דניאל ואיתן יציבים. כתבה במאקו

גייל 7

New member
תודה
מקסימים.

נטע20111

New member
האם....

יהיו עוד איכותיים ומיוחדים כדוגמת דניאל ואיתן - בריאליטי עתידי ? אני בספק אם בכלל !!!! שים לב , מאקו מפרגן בוואלה דממה .. ואם תועלה התייחסות , מעניין מה הלך הכתיבה יהיה ....

leeee2

New member
כנראה שלא..

עובדה שבערוץ 10 ובוואלה לא היו מרוצים במיוחד.. איתן היה איכותי מידי בשבילם... שלא נדבר על דניאל שלא התלכלכה ולא יצרה תככים ומזימות... הם לא ידעו איך לאכול את הדרך הישרה והכנה של שניהם, הם ציפו למועדון קרב וקיבלו אהבה טהורה ואמיתית ממבט ראשון... פעם הבאה יחפשו bad boy נראה לי שיש דמויות אחרות מהדור הבא שיותר מתאימות להם ואני לא אציין שמות...

אז למה אומרים שאחת הסיבות לסגירת ערוץ 10

זה ההשקעה בתוכנית שלא היה לה רייטינג? מי גרם לכך אם לא התנהלותו הלא מעניינת של אורבך?

גייל 7

New member
אחות, דברי בשם עצמך ...

לטעמי התוכנית הזו היתה חרפה. היו לי רק שתי סיבות להכריח את עצמי להמשיך לצפות בה, והן - דניאל ואיתן. שני אנשים צעירים מופלאים איכותיים שלמרות כל הרפש סביבם הצליחו להישאר זכים והגונים ואף להתאהב אהבת אמת, בניגוד ל"אהבות" השיקריות והאינטרסנטיות של קרן ולאחר מכן של קרן וגב, המנצחים הכי עלובים ומכוערים חיצונית ופנימית שראיתי אי פעם. מודה ומתוודה, לא מיד עמדתי על טיבו של איתן. אך ככל שהקשר בינו לבין דניאל התפתח, למדתי להכיר את הבחור המקסים הזה. כל אחד מהם העלה ורומם את השני והזוגיות שלהם היתה מכבדת ומטפחת. זו כמובן דעתי בלבד ואינני כותבת אותה לצורך ויכוח. רק שאם את קובעת בנחרצות דבר כלשהו, הרי שאת מזלזלת לא רק באיתן, אלא גם בכל מי שהרגיש אחרת ממך.

leeee2

New member
אחות, אני אגיד לך מי גרם לזה:

1.הקונספט של התוכנית- משהו מזעזע שאני לא חושבת שמישהו יוכל לעמוד בה... מצאו פראייר להתגלח עליו.. ולראיה- גם גב לא כל כך הצליח לספק את הסחורה... 2.המלהקים - איתן לא אשם בכלום, הוא היה מי שהוא, ככה הוא התנהל, ככה הוא מתנהל בחייו.. אדם הגון, עם ערכים, מלח הארץ, שלא מסוגל להיות בשתי מערכות קשרים במקביל..אבוי.. ממש חרפה.... 3.ההפקה- שמה לעצמה רגל... במקום להראות את היופי בזוגיות של איתן ודניאל, את ההתפחות המדהימה של הקשר שלהם וההשפעה של כל אחד מהם על השני, הראו לנו שטויות והצגות של אחרים (שאני לא יודעת מה הם סיפקו לרייטניג אבל אני יודעת שעליי הם לא הצליחו לעבוד)... בתוכנית שנעשתה על איתן אורבך עצמו הראו אותו כל כך מעט.. הם די טיפשים בהפקה לפחות לא היו עושים את זה כל כך קיצוני אז אולי לא היינו שמים לב... ההפקה היתה כל כך מגמתית שזה היה מבזה.. ואני בטוחה שהיתה לזה השפעה על הרייטינג.. אי אפשר היה לצפות בזה.. (אני הקלטתי והרצתי את כל מה שלא היה קשור לאיתן ודניאל.. את הרוב
) 4.העם שלנו - נו מה אני אגיד לך? את יודעת מי היה הכי מטוקבק באוקטובר? קרן שחם וביבי נתניהו... זה העם שלנו.. עם שמשמיץ אדם כמו איתן או אדם כמו דניאל ולעומת זאת מעריץ אדם כמו קרן שחם? כאילו, לאן הגענו? בלי להעליב אף אחד והלוואי וקרן תהיה מאושרת ותמצא את האחד, אבל הלו??? הלוואי עליי חתן כמו איתן או כלה כמו דניאל, עכשיו אני חותמת!! אנשים שהם זהב!! איך הם לא זכו? איך? אני לא יודעת איך ולמה יש לנקודה מספר 4 שלי השפעה על הרייטינג אבל אני בטוחה שיש... והיה לי חשוב להבהיר את זה אז אני מבקשת, השמיצו אותו מספיק.. זה כל כך לא מגיע לו... מי שראה 24/7 גילה אדם אחר ממה שהוצג בשידורים.. להת' לי

לואיזה7

New member
לי, מסכימה עם מה שכתבת......

