דירוג הפורום: מקום 4

Rapgamer

Well-known member
שלי:

4. באטלר- האמת שהתייחסתי בסיבובים קודמים- הסנסציה מול מילווקי והיכולת שלו במהלכה הרוויחה לו מקום בטופ 5, משם הוא פחות הרשים אינדבידואלית אבל השלים את אחת מריצות הפלייאוף הכי מפתיעות אם לא ה-. מקום 4 זה בסופו של דבר by default בעקבות האכזבות של לוקה ואמביד שדיברנו עליהן.

אסיים באיום- חסר לכם שאני שומע את השם סטף בסיבוב הזה. מבחינתי זו הפעם האחרונה ששמו צריך להיות מוזכר בפוסט הזה.

Krit123

Well-known member
4. וורדל קרי
קרי פספס פלייאוף ללא הסגן שלו טרם לעונת האליפות, אז אני לא מבין מה ההבדל בינו לבין לוקה. הוא העלים את ג'ורדן פול באופן בוטא מברונסון, על המגרש ומחוצה לו. לקח אפס מנהיגות כאשר דריימונד ערער את הקבוצה מספר פעמים, כולל התקרית ההיא עם פול. יש שמועות שהוא וקליי דפקו בו בעיטות בזמן שהיה שרוע על הרצפה לאחר שדריי חבט בו.
הוא שנים חוגג סלים בtaunting מבחיל והעובדה שלא קיבל תיקול תוך כדי shimmy עד היום היא תעלומה. עושה רושם שהוא מקדיש תשומת לב יתרה למשחק הגולף שלו והגיע לחמת מיאוס מכדורסל, ניכר בהישגיות הדלה של הקבוצה.

Rapgamer

Well-known member
4. וורדל קרי
קרי פספס פלייאוף ללא הסגן שלו טרם לעונת האליפות, אז אני לא מבין מה ההבדל בינו לבין לוקה. הוא העלים את ג'ורדן פול באופן בוטא מברונסון, על המגרש ומחוצה לו. לקח אפס מנהיגות כאשר דריימונד ערער את הקבוצה מספר פעמים, כולל התקרית ההיא עם פול. יש שמועות שהוא וקליי דפקו בו בעיטות בזמן שהיה שרוע על הרצפה לאחר שדריי חבט בו.
הוא שנים חוגג סלים בtaunting מבחיל והעובדה שלא קיבל תיקול תוך כדי shimmy עד היום היא תעלומה. עושה רושם שהוא מקדיש תשומת לב יתרה למשחק הגולף שלו והגיע לחמת מיאוס מכדורסל, ניכר בהישגיות הדלה של הקבוצה.
הטרלה יפה:ROFLMAO:

עריכה- אבל... מחכה לוודא שזו לא ההצבעה האמיתית שלך|שריף|

Krit123

Well-known member
4. לוקה "ג'ימי באקטס" דונצי'ץ'
חייב לחזור להעמיד פנים שהוא שומר. חייב לשחרר את הכדור קצת ולהאיץ את קצב המשחק. לא אוהב את ההתאמה שלו עם קיירי ולכן הייתי רוצה לשאול את @fatnoam איך הוא מגדיר את הציפיות שלהם העונה..? האם מדובר בקונטדרית בהתהוות?..

fatnoam

Active member
4. לוקה "ג'ימי באקטס" דונצי'ץ'
חייב לחזור להעמיד פנים שהוא שומר. חייב לשחרר את הכדור קצת ולהאיץ את קצב המשחק. לא אוהב את ההתאמה שלו עם קיירי ולכן הייתי רוצה לשאול את @fatnoam איך הוא מגדיר את הציפיות שלהם העונה..? האם מדובר בקונטדרית בהתהוות?..

קשה לענות על זה כי קיירי. אני חושב שזה הימור טוב ללכת עליו במקום להתבוסס בבינוניות ולהתפלל ש-THJ לא ייפצע, או שדווייט פאואל יפתח משחק פוסט.

