דעות על הסדרה

METAL15

New member
דעות על הסדרה

אז עכשיו שהסדרה בפגרה ועברו עשרה פרקים, מה אתם חושבים עליה עד עכשיו?
מה דעתכם על העלילה? הייתם משנים משהו?
מזכיר לכם את אבודים?

T o m c o

Member
מנהל
דעתי אני מאוד אוהב אותה, היא מאוד מזכירה לי את ארבע הסדרות: אבודים, ג'ריקו, פלאשפורוורד והארוע...
שאת שלושת הראשונות אהבתי את האחרונה ממש לא..
אני מקווה שהיא אכן תצלח עוד עונה ותתפתח לכיוונים יותר מעניינים..
מה הייתי משנה?
הייתי מותר את הסיפור על יותר פרקים ממה שהוא היה עד עכשיו.
מצד שני מובן לי מאוד למה הם עשו את זה, הוזמנו מהם 13 פרקים, לאחר צילום ועריכה של 10 ביקשו מהם להוסיף עוד 9 לעונה הנוכחית, את השלושה שנשארו להם מה13 המקוריים הם יערכו מחדש וירחיבו לקו עלילה ארוך יותר עם ה9 שנוספו. (אגב, זו גם סיבה ההפסקה שיש עכשיו, עד מרץ).

METAL15

New member
ברוך הבא

אני מסכים איתך, הסדרה באמת רצה מהר, הרבה סדרות היו מורחות פרק אחד כמו ב'רבולושיין' על גבי עונה שלמה.

היא מזכירה לי ממש טיפה את אבודים

מבחינת "חיים ממה שיש וקיים".
בנתיים אני מאוד אוהבת אותה, הדמויות הצליחו להכנס לי ללב, והסיפור מעניין וזורם. אני שמחה שהכיוון הוא טכנולוגי ולא חייזרים וכו'.
אני אוהבת שהיא צפויה ולא צפויה בו זמנית.
מקווה מאוד שתמשיך לעוד עונה, אבל יותר מקווה שלא משנה כמה עונות יהיו - העיקר שיהיה לה סוף ולא תסתיים עם סוף פתוח כי ביטלו אותה פתאום.

liornow

New member
אכן מזכירה את אבודים

אבל העלילה מהירה יותר וזה טוב. באבודים היתה עונה ראשונה שהרגישה כמו הישרדות, ואח"כ נכנסה הטכנולוגיה ואנשים התחילו לנטוש את הסדרה. כאן, מהרגע הראשון כמעט ברור שהעלילה אינטנסיבית, מהירה, הדמויות הראשיות עוברות הרבה בזמן קצר יחסית, ואמצע העונה מרגיש כאילו עברה עונה שלמה. בלי ספויילרים למי שטרם צפה, אומר שאמצע העונה מביא לשינוי משמעותי, ומאוד מסקרן אותי לאן ימשיכו משם.
אז כמו שאפשר להבין, אני מאוד אוהב את הסדרה, ולא הייתי משנה כרגע דבר, אולי רק מקצר את הפגרה :))

למעלה