זה מוזר שמטילים את האשמה לחוסר רייטינג על איתן. הנימוקים שלך לחוסר רייטינג נכונים. ודבר נוסף - לגבי העובדה שקרן שחם "הכי מטוקבקת באוקטובר", זה - כמו שאת יודעת, קומץ נשים שיושבות ומטקבקות ללא הכר עבור קרן... זה , כמובן, לא הבחירה של הרוב, כמו שהבחירה בה למטפלת הכי טובה בכלב, לא היתה בחירה אמינה ובחירת הציבור, וכמו שהזכייה שלה לא הייתה בחירת הציבור...........

leeee2

New member
לואיזה ברור

לזה אני קוראת "ההפקה"... וגם לעובדה שאת הזוג שיצא עם אהבה כזו מדהימה לא רואים ב"וואלה".. רק את קרן "קרן בולסת, קרן מסתערת, קרן ככה וקרן ככה" כל כך מגמתי ומכוער.. יש להם מזל שזה איתן אורבך מישהו אחר כבר היה תובע אותם על איך שהסתירו אותם בתוכנית ועד היום מסתירים... שיתביישו ושיסגרו

נטע20111

New member
לואיזה 7

מסכימה עם כל מילה. התואר "המטוקבקת" או בחירת הציבור מעידות , רק על ניסיון של גורם אינטרסנטי להריץ מישהו על חשבון אחרים. בין התואר למציאות ולאמת המרחק רב ביותר. במיוחד - בוואלה , ששם המגמתיות ברורה ושקופה . לצד התעלמות מוחלטת מאיתן ודניאל , כאילו שלא השתתפו מעולם בריאליטי וכאילו שלא יצאו המנצחים הגדולים תרתי משמע , הן מבחינת מטרת התוכנית מלכתחילה והן מבחינת האהבה האמיתית שביניהם ( טפו טפו) יש את פרוייקט האדרת קרן - במינון יתר ובהגזמה עודפת. ואחרי כל כתבה על קרן יש כמובן צונאמי של טקבוקים עבורה - שהאחד ממחזר את השני , וכאילו שיד על אוטומט מפגיזה ומפציצה ומכוונת לכמות אך לא לאיכות הכתוב. ואחרי זה מדברים על " בחירת הציבור ". אגב בהקשר זה , אחרי שגב וקרן " נפרדו" , האתר אפשר חופש מלא לטוקבקים מכוערים על גב. נפרצו כל הסכרים : בפירוש כתבו נרקומן , מסומם וכיו"ב. אישית - לא התחברתי לטיפוס הזה מאידך - אם יש משהו בו שאני מעריכה , היא חשיפת עברו ודרך ההתמודדות לא לחזור לתהומות העבר. אבל בוואלה - עשו שימוש ציני ומכוער בעבר , והכל למען האדרתה של קרן.

טוב חברה קצת ניסחפתם!

1.עובדה שהרייטינג היה נמוך והתוכנית כשלה. השקיעו בה הון וציפו מהכוכב הראשי שיספק את הסחורה. התוכנית לא הצליחה והסיבה העיקרית שליהקו בחור שאינו שחקן ואינו מוכן לשנות את עורו בגלל ריטינג וזה טוב לכשעצמו. 2. כבר בהתחלה ראיתי שאורבך בחור ברמה ו טוב , אך מה לעשות הוא טוב ואולי לדניאל אבל לא לתוכנית שמנסה ליצור רייטינג. 3. אני חושבת שרוב הזמן לא יכלו להראות את אורבך כיוון שנהג לישון רוב היום. ובזה הזיק לעצמו ולא זכה! 4. זה שטעו בבחירת אובייקט שיביא להם ריטינג במעלליו לא פוסל את אורבך כאדם.

leeee2

New member
וזאת ההוכחה שאיתן לא אשם.. הוא לא יכול

להחליף את עורו... אז מי אשם?? חוץ מזה לא נראה לי שרק בגלל תוכנית אחת נכשלת, ולא משנה כמה השקיעו בה, יסגר ערוץ10 לדעתי התוכנית לא רק שלא נכשלה אלא הצליחה בגדול... "למצוא אהבה לאיתן אורבך" היתה מטרתה... והנה.. יש אהבה, ועוד איזה אהבה..טפו טפו הלוואי וכל האנשים בתעשיית הטלויזיה היו כאלה.. כמו איתן ודניאל, אולי החיים של חלקנו היו נראים אחרת... תסכימי איתי שלטלויזיה יש השפעה על אנשים, על נערים/נערות, אלו אנשים שיש מה, אפשר ורצוי ללמוד מהם, ואם "בגללם" יסגר ערוץ 10, אז שיסגר, בושה למדינה שלנו

