו למוד ספא ורגשות.
קצת נחמד לי שזואי מנפנפת את סיימון. אה והצחיק אותי כשהוא כזה "גם אתם מרגישים שלזואי יש יכולת על לדעת מה אתם חושבים" והם כזה "לא מה פתאום:-D"

זואי מנסה בכל מחיר לעזור לאמילי וכרגיל זה לא כזה הולך לה כי היא לא יודעת איך לדבר איתה. קשה לעזור למישהו שלא רוצה עזרה. אני מעריכה את זואי שהיא לא מוותרת למרות הנסיונות העקומים שלה. גם אח שלה מרגיש שמשהו לא בסדר. אחרי שהוא רצח את ברייק פרי לפני כמה פרקים הפעם הוא שר ממש יפה.
אחרי שארוחת הערב שבמילא הייתה חסרת סיכוי מופרעת ע"י דב (אבל היה נראה טעים האוכל!) זואי מזמינה את אמילי לערב בנות. בראש שלה זה פיג'מות ועוגיות (גם זה היה נראה טעים!!) אבל אמילי רוצה לצאת לרקוד ולהשתכר. האמת מובן מאד. זואי מנג'סת כל הזמן בללכת למקום שקט די תני לה לרקוד ולהתפרק עד שהיא תשתכר מספיק להגיד אמת! (אגב זה לא בעיה אלכוהול כשמניקים/שואבים?).
בסוף אמילי הולכת לשאוב בשירותים הכי נקיים של מועדון שראיתי אי פעם ושם היא נשברת ושרה גם שיר יפה אחרי שהיא זייפה קצת בפרק הקודם.
ואז סופסוף זואי מצליחה לדובב אותה ולגרום לאמילי להגיד בכל רם מה היא מרגישה ולעזור לה להבין שהיא צריכה עזרה מקצועית. זה היה ממש יפה התרגשתי|לב|

מו שר בכנסייה אז זואי באה. ממש אהבתי את הדרשה של הכומר על זה שאנחנו לא תלויים רק באלוהים וגם אחד בשני. זואי בוכה בשיר והאמת אני גם דמעתי קלות, אולי בגלל זואי?
וגם פרי הביא את הילדים שלו לראות את מו חמוד.

אחרי שזואי יעצה לאמילי ללכת לעזרה מקצועית זואי מקשיבה לעצמה והולכת גם כן לפסיכולוג ואפילו מספרת לו את האמת8-*

נערך לאחרונה ב:

Lhuna3

Well-known member
1. ראיתי פרק ראשון של המפקדת בכאן 11 ואהבתי מאוד. מצפה להמשך.

2. אני כבר בעונה 3 של 10% (Call MY Agent) בנטפליקס, סדרה צרפתית נהדרת על סוכנות שחקנים, דרמטית-קומית מקסימה וכיפית.

3. ראיתי עכשיו את פרק 2 של נשות הלעולם-לא (The Nevers) וזה נהדר.

didalf

Well-known member
|כן| יש גם פרק 2 עכשיו ראיתי. מאד טריגרי לטירונות אבל גם מאד טוב. ומאד נוח שזה ביוטיוב.

כל הקטעים של הטירונות והדיבור הצבאי והמראה של הבסיס אעאהעההה זה כ"כ מדוייק.
כמה הערות קטנות בכל זאת:
1. המקלחות נראות יותר מידי נקיות ונחמדות.
2. איך יש רק 3 מפקדות? רק לפי כמות האוהלים במחלקה צריך איזה 8. כל אוהל זה כיתה. עריכה: נזכרתי בעצם שהיו 3 מ"מ וכל ה8- 9 אוהלים זה כל הפלוגה. אז בסדר, הגיוני.
3. מממ פחות התחברתי לקטע של המקלחות. אני גם התקלחתי עם בגד ים כי התביישתי ולאף אחת זה לא הזיז כולן יותר מידי עסוקות בעצמן ועייפות בשביל שלמישהו יהיה אכפת מי מתקלחת עם מה. זאת אחת הבעיות שלי עם סדרות ישראליות אני מכירה יותר טוב את העולם המדובר אז קשה לי יותר לסספנד אי אמינויות קטנות שבסדרות אמריקאיות לא מזיזות לי כי אין לי למה להשוות.

איזה מותק הילדה שלקחה תחת חסותה את זאת שרצתה להתקלח עם בגד ים.

נערך לאחרונה ב:

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אז תכתבי משהו שיהיה לי למה להגיב

...טוב, אני אתחיל אבל בקצרה כי אני עייף
אז טרו מכירה את מאלודי מהעבר? מכשהן היו ממש צעירות ובגלל זה היא לא זיהתה אותה? או שלא הבנתי משהו?
שהיא הייתה חברה שלה ואז היא זנחה אותה בגלל משהו.

ממש לא ברור מה פתאום הבחורה עם האש הגנה על טרו מפני מאלודי בסוף. מאיפה זה בא?

אוי נורא עצוב על הבחורה האיטלקית שכל הזמן קיוויתי שתגיע אל בית היתומים ותנצל. אבל גם הייתה לי תחושה רעה שזה לא יקרה, אבל לא ציפיתי שהפלייר שהיא הלכה בעקבותיו מוביל אל הבחור הרע שמנתח בראשים.
והבוסית שלו היא זאת בכיסא גלגלים? (כן קשה לי עם שמות בשלב כל כך מוקדם)
והם חופרים את החללית הזאת שהתרסקה (ושמשום מה רק מאלודי כנראה זוכרת)
והאנשים המנותחים הם כמו עבדים שלהם.
אז מה בדיוק הקטע של האישה הזאת?

מה בעצם הכוח של מאלודי? אמרו משהו שהיא עושה עם העיניים שלה, אבל לא הבנתי מה הקטע.

