דיסקים במחירים מצחיקים לרגל עזיבה!!

Shaka Samba

New member
דיסקים במחירים מצחיקים לרגל עזיבה!!

הדיסקים הבאים מוצאים למכירה: GREENSLEEVES SAMPLER VOL 6,8,9,11,12,13,14,15,16,17,18 GREENSLEEVES RAGGA RAGGA RAGGA VOL 10,11,12 peter tosh capured live coca tea rocking dolly ziggy marley jahmekya כל הדיסקים מקוריים באריזה מקורית ללא שריטות או כל סימן אחר מחיר שאני דורש הוא 5 ב100 או כולם ב280!. *הערה: היו פה חכמים בפורום (או כך לפחות נמסר לי ואם זו טעות אני מבקש סליחה מראש) שטענו כי הSAMPLER של GREENSLEEVS מכיל רק חלקי שירים או לא את הביצועים המלאים ובכן אתם מלאים בשטויות כמו שאומרים!. הדסיקים של GREENSLEEVS מכילים את הביצועים המלאים 1 ל 1 על השנייה המדוייקת בו הוא מסתיים באלבום המקורי(ז"א קחו שיר מהסמפלר שימו אותו מול הביצוע באלבום תקבלו את אותו הביצוע באותו הזמן נגן 1 על 1 בדוק!.). מי שטוען אחרת לא מבין מהחיים שלו בגרוש וכנראה גם שהמקום שלו בכלל לא פה. הדיסקים האלה הם דיסקים אידיאליים לתקליטנות ואני יודע(הייתי תקליטן בעברי הלא רחוק בקיצור אל תקחו את המילה שלי כנסו לאתר: http://www.easynet.co.uk/greensleeves תבדקו בעצמכם ותבינו שמדובר באיכות של ממש!.

Shaka Samba

New member
אם אתם מעוניניים צרו קשר ב...

מייל: [email protected] או טלפון 0547710959 אחלה דיסקים באחלה מחירים מה גם שהם מקוריים במצב חדש לחלוטין+אידיאלים להאזנה או תיקלוט.

למעלה