דיוני סדרות #47

חיפשתי עכשיו את ההשוואה שציינת לאיש הפלדה וזה באמת נראה כמו העתקה בוטה. אבל בסרטון שאני ראיתי, הכי אהבתי את הסיום עם מיסטר בין :-D אני זוכרת את הפרק הזה.
לדעתי זאת הייתה סתם הקנטה מיותרת.
ההשוואה כבר אמרה הכל.
השלב הבא שלי, אגב, זה לראות את סרטי DC
בהצלחה עם זה :cool:
לא ראית בכלל סרטים של DC?

מילי08

Well-known member
התחלתי גם את The Nevers ואהבתי. מעניין למה תירגמו לנשות הלעולם לא.
מאוד מאוד מאכזב שווידון הוא כזה בריון נבזי ובןזונה כי מה לעשות, הבןאדם יודע לעשות טלוויזיה טובה. יש לו את זה.
אז טרו מכירה את מאלודי מהעבר? מכשהן היו ממש צעירות ובגלל זה היא לא זיהתה אותה? או שלא הבנתי משהו?
שהיא הייתה חברה שלה ואז היא זנחה אותה בגלל משהו.

ממש לא ברור מה פתאום הבחורה עם האש הגנה על טרו מפני מאלודי בסוף. מאיפה זה בא?

אוי נורא עצוב על הבחורה האיטלקית שכל הזמן קיוויתי שתגיע אל בית היתומים ותנצל. אבל גם הייתה לי תחושה רעה שזה לא יקרה, אבל לא ציפיתי שהפלייר שהיא הלכה בעקבותיו מוביל אל הבחור הרע שמנתח בראשים.
והבוסית שלו היא זאת בכיסא גלגלים? (כן קשה לי עם שמות בשלב כל כך מוקדם)
והם חופרים את החללית הזאת שהתרסקה (ושמשום מה רק מאלודי כנראה זוכרת)
והאנשים המנותחים הם כמו עבדים שלהם.
אז מה בדיוק הקטע של האישה הזאת?

מה בעצם הכוח של מאלודי? אמרו משהו שהיא עושה עם העיניים שלה, אבל לא הבנתי מה הקטע.

אוגי יכול להכנס לראש של ציפורים וזה די מגניב (אם כי אני עדיין לא רואה איך זה יהיה שימושי)
ויש לו קצת קטע פלרטוטי עם הממציאנית. אבל אז האחות בכיסא גלגלים מניאקית אז הוא מניאק אליה.
(אבל בשלב הזה חשבתי שהיא רק מניאקית בסנוביות)

ויש את זה שבעצם מנהל מסיבות שבהם הזונות הן נשים עם כוחות ורוצה להפוך את זה לעסק (כלומר בית זונות). ומשום מה צריך את אוגי בשביל אמינות.
בפרק הראשון ראו אותו במיטה עם גבר ואישה אז היו לי תקוות מסויימות לגביו אבל בנתיים הוא סתם מעצבן.

השוטר לפחות עושה רושם של יותר מעניין ממה שנראה בפרק שעבר.