אוגי יכול להכנס לראש של ציפורים וזה די מגניב (אם כי אני עדיין לא רואה איך זה יהיה שימושי)
ויש לו קצת קטע פלרטוטי עם הממציאנית. אבל אז האחות בכיסא גלגלים מניאקית אז הוא מניאק אליה.
(אבל בשלב הזה חשבתי שהיא רק מניאקית בסנוביות)

ויש את זה שבעצם מנהל מסיבות שבהם הזונות הן נשים עם כוחות ורוצה להפוך את זה לעסק (כלומר בית זונות). ומשום מה צריך את אוגי בשביל אמינות.
בפרק הראשון ראו אותו במיטה עם גבר ואישה אז היו לי תקוות מסויימות לגביו אבל בנתיים הוא סתם מעצבן.

השוטר לפחות עושה רושם של יותר מעניין ממה שנראה בפרק שעבר.

הרבה דמויות חביבות, אני מאוד אוהב את טרו והממציאנית ומערכת היחסים בינהן.
אבל הכי אהבתי את הקטעים עם הזונה שגורמת לאנשים לפטפט יותר מידי. הקטעים שהיא גרמה לאנשים לומר דברים שהם לא מתכוונים היו ממש טובים ואני מקווה שטרו תנצל אותה יותר.
חוץ מזה היה ממש מצחיק הקטע שהיא מדבר על סקס ואז צועקת על הבן שלה ונראה שהיא הולכת לומר לו לכסות את האוזניים, אבל היא רק אומרת לו להוריד את הכובע כי הם בפנים.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
הפלייליסט של זואי 2X10

מגי יוצרת קשר עם דב זאת שעזרה לה עם הלוויה כי היא צריכה חברה שמבינה אותה והן הולכות לקזינו ומחרטטות סיפורים כדי להרגיש מישהי אחרת. אבל זה שהיא חזרה לשם לבד אומר שהיא התמכרה להימורים עכשיו? וופס.

רוז תיכף עוזבת ומקס מתוסכל, מו מתוסכל כי הכבאי לא מוכן עדיין להכיר אותו לילדים שלו וסיימון מתוסכל כי זואי מנפנפת אותו מה שמסתכם בערב ספא משותף והביצוע הכיפי של הפרק - ביצוע משולש לטרינג אפ מיי הרט. בהתחלה חשבתי שזה מאשאפ עד שזיהיתי את השיר בפזמון. מצחיק אותי שהם ניסו לראות ספורט ועברו למוד ספא ורגשות.
קצת נחמד לי שזואי מנפנפת את סיימון. אה והצחיק אותי כשהוא כזה "גם אתם מרגישים שלזואי יש יכולת על לדעת מה אתם חושבים" והם כזה "לא מה פתאום:-D"

זואי מנסה בכל מחיר לעזור לאמילי וכרגיל זה לא כזה הולך לה כי היא לא יודעת איך לדבר איתה. קשה לעזור למישהו שלא רוצה עזרה. אני מעריכה את זואי שהיא לא מוותרת למרות הנסיונות העקומים שלה. גם אח שלה מרגיש שמשהו לא בסדר. אחרי שהוא רצח את ברייק פרי לפני כמה פרקים הפעם הוא שר ממש יפה.
אחרי שארוחת הערב שבמילא הייתה חסרת סיכוי מופרעת ע"י דב (אבל היה נראה טעים האוכל!) זואי מזמינה את אמילי לערב בנות. בראש שלה זה פיג'מות ועוגיות (גם זה היה נראה טעים!!) אבל אמילי רוצה לצאת לרקוד ולהשתכר. האמת מובן מאד. זואי מנג'סת כל הזמן בללכת למקום שקט די תני לה לרקוד ולהתפרק עד שהיא תשתכר מספיק להגיד אמת! (אגב זה לא בעיה אלכוהול כשמניקים/שואבים?).
בסוף אמילי הולכת לשאוב בשירותים הכי נקיים של מועדון שראיתי אי פעם ושם היא נשברת ושרה גם שיר יפה אחרי שהיא זייפה קצת בפרק הקודם.
ואז סופסוף זואי מצליחה לדובב אותה ולגרום לאמילי להגיד בכל רם מה היא מרגישה ולעזור לה להבין שהיא צריכה עזרה מקצועית. זה היה ממש יפה התרגשתי|לב|

מו שר בכניסה אז זואי באה. ממש אהבתי את הדרשה של הכומר על זה שאנחנו לא תלויים רק באלוהים וגם אחד בשני. זואי בוכה בשיר והאמת אני גם דמעתי קלות, אולי בגלל זואי?
וגם פרי הביא את הילדים שלו לראות את מו חמוד.

אחרי שזואי יעצה לאמילי ללכת לעזרה מקצועית זואי מקשיבה לעצמה והולכת גם כן לפסיכולוג ואפילו מספרת לו את האמת8-*
אני אנסה להגיב בקצרה ולהכל ולא באופן ספציפי
קודם כל רציתי לציין לטובה שהפרק התחיל בנקודה שהפרק הקודם הסתיים.
הרבה פעמים בדברים כאלו הפר הבא מתחיל אחרי קפיצת זמן ואז מסכמים את מה שהיה אחרי סיום הפרק הקודם עם משהו כמו "זואי מספרת למו שאחרי שאמילי בכתה היא התנהגה כאילו הכל בסדר". כשהסיום של הפרק הקודם היה כל כך חזק אז היו צריכים באמת לראות מה קורה שם, אפילו אם זה באמת היה אמילי מנסה להתנהג כאילו הכל טוב שוב.

העיסוק באמילי היה באמת טוב וכלל שיר טוב של אמילי (שיר מעניין ושלא נראה לי שאני מכיר)
זה קצת מוזר שאחרי הכל אמילי אומרת לבעלה שהיא חושבת שיש לה דיכאון לאחר לידה כי אני חשבתי שזה משהו שהיא טענה שהיא שללה (היא אמרה משהו על כך שזה רק אמור להיות כמה שבועות, אם כי זה לא משהו שאני ידעתי על זה).
בכל מקרה אני מקווה שלא ישכחו את זה אחרי הפרק.

מעניין באמת שזואי הולכת לטיפול ובמיוחד מעניין שנראה שהיא מספרת לפסיכולוג את האמת. האם נראה אותה משכנעת אותו שבאמת יש לה כוח? האם הוא יחשוב שזה שהיא שומעת שירים זה סימן שהיא מטורפת? האם הוא פשוט יזרום עם זה בלי להאמין לה?

