דנייי עדן היה כיף לראות לכן היום

dafgol

New member
דנייי עדן היה כיף לראות לכן היום ../images/Emo23.gif

אם לא אסתדר מחר אולי באמת אבקש מאחת מכן לשמור על רזי לשעה או כמה שיקח עד שאחזור עם ברי מהרופא .... עד איזו שעה אני יכולה להודיע לכן מחר? התור של ברי ב 10:50, ככה שבסביבות 10:30 אני אצא מהבית. נראה...תלוי אם אמא שלי תהיה בסביבה או לא...
על הצעת העזרה והיה כיף לקשקש קצת
גולן הגיע רק בסביבות 23:00 הביתה, כמובן שהבנים כבר היו בחלום השביעי כבר
מחר...כנראה אותו סיפור....אני כבר מתחרפנת.....
ולילה טוב

כנ"ל גם אני ודניאלה ../images/Emo13.gif ות לראות ולקשקש...

בוקר טוב יקירתי...
ההזמנה עדיין עומדת לשרותך..........
מתי שתרצי..... להת' לבנתיים

S r 35

New member
דפנה ../images/Emo24.gif

אני מבינה שאת לוקחת את ברי היום לרופא א.א.ג., נכון? שיהיה בהצלחה
חוזרת ומזכירה לך שאם תרצי לדבר עם חברות שלי שהילדים שלהן עברו ניתוח שקד שלישי, אני יכולה לארגן את זה. יש לי כמה חברות כאלה. מקווה שאתם מרגישים טוב. מבינה ומזדהה עם התחושה והתסכול של הלבד בערבים. זה טירוף שגולן חוזר בשעות כאלו. מקווה שגם זה ישתפר בעתיד. מאחלת לך, כמו תמיד, את כל הטוב שאפשר
בשבוע הבא אני בחופש. מקווה לקפוץ למגדל-העמק ליום-יומיים. אשמח מאוד מאוד להיפגש איתך ועם הבנים.
תרגישו טוב

frige

New member
דפנה - שהכל יסתדר ושייפסק כבר הסיוט הזה../images/Emo57.gif

לוקחת את הילדים לברווזים בכפר שם נפגשת עם חברה והבת שלה. בערב אמא שלי תבוא לשמור על הילדים ואלי ואני נוסעים ל... הופעה של שלמה ארצי בקיסריה
אלי ממחר בחופש עד ה-3.9 - איזה כיף. שיהיה יום נפלא ורק בריאות לכולם.
שרית

S r 35

New member
WOW שרית - איזה כיף לכם ../images/Emo13.gif

תהנו יקירתי. לא משתגעת על שלצה ארמי (ככה אנחנו אוהבים לקרוא לו...) אבל אין כמוהו בהופעות וקיסריה תפורה עליו. ת ה נ ו ובכלל, תכייפו בחופש. רוצה לקרוא רק הודעות כאלה ממך.

לולי72

New member
רוצה לספר שחזרנו עכשיו מקיבוץ מרחביה

ויש שם עדין את המשחקיה (שחשבתי משום מה שסגרו אותה), אמא של חברה של יובל מהגן הזמינה אותנו בצהריים והיינו שם מ 13:30 עד עכשיו, היה כיףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף אדיר לבנות שהשתוללו והוציאו הרבה מרץ ואנחנו ישבנו ופטפטנו לנו בשקט. משחקיה מומלצת, הכניסה היא רק תשלום לילד 25 ש"ח ומבוגר בחינם, מקום מקורה וממוזג והילדים שם מוציאים הרבה מאוד מרץ, המשחקיה נקראת "בים בם בום" ופתוחה כל השבוע. ממליצה בחום. אני חושבת שלא הייתי שם כבר שנה וחצי, ויובלי מה זה נהנתה שם, חבל על הזמן. זהו, הולכת לעשות לה אמבטיה ו..................שלופן.

למעלה