דעתכם חשובה לי

דעתכם חשובה לי

ברכות לפתיחת הפורום - אני בטוח שכולם יפיקו ממנו את המיטב. שאלה עקרונית אשר אני מתלבט , האם יח"צ הינו אפיק פירסומי היכול לקדם עסק קטן למתן שעורי נגינה , רוב הפירסום שלי הינו מפעילות של שיווק מפל"א. אם כן - הכיצד?? תודה

פ ו ל ק ע

New member
על פניו זו נראה לי הוצאה גדולה מדי

לעסק קטן. שיטת השיווק הטובה ביותר היא באמת מפה לאוזן ובמקרה שלך הייתי דווקא הולכת על פרסום באמצעים המקובלים: פלאיירים על לוחות מודעות, פרסומת קטנה במקומון או משהו בסגנון.

bimbom

New member
פל"א זה גם סוג של יח"צ

פליירים זה ביזבוז של כסף , מנסיון אומר לך שמכל 1000 פליירים יש סיכוי שמשפחה אחת מעלה אותו מתיבת הדאר הבייתה בשכונה ממוצעת צריך לחלק בסביבות 5000 פליירים שעלותם עם החלוקה בהב בסיבות 1200 ש"ח וזה לא עניין זול לשמחתך, יש המון מקומונים באזורים השונים, כל שעליך לעשות הוא לברר באמת איזה מהם הוא הכי נפוץ (וקריא) ולפרסם שם. כמו לקודמים עליך לענות על כמה שאלות בשביל שנוכל לייעץ לך... באם העסק שלך עובד, כמה תלמידים יש? האם ילדים, נערים , מבוגרים??? האם לומדים אצלך על כמה כלי נגינה או רק על כלי אחד? לאיזו מטרה אתה רוצה יח"צ 1.לשמור על כמות התלמידים כל שנה? 2. לגדול ולהיות בי"ס למוסיקה? נסה לתת כמה שיותר פרטים יאללה ביי ובהצלחה

למעלה