אני שמח שהופיעה החברה ההיא של האמא מבית הקברות. אני זוכר שאהבתי כשהיא הופיעה אז וגם בפרק הזה אהבתי אותה.
אני מקווה שאנחנו לא בכיוון של בעיית התמכרות להימורים של האמא. בעיקר אין לי כוח לעוד עלילות משנה שלא כוללות את זואי ולכן אין בהם שירים.

חוץ מזה שבכלל לא היה את ליף והמתכנתים בפרק הזה:-(

אני גם חושב שאי אפשר לשתות אלכוהול ולהניק. אבל אני לא מאה אחוז לגבי זה.

אני אומנם לחלוטין בעד זואי עם מקס בטווח הארוך, אבל בטווח הקצר אני שמח שרוז ומקס הולכים למערכת יחסים חזקה יותר ואני מקווה שזה אומר שהיא תשאר בסאן פרנסיסקו. (בעיקר כי אני אוהב את איך שהיא שרה)

השיר של הבנים היה טוב, אבל לא משהו ליפול ממנו. אני חושב שיותר נהניתי מהשיר של האלמנה.

didalf

Well-known member
קודם כל רציתי לציין לטובה שהפרק התחיל בנקודה שהפרק הקודם הסתיים.
הרבה פעמים בדברים כאלו הפר הבא מתחיל אחרי קפיצת זמן ואז מסכמים את מה שהיה אחרי סיום הפרק הקודם עם משהו כמו "זואי מספרת למו שאחרי שאמילי בכתה היא התנהגה כאילו הכל בסדר". כשהסיום של הפרק הקודם היה כל כך חזק אז היו צריכים באמת לראות מה קורה שם, אפילו אם זה באמת היה אמילי מנסה להתנהג כאילו הכל טוב שוב.
|כן|אני גם חשבתי שזה יפה שזה מתחיל מאותה נקודה בדיוק.

זה קצת מוזר שאחרי הכל אמילי אומרת לבעלה שהיא חושבת שיש לה דיכאון לאחר לידה כי אני חשבתי שזה משהו שהיא טענה שהיא שללה (היא אמרה משהו על כך שזה רק אמור להיות כמה שבועות, אם כי זה לא משהו שאני ידעתי על זה).
היא אמרה "בייבי בלוז" שאני גם חשבתי שזה דכאון אחרי לידה אבל יכול להיות שהיא חשבה שזה מין דכאון חולף כזה וזה משהו קליני יותר עם שם קליני יותר (פוסטמורטום דפרשיין משהו כזה?)

מעניין באמת שזואי הולכת לטיפול ובמיוחד מעניין שנראה שהיא מספרת לפסיכולוג את האמת. האם נראה אותה משכנעת אותו שבאמת יש לה כוח? האם הוא יחשוב שזה שהיא שומעת שירים זה סימן שהיא מטורפת? האם הוא פשוט יזרום עם זה בלי להאמין לה?
אני מניחה שהוא ישיר לה בעצמו.

אני מקווה שאנחנו לא בכיוון של בעיית התמכרות להימורים של האמא. בעיקר אין לי כוח לעוד עלילות משנה שלא כוללות את זואי ולכן אין בהם שירים.
אני מנסה לחשוב על שיר על הימורים עכשיו, לא עולה לי:-D

לא שמתי לב8-* אבל נכון:-(

השיר של הבנים היה טוב, אבל לא משהו ליפול ממנו. אני חושב שיותר נהניתי מהשיר של האלמנה.
הראש של השלים "האלמנה השחורה"|חבול|
דווקא פחות אהבתי את השיר שלה הקול שלה היה קצת צורם בו, שזה מוזר כי היא כוכבת ברודווי מוכרת.

שבוע הבא אין פרק:-[

Lhuna3

Well-known member
אז טרו מכירה את מאלודי מהעבר? מכשהן היו ממש צעירות ובגלל זה היא לא זיהתה אותה? או שלא הבנתי משהו?
שהיא הייתה חברה שלה ואז היא זנחה אותה בגלל משהו.
כן, כך גם אני הבנתי.
נראה היה לי שהן היו חברות בתור ילדות באיזה בית יתומות או משהו כזה.
ושהתעללו שם במאלודי.
אבל לא בטוחה שהפרטים שהבנתי נכונים.
ממש לא ברור מה פתאום הבחורה עם האש הגנה על טרו מפני מאלודי בסוף. מאיפה זה בא?
לא יודעת.
והבוסית שלו היא זאת בכיסא גלגלים? (כן קשה לי עם שמות בשלב כל כך מוקדם)
כן, אגב הכתוביות בעברית די הסגירו כי כשהעוזר שלו אומר לו our boss is coming או משהו כזה אז בעברית נכתב "הבוסית" ואז כבר ניחשתי שזאת היא.
והם חופרים את החללית הזאת שהתרסקה (ושמשום מה רק מאלודי כנראה זוכרת)
והאנשים המנותחים הם כמו עבדים שלהם.
בהתחלה חשבתי שהוא עושה עליהם ניסויים בשביל להבין את הכוחות שלהם, אבל כן בסוף הפרק זה נראה כאילו הוא עושה להם איזה ניתוח מוח שהופך אותם לעבדים שלו.
אגב אני אהבתי ממש את הסצינה בסוף הפרק הראשון שהראו לנו את החללית.
אוגי יכול להכנס לראש של ציפורים וזה די מגניב (אם כי אני עדיין לא רואה איך זה יהיה שימושי)
מה, יכול להיות שימושי מאוד לעקוב אחרי אנשים ואפילו לצוטט נראה לי.
ויש שם הרבה עם כוחות מקוריים למדי ומגניבים. אהבתי גם את הזונה שגורמת לאנשים לדבר.

אני אוהבת גם את המכונית שמה שמה המציאה, למרות שנרמז שכבר קיימות שם מכוניות, אבל הן נדירות ונחשבות "המוניות" שזה די מצחיק.
אבל הכי אהבתי בפרק שכשהיא נתקעה מאחורי אנשים שחסמו לה את הדרך היא שלפה חצוצרה במקום צופר.

