דפגול מה שלומך?

LANIT1

New member
דפגול מה שלומך?

איך את מרגישה? איך העבודה החדשה? זהו לא שומעים אותך?

dafgol

New member
מה לא שומעים מה ?

ככה את קוראת ת'הודעיות שלי מה ? כתבתי היום שאנחנו חולים , הייתי אצל הרופאה.....אני עם אנטיביוטיקה לעשרת הימים הבאים
רזי כבר יותר טוב
אני נטולת קול וכוחות עד להודעה חדשה.
על הדאגה
ות אJי

LANIT1

New member
קראתי קראתי אחותי...

בטח קראתי אני דואגת.. זה זמן רב שלא דיברנו.. ועכשיו את חסרת קול בטח דלקת במיתרי הקול, אז תנוחי ותתחזרי ובעזרת השם תרגישי יותר טוב... ואיך את מסתדרת ועכשיו עוד עם העבודה החדשה? וברוך השם שרזי מרגיש יותר טוב .. אז באמת תתחזקו , ושיחזור לך הקול אסור לך לדבר הרבה... פשוט אני מתגעגעת ואת מה זה חסרה לי... וג'ולן.. אז הרבה בריאות והחלמה מהירה... ובאמת שדאגתי... ביי נשיקות

Julan

New member
מי אמרה ג'ולן ולא קיבלה ?

היי מה קורה אילנית...?....מה עם משהו לנשנש...? נשאר עוד אוכל מהחג...?..... אני מה זה רעב....

LANIT1

New member
ג'ולן נגמר כל הנישנוש.. מסרת דש

לדפגול מה איתכם , איך אתה מסתדר, בטח מטפל בכולם מסור להם נשיקות ורפואה שלמה נרגיש טוב נעשה מפגש עם הרבה מה לאכול.. לא לדאוג.. עדיין לא אכלת ארוחת ערב? תכין משהו קטן אם תרצה רעיון אני כאן... בכל מקרה תשמרו על עצמכם . ג'ולן תטפל בהם טוב. LANIT אילנית ו....

S r 35

New member
דפנה והמישפוחה ../images/Emo24.gif

תרגישו טוב יקיריי
דפנה - הסתדרת בסוף עם העגלה? דיברת עם השכנה של הורי? מחר בבוקר אני עושה כנראה גיחה לחוצות אלונים. אין לי הרבה זמן כי לניר יש גן עד אחת בצהריים ואז אנחנו ממהרים אל חוג השחיה שלו כך שאני צריכה להספיק להגיע חזרה בזמן. אבל אם תרגישי טוב ותרצי להיפגש לכוס קפה/תה/שוקו אשמח מאוד. תתק
רי

למעלה