דלילה

trainspotter

New member
דלילה

יש שאלה למה את בוגדת בבעלך יש לך בעל טוב את מתארת נניח הייה מגלה הנישואים שלך ילכו פייפן לא חבל אם הייתה לי אישה כמןך הייתי זורק אותך מהר מאוד

dalida3

New member
ראשית אני דלידה ולא דלילה...אלא אם

התכוונת למישהי אחרת. בהנחה שהתכוונת אלי, אז הנה לך התשובה רצינית: השאלה ששאלת היא מאוד קשה, "למה?" זו שאלת מיליון
וקשה להסביר את זה במילים. כי מדובר בתחושות ברגשות. נכון, יש לי בן זוג,אוהב,מפנק,אב נפלא ובאמת כל מה שאשה הייתה רוצה,אבל יש דברים שעם השנים משתנים,חסרים, ואחרי 20 שנות נישואים,בא קצת לחוות שוב את הפרפרים שחווית בגיל 20, ואין אפשרות להרגיש פרפרים עם בן הזוג שאיתו אתה חי כל כך הרבה שנים. עם כל האהבה שלי אליו ואני באמת אוהבת אותו,ההרגשה שיש מישהו שמחזר אחרייך זו הרגשה נפלאה. ראיתי בכרטיס שלך שאתה בן 21 ורווק, בהנחה שזה נכון, אני מאחלת לך שכשיגיע הזמן,תדע לחזר אחרי אישתך גם אחרי 20 שנה.

דלידה

אני מסכים עם תוכן דברייך ,עם כל מילה פסיק ותו ,אך אליה וקוץ בה , אני חושב שאם וכאשר יש קשר עם אדם אהוב שאיננו בעלך ,זה אישי שלכם בלבד ,את חושבת שמישהוא יכול להגיד לך באיזו צורה לחשוב או מה לעשות ?בודאי שלא .אני מסכים שאחרי שנות נישואין רבות ,אם וכאשר נוצר קשר שיש בו יופי ,אם את רואה במאהב יופי באופי ,ברק בעיניים ,את אותה משיכה תמימה של גיל העשרה ,החיזור ,השיחה וכל מה שמעבר ,הרי זה עולם קסום ,מרהיב .עולם שבו באות הפיות לעולם האמיתי ,עולם שבו קופידון יורה את חיציו הרכים בלי אבחנה ,והוא לא מפסיק לפגוע .אך יש צורך להיות חכמה ,לא לפגוע בעולם האמיתי שבו את חיה ,יש בעל ,ילדים ,לשמור על המשפחה כמציאות ,ולהלך בתוך החלום ,ללגום טיפה ועוד טיפה ,אך לנסות לא להשתכר ,לא לאבד את הראש ,להנות ,אך בשכל .

dalida3

New member
שביט, הקשר ביני לבין האדם שאתה קורא

לו "אהוב שאינו בעלי" הוא לא נמצא בקטגוריה הזו. האהוב היחידי שלי הוא בן זוגי. אני אוהבת את האדם הזה אבל לא מאוהבת,ויש הבדל גדול מאוד בין להיות מאוהב לבין לאהוב. וברור שאני לא פוגעת ודואגת שלא לפגוע בעתיד במשפחתי. לא מאבדת את הראש. ותאמין לי שיש לי מספיק שכל להנות בקטן. הרגעים הקטנים שעושים את החיים מעניינים. וכנ"ל לגביו,גם לו משפחתו חשובה,ואת אשתו הוא אוהב. אני חשובה לו,אבל הוא לא מאוהב בי. ושנינו יודעים לשים את הגבולות.

ChEaTeRs

New member
../images/Emo3.gifמה הסיפור שלכם...!!!!!!

דלידה אני מסכים איתך... אז דרך צלחה..

דלידה,יש בינינו הבנה

את תרגמת למילים בדיוק את אשר אני חושב . בנושא זה אנו"נשמות תאומות" את אינך הראשונה והאחרונה בצורת החשיבה שלך , אני מאוד מעריך את היכולת שלך לשמור על אמות מידה ראויות , כלומר לשמור על מסגרת משפחתית בריאה ,אך לא לוותר על "האיש האחר " שממלא לך מצברים ,וגורם לך להיות אדם שלם עם עצמו וסביבתו . ממש מפרגן לך . שבת שלום .

trainspotter

New member
איזה עולם

איהז עולם אנו חיים דלידה ציניקנים לפחות משתמשת בקונדום איתו עם המאהב נניח היה בוגד בך בטוח היית עוזבת אותו מחפשת ריגושים יש לך ילדים בטח חשבת עליהם לפחות הייתם נשואים ללא ילדים הייתי מבין מי נפגע זה הילדים אני חויתי בגידה של חברה ואת לא יודעת כמה זה כאב אני לא צאחל לאף אחד אני ממליץ לך לראות את הסרט closer ויש עוד סרט צרפתי 5*2 מעולה מתוקה אני לא נגדך אבל קשה לי להבין אותך כאשר אין ניצוץ יועץ נישואין מה לא אבל בגידה לא מקבל סליחה

למעלה