חושב שכל מה שקשור להישגיות של דאלאס השנה אינו רלוונטי, the trade crippled the team, וככה זה נראה. בטוח שהשנה נראה קבוצה אחרת. האם קונטנדרית? אני לא בטוח. הייתי הולך על קבוצות אחרות לפניה, אבל בהחלט סוס שחור. אני חושב שגם אם מנטרלים את ענייני האופי של קיירי ולוקה אז הסגל עדיין לא טוב כמו של קבוצות אחרות, לדוגמא דנבר/פניקס, ולכן קונטנדרשיפ זה יעד לא הכי ריאלי, השנה. חייבים להתחזק. טל, תיארת נכון בפוסט אחר למה הם עשו את הטרייד הזה, אני מסכים עם זה, אבל הם צריכים להיות פעילים בטרייד דדליין ובפגרה הבאה כדי להעמיד קונטנדרית ראויה בשנה הבאה.

fatnoam

Active member
4. לוקה דונצ׳יץ
בתכלס רציתי לרשום את סטף קארי 4 אבל יובל אמר שאסור ואני לא רוצה לעבור על חוקי הפורום. בפועל, באמת לוקה היה מדורג אצלי 3 וסטף 4, ואחרי ההדחה של סלובניה באליפות אירופה הפכתי את זה. אני מסתכל על הדירוג הזה בתור Walking into the season, who would you prefer? ואני חושב שדווקא הצעירות של לוקה נותנת לו יתרון. לסטף יש יתרון בנסיון שלו. הסקילסט שונים, אבל כל טיעון לכאן ולכאן יהיה כנראה נכון. סטף יוצר גרביטציה מטורפת כמו שלא ראינו בעולם... אבל היי גם לוקה. לוקה הוא גם רכז וגם סקורר ומרים את כל הקבוצה למעלה, אבל היי גם סטף. ה-4 ניוטון תוספת גרביטציה זה לא הבדל מהותי בעיני, והאסיסטים שלוקה מוסר יותר נופל על אותו מקום. השיטה שסטף כופה טובה יותר, אבל לא כל שחקן אפשר לחבר אליה. בקיצור, זה ממש שאלה של רגליים צעירות מול מנוסות, ואחרי שלוקה הורחק במשחק הדחה (ברבע השני או השלישי) על בכי לשופטים, אני מבין שחוסר הנסיון שלו זה בעיה רצינית, ולכן הולך עם סטף ב-3 ולוקה ב-4.
Hope that makes sesnse.

Krit123

Well-known member
למה לפספס הזדמנות להטריל את יובל למה.. האמת אני מנתק את הטורנירים מהדירוג, יש בזה קטע טריקי, לפעמים שחקנים צעירים או ממש מבוגרים נוסקים/מתרסקים בסטרץ' הזה ומגיעים דמויות אחרות לגמרי לעונה. אם כבר העלנו את הטורניר, אז שמעתי בhoop collective שג'רן ג'קסון ג'וניור רשם יותר עבירות בממוצע מריבאונדים ועשיתי פרצוף שאין לו אימוג'י בתפוז. עאלק הוא בסגנון של באם אמרתם לי, איפה הוא וחכמת המשחק/משמעת של באם איפה.

fatnoam

Active member
למה לפספס הזדמנות להטריל את יובל למה.. האמת אני מנתק את הטורנירים מהדירוג, יש בזה קטע טריקי, לפעמים שחקנים צעירים או ממש מבוגרים נוסקים/מתרסקים בסטרץ' הזה ומגיעים דמויות אחרות לגמרי לעונה. אם כבר העלנו את הטורניר, אז שמעתי בhoop collective שג'רן ג'קסון ג'וניור רשם יותר עבירות בממוצע מריבאונדים ועשיתי פרצוף שאין לו אימוג'י בתפוז. עאלק הוא בסגנון של באם אמרתם לי, איפה הוא וחכמת המשחק/משמעת של באם איפה.
כן אבל השחקנים מחוץ לאן בי איי חכמים והשיפוט טוב יותר, העבירות של טריפל ג׳יי לא מפתיעות.

החוסר בגרות וההתבכיינות של לוקה בסטייג׳ כל כך חשוב - פייר, הופתעתי.

