דירוג הפורום: מקומות 1-3

Rapgamer

Well-known member
===== מעביר כאן טייר נוסף: מגה סופרסטארים======

3. קרי- הצבעה קלה. הוא אחד מ3 השחקנים שהובילו קבוצה לאליפות בשנים האחרונות ועדיין נמצא סביב הפריים שלו. הצוות המסייע של הווריורס אכזב השנה אבל צריך לומר שלמעט האליפות הקסומה ב2022 הווריורס היו רחוקים מלאיים על התואר ב4 השנים האחרונות. שני המדורגים מעליו משפיעים על המשחק ביותר דרכים ומסוגלים לסחוב את הקבוצות שלהם single handedly.

2. יאניס- היה בקונצנזוס בשנתיים האחרונות בזכות הדומיננטיות המוכרת שלו בתור השחקן שמפעיל הכי הרבה לחץ על הגנת היריבה, לצד היותו שחקן הגנה מהטובים בליגה. אפשר להתייחס יחסית בסלחנות לעצם ההדחה שלו בסיבוב הראשון- אוסף נסיבות של פציעה, יכולת על אנושית של ג'ימי ושחמט בגזרת המאמנים. בכל זאת ראינו את בעיית העונשין של יאניס מרימה את ראשה ומונעת ממנו להשתלט על הסדרה כפי שהיינו מצפים. עצם העובדה שבמשחק ההדחה של מילווקי הוא רשם 38-20 ועדיין ספג ביקורת מעידה על כמה גבוה נמצא הרף שלו. אז יאניס לא עמד ברף הזה השנה, היה שחקן שכן עמד בו ולכן הרוויח את המקום הראשון ביושר.

1. יוקיץ'- היה שחקן העונה הרגילה הטוב בליגה בשנים האחרונות ובזמן שהוא תמיד נתן בראש גם בפלייאוף, הייתה חסרה לו ריצה עמוקה נוספת כדי לבסס את מעמדו בטופ. ואיזו ריצה זו הייתה. אני עוקב אחרי הליגה 20 שנה והיחיד שנתן פלייאוף בסדר גודל דומה לג'וקר הוא פריים לברון בקדנציה השנייה בקליבלנד. יוקיץ' הוא מכונה התקפית מושלמת- סקורינג מכל בלטה על המגרש, מסירה, כדרור ברמה לא סבירה, טאץ' נדיר סביב הטבעת, יכולת להתעלות בקלאץ' ושילוב של טכניקה ופיזיות שהופכים אותו למיס מאץ' אוטומטי. דיברנו רבות על ההגנה שלו ובעוד שאני חושב שהוא שחקן הגנה מעל הממוצע, הפער לטובת יאניס די משמעותי ואפשר להפוך את זה לדיון. השנה הכל הלך לטובת הג'וקר ולכן הכתר על הראש שלו, אני אשמח לצפות בסדרה פוטנציאלית ביניהם שתתן לנו תשובה לשאלה למי שייכת הליגה בעידן הנוכחי.

דיברגנט חדש

Well-known member
===== מעביר כאן טייר נוסף: מגה סופרסטארים======

3. קרי- הצבעה קלה. הוא אחד מ3 השחקנים שהובילו קבוצה לאליפות בשנים האחרונות ועדיין נמצא סביב הפריים שלו. הצוות המסייע של הווריורס אכזב השנה אבל צריך לומר שלמעט האליפות הקסומה ב2022 הווריורס היו רחוקים מלאיים על התואר ב4 השנים האחרונות. שני המדורגים מעליו משפיעים על המשחק ביותר דרכים ומסוגלים לסחוב את הקבוצות שלהם single handedly.

2. יאניס- היה בקונצנזוס בשנתיים האחרונות בזכות הדומיננטיות המוכרת שלו בתור השחקן שמפעיל הכי הרבה לחץ על הגנת היריבה, לצד היותו שחקן הגנה מהטובים בליגה. אפשר להתייחס יחסית בסלחנות לעצם ההדחה שלו בסיבוב הראשון- אוסף נסיבות של פציעה, יכולת על אנושית של ג'ימי ושחמט בגזרת המאמנים. בכל זאת ראינו את בעיית העונשין של יאניס מרימה את ראשה ומונעת ממנו להשתלט על הסדרה כפי שהיינו מצפים. עצם העובדה שבמשחק ההדחה של מילווקי הוא רשם 38-20 ועדיין ספג ביקורת מעידה על כמה גבוה נמצא הרף שלו. אז יאניס לא עמד ברף הזה השנה, היה שחקן שכן עמד בו ולכן הרוויח את המקום הראשון ביושר.

