דמיינו לעצמכן את הסיטואציה הבאה....

maymay

New member
דמיינו לעצמכן את הסיטואציה הבאה....

אתן צועדות לתומכן ברחוב. חושבות על המסיבה/אירוע/פגישה חשובה ביותר עם אתן-יודעות-מי כשלפתע פתאם אתן חוזות באחת החולצות המדהימות שראיתן בחייכן, זו שתצליח להוציא אתכן מהבית מבלי לבכות שעה מול המראה. Ho yes she will be mine! אתן זןעקות (בלב, כמובן, אנחנו לא רוצים שכ-ו-ל-ם ידעו מה אתן חושבות) וממהרות להכנס לחנות. בנימוס ואיפוק מה, אתן פונות למוכרת "סליחה, יש לך את החולצה שבחלון"? איזו מידה את, היא שואלת ומעבירה את עיניה על גופך. לאחר הסמקה קלה את אומרת את המספר. במהירות את צועדת אל עבר התא, אוחזת בחולצה המיועדת, כאשר את כבר רואה בדימיונך כיצד את (וואי פתאם את דומה נורא להיידי קלום!) כובשת בסערה את המסיבה/אירוע/פגישה חשובה ביותר עם אתן-יודעות-מי. והנה את בתא המדידה ו..... היא קטנה עליך. את מציצה מעבר לבד שמכסה הכל מלבד צידי תא ההלבשה, ומבקשת מן המוכרת מידה אחת גדולה יותר. "מצטערת, אין לנו". היא אומרת בחיוך מתנצל. ואת? את יוצאת מהחנות יודעת ששוב תצטרכי לשחק ב"שבץ נא" עם הבגדים שבארון במשך שעה וחצי שבסופן תוכלי לבות את שעותהמסיבה חנוטה וחנוקה. איזה כיף. אם אי פעם הסיטואציה הזו קרתה לך, אם תחושה זו ועוד רבות אחרות תוקפות אותך למראה מחסור קשה בארץ במידות נורמליות – זה המקום שלך. המקום שלך להתבכיין, לחלוק והכי הכי חשוב – להתייעץ ולתת עצות על איך אפשר כן להנות מעצמך ותאוותיך הקטנות ועדיין להראות מעולה. לשאלות, טענות, מענות, בקשות, משלוחי פיצה וניבוי עתידות : [email protected] שלכן, מאי

suffergate CT

New member
יותר גרוע..

בפעם האחרונה שניסיתי לקנות מכנסיים בחנות של מה שאני קוראת "אנשים רזים " דאגה איזו מוכרת חביבה להעמיד אותי על מקומי במשפט : " אין לנו פה בגדים בשביל אנשים כמוך " , למה זה מגיע לי?

pomelit

New member
אחותי - כבשת אותי.

הודעה מד-ה-י-מ-ה *פומלית - צהובה, אבל גם עגולה באזור האמצע

הייתי מכסחת את מוכרת המכנסיים

ומלבד זאת מאי מאי אני לא חושבת המילה להתבכיין מתאימה כי צריך ללמוד מהסיטואציה ולהפיק לקחים הן לגבי גופנו והן לגבי החנות אליה הלכנו, חוץ מזה מההתבכיינות הרי לא יצא שום דבר, נכון או לא ?! לילי

MILK*

New member
קשה לספור כמה פעמים הייתי שם.../images/Emo41.gif

אוייש זה פשוט....אחחחחח כל פעם זה קורה לי עם מכנסיים...זה כל כך מבאס. במיוחד אם זה מכנס שהיית פשוט חייבת למדוד והנה פתאם יש לך את הכסף...את מודדת והוא לא עולה על הירכיים...וגם אם כן, הוא לא נסגר בבטן...האאאאא זה יכול לשגע פילים... בהזדהות מוחלטת מילקית
(44-46)

Angel Of Tears

New member
הייתי..

אכן, הרבה פעמים.. ולכן אני יודעת באיזה חנויות אני יכולה לקנות חולצות ובאיזה חנויות אני יכולה לקנות כנסיים... כואב לי מאוד הרבה בנות צריכות להגיע למצב כזה ולכן להתחיל דיאטה (או להשלים עם המצב..), אני אישית מעולם לא עשיתי דיאטה מכיוון שאמא שלי (שהיא מומחית להפרעות אכילה) תרצח אותי בדם קר אם אני רק אזכיר את המילה לידה. פשוט סיוט לפעמים לצאת לקניות. לפעמים אני חוזרת הביתה בוכה אחרי סיבוב קניות נוראי בו אני רואה בגדים מדהימים, שלא יעלו עלי לעולם! ANGEL

אורלי41

New member
ואוו כמה שאת צודקת.... ../images/Emo25.gif

כמה שזה נכון... כל בגד והכי יפה שיהיה...במידות הקטנות יותר מחמיא.... אבל הכאב הגדול ביותר להכנס לחנות ולקבל את מבטי המוכרת במבט נועץ ומסתכל מלמעלה....."מצטערת אבל אין לנו במידות שלך"... לכן מוכרחה לספר לכן... מאז שמתאים לי החלו לשנות את הקולקציה שלהם.....גם במידות הקטנות של השמנים יש בגדים מטריפים......בשנה האחרונה החלפתי כמעט את כל המלתחה שלי ואני קונה רק מהם.....בגדים מטריפים ולא אוהלים...מידה 1 או 2 פשוט מטריפים..... תתחדשו ושהכל יעבור ממול

למעלה