הרבה דמויות חביבות, אני מאוד אוהב את טרו והממציאנית ומערכת היחסים בינהן.
אבל הכי אהבתי את הקטעים עם הזונה שגורמת לאנשים לפטפט יותר מידי. הקטעים שהיא גרמה לאנשים לומר דברים שהם לא מתכוונים היו ממש טובים ואני מקווה שטרו תנצל אותה יותר.
חוץ מזה היה ממש מצחיק הקטע שהיא מדבר על סקס ואז צועקת על הבן שלה ונראה שהיא הולכת לומר לו לכסות את האוזניים, אבל היא רק אומרת לו להוריד את הכובע כי הם בפנים.
אני מתחברת לכל מה שכתבת.
טרו נהדרת בעיני. דמות נשית ווידונית טיפוסית - חזקה פיזית ונפשית אבל גם רגישה ואכפתית.
מאלאדי - אני לא מתה על דמויות מסוג הכובען המטורף כי הן קצת חד מימדיות לדעתי.
לגבי הקשר ביניהן - זה באמת מוזר. אני הבנתי שהן היו חברות טובות ומתישהו טרו כנראה השתמשה במאלאדי כשעיר לעזאזל. אבל למה שטרו לא תזהה אותה? דובר על זה שטרו "משילה עור" והיא בעצמה אמרה למלך העכברושים או איך שלא קראו לו, שזה לא הפנים שלה כשהוא כיוון אליה סכין. אבל אם טרו היא זו שמשתנה, אז איך מאלאדי מזהה אותה?
האיטלקייה שנפגעה מהמנתח ההוא- נורא עצוב. מזל שלא הראו לנו איך הוא "חוקר" אותה.
זאת בכסא גלגלים נראית לי מסוכנת ולא באמת אכפת לה מהנגועות.
ההוא עם הבית זונות - כמו שכתבת - בעיקר מעצבן (ואם יש משהו שאני שונאת זה שמראים חזה נשי. איך שלא נסתכל על זה - חזה נשי הוא איבר ארוגני ומיני וזה לא כמו לראות גבר חשוף חזה. זה בעיקר מחפצן נשים.)
הזונה שגורמת לאנשים לדבר - אני גם אהבתי והקטע עם הילד והכובע היה מעולה
אבל הנגועה הזאת ששרה ומאלאדי חיפשה אותה - בכלל לא שרה יפה לדעתי
כן, אגב הכתוביות בעברית די הסגירו כי כשהעוזר שלו אומר לו our boss is coming או משהו כזה אז בעברית נכתב "הבוסית" ואז כבר ניחשתי שזאת היא.
חחח, גם אני עם הכתוביות אבל לא יודעת אם שמתי לב לזה. היו רגעים שקצת חלמתי בהקיץ...
בהתחלה חשבתי שהוא עושה עליהם ניסויים בשביל להבין את הכוחות שלהם, אבל כן בסוף הפרק זה נראה כאילו הוא עושה להם איזה ניתוח מוח שהופך אותם לעבדים שלו.
נכון, זה היה קצת מוזר. אבל אולי זה גם וגם. יכול להיות שהוא באמת מנסה להבין את הכוחות אבל נשארים לו אנשים זומבים אז הוא כבר מנצל אותם לצרכיו.
אגב אני אהבתי ממש את הסצינה בסוף הפרק הראשון שהראו לנו את החללית.
זו היתה סצינה יפהפיה
אגב, ניק -למה אתה חושב שרק מאלאדי זוכרת את הספינה? הפוליטיקאים בהתחלה הרי ציינו תאריך ספציפי שהנגועות הופיעו, כלומר יש להם זכרון של משהו שקרה. ומאלאדי עצמה בכלל מדברת על נגיעה אלוהית.
קראתי את זה בתור שָׁמָּה :-D
אבל הכי אהבתי בפרק שכשהיא נתקעה מאחורי אנשים שחסמו לה את הדרך היא שלפה חצוצרה במקום צופר.
חחח זה היה ממש חמוד. אם כי אני בעיקר דאגתי לזה שהיא נוסעת לבד, כי אין לה כוחות פיזיים.

Lhuna3

Well-known member
אגב, ניק -למה אתה חושב שרק מאלאדי זוכרת את הספינה? הפוליטיקאים בהתחלה הרי ציינו תאריך ספציפי שהנגועות הופיעו, כלומר יש להם זכרון של משהו שקרה. ומאלאדי עצמה בכלל מדברת על נגיעה אלוהית.
מייד אחרי האירוע עם החללית והישויות אור או מה שזה לא היה שנפלו מהשמיים על אנשים, כל האנשים פתאום המשיכו בחייהם כאילו הם לא זוכרים שקרה משהו מיוחד לפני רגע.

didalf

Well-known member
אני ממש לא חושבת שזו הייתה הכוונה שלהם. אני חושבת שהם רצו להראות שכמה שמגי ניסתה להתרחק ממגי האלמנה היא הבינה שאין ברירה וזו מי שהיא ולכן היא חזרה והציגה את השם האמיתי שלהם
אה אוקי זה נשמע יותר טוב

מה הקטע הזה עם לאכול בצק עוגיות? זה גם נראה מגעיל וגם לא בריא.
חח זה נראה לי טעים|מובך| מה גלידה קוקי דואו של בן אנד ג'ריס זה אחד הטעימים בעיקר הגושי בצק האלה.

