דעה לגבי שחרור שליט

roy1878

New member
דעה לגבי שחרור שליט

אני בעל דעה שאני מניח שלא נשמעה בפורום הזה כיוון שזהו פורום למען שחררו של גלעד שליט אני מבקש שבתגובות תגידו לי מה דעתכם ותנמקו ובבקשה אל תקללו או תעליבו וגם אל תשאלו אותי מה הייתי עושה אם זה היה אח שלי, הבן שלי, וכו... אוקי נתחיל אני לא חושב שצריך לשחרר את גלעד שליט במחיר הנוכחי כדי להסביר את עצמי אני ינסה לתת מחיר לגלעד שליט, אבל לא מחיר בכמה מחבלים לשחררו, כי אנחנו כולנו מסכימים שחייו שווים למדינת ישראל יותר מאשר חיים של מחבל לרשות הפלסטינית או לחמאס לכן אני יתן מחיר בחיי אזרחים ישראלים, גלעד הוא חייל ישראלי אז הגיוני שהמחיר שיינתן לו יהיה בחיים של אזרחים ישראלים אוקי אז אני רוצה לשאול אתכם שאלה, אם תינתן לכם האפשרות להחליף את שיחרורו של גלעד במוות בטוח של אחד מאזרחי ישראל, אתם לא יודעים איזה אזרח, יכול להיות אדם זקן ויכול להיות תינוק שרק נולד. מה הייתם מחליטים? האם הייתם משחררים את שליט בכל מחיר? אם הייתם מחליטים לשחררו בתנאים אלא, אז אל תמשיכו לקרוא, האשכול הזה לא בשבילכם ואני אישית חושב שאתם לא באמת מאמינים בזה. אני חושב שחיים של חייל שווים פחות מחיים של אזרח, ובגלל שהחייל הסכים מרצונו להיות לוחם והיה מודע לסיכונים שבכך לעומת אזרח שלא עשה דבר. אבל אם לא הייתם משחררים את שליט, אז יש לנו התחלה, זה אומר שאתם מודים שהמחיר שאתם תהיו מוכנים לשלם בעבור גלעד הוא פחות ממוות של אזרח אחד, וזו גם דעתי האישית. עכשיו נשאל עוד שאלה, האם הייתם משחררים את גלעד בעד סיכוי של 1% שאחד מאזרחי מדינת ישראל ימות אני מניח שהתשובה של רובכם היא כן לכן אנחנו יכולים להניח שהמחיר שלכם לגלעד שליט הוא בין 1%-100% שאזרח ישראלי ימות. עכשיו תחליטו אתם מתי כן הייתם משחררים אותו, 80%? 40%? כל אחד והמספר שלו עכשיו תמירו את מספר האחוזים שלכם במספר האסירים שרוצים לשחרר בעבור גלעד, האם יש סיכוי שרק אחד מכל ה1000 מחבלים יצליח לבצע פיגוע בו ימות ולו אזרח אחד, אז אתם בעצמכם מודים שלא כדאי לשחרר את גלעד זה אולי קשה להשאיר אותו שם שבוי אבל זו הדרך הכי טובה לנהל את המצב הזה לדעתי

למעלה