דממה

*קסנדרה

New member
דממה

דממה

דממה זועקת באוזניי שתיקה רועמת, זועמת שמעתי למרחקים קולות נפץ העולים מגופי ולא עצמתי עין הקשבתי לכל רחש ומאומה,,, השלתי נעלי מעל רגליי כי המקום בו עמדתי קודש הוא במקום - היו חיי העולים באש כמו הסנה הבוער שלא אוכל והפחד משתק הרגשתי את הכאב הצורב תחת רגליי שעלה ועלה דרך גופי עד לוח לבי ואני שותתת דם קסנדרה כל הזכויות שמורות

תום .

New member
מקסים!!!

אהבתי את השימוש במקורות,שאת מרבה להשתשמש בהם ובכלל בדברים הלקוחים מעולם הדת בכתיבתך ,ותמיד בצורה נפלאה... ודבר נוסף: דממה...זועקת...שתיקה...רועמת...קולות נפץ...רחש - היה אפשר כמעט לשמוע קולות תוך כדי קריאת השיר,כל הכבוד על הטכניקה!

תום .

New member
קסנדרה היקרה...

אין בעד מה,רק דבר אחד קטנטן....אני לא אתה,אלא את...

תום .

New member
קסנדרה

לא צריך להתנצל ,ולא צריך להגזים...הכל בסדר! מקוה שתצאי מתקופה נוכחית זו של שפל..ושניזכה לראותך כאן בקרוב ולהנות ,כמו תמיד ממה שאת מפרסמת פה.

הקשתית*

New member
מי ייתן... B-)

ושתיקתך,הרועמת והזועמת, אכן תשמע למרחקים ותגיע, למקומות הנכונים. עם כל הכאב,יפה תיאורך. מקווה ,שאכן יבואו ימים קלים יותר, עבורך... בידידות לעד אני.

*קסנדרה

New member
לקשתית ידידתי היקרה

לקשתית היקרה אמונה נטעתי בלבי ואמשיך להאמין כי יבואו ימים יפים יותר מי ייתן תודה על התמיכה והעידוד ידידתך קסנדרה

קסנדרה...

אישה יקרה, הייתי רוצה למחות כאבך מעל פני האדמה יודעת אני כשקשה מחפשים בתנ``ך פתרונים רואה אני אנשים קמים - נופלים - קמים אין ספק קסנדרה שאם אמונה ותקווה יעברו ימים אלה... ואל לך לשמור על שתיקה... ואל לך לחרוט על לוח ליבך לשתף, לכאוב, לשחרר את סכר הדמעות בדיוק כמו שעכשיו פרץ הוא אצלי... מבינה אותך... ומזדהה וכואבת בכאבך - אישה יקרה - זיכרי נה - התקווה לא סתם בחרו מילה זאת לשם ההימנון שלנו עוצמה וחוזק בה והמון גאווה ! ענבל

*קסנדרה

New member
למלאך היקרה

למלאך המלאכית כמה שמילותייך מעודדות, אינך יכולה אולי אפילו לתאר לעצמך. אני מודה לך ולכל חברי הפורום הזה על מה שאתם אני מרגישה פה ממש מוגנת כמו בתוך חממה אחזור אליכם מבטיחה ולך מלאך, המשיכי כמו שאת ושאף אחד לא לא יטיל בך דופי כי את מלאך תרתיי משמע בידידות קסנדרה

למעלה