בעקרון לא כדאי לשתות ואז להניק או לשאוב חלב שיינתן לתינוק.
אבל הרי האלכוהול יוצא אחרי כמה שעות ממחזור הדם ולכן נשים שרוצות לשתות שואבות את החלב "הנגוע" וזורקות אותו.
לתינוק הן נותנות מנת חלב שנשארה לפני השתייה.
ואומנם אני לא אמא אבל אני יודעת מחברות שיש נשים שלזרוק חלב שאוב זה כאב בשבילן (שאיבת חלב זה לא עסק כיף) אבל מה לעשות לפעמים צריך לבלות.
אה הגיוני.

דיכאון אחרי לידה זה ממש לא משהו שאמור להיות רק כמה שבועות. זה משהו רציני שמצריך טיפול מתאים.
אמילי התכוונה שהיא חשבה שזה סתם דיכי כזה שיעבור אחרי כמה שבועות ואז כשהיא ראתה שזה נמשך ונמשך היא הבינה שזה משהו רציני ושהיא צריכה לקבל את הטיפול המתאים
|כן|זה מה שהתכוונתי כשעניתי לניק.

בהחלט היה חסר, למרות שאני יותר אוהבת את העלילה של זואי מחוץ למקום העבודה כי זה פשוט לא נראה טבעי לי שהיא במקום העבודה שלה. אף פעם לא טרחו להראות לנו את הצד החזק שלה בתכנות וזה תמיד נראה לי מוזר שהיא בעיקר עם גילה הצעיר התקדמה כל כך, זה פשוט לא כזה אמין.
העניין הוא שלהיות מתכנת טוב זה מאד לא מעניין טלווזיונית אז זה בעיה להראות לנו את זה, מראים לנו רק כשיש בלגן בעבודה.

didalf

Well-known member
למה? את בעונש?
אם כבר תראי סרטי אקסמן.

בדיוק כמו שהם הצליחו להביע התנגדות מסוימת לוונדה ב"הוראות הבימוי" שלה. לא באמצעות כוח על כלשהו, אלא כאנשים.
אף אחד לא הביע התנגדות להוראות הבימוי של וונדה חוץ מאגתה שלא הייתה תחת השפעה. כל האחרים השתחררו רק כשויז'ן או אגתה נגעו להם בראש ושחררו אותם.

הסצינה השנייה היתה מעניינת בהיבט שוונדה כסקרלט וויץ' לומדת על עצמה, אבל לא הבנתי מה היה בבקתה ומי ישב שם בהתחלה. ראיתי שכתבתם שיש רמז שהילדים שלה שרדו אבל לא הבנתי את זה.
מסתומרת מי ישב שם? וונדה לבד שם. הגוף שלה מכין ושותה קפה בעוד חלק מהתודעה שלה במישור אחר לומד את הספר הזה. (אגב ד"ר סטריינג' בשביל להיות במישור הזה צריך להיות ישן אבל וונדה כ"כ חזקה שהיא מסוגלת גם וגם)
ורואים כשהיא לומדת אז שומעים את הילדים שלה קוראים "אמא אמא" ולא ברור מה זה אומר והאם הם קיימים ביקום כלשהו. את כל זה נגלה בד"ר סטריינג' 2 כנראה.

הפרידה מהם באמת היתה יפה ומרגשת, אבל לא כמו הפרידה מויז'ן
האמת הפרידה מויז'ן באמת גרמה לי לבכות יותר מהילדים.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
כתבתי אתמול תגובה וכשהוספתי כותרת ספויילר כמובן שהכל נמחק כי תפוז
מאוד חשוב בתקופה הקרובה להעתיק את מה שכותבים.
אני מחכה לתשובה מתפוז ומקווה שהם יסדרו את הבעיות.
בהחלט היה חסר, למרות שאני יותר אוהבת את העלילה של זואי מחוץ למקום העבודה כי זה פשוט לא נראה טבעי לי שהיא במקום העבודה שלה. אף פעם לא טרחו להראות לנו את הצד החזק שלה בתכנות וזה תמיד נראה לי מוזר שהיא בעיקר עם גילה הצעיר התקדמה כל כך, זה פשוט לא כזה אמין.
כן, זה באמת לא מרגיש אמין.