מילי08

Well-known member
סיימתי את וונדה ויז'ן בתחושות מעורבות.
3 הפרקים האחרונים היו פחות מרגשים לעומת הקודמים והרגיש לי אפילו קצת נסיון לחפף סיום.
אני פוחדת לקרוא מה אתם חשבתם :-D
אז כמה הערות מפוזרות (כתובות בזרם אסוציאטיבי כי אני נזכרת כל פעם במשהו אחר :-]):
* תשומת הלב שלהם לפרטים שמאפיינים סיטקומים משנים קודמות היא מדהימה - מוזיקה, המראה הכללי, האיפור והוייב כולו.
* וונדה היתה יפה במיוחד בפרק 5! כנראה משהו בשיער הנפוח והאיפור האייטיזי העצים את היופי שלה.
* ציפיתי שהפרסומות יקבלו הקשר ברור לסיום, ובסוף הן היו לא יותר מאתנחתא חביבה מהפרקים עם רמזים מעורפלים לעולם המארוולי. אני באמת חשבתי שהשחקנים בפרסומות או הפריטים שאותם מפרסמים, יתקשרו לפרקים.
* מאוד נוח שכל גאון רנדומלי הוא גם גאון מחשבים לעת מצוא, כמו שדארסי היתה. אבל מעבר לחשיבות שלה כגאון שחשב לחבר מקלט טלוויזיה, לא היה לה תפקיד משמעותי.. ועם כמה שהיא חמודה, היו יכולים לוותר עליה בתסריט. כלומר, נראה לי שמצאו לה תפקיד בכוח, ובסוף אפילו לא ראינו אותה בפרק סיום חוץ מ 3 השניות של ההתנגשות בהייוורד.
* ויז'ן המתפרק לחלקים בפרק 6 היה שובר לב. ויז'ן הנעלם בפרק 9 היה איכשהו מנחם. אולי בגלל שהוא בעצמו רמז לאפשרות שהוא יחזור איכשהו.
* לצערי לא אהבתי בכלל את קו העלילה של אגנס (מעניין אם זה אמור להתכתב עם אגנס המכשפה של בשורות טובות, למרות שכמכשפה קתרין האן נקראה אגת'ה). הייתי יותר מסופקת אם הנבל הראשי היה נשאר הייוורד המניאק ואז היו מחברים את זה לקו עלילה של הממשלה ששולטת באופן לא נכון בבעלי הכוחות (והמשך של סיפור החתימה שלהם על הסכמי סוקוביה). אגת'ה המכשפה היתה מעולה כדמות אבל האפיון שלה הוא של נבל של פעם - כזה שרוצה את כל הכוח לעצמו וצוחק צחוק מרושע. לדעתי התבגרנו מאז, ועובדה שאפילו ת'אנוס הפך להיות נבל מורכב ולא סתם מרושע. אמנם עם ת'אנוס זה לקח כמה סרטים, אבל הייתי מצפה שגם בסדרה ייבנו את הדמות בצורה מורכבת, כי טכנית יש להם את הזמן בדיוק לזה.
* עשו לנו בילד אפ בפרקים הקודמים לחברים של מוניקה רמבו שיבואו לעזור, והמשכתי לקוות עד הפרק האחרון לאיזו דמות מפתיעה (אפילו אלמונית, אבל מפתיעה)
* היה מאוד מעניין לראות סוף סוף את הרקע לסיפור כולו. וונדה שבורת לב לגמרי. רגע ההתפרקות לא היה כשהיא ראתה את ויז'ן מפורק אלא דווקא כשהיא עמדה ליד הבית שהם תיכננו לבנות. והיא באמת מתגלה כבעלת עוצמה אדירה. מצד שני - ה memory lane שאגת'ה לקחה אותה היה אמנם חשוב כדי שנכיר את הדמות אבל בהקשר של אגת'ה זה הרגיש לי לא מחובר כמו שצריך.
* הצחיק אותי שהמשפחה של וונדה בסוקוביה מתעקשים לדבר אנגלית כדי לתרגל את השפה, אבל האנגלית שלהם היתה ברמה גבוהה מספיק לפי השיחה שלהם.
* המאבק של ויז'ן בויז'ן היה אמור להיות מלהיב בעיני, אבל היה קצת סתמי. היה לי ברור שויז'ן האמיתי יצליח לשכנע בדיבורים את ויז'ן הממשלתי.
* המאבק של וונדה באגת'ה היה יותר מעניין, וסוף סוף היא קיבלה את הדמות האמיתית שלה כמכשפת השני. זה באמת היה רגע מפעים.
* פייטרו התגלה כסתם בחור שאגת'ה השתלטה עליו, אבל איך היא הצליחה לתת לו כוחות על? נראה לי שזה לא אמור לעבוד ככה.
* העונש של אגת'ה לחזור להיות השכנה החטטנית היה מוזר. גם ככה כל התושבים שם כועסים על וונדה אז הם יכולים למצוא דרך להעיר את אגנס ולהזכיר לה מי היא.

סיימתי את וונדה ויז'ן בתחושות מעורבות.
3 הפרקים האחרונים היו פחות מרגשים לעומת הקודמים והרגיש לי אפילו קצת נסיון לחפף סיום.
אני פוחדת לקרוא מה אתם חשבתם :-D
אז כמה הערות מפוזרות (כתובות בזרם אסוציאטיבי כי אני נזכרת כל פעם במשהו אחר :-]):
אגת'ה הייתה כיף גדול, אבל באמת לא השתלבה מספיק טוב, וגם מוניקה לא.

קוויקסילבר - הופעתי שחשבו שהוא אותה דמות, פייגי בנה יקום מתוכנן ומסודר, הוא לא ירצה את היקום של אקס-מן, שלדעתי טוב יותר, אבל מבולגן.
אחר כך מישהי מנתה את הסיבות למה חשבו שזה יותר מליהוק חביב, ואז קלטתי שזה לא צעד תמים שלא הובן. עשו את זה בכוונה כדי לשגע מעריצים, לא יפה.

