דמיון מודרך

דמיון מודרך

על הספר הסוד כבר שמעתם? הרעיון הכללי הוא שהדמיון מייצר מציאות. למחשבה יש כח של ריפוי והשפעה על התוצאות שנקבל בחיים. אני כמטפלת בדמיון מודרך וNLP רוצה להסביר (למי שלא יודע) קצת על הנושא. בדמיון מודרך עוברים תהליכים שונים בהתאם לנושא ולמטרה: תהליכים לשיחרור פחרים, תהליכים לסליחה (עם אנשים שפגעו בנו בעבר) ואפילו תיקון מחשבתי מחוויות שקראו לנו שאי אפשר לשנות. בדמיון מודרך אפשרי לחזור אחורה בקו הזמן ולעשות "תיקון מחשבתי" לסיכום - אנחנו סוחבים על הגב תרמיל מלא אבנים מהעבר ומביאים את זה להווה (לא פלא שכואב לנו הגב) וסוחבים את גם לעתיד אז איך אנחנו רוצים שהעתיד יהיה שונה. עם נרצה עתיד חדש אז צריך להשאיר את התרמיל הכואב בעבר ולא להביא אותו להווה. אז מה התהליך שאתם רוצים לעבור? אשמח לשיתוף

elar84

New member
מיכל יש לי 2 שאלות בבקשה

האם יש לך תרגיל קצר בדמיון מודרך
שניתן לעשות לבד?
האם בכלל את חושבת שניתן ואפקטיבי לעשות לבד דמיון מודרך?
מה ההבדל בין NLP לדמיון מודרך?

תודה!

דמיון מודרך תשובה

יש הרבה דרכים לעשות דמיון מודרך ביחד או עם מנחה ואפילו בקבוצה. כאשר אתה מאומן בתהליכים אתה יכול לבחור בתהליך המתאים בנושא הרלוונטי. Nlp זה תהליך של שינויי מחשבתי ותקשורתי לחיים אפקטיבים יותר ולצורך כניסת התהליך ברוגע משלבים דמיון מודרך להתגבר על הקושי וחיבור עם התת מודע. בתור התחלה אתה יכול לשבת עם עצמך במקום שקט ורגוע ולשמוע הדמייה. אפשר למצוא בyou tube ותראה מה זה עושה לך.. מחכה לעידכון ממך

ציונה30

New member
שךום, מיכל! הפורום מקסים!

אני מאחלת לך הצלחה מרובה...

ובנוגע לשאלתך.. הייתי רוצה להיות אסטרטיבית יותר..... וודאי יש תהליך אותו עליי לעבור...

תהליך בדמיון

הי , תודה על הפירגון. אני עדיין לומדת....אני חדשה בניהול פורום. לגבי תהליך ותרגיל בדמיון מודרך יש תהליך לשחרור פחדים מגבילים לצורך פריצת דרך. למשל יש אמונות שבתקופות מסויימות בחיים מגינים עלינו למשל בילדות אסור לחצות כביש לבד. כבוגרים זה לא משרת אותנו יותר. מה אצלך אילו אמונות תרצי לשחרר?

למעלה