FrecCo

Member
טוב אני אנצל את זה שאתם ישנים כדי לטנף את דפי הפורום עם האג'נדה שלי על לוקה, וגם על הדירוג הזה:

קודם כל אני חושב שהקריטריונים שיובל הגדיר לדירוג מייחסים משקל קצת רב מדי להצלחה, במובן ששחקן שהוא טוב יותר בכדורסל על פניו עלול ליפול מאחורי שחקן שנחל הצלחה קבוצתית טובה יותר בrecent memory. ג'ימי (של מקום 4, לא ג'ימי של מקום 5 או 6) הוא דוגמה טובה. מקום 4 בעולם זה כנראה הדירוג הכי טוב שהוא קיבל ממישהו אי פעם. זה לא מופרך, מניח שהייתי מדרג אותו בעצמי 5-8 אם הייתי מבין משהו בכדורסל, אבל הדירוג שלו עלה בצורה ניכרת עקב ההצלחה הקבוצתית (האם הוא נהיה שחקן טוב יותר עד כדי כך מלפני שנה שנתיים שלוש כשהוא דורג אצלכם איפשהו סביב מקום 10+?)
ומובן שבלי הצלחה קבוצתית אי אפשר להרכיב דירוג טוב כי בסופו של דבר מדרגים שחקנים לפי היכולת וההישגים שלהם כחלק מקבוצה ולא בוואקום באחד על אחד, אבל אני מניח שאם הייתי קובע קריטריונים לדירוג משלי הייתי מטה טיפה את האיזון לטובת יכולת אישית שלאו דווקא משתקפת בהצלחה קבוצתית עקב נסיבות שפחות תלויות בשחקן. אגב זה כנראה לא קריטריונים שיובל הגדיר מראש אלא יותר שטיפת מוח והתשה שהוא העביר את כולם דרך המונולוגים שלו לאורך השנים. יובל= ביבי.
ג'ימי הוא לא השחקן הרביעי הטוב בעולם ובתכלס כנראה שכל מי שדירגתם לפניו ב2021 ו2022 הוא שחקן טוב ממנו גם היום.

אבל ברצינות הדירוג שלכם גם כיף לקריאה וגם מאוד איכותי (y)אני מרגיש שאם היינו מביאים אתכם לדיבייט מול דירוגים אחרים כולם היו נאלצים להיכנע לטיעונים שלכם.

לגבי לוקה, בעיניי הוא השחקן המיוחד בדורו, הכי מיוחד מאז סטף שהיה הכי מיוחד מאז לברון. יש מלא שחקנים מיוחדים אבל יש כמה בולטים מהנק' מבט שלי, שיש איזה דיסטינקשן שמציב אותם קצת מעל כל השאר, הם באמת סו פאקינג ספיישל. יו פיל מי?
הוא שילוב של כישרון שלא קיים כמותו ו-ווינריות ששמורים רק לגדולים ביותר. הוא עושה הכל בצורה טובה מדי בקלות בלתי נסבלת. הכל נראה לו כלכך קל, אתם לא שמים לב לזה?
אין לי שום מלל פחות שטחי להוסיף לזה, הכל זה מבחן העין שלי ואני לא מספיק מוכשר לבטא את מה שמייחד אותו מעל כל שאר הכישרון השוטף את הליגה אבל אני חושב שאי אפשר להתעלם מזה לאורך זמן. ככל שחלפו השנים כולם הבינו כמה לברון מיוחד בצורה חריגה, ואז סטף, וברגע שלוקה ימצא את עצמו בסיטואציה מעט טובה יותר ואם ישאר בריא ונחוש הוא פשוט יבלוט מעל כולם. שים לי בבראקט כפרה ✌️

Rapgamer

Well-known member
אני מסכים איתך שבמובן הצר של ההגדרה, לוקה יותר טוב מבאטלר בכדורסל. וגם אמביד. הם מסוגלים לעשות יותר דברים ממנו על המגרש, ויותר טוב.

בהמשך לאותה נקודה אני חושב שכמו שבאטלר לא דורג 4 בדירוג הקודם, סביר להניח שהוא לא ידורג 4 גם בשנה הבאה. זה תלוי גם בו אבל גם בלוקה ואמביד (או שחקנים נוספים שיכולים תיאורטית להגיע לתקרה גבוהה משלו).