הפרק האחרון היה גנרי ברמה מגוחכת. מלא קלישאות מארוול דחוסות ומוקצנות.
מי ראתה את הווידאו שמשווה את האקשן בפרק ל"איש הפלדה"? התכוננתי לראות סתם אוסף tropes מקרי, אבל באמת העתיקו בצורה בוטה.

מילי08

Well-known member

2. אני כבר בעונה 3 של 10% (Call MY Agent) בנטפליקס, סדרה צרפתית נהדרת על סוכנות שחקנים, דרמטית-קומית מקסימה וכיפית.

מעניין. את נשות הלעולם לא אני כנראה אראה גם כי היא מסקרנת יותר מהכעס על ווידון, וגם - אי אפשר לקחת ממנו את הכשרון והיצרתיות, למרות האופי הנבזי.
על 10% כבר שמעתי בעבר דברים טובים, אולי אנסה גם

didalf

Well-known member
* תשומת הלב שלהם לפרטים שמאפיינים סיטקומים משנים קודמות היא מדהימה - מוזיקה, המראה הכללי, האיפור והוייב כולו.
|כן|

* וונדה היתה יפה במיוחד בפרק 5! כנראה משהו בשיער הנפוח והאיפור האייטיזי העצים את היופי שלה.
דווקא פחות אהבתי כי אני לא אוהבת שיער נפוח אבל ליזי מהממת הכל יפה לה. אני התעלפתי מהמראה בתחפושת של פרק שש וגם מהלוק סקרלט ויץ' בסיום.

* ציפיתי שהפרסומות יקבלו הקשר ברור לסיום, ובסוף הן היו לא יותר מאתנחתא חביבה מהפרקים עם רמזים מעורפלים לעולם המארוולי. אני באמת חשבתי שהשחקנים בפרסומות או הפריטים שאותם מפרסמים, יתקשרו לפרקים.
אני חושבת שהיה ברור שהן נועדו לשקף את המצב הנפשי של וונדה ולא יותר.

* ויז'ן המתפרק לחלקים בפרק 6 היה שובר לב. ו
ממש;-(

(מעניין אם זה אמור להתכתב עם אגנס המכשפה של בשורות טובות, למרות שכמכשפה קתרין האן נקראה אגת'ה).
לא נראה לי, זאת דמות מהקומיקס.

* היה מאוד מעניין לראות סוף סוף את הרקע לסיפור כולו. וונדה שבורת לב לגמרי. רגע ההתפרקות לא היה כשהיא ראתה את ויז'ן מפורק אלא דווקא כשהיא עמדה ליד הבית שהם תיכננו לבנות. והיא באמת מתגלה כבעלת עוצמה אדירה
וואי ממש הרגע הזה שבר אותי לרסיסים;-(

מצד שני - ה memory lane שאגת'ה לקחה אותה היה אמנם חשוב כדי שנכיר את הדמות אבל בהקשר של אגת'ה זה הרגיש לי לא מחובר כמו שצריך.
אני ממש אהבתי.

* הצחיק אותי שהמשפחה של וונדה בסוקוביה מתעקשים לדבר אנגלית כדי לתרגל את השפה, אבל האנגלית שלהם היתה ברמה גבוהה מספיק לפי השיחה שלהם.
תירוצים בסדרות אמריקאיות כדי לא להתעלל בנו בסצנות ארוכות בשפה זרה:-D זה קצת מגוחך אבל עדיף מאשר שדמויות ידברו אנגלית בלי סיבה.

* המאבק של ויז'ן בויז'ן היה אמור להיות מלהיב בעיני, אבל היה קצת סתמי. היה לי ברור שויז'ן האמיתי יצליח לשכנע בדיבורים את ויז'ן הממשלתי.
באמת? דווקא ממש אהבתי איך הוא פתר את זה בדיון פילוסופי ולא במכות.