נטע20111

New member
לאחות הגדולה 123

אישית , אני חושבת שריאליטי - ואגב זה מה שיפה בו , לפחות בעיני , - מורכב מאנשים מן השורה , שאינם שחקנים. ואם , הקונספט מוצלח , אז יש לו רייטינג, ראי "האח הגדול" לדורותיו. אבל ערוץ 10 , על מפיקיו, ניסו ליצור ריאליטי , שכביכול שונה מזה שבערוץ 22 , ונפלו בפח שטמנו לעצמם. הריאליטי 24/7 תוכנן באופן רשלני , מבולבל ומבלבל , תוך התערבות גסה ושקופה של מפיקיו "בעלילה" וקידום נראה מדי לעין של קרן , גב ואולי אולי אפילו אורטל. לא יתכן , שריאליטי שמכריז על הרווק - שהוא איתן - באמצע התוכנית ישבץ באופן מלאכותי רווק נוסף. מה זה הבלבלה הזאת. ואם נניח הוחלט שאיתן " משעמם" ואינו מביא רייטינג , האמיני לי שהיו עוד אינספור דרכים להציצ אש בעלילה ולהעלות את הרייטינג , כמו משימות מעניינות ומאתגרות , להכניס אורחים לווילה , שיביאו עיניין לדרי הבית ולא אורחי סרק , שבאים לקדם עצמם . לגבי איתן - וזה ענין של טעם אישי, אותי הוא לא שעמם , אני מעדיפה לראות אדם שמתנהל טבעי , ללא מניירות מאשר מישהו , שמשחק את השנון, הרגיש , המזמר המרקד על שולחנות ( ללא חולצה) ואני מתכוונת למר פשטי שאף לא לרגע , סחף או עניין אותי ... הרייטינג הנמוך - על אחריותה הבלעדית של ההפקה הכושלת . איתן - גם כשישן , היה מעניין פי כמה מגב או מאחרים במצבי העירות חג שמח !

leeee2

New member
נטע - שאפו! כל מילה מדויקת

בייחוד המשפט האחרון שלך "איתן - גם כשישן , היה מעניין פי כמה מגב או מאחרים במצבי העירות" כל כך נכון... בייחוד כשישן עם דניאל...אבל גם כשלא.. אני חושבת שהרייטינג נמוך משתי סיבות עיקריות: הקונספט וההפקה אבל זה כל כך לא משנה כבר ואני מקווה שלא משפיע על איתן ודניאל כהוא זה... להת לי

האח הגדול הוא באמת ריאלטי במיטבו.

ומשם אגב נידבק בי שם הניק שלי. ההפקה אינה מתערבת מלבד המשימות הגאוניות של האח שחושפות את פרצופם האמיתי של דירי הבית. בדור הבא ניסו לחכות חלק ממה שיצר "האח הגדול" אך לא צלח כמוהו. איתן כבחור איכותי וטוב הרשים אותי יותר בתחילה מאשר בסוף. פשטי היה פושט אמיתי , ניסה לשדר שהוא מאוהב וחלק קנו את העמדת פניו. איתן לעומתו גילה יחס ל3 בנות בתחילה אך דניאל הצליחה עימו יותר מאחרות בגלל האסרטיביות שלה. אך עדין התוכנית היתה גדולה על איתן, כנראה הבין זאת ובחר לישון עד סיום התוכנית. לכן נוצרה תוכנית ללא מתח צפיה כי הכל כבר היה ידוע מראש.

נטע20111

New member
לאחות הגדולה

הי, לדעתי גדולתה של ההפקה באח הגדול , באה לביטוי באחריות שההפקה לוקחת על עצמה לספק מתח,עניין , גירוי למתמודדים בבית והן לצופים . ההפקה אינה מטילה את מלוא כובד האחריות על המשתתפים לייצר עניין ומתח בהעדר כלים ואמצעים ( משימות) לא פלא שב-24/7 , איתן והבנים גידלו ועקבו אחר עכבישים .... הזוי לא ? אבל , למזלה של ההפקה ( וממש לא הגיע להם) הקסט היה איכותי ומוצלח ברובו הגדול : איתן והבנים - ניהלו שיחות , שרובן היו די מעניינות למזלינו - נפלנו על בנים שכן חולקים רגשות ודעות בפומבי היה גרעין מעניין של בנות שדיסקסו עינינים , להזכירך לינוי, ענבר , ענת איילת עדי לאוזני , היה מעניין, מהנה ,מרתק אפילו היתה דניאל , שליווינו את דינמיקת היחסים שלה עם הבנים,איתן קרן/אתי ואורטל בכללי- אותי הדברים בהחלט סיפקו ואף עינינו אני לא אוהבת "שחקנים" או התרחשויות בומבסטיות העדפתי , לזרימה טבעית , נינוחה והעיקר שתהיה אמינה , שיאי מתח אני לא מחפשת בריאליטי , אלא הכרה וחיבור למשתתף או משתתפת ....

עדין האח הגדול מרתק ובעל רייטינג גדול יותר.

אולי בגלל המשימות הרבגוניות והגאוניות שמאלצות את המשתתפים להיפתח.

למעלה