דפנה אגב,מה קורה עם הסקר בנוגע לראש העיר?|פטי

דפנה אגב,מה קורה עם הסקר בנוגע לראש העיר?|פטי

אני גם זוכרת שאמרת שתנסי לגרום לכך שיקרא,,ייתרשם,, האם זה נעשה? סקרנית פשוט,, אילנה

dafgol

New member
אכן ניסיתי

דיברתי עם מזכירתו האישית, שלחתי לשניהם מייל ארוך, הזמנתי אותו לקרוא ולהגיב.....כצפוי....תשובה אין... חבל....

../images/Emo25.gifשמחה שאת כאן ועוקבת אחריי,,,

אולי הוא קרא את הכול והיה מורכב מידי עבורו?? נראה לי שהוא מאד מודע למצב,ואולי אין מספיק משאבים/כספים, פה צריך להיות שינוי בתקופה הקרובה,,גינה גדולה,מתקנים,, מצפים,, אגב,,המסר שלי התקבל יקירתי?? עוד דבר,,את יודעת מה ליאם התחיל לעשות,,עולה לספה ויושב צופה בטלויזיה,ויודע גם לרדת,,חחחח אייך שהם גדלים מהר,, אילנה

dafgol

New member
חחחחח ליאם ורז יכולים לשבת ביחד

רזי זה סופת טורנדו מהלכת על שתיים... כל מה שברי לא עשה (או ששכחתי כבר?) רזי עושה בריבית דריבית.... YYY מה שהולך להיות לי פה עם שניהם בחופש....אח"כ אצטרך אישפוז דחוף.....

לולי72

New member
אני אגיד לכם למה אין לברדה זמן להגיב כאן?

כי הוא עסוק בהצבת פסלים מכוערים בכל הככרות כאן במגדל העמק. וכן, גם בהצבת שלטים עם כמה כסף הוא שילם עבור ריצוף המדרכות במרכז למשל (מאוד חשוב בעיני כל שנתיים להחליף ריצוף ובגנים לא לעשות חוגים נכון?) ועוד.........

S r 35

New member
הוא גם עסוק בלימודי תורה ../images/Emo197.gif

לפי מה ש"שינון" אמר. העבודה באמת קשה בתור ראש עיר
אני מאוד אשמח אם הוא יתארח כאן, או לפחות יתייחס לשאלות או לכל הפחות ישלח לכאן נציג מטעמו שיענה על השאלות. לצערי, יש לי הרגשה שאף אחת מהאפשרויות לא תקרה ואנחנו נמשיך להתבשל במיץ של הביקורת שלנו.

LANIT1

New member
באמת בתור תושבי מגדל העמק מהראוי שיקרא

ויענה למה שכתבנו.. השבוע חשבתי על זה.. במיוחד שהסתכלתי על המרכז הישן הזה.. אמרתי פעם היה קולנוע תמר........לפני המון המון שנים מחקו אותו והרימו קניון במקומו.. אז יאלה לשפץ את המרכז דדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדחחחחחחחחחחחחחחחווווווףףףףףףףףףףףף

אשמח לא רק לשיפוץ המרכז,גם בשכונה שלנו

תלו שלט על פרוייקט שיפוץ בקרוב מאד,תהיה כאן גינה גדולה עם מתקנים לילדים,,מחכה ,,מצפה,,,,, מצפה,,,,,,, אין לי בעיה לפגוש בו פנים מול פנים,,,,, אילנה

למעלה