* העונש של אגת'ה לחזור להיות השכנה החטטנית היה מוזר. גם ככה כל התושבים שם כועסים על וונדה אז הם יכולים למצוא דרך להעיר את אגנס ולהזכיר לה מי היא.
איך בדיוק הם יזכירו לה? אין להם את הכוח של ויז'ן או וונדה.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
* לצערי לא אהבתי בכלל את קו העלילה של אגנס (מעניין אם זה אמור להתכתב עם אגנס המכשפה של בשורות טובות, למרות שכמכשפה קתרין האן נקראה אגת'ה). הייתי יותר מסופקת אם הנבל הראשי היה נשאר הייוורד המניאק ואז היו מחברים את זה לקו עלילה של הממשלה ששולטת באופן לא נכון בבעלי הכוחות (והמשך של סיפור החתימה שלהם על הסכמי סוקוביה). אגת'ה המכשפה היתה מעולה כדמות אבל האפיון שלה הוא של נבל של פעם - כזה שרוצה את כל הכוח לעצמו וצוחק צחוק מרושע. לדעתי התבגרנו מאז, ועובדה שאפילו ת'אנוס הפך להיות נבל מורכב ולא סתם מרושע. אמנם עם ת'אנוס זה לקח כמה סרטים, אבל הייתי מצפה שגם בסדרה ייבנו את הדמות בצורה מורכבת, כי טכנית יש להם את הזמן בדיוק לזה.
וואו, אני מופתע שעדי|חזיר| לא כתבה לך משהו על זה כי לדעתי הייתה די הסכמה כללית שאגנס/אגת'ה הייתה נהדרת בכל דבר. היו כל מיני memes באינטרנט על כך שהיא נבלה יותר טובה מת'אנוס בגלל שיש לה theme song. השחקנית מעולה וזה היה גדול.
רק אולי שני בעיות - חלק גדול מאוד מהצופים חזו את זה שהיא בעצם לא מי שהיא אומרת שהיא.
ודבר שני - זה שבסופו של דבר מה שהיא רצתה זה פשוט את הכוח של וונדה הרגיש מאכזב קצת כי חשבו שיהיה משהו גדול יותר.
* עשו לנו בילד אפ בפרקים הקודמים לחברים של מוניקה רמבו שיבואו לעזור, והמשכתי לקוות עד הפרק האחרון לאיזו דמות מפתיעה (אפילו אלמונית, אבל מפתיעה)
* פייטרו התגלה כסתם בחור שאגת'ה השתלטה עליו, אבל איך היא הצליחה לתת לו כוחות על? נראה לי שזה לא אמור לעבוד ככה.
ואלו עוד דברים שאיכזבו חלק מאיתנו (בהחלט אותי) לגבי הסיום.
*וגם זה שאנשים רבים חשבו שלדמות ששיחקה אמה קואלפילד (אניה) יהיה תפקיד חשוב יותר)
הטענות של חלק כאן היא שיותר מידי קפצנו בראש עם תיאוריות מורכבות לגבי כל דבר במקו לקבל דברים כפשוטם.
אבל יוצרי הסדרה הודו על חלק גדול מהדברים שהם בכוונה רצו לגרום לאנשים לחשוב שיש כל מיני דברים שהם מעבר. למשל כמובן זה שליהקו את פיטר אוונס לתפקיד פייטרו/ראלף זה לא סתם במקרה אלא כדי לגרום לאנשים לחשוב שהוא בא מהיקום של סרטי האקס-מן.
(ויש תיאוריה שזה עדיין נכון גם בגלל עניין המהירות וגם עוד כמה דברים)
לגבי הפרסומות הייתה תיאוריה מאוד מקובלת באינטרנט שהם מייצגים את אבני האינסוף שזה ממש מתאים (הסבון היידרה למשל ממש נראה כמו קוביית הטסרקט). ויוצרת הסדרה טענה שלא הייתה שום כוונה בהם חוץ מזה שהם מייצגים את האירועים הקשים מהעבר של וונדה.
* מאוד נוח שכל גאון רנדומלי הוא גם גאון מחשבים לעת מצוא, כמו שדארסי היתה. אבל מעבר לחשיבות שלה כגאון שחשב לחבר מקלט טלוויזיה, לא היה לה תפקיד משמעותי.. ועם כמה שהיא חמודה, היו יכולים לוותר עליה בתסריט. כלומר, נראה לי שמצאו לה תפקיד בכוח, ובסוף אפילו לא ראינו אותה בפרק סיום חוץ מ 3 השניות של ההתנגשות בהייוורד.
קודם כל במידה רבה אפשר לומר שגם ג'ימי לא משמעותי במיוחד. כלומר אפשר היה בלעדיו.
אבל כמו דרסי הוא דמות אהובה והיה כיף שהוא שם.
לשניהם גם הייתה קצת משמעות אפילו בתפקיד המשני.
לדעתי לדרסי מעבר לזה שהיא זאת שחשבה לחבר טלוויזיה יש משמעות גדולה בפרק שהיא עם ויז'ן והיא בעצ משכנעת אותו שמה שיש לו עם וונדה זה אהבה אמיתית, למרות מה שוונדה עושה. (חוץ מזה היא סיפרה לו את ההיסטוריה שלו)
מה שהיה מעולה בזה מעבר לאקשן היה השיחה והמשמעות שלה. עצם זה שאת קראת להם ויז'ן האמיתי וויז'ן הממשלתי - אבל הויז'ן הממשלתי הוא מבחינות רבות הרבה יותר הויז'ן האמיתי.

עוד כמה דברים:
לא כתבת שום דבר ל שני קטעי הפוסט קרדיט בפרק הסיום.

אני יודע שאת רובוטית (וגם אני לא חסר חלקים מחשביים בראשי) אבל מה הקטע שאת מתעלמת לחלוטין מהילדים בכל מה שאת כותבת.
מה את חושבת עליהם? מה את חושבת על הכוחות שלהם? מה את חושבת על איך שוונדה נפרדה מהם?

didalf

Well-known member
הטענות של חלק כאן היא שיותר מידי קפצנו בראש עם תיאוריות מורכבות לגבי כל דבר במקו לקבל דברים כפשוטם.
לגבי הפרסומות הייתה תיאוריה מאוד מקובלת באינטרנט שהם מייצגים את אבני האינסוף שזה ממש מתאים (הסבון היידרה למשל ממש נראה כמו קוביית הטסרקט). ויוצרת הסדרה טענה שלא הייתה שום כוונה בהם חוץ מזה שהם מייצגים את האירועים הקשים מהעבר של וונדה.
תקשיב אפשר להתווכח על דברים כמו ההטרלה עם פייטרו אבל זה שייחסתם לפרסומות כל משמעות מעבר למשמעות הברורה שלהן ובטח התיאוריה התסלח לי מטופשת הזאת על אבני האינסוף ואז התאכזבתם זה כבר לגמרי אשמתכם.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
תקשיב אפשר להתווכח על דברים כמו ההטרלה עם פייטרו אבל זה שייחסתם לפרסומות כל משמעות מעבר למשמעות הברורה שלהן ובטח התיאוריה התסלח לי מטופשת הזאת על אבני האינסוף ואז התאכזבתם זה כבר לגמרי אשמתכם.
זה שאת רובוטית בלי שום דמיון אנושי וחוש של wonder לא אומר ששאר האנשים ככה

didalf

Well-known member
זה שאת רובוטית בלי שום דמיון אנושי וחוש של wonder לא אומר ששאר האנשים ככה
"רובוטית"

Lhuna3

Well-known member
3. מממ פחות התחברתי לקטע של המקלחות. אני גם התקלחתי עם בגד ים כי התביישתי ולאף אחת זה לא הזיז כולן יותר מידי עסוקות בעצמן ועייפות בשביל שלמישהו יהיה אכפת מי מתקלחת עם מה. זאת אחת הבעיות שלי עם סדרות ישראליות אני מכירה יותר טוב את העולם המדובר אז קשה לי יותר לסספנד אי אמינויות קטנות שבסדרות אמריקאיות לא מזיזות לי כי אין לי למה להשוות.
כן, אבל זה עוד בגדר דרמטיזציה לגיטימית של סדרות נראה לי, וגם יכול להיות קשור לעובדה שמדובר לא בטירונות רגילה אלא של חיילות במסלול איתן (כמו נערי רפול, חיילים/ות שמגיעים מרקע קשה יותר מהרגיל), אז נגיד שאפשר לתרץ את זה ככה. לא מפריע לי בכל אופן.

