דיי בטוח שכמה מהגולשים בפורומים הם כאלו

דיברגנט חדש

Well-known member

צה"ל חשף פרופילים פיקטיביים של חיזבאללה: "שיטה של האויב לאיסוף מודיעין"

צה"ל סיכל תשתית של עשרות פרופילים פיקטיביים ברשת של מחבלי חיזבאללה, שמשתמשים ברשתות החברתיות כאמצעי לאיסוף מודיעין - במטרה לנסות להוציא מחיילים מידע רגיש אודות מיקומם בבסיסים במרחב הארץ ומיקומי כוחות. כך מסר דובר צה"ל, שהוסיף כי "המחבלים מתחזים לדמויות פיקטיביות ברשת, שמזדהות בחלק מהפעמים כחיילי צה"ל. הדמויות מנהלות קשרים אישיים עם חיילים באמצעות התכתבויות, הקלטות ושיחות וידאו. מעקב אחר חיילים ברשתות החברתיות הוא אחת משיטות האויב להעשרת המודיעין", נמסר.

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל

צה"ל חשף פרופילים פיקטיביים של חיזבאללה: "שיטה של האויב לאיסוף מודיעין"

צה"ל סיכל תשתית של עשרות פרופילים פיקטיביים ברשת של מחבלי חיזבאללה, שמשתמשים ברשתות החברתיות כאמצעי לאיסוף מודיעין - במטרה לנסות להוציא מחיילים מידע רגיש אודות מיקומם בבסיסים במרחב הארץ ומיקומי כוחות. כך מסר דובר צה"ל, שהוסיף כי "המחבלים מתחזים לדמויות פיקטיביות ברשת, שמזדהות בחלק מהפעמים כחיילי צה"ל. הדמויות מנהלות קשרים אישיים עם חיילים באמצעות התכתבויות, הקלטות ושיחות וידאו. מעקב אחר חיילים ברשתות החברתיות הוא אחת משיטות האויב להעשרת המודיעין", נמסר.
זה נכון,
בתקופה האחרונה אני מוצף (דרך הפייסבוק) בתמונות של עלמות צעירות כשהן חצי מעורטלות אשר מבקשות להיות חברות שלי.
עכשיו, בשל העובדה שאני נשוי אזיי יש לי מזל שאני לא מתפתה להן
אחרת בטוח שהייתי מסתבך עם סוכנים איראניים מסוכנים
שהיו דורשים ממני לצאת לחיפה כדי לצלם את הנמל ועוד כל מיני סופרלטיבים כאלה.
בסוף הייתי מסתבך בדיוק כמו אותו מוטי ממן המרוקאי המטומטם. |פנים|

למעלה