דירוג הפורום: מקומות 1-2

Rapgamer

Well-known member
זה הסיבוב האחרון ואתם מוזמנים לשרשר לכאן גם את הדירוג הסופי שלכם אחרי שינויים וכו'.

Rapgamer

Well-known member
שלי

2. לוקה
- המכונה ההתקפית השנייה בטיבה בליגה מבחינת ייצור מצבים, גילה יותר מנהיגות השנה וצמצם את המנהגים הלא טובים שלו. אני הייתי משוכנע שלא אדרג אותו ראשון גם מלפני סדרת הפיינלס, היעילות שלו לא משתווה לג'וקר וזה קיבל משנה תוקף אחרי סדרת הפיינלס הבינונית בהתקפה והחלשה בהגנה. אני לא בטוח שהוא עדיף על יאניס באוברול אבל לפחות מבחינה התקפית יש לו יתרון ובעונה של אובר אצ'יבינג נתתי לו את האדג'.

1. יוקיץ'- בשנה שעברה הגדרתי את קמפיין הפלייאוף שלו בתור אחד המרשימים שראיתי אי פעם מבחינה אינדבידואלית. העונה הוא המשיך מאותו מקום עם תואר MVP נוסף ושוב היה השחקן הכי טוב בפלייאוף, למרות הסלאמפ בקליעה משלוש. ביל סימונס אוהב לציין את מספרי הפלייאוף של יוקיץ' בשנים האחרונות והיכן הם עומדים מול גדולי המשחק (מעליהם). אלא שכדורסל הוא משחק קבוצתי והפעם הצוות המסייע לא עמד במשימה בין אם בגלל כשירות (מורי), או עומק שנפגע (ברוס בראון) או סתם שחקנים שהפעם לא פגעו במשחקים החשובים (MPJ, KCP).

OrEl74

Well-known member
מנהל
2. לוקה
אם הייתם שואלים אותי לפני שנתיים, הייתי אומר שהוא חתיכת אוברייטד.
מאז דברים השתנו ולוקה סחב קבוצה שת'כלס היא די בינונית למקומות שלא חשבתי שהוא יכול.
אפילו בהגנה נראה שהוא מתאמץ הרבה יותר.
רמה אחרת של שחקן אבל הבחור שלפניו מוכיח שאפשר לעלות אפילו עוד רמה אחת למעלה.

1. יוקיץ
נו באמת, מה זה הדבר הזה בכלל?
האיש הזה המציא את המונח כדורסלן מחדש ופתאום כולם רוצים להיות יוקיץ, אפילו אמביד התחיל למסור יותר.
חייב לציין שחשבתי שכל עוש יוקיץ משחק כמו שהוא משחק, דנבר אוספים אליפויות וההפסד השנה תפס אותי בהפתעה.
מקווה שבנאגטס ידעו להחזיק ולחזק את הקיים ולא ינסו ללכת למהלך אחר כפי שהדיווחים האחרונים מעידים.

3 הפיינליסטים הם אירופאים שעושים ונותנים הכל על המגרש שניים מהם גם מוכיחים שבשביל להיות כוכב אמיתי בליגה הזאת, לא מספיק להיות פריק אתלטי וצריך קצת יותר.
ביננו, מה זה משנה? הצרפתי ההוא ישנה את כל מה שאנחנו חושבים בשנתיים הקרובות.

למעלה