דניי, מה איתך? מה בשנה הבא? מה שלום אמא שלך?

לולי72

New member
דניי, מה איתך? מה בשנה הבא? מה שלום אמא שלך?

דפנה - מה שלומכם? סוף סוף יש לי אינטרנט אחרי כמה ימים מנותקים, אתמול היינו בת"א לא לפי התוכנית שלנו המקורית אבל נסענו לאחות של לירון ובילינו שם, היה נחמד מאוד.

dafgol

New member
אני בדרך החוצה כבר....

הכל בסדר, לחוץ ויש לי הרבה עבודה לסופ"ש, חמותי מגיעה מחר, וכל המשפוחה פה לצהריים בשבת. לא יודעת אם דניי תיכנס היום לפה, אז אמא שלה עדיין עם כאבים ומקווה שהיום כבר יותר טוב
, שנה הבאה דניי ממשיכה עם הכתה שלה
. נדבר אחה"צ כבר. שמחה שנהנתם

frige

New member
איזה כיף ומרגש היה אתמול

אתמול חגגנו לאמא שלי יום הולדת 60, איזו מסיבת הפתעה ארגנו לה, חבל על הזמן, היה ממש משגע. היא לא חשדה, לא ידעה, לא ציפתה, לא תיארה שום דבר, בכלל. כמה תיחמונים עשיתי לה, בסוף הגענו למקום (בטענה שיש אירוע מהעבודה של אלי לנשים בלבד והזמינו גם את נשות הגברים ולא נעים לי ללכת לבד ושתבוא איתי, כבר חודש היא יודעת על האירוע הזה), היא נכנסה (התקשרתי בדרך לאחי שידע שאנחנו קרובים למקום), המקום היה חשוך ושקט ואיך שפתחנו את הדלת הדליקו את האורות, שרו היום יום הולדת, הנכדים קפצו עליה וכולם צרחו מזל טוב, אמא שלי התחילה לבכות ולא הצליחה להירגע, כבר פחדנו שיקרה לה משהו. היה ערב משגע. היה ערב של שירה בציבור עם קריוקי, שאת הכל אני הנחתי ושרתי והרקדתי. היתה את המצגת היפה שהכין אח שלי על השירים שאני שרתי. היה ממש יפה ומרגש, היו 60 מוזמנים בערך, חלקם אנשים שהיו איתה עוד בימי בית הספר. היה מ-ד-ה-י-ם. אמא שלי התרגשה בטירוף. כולנו היינו עד אתמול בערב בלחץ אטומי, אבא שלי כבר השתגע מרב לחץ. הכל עבר בשלום. מומלץ. חבר של אח שלי צילם, ברגע שיהיו תמונות, אני אשים כאן. עכשיו חזרנו מהבריכה, עוד מעט ניסע קצת לקריון, אלי ילך עם הראל לסרט ואני אטייל לי עם אלעד, איתי וינון. שיהיה יום נפלא לכולם. דנייייי - החלמה מהירה לאמא שלך
. בריאות לכולם.
שרית

frige

New member
עדן - התפספס לי בהודעה הקודמת

אבא שלך היה אתמול ממש
, כל הכבוד לו. תמסרי שוב המון
להורים שלך

לולי72

New member
דפנה ושרית

דפנה - אתמול בערב ישבנו עם דניי בחוץ אז התעדכנו אבל תודה על המידע - אפשר בשבת לבוא אליך גם? אני רעבה.....ולירון חוזר אחרי לילה והולך לישון
שרית - עוד לא דיברתי היום עם ההורים שלי, אבל אני אתעדכן, שמחה שאמא שלך נהנתה ושהכל הסתדר ושהיה מרגש...היא תחקרה אתכם כמה עלה האירוע?

למעלה