1. יוקיץ'- היה שחקן העונה הרגילה הטוב בליגה בשנים האחרונות ובזמן שהוא תמיד נתן בראש גם בפלייאוף, הייתה חסרה לו ריצה עמוקה נוספת כדי לבסס את מעמדו בטופ. ואיזו ריצה זו הייתה. אני עוקב אחרי הליגה 20 שנה והיחיד שנתן פלייאוף בסדר גודל דומה לג'וקר הוא פריים לברון בקדנציה השנייה בקליבלנד. יוקיץ' הוא מכונה התקפית מושלמת- סקורינג מכל בלטה על המגרש, מסירה, כדרור ברמה לא סבירה, טאץ' נדיר סביב הטבעת, יכולת להתעלות בקלאץ' ושילוב של טכניקה ופיזיות שהופכים אותו למיס מאץ' אוטומטי. דיברנו רבות על ההגנה שלו ובעוד שאני חושב שהוא שחקן הגנה מעל הממוצע, הפער לטובת יאניס די משמעותי ואפשר להפוך את זה לדיון. השנה הכל הלך לטובת הג'וקר ולכן הכתר על הראש שלו, אני אשמח לצפות בסדרה פוטנציאלית ביניהם שתתן לנו תשובה לשאלה למי שייכת הליגה בעידן הנוכחי.
הדירוג שלכם שונה מהדירוג שנקבע, ה"מלך" שלכם מקום 22 ולא במקומות 9-11 ששבצתם אותו.
גם סטף קרי שהכתרתם אותו מקום שלישי קיבל רק מקום שביעי.
היחידי שצדקתם הוא ניקולה יוקיץ' שהוכתר מקום ראשון.
אגב, דני אבדיה דורג במקום ה-125, בעוד דניס שרודר - שנבחר לשחקן המצטיין של אליפות העולם האחרונה לאחר שהוביל את נבחרת גרמניה לזכייה היסטורית - מוקם במקום ה-150 בלבד.

Krit123

Well-known member
3. סטף קרי
בעונה הרגילה שהסתיימה באליפות חשדתי שהוא מעט טיפה, ואז הגיעה הריצה ההיא. ההשפעה שלו על המשחק מופרכת, בהינתן התעלות נקודתית של הצוות המסייע הוא כנראה היה מגיע לגמר אזורי פעם נוספת.

2. יאניס
ויזאולית קשה לנער את הרגע בו הוא כמעט זרק את הכדור החוצה בניסיון להימנע מהגעה לקו מול מיאמי. אפשר לטעון שהוא השחקן הכי טוב בעולם ל-43 הדקות הראשונות של ההתמודדות. להוציא את הקליעה קשה למצוא פגם מעשי במשחק שלו אך התנודות בביטחון מציפות חוסר ליטוש מסוים גם באזורים האחרים. לתחושתי השתמש לפעמים בעונה הרגילה כדי לעבוד על הג'מאפר, לא בדיוק נשא פירות. ברינגר צפו לו ירידה למקום השלישי, וואלה לא רואה רבע סיכוי שזה קורה. הוא לא פחות ממפלצת והדיון על השחקן הטוב בעולם מתנהל רק בינו לבין...

1. יוקיץ'
ג'וקר שיפר שתי אלמנטים במשחק שלו שמנעו ממנו את הבכורה עד היום:
1. הגנה - תמיד התמקם נכון אך עושה רושם שהבנת המשחק שלו הרוויחה לו חצי-שנייה נוספת לאורך הפוסט סיזן. השתמש בתבונה בסגל ההגנתי שעטף אותו ושיתף איתם פעולה יפה. אף קבוצה לא הצליחה לטרגט אותו לאורך זמן. בסדרת הקאמבק מול הקליפרס בזמנו הוא הגיע להילוך דומה בהגנת הפיקאנדרול, אך שום דבר לא הכין אותי לשיפור החד בשמירה האישית על גבוהים. הוא נתן פייט אדיר לאנתוני דיוויס, ואז הוריד לבאם את האחוזים באופן שהאט את ההתקפה שלהם.
2. האיזון בין סקורינג למסירה: אם בעבר הייתי יכל לבחור בין ממוצע של 27-8 ל30-6, היום אתה תקבל 30-10. בהינתן חזרת הצוות המסייע וההתחדדות שלו ברזי הסקורינג, לא באמת ניתן לכפות עליו סגנון משחק מבלי להיענש.