אני מאוד אוהבת את השחקנית הראשית (נועה).

טוני החתול

Well-known member
מנהל
סיימתי עכשיו לראות את ששת הפרקים שיצאו עד כה של הסדרה Invincible (באמזון פריים)
והיא מעולה!
אני מאוד ממליץ לכל מי שאפילו קצת בקטע של גיבורי על (ותכלס זה די כל הפורום)
אמורים לצאת עוד שני פרקים בעונה הזאת ואני כבר לא יכול לחכות.
1618946758054.png

Aranel Nenharma

Well-known member
כתבתי אתמול תגובה וכשהוספתי כותרת ספויילר כמובן שהכל נמחק כי תפוז
אבל זה שהיא חזרה לשם לבד אומר שהיא התמכרה להימורים עכשיו? וופס.
אני ממש לא חושבת שזו הייתה הכוונה שלהם. אני חושבת שהם רצו להראות שכמה שמגי ניסתה להתרחק ממגי האלמנה היא הבינה שאין ברירה וזו מי שהיא ולכן היא חזרה והציגה את השם האמיתי שלהם.
זה בהחלט נראה מפרק לפרק שהכותבים מבינים שאף אחד לא עושה שיפ לסיימון וזואי.
וכן הקטע הזה העלה לי חיוך מצחיק.
אחרי שהוא רצח את ברייק פרי לפני כמה פרקים הפעם הוא שר ממש יפה.
הביצוע של השיר שלו היה ממש יפה. אני חושבת שבזמן ההפסקה של הסדרה השחקנים של האמא, אח ואשתו לקחו שיעורי שירה כי הם ממש השתפרו. למרות שהריקודים של האח עדיין מביכים ברמות. וכן הוא רצח את I want to break free. אבל קטע הריקוד בשיר הפרק של האח ואשתו היה מבוצע יפה.
בראש שלה זה פיג'מות ועוגיות (גם זה היה נראה טעים!!)
מה הקטע הזה עם לאכול בצק עוגיות? זה גם נראה מגעיל וגם לא בריא.
(אגב זה לא בעיה אלכוהול כשמניקים/שואבים?).
בעקרון לא כדאי לשתות ואז להניק או לשאוב חלב שיינתן לתינוק.
אבל הרי האלכוהול יוצא אחרי כמה שעות ממחזור הדם ולכן נשים שרוצות לשתות שואבות את החלב "הנגוע" וזורקות אותו.
לתינוק הן נותנות מנת חלב שנשארה לפני השתייה.
ואומנם אני לא אמא אבל אני יודעת מחברות שיש נשים שלזרוק חלב שאוב זה כאב בשבילן (שאיבת חלב זה לא עסק כיף) אבל מה לעשות לפעמים צריך לבלות.
דיכאון אחרי לידה זה ממש לא משהו שאמור להיות רק כמה שבועות. זה משהו רציני שמצריך טיפול מתאים.
אמילי התכוונה שהיא חשבה שזה סתם דיכי כזה שיעבור אחרי כמה שבועות ואז כשהיא ראתה שזה נמשך ונמשך היא הבינה שזה משהו רציני ושהיא צריכה לקבל את הטיפול המתאים
משהו שלא ציינתי בפרק הקודם עם מתקשרת הרוחות זה שחשבתי שזה ממש לא יפה שזואי זיללזלה בכוחות של המגדת. כאילו מי את שתשפטי אנשים. אני חושבת שזה יותר הגיוני לדבר עם רוחות מאשר לשמוע אנשים שרים. אני הבנתי שרוצים להציג א זואי כרציונלית אבל עדיין את דווקא כן צריכה להאמין למישהו ולעל טבעי.
בהחלט היה חסר, למרות שאני יותר אוהבת את העלילה של זואי מחוץ למקום העבודה כי זה פשוט לא נראה טבעי לי שהיא במקום העבודה שלה. אף פעם לא טרחו להראות לנו את הצד החזק שלה בתכנות וזה תמיד נראה לי מוזר שהיא בעיקר עם גילה הצעיר התקדמה כל כך, זה פשוט לא כזה אמין.