בעיקר מצחיק אותי שכרגיל הם קופצים בין קוי עלילה בצורה מוזרה. היה את השלב שבו העבודה הייתה במרכז והיה את העניינים עם המנכל ועם סיימון. ועכשיו עוברים לדברים אחרים אז נותנים לסיימון איזה שורה להתייחס לזה שהוא חלק מועדה לגיוון אתני.

אני ממליץ על טריולוגיית האביר האפל של נולאן (כריסטיאן בייל בתפקיד באטמן)
את איש הברזל לא אהבתי במיוחד, ואת באטמן נגד סופרמן ממש ממש לא אהבתי.

*אבל רגע, שלב הבא זה אומר אחרי שאת מסיימת את מארוול, ובשביל לסיים את מארוול את צריכה גם לראות את סרטי האקס מן (יש איזה 10) ואת שני סרטי דדפול.

כן, קראתי את השרשורים שלכם וכבר לא היה לי כוח להגיב עליהם. לי לא היו תיאוריות כי לא קראתי ספוילרים ולא חיפשתי דברים ברשת כי אין לי סבלנות לזה. אבל גם בלי להעלות תיאוריות גדולות היו לי ציפיות אחרות מהסיום.
אני לא קראתי ספוילרים ואומנם קראתי תיאוריות אבל רוב התיאוריות שהיו לי עלו לי בעצמי. כי כמו שאמרתי הם היו דברים שמאוד נרמזו.
(בתאוריות באינטרנט הגיעו גם לדברים ממש הזויים שאני לא הגעתי אליהם ואני לא חשבתי שיתממשו)

הסצינה השנייה היתה מעניינת בהיבט שוונדה כסקרלט וויץ' לומדת על עצמה, אבל לא הבנתי מה היה בבקתה ומי ישב שם בהתחלה. ראיתי שכתבתם שיש רמז שהילדים שלה שרדו אבל לא הבנתי את זה.
זאת וונדה ישבה מחוץ לבקתה ונכנסה ואז ראו שהיא במקביל גם בחדר פנימי קוראת את ספר הקסמים ההוא. ראו משהו דומה בסרט של דוקטור סטריינג' שהוא ישן ובמקביל במצב אסטרלי קורא ספר.
ומה שקורה זה שבשניה האחרונה אנחנו שומעים את הילדים שלה זועקים לעזרה.

את איש הברזל לא אהבתי במיוחד
פלדה! איש הפלדה!
הוא לא איירון מן עברי!
אבל רגע, שלב הבא זה אומר אחרי שאת מסיימת את מארוול, ובשביל לסיים את מארוול את צריכה גם לראות את סרטי האקס מן (יש איזה 10) ואת שני סרטי דדפול.
מצטרפת להמלצה על אקס-מן.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
The Nevers ואהבתי. מעניין למה תירגמו לנשות הלעולם לא.
תכלס עד כמה שזה נשמע מוזר, זה גם כנראה תרגום הכי טוב שיכלו להגיע. NEVER זה לעולם לא. ונראה לי שהכוונה כאן היא לנגועים, שהן ברובן נשים.
אבל הנגועה הזאת ששרה ומאלאדי חיפשה אותה - בכלל לא שרה יפה לדעתי
לדעתי זה שיר מקסים.
... אבל בעצם הקטע הוא שרק הנגועים שומעים את השיר. אז כנראה את לא נגועה.
אבל אולי זה גם וגם. יכול להיות שהוא באמת מנסה להבין את הכוחות אבל נשארים לו אנשים זומבים אז הוא כבר מנצל אותם לצרכיו.
זה מה שאני מניח - שהמנתח עושה ניסויים כדי לגלות את הגורם לשינוי אצלם, אבל אז מנצל כבר את מה שנשאר.
טרו נהדרת בעיני. דמות נשית ווידונית טיפוסית - חזקה פיזית ונפשית אבל גם רגישה ואכפתית.
היא והממציאה כל כך מרגישות כמו דמויות ווידוניות שזה מדהים.
וזאת כזאת תחושה מוזרה עכשיו ליהנות מדברים שלו.
*אם כי אולי זה גם חלקית דמויות אספנסיות - כי גם ג'יין אספנסון מעורבת.
מאלאדי - אני לא מתה על דמויות מסוג הכובען המטורף כי הן קצת חד מימדיות לדעתי.
גם די דמות ווידונית - סטייל גלורי או ריבר או אלפא (בית הבובות)
דובר על זה שטרו "משילה עור" והיא בעצמה אמרה למלך העכברושים או איך שלא קראו לו, שזה לא הפנים שלה כשהוא כיוון אליה סכין. אבל אם טרו היא זו שמשתנה, אז איך מאלאדי מזהה אותה?
אה, בכלל שכחתי מזה שטרו אמרה למלך העכברושים שזה לא הפנים שלה.
הנחתי (ונרמז) שמאלדי מדברת על טרו כמשילה את העור תחילה בגלל איך שהיא יצאה מהשמלה החגיגית שלה בפרק הראשון כשהיא קפצה. ואז כמטאפורה לזה שהיא משנה חברויות.
מה שלונה אמרה על זה שראו שכולם כאילו שוכחים מיד וממשיכים בחייהם, חוץ ממאלדי שמתפרעת ומצביעה לשמיים.
וגם נראה לי שמאלדי אומרת משהו על כך שהיא היחידה שזוכרת את זה.
לגבי זה שקבוצת הפוליטיקאים הזאת* מדברת על תאריך מסויים שבו הנגועות התחילו - נראה לי שזה הובהר שהם הגיעו למסקנה הזאת באקסטרפולציה לגבי העבר. כלומר אחרי שכבר היו כל מיני מקרים שונים כאלו אז חקרו מתי הם התחילו ואיפה האנשים היו כשזה התחיל. (קצת כמו חקירה אפידיומולוגית לגבי מקור התפרצות מגפה).

