דיי מדוייק.

החיילת

New member
דיי מדוייק.

קראתי שלשום במהירות את התחזית השבועית לשבוע שעבר (שאתה כתבת כמובן... ) ודי התרשמתי ממידת הדיוק. כנ``ל גם לגבי התחזיות היומיות אתה די קולע- מדליק לאללה!!! דבר אחד איני מבינה. איך זה יתכן שלדעתך אסטרולוגיה נועדה למטרת י ע ו ץ ולא חיזוי. כלומר אם אפשר לחזות את תחושות המחר מדוע לא ניתן לחזות את תחושות העתיד הרחוק?

על החזוי - והבחירה האישית

במפה אסטרולוגית אפשר לראות בבירור מגמות לטווח מאוד קצר, אבל לטווח ארוך יותר הראות מיטשטשת. למה ? כי אפשרויות הבחירה של האדם, הם בעצם לב העניין. התחזית נועדה בדרך כלל להרגיע או אולי לתת כוון, אבל פעמים רבות היא מחטיאה את המטרה האמיתית : לתת לאדם את האפשרות להתנסות באמת במימוש התכנים הפנימיים שלו במציאות, בדרך שהוא בוחר באופן אינטואיטיבי ולא מודע. הבחירות האלה הם המקום בו אנחנו לומדים על החיים ועל עצמנו, ובעצם גדלים. בזה שאני מנסה לחוות עבור הלקוח את חווית העתיד, אני בעצם חוסך ממנו את הלימוד, ומשנה את הבחירה המהותית שלו. השימוש הנכון באסטרולוגיה לדעתי הוא הבנת הפוטנציאלים העתידיים, אבל לא ממקום של תחזית, אלא ממקום של נתינת אפשרות בחירה, ואם אני מפסיק להיות יועץ והופך להיות חוזה, אני בוגד בייעוד שלי שממנו בחרתי באסטרולוגיה כמקצוע : כאדם שמראה דרך, אבל לא כופה או בוחר אותה על תת המודע. נשמע אולי קצת אידיאליסטי, אבל.. מן הסתם, כזה אני. לפחות מבחינה מקצועית.. מנסה לא להיות נחמד ו`לעשות טובה ולתת תחזית`, אלא גם לתת מוסר השכל כלשהו על הבנת העולם בפריזמה הזו. כיון שבסופו של דבר כולנו לבד, ובוחרים לבד את הבחירות האישיות שלנו, כדי שבאמת נלמד ונתקדם מהן. לדעתי, לפחות..

החיילת

New member
יש לך את ``זה``...

יש הרבה במה שאתה אומר אני חושבת שאסטרולוג בנוי מאותם חומרים מהם בנוי פסיכולוג...

וגם לך - אם הצלחת להבין אותי..

ובגדול - אכן, פסיכולוג דומה לאסטרולוג בהרבה תחומים, ובעצם לכל אדם שעובד עם אנשים אחרים. הענין רק שבאסטרולוגיה יש - עדיין - הרבה יותר ספייס ומקום לאנשים להתפתח מבלי להיות מקובעים עדיין לכל מיני תאוריות ודוגמות נוקשות למיניהן, ונכון לרגע זה - הם גם מרוויחים יותר (ולא בצדק, לדעתי !) רק דבר אחד : את באמת חיילת ? לפי ההבנות והתובנות שלך את כבר מזמן לא שם..

למעלה