הוא השחקן היחיד בליגה שיש לו את הפריביליגה לבחור איך לחסל את היריבה. באמצעות סקורינג? סבבה, לילה אחד הוא יחליט לרמוס אותם מהפוסט ובהסתמך על יתרון הסייז (ריבאונד התקפה), לילה אחר באמצעות הג'אמפר (חצי מרחק/שלשה), ואולי בעצם מהפיקאנדרול? בוחר בהתאם לדרישה ולחולשה הקבוצתית של היריבה.
באמצעות המסירה? בכיף, לפעמים יחליט שקולדוול פופ הוא שחקן המטרה בדרך למחצית של 20 נקודות. לפעמים יחפש את גורדון בקנאות מול שחקנים נמוכים ממנו. פעם ישים דגש על חיתוכים לסל מול הגנת לוחצת, ולעיתים יעדיף מהלכי האנד אוף שיניבו משהו מטווח הביניים.
הוסיף אלמנט של שליטה אדירה בקצב המשחק. בהיותו ריבאונדר מוביל הוא מסוגל להחליט להאט עד כדי זחילה ולתקוף מתודית מהפוסט, או לחלופין לחסל את הלייקרס בהורדת כדור חוזר ודהירה גמלונית לצד השני בניסיון לנצל חזרה עצלה להגנה. בהיותו מוסר אאוטלט הטוב בליגה (בצוותא עם לאב) הוא יחפש מישהו על מגרש שלם או סתם ימסור את הadvance pass בתזמון מושלם ואף יסיט את הכדור מהלוח לאחד מחבריו בדרך להתקפת מעבר. המימדים שלו לא מונעים ממנו להגיע לצבע לפני הגבוה המקביל בדרך קבע.

fatnoam

Active member
מסכים אתכם 100% רק רוצה לומר על יוקיץ׳ גם שהמנהיגות שלן היא כל מה שאתה מצפה מכוכב ראשי בקבוצה, לא מיליטנטי, קשוב, אמיץ, דוגמא אישית, מפרגן, משתף ומרים לאחרים.

סימונס מדבר על זה הרבה, שיוקיץ הוא כנראה השחקן שהכי כיף לשחק איתו בהתקפה, ולדעתי זה פרמטר לא פחות חשוב. יובל דיבר פה על ההפרש ההגנתי בין יאניס ליוקיץ, ולדעתי עם כל המספרים המשוגעים של יאניס, ההפרש ההתקפי בין השניים הוא גדול הרבה יותר.

fatnoam

Active member
תנו הימורים מי יהיו 1-5 בעוד שנה.
אני מהמר שלא אמביד ולא באטלר יהיו בטופ 5.
לוקה והטופ 3 האלה כן.
מועמדים חזקים להיכנס - בוקר, טייטום, דוראנט
סוסים שחורים - ציון, וומבניאמה

Rapgamer

Well-known member
תנו הימורים מי יהיו 1-5 בעוד שנה.
יוקיץ ויאניס באנקר.
לוקה וסטף גם בסבירות גבוהה אבל יכול לראות מצב שאולי אחד מהם נושר.
אז נשאר עוד 1-2 מקומות שהמועמדים הבולטים הם אמביד, בוקר וטייטום.
באטלר נכנס אצלי השנה אבל מאמין שירד קצת בעונה הבאה.
אפשר להוסיף את קוואי אם יצליח איכשהו להישאר בריא.

מניח שאתה שואל מהזווית של שיי- לא בלתי אפשרי אבל כנראה טופ 10 יעד יותר פרקטי לעונה הבאה.

לגבי וומבי שנועם הזכיר אני חושב שהסיכוי שואף לאפס. אלא אם זה באמת יהיה דירוג של projection לעונת הסופמור שלו (וגם אז כנראה שזה סטרץ').

למעלה