*קבוצת הפוליטיקאים הזאת - זה גם נושא מסתורי. עושה רושם שזאת קבוצה של אנשים בעמדות כוח שיש להם איזה מועצה סודית (המילה המתאימה באנגלית היא Cabal). יש את הקטע המוזר הזה עם הדברים שהם הופכים תוך כדי שהם מדברים בישיבה שלהם בפרק 1. ובפרק השני נאמר שהוחלט בממשלה להקים ועדה מיוחדת לגבי הנגועים ושהם ידאגו ש"האנשים שלהם" יהיו בועדה הזאת (ושהם בערך משחדים את ראש הממשלה בשביל זה).

טוני החתול

Well-known member
מנהל
רמזים עוזרים במקרים כאלה.
למשל:
שלב א: מלים דומות:
פלדה מתחרז עם ילדה
ברזל מתחרז עם עזאזל
שלב ב: להחליט איך זה עוזר לזכור, מכאן תמשיך בעצמך.
הייתי אומר שסופרמן בסרט הזה מזכיר לי ילדה קטנה. אבל זה סקסיסטי.
אולי אני אלך על ראשי תיבות
פלדה = פחות לראות דבר הזה
ברזל = בואו רוצים זיקוקים לפנים

dilia snake

Well-known member
שיקגו MED הסדרה שבה הרופאים ממש רוצים לאבד את הרישיון שלהם לעסוק ברפואה, ואם לא את הרישיון שלהם אז את זה של הקולגות שלהם כי למה להיטפל לקטנות? זה לא שהם למדו שנים בשביל לקבל אותו. אז כן, נטלי גונבת תרופה שוויל רשם למטופל שמת כדי להציל את אימא שלה, ובלי קשר לזה שהיא יכולה להרוג את אימא שלה תוך כדי ניסיון להציל אותה(שזה בקטנה, אימהות מוערכות יתר על המידה או משהו) היא יכולה לגרום לזה שוויל והיא יאבדו את הרישיון, אחרי שוויל גם ככה במצב בעייתי אחרי שהוא כמעט דפק לעצמו את הניסוי.

אפריל|ישן|.

וכולנו סגורים על זה שהאבא של המטופלת של צ'ארלס התעלל בה מינית ואז הפסיק שהיא הייתה מבוגרת מידי עבורו, נכון? ואיך לא מצאו את האימא, זה קלאסי במקרים כאלו.

היי! אנשים משיקגו FIRE! איך התגעגעתי לשטויות על שם שיקגו'ז8-):.