מילי08

Well-known member
הפרק האחרון היה גנרי ברמה מגוחכת. מלא קלישאות מארוול דחוסות ומוקצנות.
מי ראתה את הווידאו שמשווה את האקשן בפרק ל"איש הפלדה"? התכוננתי לראות סתם אוסף tropes מקרי, אבל באמת העתיקו בצורה בוטה.
אני מסכימה שהסיום היה גנרי ולא תאם את הציפיות שהיו (לי בכל אופן).
חיפשתי עכשיו את ההשוואה שציינת לאיש הפלדה וזה באמת נראה כמו העתקה בוטה. אבל בסרטון שאני ראיתי, הכי אהבתי את הסיום עם מיסטר בין :-D אני זוכרת את הפרק הזה.
השלב הבא שלי, אגב, זה לראות את סרטי DC
אני חושבת שהיה ברור שהן נועדו לשקף את המצב הנפשי של וונדה ולא יותר.
לי זה לא היה ברור, דווקא בגלל שעד עכשיו מארוול נתנו משמעות כמעט לכל פרט אחר.
לא נראה לי, זאת דמות מהקומיקס.
לגבי אגת'ה/ אנגס - תוך כדי שכתבתי את זה היה ברור לי שאין קשר, אבל המחשבה שיעשעה אותי אז כבר השארתי את זה.
תירוצים בסדרות אמריקאיות כדי לא להתעלל בנו בסצנות ארוכות בשפה זרה:-D זה קצת מגוחך אבל עדיף מאשר שדמויות ידברו אנגלית בלי סיבה.
חחח, סבבה - אין לי בעיה עם זה, אבל בואו- תנו להם לדבר אנגלית בסיסית כדי שנאמין שהם זרים ולא אמריקאים מלידה. זה מה שתמיד מעצבן אותי כשזרים כביכול צריכים לדבר אנגלית בסרטים - כולם נשמעים כמו האקדמיה האנגלית ללשון |פנים|
באמת? דווקא ממש אהבתי איך הוא פתר את זה בדיון פילוסופי ולא במכות.
זה שהדיון היה פילוסופי ומעניין אני מסכימה, אבל סצינות הקרב עצמו לא היו משהו. אולי בשלב הזה כבר הייתי קצת מאוכזבת מהכל
איך בדיוק הם יזכירו לה? אין להם את הכוח של ויז'ן או וונדה.
בדיוק כמו שהם הצליחו להביע התנגדות מסוימת לוונדה ב"הוראות הבימוי" שלה. לא באמצעות כוח על כלשהו, אלא כאנשים.
לדעתי הייתה די הסכמה כללית שאגנס/אגת'ה הייתה נהדרת בכל דבר. היו כל מיני memes באינטרנט על כך שהיא נבלה יותר טובה מת'אנוס בגלל שיש לה theme song. השחקנית מעולה וזה היה גדול.
רק אולי שני בעיות - חלק גדול מאוד מהצופים חזו את זה שהיא בעצם לא מי שהיא אומרת שהיא.
ודבר שני - זה שבסופו של דבר מה שהיא רצתה זה פשוט את הכוח של וונדה הרגיש מאכזב קצת כי חשבו שיהיה משהו גדול יותר.
היא היתה מגניבה בהחלט - אי אפשר להכחיש, אבל מבחינתי היא לא היתה אמורה להיות הנבל הראשי. ואין ספק שקת'רין האן נהדרת ושחקנית מאוד מגוונת. אני לא חזיתי את שהיא לא מי שהיא אומרת, ובכל זאת הגילוי לא הרעיד את עולמי. ואני מאוד מסכימה עם הנקודה השנייה - האכזבה מזה שהיא רק רצתה את הכוח של וונדה ולא היה שם משהו grand.
ואלו עוד דברים שאיכזבו חלק מאיתנו (בהחלט אותי) לגבי הסיום.
*וגם זה שאנשים רבים חשבו שלדמות ששיחקה אמה קואלפילד (אניה) יהיה תפקיד חשוב יותר)
אבל יוצרי הסדרה הודו על חלק גדול מהדברים שהם בכוונה רצו לגרום לאנשים לחשוב שיש כל מיני דברים שהם מעבר. למשל כמובן זה שליהקו את פיטר אוונס לתפקיד פייטרו/ראלף זה לא סתם במקרה אלא כדי לגרום לאנשים לחשוב שהוא בא מהיקום של סרטי האקס-מן.
(ויש תיאוריה שזה עדיין נכון גם בגלל עניין המהירות וגם עוד כמה דברים)
כן, קראתי את השרשורים שלכם וכבר לא היה לי כוח להגיב עליהם. לי לא היו תיאוריות כי לא קראתי ספוילרים ולא חיפשתי דברים ברשת כי אין לי סבלנות לזה. אבל גם בלי להעלות תיאוריות גדולות היו לי ציפיות אחרות מהסיום.
קודם כל במידה רבה אפשר לומר שגם ג'ימי לא משמעותי במיוחד. כלומר אפשר היה בלעדיו.
אבל כמו דרסי הוא דמות אהובה והיה כיף שהוא שם.
לשניהם גם הייתה קצת משמעות אפילו בתפקיד המשני.
ברור שהיה כיף לראות אותם, אבל לי זה הרגיש כאילו נסיון לדחוף אותם בכוח לסדרה, בלי לחשוב מראש על הפרטים. כלומר, היה ליוצרים איזה רעיון כללי ששלושתם יהוו התנגדות להייוורד ויצמכו בוונדה, אבל מה הם יעשו אחר כך ואיך? על זה כבר לא חשבו. ובגלל זה ווו היה בסוף הסוכן FBI שקורא לחברים שלו מהסוכנות, דרסי רק התנגשה בהייוורד בדיוק ברגע הנכון ומוניקה היתה כלואה, כי לא ידעו מה עוד לעשות איתה או איתם...
עצם זה שאת קראת להם ויז'ן האמיתי וויז'ן הממשלתי - אבל הויז'ן הממשלתי הוא מבחינות רבות הרבה יותר הויז'ן האמיתי.
התלבטתי איך לקרוא להם. לא רציתי להשתמש ב-דה ויז'ן ולכן הלכתי על הניסוח הזה. עם זאת, אני לא בטוחה שדה ויז'ן הוא האמיתי, כי הוא פורק לחלוטין כנראה כמה פעמים, והורכב מחדש כמה פעמים, ונצבע מחדש ולא היו לו את הזכרונות (לפחות בהתחלה) של ויז'ן. ויז'ן השני הוא אמנם יציר דמיונה של וונדה, אבל הוא עונה על כל הקריטריונים של ויז'ן. וזה בעצם בדיוק הפרדוקס שהם דיברו עליו.
לא כתבת שום דבר ל שני קטעי הפוסט קרדיט בפרק הסיום.
אני יודע שאת רובוטית (וגם אני לא חסר חלקים מחשביים בראשי) אבל מה הקטע שאת מתעלמת לחלוטין מהילדים בכל מה שאת כותבת.
מה את חושבת עליהם? מה את חושבת על הכוחות שלהם? מה את חושבת על איך שוונדה נפרדה מהם?
האמת שלא היה לי משהו מיוחד להגיד לא על הפוסט קרדיטים ולא על הילדים.
אני לא הבנתי שמוניקה הוזמנה על ידי ניק פיורי (בעיקר כי שכחתי שהוא על איזו ספינת חלל), אלא חשבתי מיד על קפטן מארוול ואולי שנקבל הסבר לכעס של מוניקה עליה.
הסצינה השנייה היתה מעניינת בהיבט שוונדה כסקרלט וויץ' לומדת על עצמה, אבל לא הבנתי מה היה בבקתה ומי ישב שם בהתחלה. ראיתי שכתבתם שיש רמז שהילדים שלה שרדו אבל לא הבנתי את זה.
לגבי הילדים עצמם - היה נחמד שהם קיבלו כוחות ועזרו להציל את המצב, אבל הם לא השאירו עלי רושם מיוחד..
רובוט, נו מה..
הפרידה מהם באמת היתה יפה ומרגשת, אבל לא כמו הפרידה מויז'ן

למעלה