דייויד בקהאם מודה: ניהלתי רומן

דייויד בקהאם מודה: ניהלתי רומן../images/Emo2.gif|ר

חלוץ ריאל מדריד התוודה בפני אשתו, ויקטוריה, על מערכת היחסים עם עוזרתו האישית, רבקה לוס, וביקש את סליחתה: "לא ידעתי מה אני עושה" אחרי ימים ארוכים של הכחשות רפות, הודה כוכב נבחרת אנגליה וריאל מדריד, דייויד בקהאם, בפני אשתו, הדוגמנית-זמרת ויקטוריה אדאמס-בקהאם, כי אכן ניהל רומן עם עוזרתו האישית רבקה לוס. כך מפרסם הבוקר המגזין הבריטי 'ניוז אוף דה וורלד', שהיה הראשון לחשוף את פרשת הבגידה המתוקשרת ביותר בעולם. אך טבעי הוא, שסיפור שנפתח בהודעות טקסט מלאות זימה, ששלח בקהאם לנערותיו החביבות, יגיע לשיא סלולרי נוסף. ואכן, בצעד שלא היה מעניק לו את תואר הגבר האמיץ לשנת 2004, בחר בקהאם לערוך את השיחה הגורלית שלא פנים אל פנים, אלא באמצעות שיחת טלפון ממדריד. על פי מקורבים לשניים, אמר בקהאם כי הוא מודה בעובדות ובאשמה: "עשיתי זאת. שלחתי לרבקה את הודעות הזימה ושכבתי איתה". בקהאם, שנאבק בדמעותיו לאורך כל השיחה (או לפחות כך טוענים המקורבים), התחנן בפני אשתו שתמחל לו, ותעניק לו הזדמנות נוספת. מיד לאחר השיחה רץ בקהאם לספר לחבר'ה. אחד מחבריו הקרובים (כנראה ידיד של אמת) לא המתין זמן רב לפני שפנה ל'ניוז אוף דה וורלד', וציטט את בקהאם, שאמר: "החיים שלי נדפקו. אני לא יודע מה לעשות. אני אוהב את ויקטוריה, אבל היא ממש כועסת". לגבי הרומן עם לוס הדגים בקהאם לקיחת אחריות מהי: "זה פשוט קרה, לא ידעתי מה אני עושה". אולם מקורביה של ויקטוריה (כנראה מקורבים אחרים מאלה שהתרגשו מדמעותיו של בקהאם) טוענים שבכוונתה להכריז על תקופת 'פרידה לניסיון', לפני שתחליט האם תבלע את הצפרדע שהאכיל אותה בעלה המולטי-מיליונר. ויקטוריה, אגב, חגגה אמש את יום הולדתה ה-30. מזל טוב

למעלה