דעתכם

שמלת תחרה1

Well-known member
השוטרים מאבדים סבלנות כלפי אנשים שאינם עוטים מסכות בחברה. יש אזרחים ששמים פס על ההנחיות, מקרה חדש, היום שוטר גרר אשה בגלל שלא הייתה עם מסכה.
לאן הגענו? ולאן עוד נגיע בגלל המצב שהכניס/ נכנסנו הקורונה?

שמלת תחרה1

Well-known member
השוטרים מאבדים סבלנות כלפי אנשים שאינם עוטים מסכות בחברה. יש אזרחים ששמים פס על ההנחיות, מקרה חדש, היום שוטר גרר אשה בגלל שלא הייתה עם מסכה.

Harrington

Well-known member
מנהל
אני לא חושב שהנחת היסוד נכונה.
אני לא חושב שהשוטרים מאבדים סבלנות בגלל אנשים שאינם עוטים מסכה. אני כן חושב שהם מחליטים להגיב לאזרחים שמסרבים להזדהות או להיענות לדרישותיהם ושבמקרים אלו התגובות יכולות לצאת לעתים משליטה. אמנם |הדגש|תמיד|סדגש| יהיה נכון לומר שצריך לראות את כל התמונה (קרי בין השאר את מצלמות הגוף של השוטרים) לפני ששופטים את המקרה, וכבר ראינו סרטונים שהכעיסו רבים רק כדי לגלות בדיעבד שהתמונה האמיתית הפוכה לחלוטין, אבל בכל זאת, אי-אפשר לחלוק על כך שיש מקרים שהיו צריכים להסתיים אחרת.

תקווה25

Well-known member
אני לא חושב שהנחת היסוד נכונה.
אני לא חושב שהשוטרים מאבדים סבלנות בגלל אנשים שאינם עוטים מסכה. אני כן חושב שהם מחליטים להגיב לאזרחים שמסרבים להזדהות או להיענות לדרישותיהם ושבמקרים אלו התגובות יכולות לצאת לעתים משליטה. אמנם |הדגש|תמיד|סדגש| יהיה נכון לומר שצריך לראות את כל התמונה (קרי בין השאר את מצלמות הגוף של השוטרים) לפני ששופטים את המקרה, וכבר ראינו סרטונים שהכעיסו רבים רק כדי לגלות בדיעבד שהתמונה האמיתית הפוכה לחלוטין, אבל בכל זאת, אי-אפשר לחלוק על כך שיש מקרים שהיו צריכים להסתיים אחרת.
צודק אני גם חושבת כך

Zadig

Well-known member
אני רוצה להאמין שזה מבויים.

SupermanZW

Well-known member
יהיה הרבה יותר גרוע, לא אפרט בינתיים, אולי בהמשך.

נעימה 5

Active member
השוטרים איבדו שליטה, בצורה אגרסיבית, לא מתנהגים כך,,ככה לא מטפלים באזרחים,,,זו בריונות

אור גינאל

Well-known member
בשורה התחתונה גם אם השוטרים הם אזרחים לכל דבר
לא כל אחד מתאים למלא תפקיד של שוטר.
כמו בכל מקצוע גם לתפקיד הציבורי הזה יש מחיר ויש גם כנראה מי שמוכן לשלם אותו על מילוי תפקיד מסוג זה.
את יכולה לקרא כאן יותר על הסיכונים שיש בתפקיד הזה לחץ ושחיקה בעבודת שוטרי משטרת ישראל - מחקר המשרד לבטחון פנים.
ואני מקווה מאוד שאחרי שתחלוף הקורונה יתבצע סינון צפוף יותר של מי שממונה לטפל באזרחים.
הן מצד המערכת והן הם בעצמם וישארו שם רק אלו שראויים למלא תפקיד חשוב כזה.

למעלה