אני חושבת שאני מתחילה לפתח קראש על קרוקט|מובך|.

ועד כמה שאני מעריכה את עלילת PTSD של אית'ן, הרופא שהיה המפקד שלו לא מעניין מספיק ולא צריך לחזור על הסיפור הזה שוב.

**הודעות על השיקגו'ז האחרות יעלו בהמשך, אם יהיה לי מה להגיד, אני בטוחה שכולכם תהיה במתח עד אז.

מילי08

Well-known member
אני ממליץ על טריולוגיית האביר האפל של נולאן (כריסטיאן בייל בתפקיד באטמן)
האמת שממש לא מושך אותי לראות.
אף פעם לא אהבתי במיוחד את באטמן, לא בקומיקס ולא בסרטים (חוץ מבאטמן של מייקל קיטון אבל אני כבר לא זוכרת מנו הרבה)
אם כבר תראי סרטי אקסמן.
*אבל רגע, שלב הבא זה אומר אחרי שאת מסיימת את מארוול, ובשביל לסיים את מארוול את צריכה גם לראות את סרטי האקס מן (יש איזה 10) ואת שני סרטי דדפול.
אקס מן משום מה גם לא עושה לי חשק.. לא יודעת.
דדפול - התחלתי לפני כמה חודשים את הראשון והרגשתי שיש שם נסיון מוגזם ליצור דמות מאגניבה במיוחד וזה עייף אותי.
אף אחד לא הביע התנגדות להוראות הבימוי של וונדה חוץ מאגתה שלא הייתה תחת השפעה
משום מה זכרתי שגם לאחרים היו רגעים כאלה שהם מביעים מידה של התנגדות, או לכל הפחות הבנה לסיטואציה, וככה הם מגיבים לוונדה
י ישב שם? וונדה לבד שם. הגוף שלה מכין ושותה קפה בעוד חלק מהתודעה שלה במישור אחר לומד את הספר הזה. (אגב ד"ר סטריינג' בשביל להיות במישור הזה צריך להיות ישן אבל וונדה כ"כ חזקה שהיא מסוגלת גם וגם)
ורואים כשהיא לומדת אז שומעים את הילדים שלה קוראים "אמא אמא" ולא ברור מה זה אומר והאם הם קיימים ביקום כלשהו.
אההה, לא הייתי בטוחה לגבי זה. כאילו, בהתחלה חשבתי באמת שזו וונדה ואחר כך לא הבנתי (בעיקר אחרי שכתבתם על הילדים. אני לא שמעתי אותם אבל אולי לא שמתי לב). גם לא חשבתי על ההשוואה לדוקטור סטריינג'
תכלס עד כמה שזה נשמע מוזר, זה גם כנראה תרגום הכי טוב שיכלו להגיע. NEVER זה לעולם לא. ונראה לי שהכוונה כאן היא לנגועים, שהן ברובן נשים.
יכול להיות. אולי בגלל שהשם באנגלית עדיין לא ברור לי ולכן השם העברי נשמע מוזר
... אבל בעצם הקטע הוא שרק הנגועים שומעים את השיר. אז כנראה את לא נגועה.
:-D
אבל זה לא השיר אלא השירה של הנגועה. אולי בגלל שמאלדי קראה לה מלאך אז ציפיתי לקול מהמם, אבל למעשה הכוח שלה הוא לא בשירה אלא בליצור שיר.
היא והממציאה כל כך מרגישות כמו דמויות ווידוניות שזה מדהים.
וזאת כזאת תחושה מוזרה עכשיו ליהנות מדברים שלו.
*אם כי אולי זה גם חלקית דמויות אספנסיות - כי גם ג'יין אספנסון מעורבת.
בדיוק.
אבל אני זורמת עם לתת את כל הקרדיט לג'יין אספנסון
גם די דמות ווידונית - סטייל גלורי
יש בזה משהו. אבל גלורי היתה באמת גדולה מהחיים
הנחתי (ונרמז) שמאלדי מדברת על טרו כמשילה את העור תחילה בגלל איך שהיא יצאה מהשמלה החגיגית שלה בפרק הראשון כשהיא קפצה. ואז כמטאפורה לזה שהיא משנה חברויות.
נכון, זה באמת עלה כרמז יותר ברור בשני התיאורים האלה. לא היתה התייחסות נוספת למה שטרו אמרה לקבצן ההוא. אולי היא סתם אמרה.
מייד אחרי האירוע עם החללית והישויות אור או מה שזה לא היה שנפלו מהשמיים על אנשים, כל האנשים פתאום המשיכו בחייהם כאילו הם לא זוכרים שקרה משהו מיוחד לפני רגע.
נכון, לא ייחסתי לזה חשיבות.
איך זה שהרופא המרושע והבוסית ידעו שצריך לחפור ולחפש את העב"ם?
לגבי זה שקבוצת הפוליטיקאים הזאת* מדברת על תאריך מסויים שבו הנגועות התחילו - נראה לי שזה הובהר שהם הגיעו למסקנה הזאת באקסטרפולציה לגבי העבר. כלומר אחרי שכבר היו כל מיני מקרים שונים כאלו אז חקרו מתי הם התחילו ואיפה האנשים היו כשזה התחיל. (קצת כמו חקירה אפידיומולוגית לגבי מקור התפרצות מגפה).