אבל הישגים זה לא דבר שקורה יש מאין, לדעתי לפחות. יש סיבה לכך שג'ימי הגיע לגמר איזורי או פיינלס ב3 מ4 השנים האחרונות. מהצד שלו זה בגרות, מנהיגות, וגם איכויות כדורסל של ניואנסים שתיארתי בדיון הקודם (נכנסים תחת הגג של לשפר את השחקנים סביבו).
מהצד של לוקה/אמביד זה חוסר הנכונות שלהם לעשות את הדברים הקשים. אמביד מעדיף מספרים ותארי mvp יותר מדברים אחרים. לוקה מעדיף לכדרר את השעון ולא לזוז בהגנה. ברגע שהם יהיו מגויסים לניצחונות בדומה לבאטלר אני בטוח שהם יעברו אותו. הם מספיק מוכשרים כדי לעבור אותו בלי קשר. אבל אין ספק שכדי להיכנס ללבל של הגדולים ביותר, זה שלברון מעביר בו את השרביט לסטף שיעביר אותו לשחקן הבא, הם חייבים לשנות את הדברים האלה. אין אפשרות אחרת.

מובן מאליו שהישגים קבוצתיים הם פועל יוצא של איכות הקבוצה. אני חושב שהצוות המסייע של אמביד יותר טוב משל באטלר. הוא לא תמיד נראה ככה, וכאן בדיוק נכנסים הדברים שדיברתי עליהם בפסקה מעל. גם הצוות המסייע של לוקה, שהוא פחות איכותי משל ג'ימי, לא בפער כזה שמסביר את הפער בהישגים ביניהם.
היכולות של לוקה גבוהות בבירור משל באטלר אבל התרומה שלו בפועל על המגרש פשוט נמוכה מסך היכולות שלו. אתה גם מבין ש"השחקן הכי מיוחד בדור שלו" טוב מכדי לסיים במקום ה11 בקונפרנס. לזרוק הכל על הצוות המסייע שלו זה חוטא לאמת.

Krit123

Well-known member
צריך להגיד שנועם בקושי שם דגש על הישגיות. שרודר יכל לזכות בפיינלס MVP והוא יחזיק ממנו הפועל ג'לג'וליה.
למרות שאני ויובל מדרגים דומה רוב אי ההסכמות נבעו מהקטע הזה בדיוק, של ההישגיות VS יכולת אישית. מסכים איתך שלוקה הרבבבבבה יותר קרוב למקום 3 מאשר למקום 5, ולא משנה מי מבין הג'ימיז מדורג שם, לאף אחד אין קייס לעקוף אותו.

בחלק של באטלר אני פחות מסכים. בדקתי, דירגנו אותו 9 משוקלל אשתקד (נועם 10, אני ויובל 9). עקפו אותו אצלנו לברון, דוראנט, טייטום ואמביד.
לא רואה איך לברון ודוראנט מקופחים פה. נכון שיש להם יתרונות מסוימים, בשורה התחתונה הם לא סוחבים כמו פעם, זה די ניכר.
טייטום בחיים לא יכל להיות מדורג מעל באטלר, זה כבר עניין של עיקרון. כמה פעמים הוא צריך להתעלות עליו בפלייאוף לפני שירוויח את הבאמפ? חלאס, לטייטום לא מגיע לעקוף אותו.
אמביד באמת יכל ללכת לכאן ולכאן, כך שג'ימי הרוויח קפיצה לטווח של 8-5 בקלות.

לוקה באמת מיוחד, יש לו סטרצ'ים של קלות מגוחכת, אחרי שביסס את איום המסירה והסקורינג הוא לפעמים הולך לסל בפיקאנדרול ממש בהילוך איטי, סוג של game of chicken כזה עם ההגנה לראות מי יתחייב ראשון, וממול ההגנה משותקת כי אף אחד לא רוצה לעשות טעות ולשבור את המערך, אז לוקה פשוט מסיים לייאפ או מוסר לוב ממש בזלזול ברגע שהגבוה מתייאש ומגיע לעזרה.
כן צריך להוסיף שהקסם של עונות הרוקי פחות שם. הוא מתחיל להתבוסס בהרגלים רעים והבכיינות שלו מעיקה. הייתי אומר שיוקיץ' נכנס לדיון המיוחדות בעקבות זאת.

