דנבר נאגטס נגד מיאמי היט שידור ישיר חי לצפייה ישירה

• פותח הנושא highly2
  • פורסם בתאריך
H

highly2

Guest
צפייה במשחק לחץ כאן!

דנבר נאגטס נגד מיאמי היט שידור חי, זה כנראה אחד הספרים הכי סנסציוניים בעולם. אני חושב שכולם קראו את זה. גמר ה-NBA אבל למי שלא קרא, אני ממליץ בחום. בכנות, אם לא קראת את זה, אתה היחיד שנשאר, ידידי. ספר זה הוא יצירת מופת של מחבר המתמקד בתופעה המניפולטיבית של העתיד ונוקט בגישה קצת ביקורתית לאירועים ולחיים. ספר שכל העולם מכיר ומעיר עליו. אם לא עשית זאת, קרא אותו ודון בספר הזה בהרחבה עם חבר אינטלקטואלי. זה משפר אותך. לספר יש קונספט מעולה. זהו ספר מדע בדיוני אותנטי. היקום בידך לוקח אותנו למסע מלא פלאים אל פני השמש הגוססת שלנו, מכווץ אותנו לגודל של אטום ומכניס אותנו לאחיזת מוות של חורים שחורים רחוקים. בדרך אתה עשוי להבין, באמת להבין, את המדע מכופף המוח שעומד בבסיס החיים המודרניים, ממכניקת הקוונטים ועד תורת היחסות הכללית של איינשטיין. היי, כידוע, הספרים המומלצים הקודמים שלי קיבלו לייק. עכשיו רציתי להמשיך את ההצעות הטובות האלה. חשבתי שאולי תאהב גם את זה. קראתי את כל הספרים שהמלצתי עליהם בעבר. קראתי ונהניתי מכל הספרים האלה. כמפתח תוכנה, מדוע אני ממליץ על הספר פעמיים? כי להיות מתכנת זה לא רק כתיבת קוד. זה גם אומר שיש לך בסיס ידע אינטלקטואלי.​

ב

בנימין חן בן משה יאיר

Guest
וואו

למעלה