*קבוצת הפוליטיקאים הזאת - זה גם נושא מסתורי. עושה רושם שזאת קבוצה של אנשים בעמדות כוח שיש להם איזה מועצה סודית (המילה המתאימה באנגלית היא Cabal). יש את הקטע המוזר הזה עם הדברים שהם הופכים תוך כדי שהם מדברים בישיבה שלהם בפרק 1. ובפרק השני נאמר שהוחלט בממשלה להקים ועדה מיוחדת לגבי הנגועים ושהם ידאגו ש"האנשים שלהם" יהיו בועדה הזאת (ושהם בערך משחדים את ראש הממשלה בשביל זה).
אוקיי, סבבה

גוף של אל יווני |מאוהב|
השתכנעתי

מילי08

Well-known member
התחלתי אתמול את Disenchantment פרקים 1-3 ומאוד נהניתי (רק note to self- ככל הנראה הגעתי לגיל שאלכוהול מרדים אותי, אז לא לשתות כשאני עייפה ואין אקשן בטלוויזיה שיחזיק אותי ערה :-/ )
בינתיים אין לי משהו מיוחד להגיד עליה, חוץ מזה שהיא באמת מאוד חמודה.

כדי לא להירדם סופית על הספה החלטתי להתחיל גם את לוציפר ודי עפתי עליה. הפרומו שראיתי מזמן לא עשה לה חסד.
לונה- כבר צפית בה?
טום אליס הוא באמת סופר חלומי.
הבלשית לעומת זאת, די מעצבנת, כי זו דמות גנרית של האשה הבלשית - לחוצה ורצינית מידי, תמיד לובשת בגדים מחויטים וחולצה לבנה מתחת לבלייזר, שיער אסוף בקוקו. תחושה של been there done that.הגיע הזמן להמציא מאפיינים נוספים לבלשית משטרה.
הילדה שלה די חמודה, אבל הקסם שלה הוא בשיניים החסרות מקדימה |מאוהב|. היא בטח תתבגר לסתם עוד ילדה
ומסתבר שג'רי ברוקהיימר עדיין בעניניים והוא המפיק.. טוב, אני רואה תמונה שלו והוא לא כזה זקן.. משום מה היה לי בראש מישהו בן 90 ובקושי הולך..
אגב, ראיתי ב IMDB שלוציפר מופיע כעצמו בסדרות כמו הפלאש או החץ, לא זוכרת איזו מהן. למה בעצם? זה אותו יקום או שסתם דאגו לדחוף אותו לכל מיני סדרות?

