דייייייייייייייייי נ-מ-א-ס!!!

sweetaye

New member
דייייייייייייייייי נ-מ-א-ס!!!

דיייייייי כבר נמאס!! איפה כל הפרגונים?! איפה כל ההתחשבות!!!! תקשיבו,בוא נבהיר לכם משהו,כל השחקנים של ראש גדול,אולי הם מושלמים, אבל גם להם מותר להשתין לפעמים!! {למי שלא הבין,גם הם בני-אדם} וזה נורא מעליב,שאחרי כל המאצמצים לענות לכל המכתבים שאתם שולחים להם {וזה ה-מ-ו-ן} להגיד שהם סנובים וכו'..כי זה ממש לא נכון!-ואתם יודעים את זה,לפחות אני מקווה..אז תעשו טובה ותפרגנו קצת,כמו להרבה פה,גם לי קרה שלא ענו..והרבה זמן..אבל אפילו הודעה 1,כן 1 לא שלחתי ללמה אתם לא עונים,אתם סנובים וכו'..ממש לא! חכיתי,וחיכיתי עד שהם יענו! אז..המסקנה פה היא אם לא עונים לכם,זה לא אומר שהם סנובים,פשוט אין להם זמן..או אולי הם לא ראו/קיבלו את המכתב ששלחתם. אז..אם קורה שאחרי כמה ימים הם לא עונים לכם,תשלחו את המכתב ששלחתם שוב {אבל בלי ניג'וסים של "למה אתה לא עונה לי?!" בלה בלה בלה..} ואם הם עדין לא עונים..רק אז תשלחו את ההודעה של למה אתם לא עונים.. אז...סליחה אם ההודעה נשמעת מגעילה,כאילו יש לי נגדכם משהו,ממש לא.. אני מבינה [= אתם בסה"כ מעריצים אותם..אבל תנו להם גם לפעמים את החופש שמגיע להם,וסטח שלא לקלל אותם..אחרי הכל הם אוהבים אותכם בדיוק כמו שאתם אוהבים אותם[= לאף יו,איילת. *סליחה על המגילה* חיחי..

צודקת אבל..

יוכולת לשרשר לאותה הודעה שכתבה את סגנון הדוגמאות שכתבת..

למעלה