fatnoam

Active member
צריך להגיד שנועם בקושי שם דגש על הישגיות. שרודר יכל לזכות בפיינלס MVP והוא יחזיק ממנו הפועל ג'לג'וליה.
למרות שאני ויובל מדרגים דומה רוב אי ההסכמות נבעו מהקטע הזה בדיוק, של ההישגיות VS יכולת אישית. מסכים איתך שלוקה הרבבבבבה יותר קרוב למקום 3 מאשר למקום 5, ולא משנה מי מבין הג'ימיז מדורג שם, לאף אחד אין קייס לעקוף אותו.

בחלק של באטלר אני פחות מסכים. בדקתי, דירגנו אותו 9 משוקלל אשתקד (נועם 10, אני ויובל 9). עקפו אותו אצלנו לברון, דוראנט, טייטום ואמביד.
לא רואה איך לברון ודוראנט מקופחים פה. נכון שיש להם יתרונות מסוימים, בשורה התחתונה הם לא סוחבים כמו פעם, זה די ניכר.
טייטום בחיים לא יכל להיות מדורג מעל באטלר, זה כבר עניין של עיקרון. כמה פעמים הוא צריך להתעלות עליו בפלייאוף לפני שירוויח את הבאמפ? חלאס, לטייטום לא מגיע לעקוף אותו.
אמביד באמת יכל ללכת לכאן ולכאן, כך שג'ימי הרוויח קפיצה לטווח של 8-5 בקלות.

לוקה באמת מיוחד, יש לו סטרצ'ים של קלות מגוחכת, אחרי שביסס את איום המסירה והסקורינג הוא לפעמים הולך לסל בפיקאנדרול ממש בהילוך איטי, סוג של game of chicken כזה עם ההגנה לראות מי יתחייב ראשון, וממול ההגנה משותקת כי אף אחד לא רוצה לעשות טעות ולשבור את המערך, אז לוקה פשוט מסיים לייאפ או מוסר לוב ממש בזלזול ברגע שהגבוה מתייאש ומגיע לעזרה.
כן צריך להוסיף שהקסם של עונות הרוקי פחות שם. הוא מתחיל להתבוסס בהרגלים רעים והבכיינות שלו מעיקה. הייתי אומר שיוקיץ' נכנס לדיון המיוחדות בעקבות זאת.
דוראנט לא באותה סירה של לברון, למעשה הוא גם צעד או שניים בהזדקנות מאחוריו. דה רינגר אגב דירגו אותו 4 בליגה (יוק, סטף, יאניס לפניו, בסדר הזה). לברון דורג 12. גם במספרים וגם במבחן העין, דוראנט עדיין סופרסטאר. לא סתם שמתי אותו לפני בוקר. הם אגב דירגו את בוקר 9.

אני חושב שאתם עושים דיס גדול לטייטום, הוא כבר היום טוב מג׳ימי וההישגים ב-4 שנים אחרונות דומים. אני ממש שמח שדירגתי את באטלר 11, יאזן את ה-4 הלא קשור הזה.

Rapgamer

Well-known member
הדירוג של רינגר הוא פרוג'קשן, כלומר הם מראש יותר ספקולטיביים מאיתנו ונותנים יתרון מובנה לפוטנציאל גבוה וכו'. עדיין ממה שאתה מתאר הם גם השאירו את לוקה מחוץ לטופ 4.
אני דירגתי את באטלר 4 וטל דירג אותו 5 כך ש... הדירוג שלך הוא הלא קשור:-):

fatnoam

Active member
אני כבר רואה איך אתה ממציא ממוצע משוקלל כדי שהוא יהיה טופ 5 יא אסטרטג 😄😄

Rapgamer

Well-known member
אמרתי כבר מלא פעמים איך מתבצע הדירוג הסופי... כולל הבהרה מול טל כשהתלבט בין ג'ימי לאמביד. אבל נשמור אותך במתח :ROFLMAO:

למעלה