dilia snake

Well-known member
טום אליס הוא באמת סופר חלומי.
הבלשית לעומת זאת, די מעצבנת, כי זו דמות גנרית של האשה הבלשית - לחוצה ורצינית מידי, תמיד לובשת בגדים מחויטים וחולצה לבנה מתחת לבלייזר, שיער אסוף בקוקו. תחושה של been there done that.הגיע הזמן להמציא מאפיינים נוספים לבלשית משטרה.
הילדה שלה די חמודה, אבל הקסם שלה הוא בשיניים החסרות מקדימה |מאוהב|. היא בטח תתבגר לסתם עוד ילדה
ומסתבר שג'רי ברוקהיימר עדיין בעניניים והוא המפיק.. טוב, אני רואה תמונה שלו והוא לא כזה זקן.. משום מה היה לי בראש מישהו בן 90 ובקושי הולך..
אגב, ראיתי ב IMDB שלוציפר מופיע כעצמו בסדרות כמו הפלאש או החץ, לא זוכרת איזו מהן. למה בעצם? זה אותו יקום או שסתם דאגו לדחוף אותו לכל מיני סדרות?
טום אליס מושלם, ואז הוא מדבר והמבטא הבריטי הופך אותו לעוד יותר מושלם|מאוהב||מאוהב||מאוהב||מאוהב|.

טכנית לוציפר מבוסס על קומיקס שניל גיימן(אלים אמריקאים, בשורות טובות) שיצא במסגרת DC אז יש להם בעלים משותפים כמו הסדרות. הם דחפו אותו לסצנה אחת בקרוסאובר הגדול בין כול הסדרות של ה-CW לפני שנה, אבל זה לא נחוץ לסדרה או משהו.

מילי08

Well-known member
טום אליס מושלם, ואז הוא מדבר והמבטא הבריטי הופך אותו לעוד יותר מושלם|מאוהב||מאוהב||מאוהב||מאוהב|.

טכנית לוציפר מבוסס על קומיקס שניל גיימן(אלים אמריקאים, בשורות טובות) שיצא במסגרת DC אז יש להם בעלים משותפים כמו הסדרות. הם דחפו אותו לסצנה אחת בקרוסאובר הגדול בין כול הסדרות של ה-CW לפני שנה, אבל זה לא נחוץ לסדרה או משהו.
מסכימה בהחלט עם המשפט הראשון |מאוהב|
טוב לדעת לגבי החלק השני. גם לא ידעתי שגיימן מאחורי זה, וזה כבר כמה נקודות זכות לסדרה ול DC

Lhuna3

Well-known member
לונה- כבר צפית בה?
לא, קראתי איפשהו שזו סדרה די טיפשית. [לוציפר]
אבל אם כולן אומרות שהשחקן הוא כזה מושלם אז אולי שווה לנסות בשביל הגילטי פלז'ר? במבט ראשון הוא לא נראה לי כזה סקסי.

dilia snake

Well-known member
הזבל לא נותן לי לערוך, הוא לא נותן לי להגיב לעצמי. אני שונאת אותו.

איך הכותבים של הסדרה לא יכולים להתאפק, כול פעם שיש שינוי לטובה הם חייבים לחזור להרגלים הישנים שלהם. זה כמו אובססיה או משהו שחזק מהם, אין להם שליטה.

המפקחת מדברת על שינוי ובלה בלה בלה ואז רואים את וויט באוטו ליד מחנה של הומלסים, כן הבנו את הרמז.

ואז מגיעים לתיק עצמו, אדם שהורשע באונס-רצח יוצא לחופשי כי הבלשית פישלה והרביצה לו כדי שיודה או משהו ואז כמובן שהוא חוזר לאנוס ולרצוח נשים אחרות, קלאסי.

ואז וויט רוצה להוציא במכות מידע ממישהו שאולי עזר לפושע השבועי. ג'יי מתנגד(הוא היחידי כול השאר עומדים בפרצוף של "הלוואי ואבא ואימא יפסיקו לריב") אבל הוא עוזב עם כולם, חוץ מאדם שוויט פקד עליו להישאר כי הוא גם מאמין בלהרביץ לעבריינים. בסוף הם לא מרביצים לאיש הזה, אבל וויט מאבד שליטה והורס לו את האוטו, אולי כדי שוויט יתקשר לאוליביה ויבקש את הטלפון של סטייבלר, הבחור היה במספיק סדנאות שליטה בכעסים כדי ללמד את וויט שיעור או שניים(או עדיף שלא, הם עוד עלולים להחליף טיפים)

המפקחת רוצה להוציא את השם של האנס לתקשורת וויט מתנגד כי סיבות.

בסוף הם עוצרים מחדש את האנס ולי בא לדפוק את הראש בשולחן.

למעלה