דפנה השמיעי קול

S r 35

New member
דפנה השמיעי קול ../images/Emo124.gif

הכל בסדר אצלך? איך ההריון? (ליבי איתך בחום הזה). ומה שלום הברבור?

rby74

New member
דפנה... גם אני התגעגעתי...

מה נשמע???????????????.

dafgol

New member
../images/Emo51.gif על הדאגה יקירותי ../images/Emo23.gif

היה לי סופ"ש קשה
שהתלוו אליו קצת צירונים
קשה קשה.... ( אני במעקב , לא לדאוג...). צריכה לעשות מחר המון בדיקות ושבוע הבא בבי"ח
נמאס לי , לוחץ לי , קשה לי , לפעמים גם מדגדג לי
(לא זכור לי שבהריון עם בר היה לי קשה כל כך...) צריכה "להשתדל" למשוך עוד 4 שבועות לפחות... ומה שלומכן ? מחכה לעידכונים....
ו
גדול

dafgol

New member
יש תל"מ אבל...

תל"מ - תאריך לידה משוער , בסוכות ( 40 שבועות הריון מלאים) אבל אני לא אגיע עד הסוף אלא אלד לפניכן , כרגע לא ידוע אם באופן טבעי או אלקטיבי ( ניתוח קיסרי). בו נגיד שזה אמור לקרות ב 4 - 5 שבועות הקרובים
אבל אצלינו ( במשפחה ) התחלנו במסע הימורים
... קודם כל אני ילידת 21 בספטמבר ( כמו עוד מישהי פה בפורום
) אז אולי כבודו ירצה לעשות לי סופריZה למומולדת, או...ליומולדת של אמא שלי ב 4 באוקטובר , אני מעדיפה שיוולד בתאריך משלו ויום משלו רק שיהיה לי בריא
נראה לי עוד מעט אעשה טבלת יאוש ורשימת הימורים

S r 35

New member
דפנה חי../images/Emo24.gifוק ענק

אויש דפנה, הסוף תמיד קשה אבל תנסי להתגלגל עוד קצת - אולי תורידי הילוך בעבודה ותצאי לחופשת לידה מוקדמת, או לפחות פחות שעות עבודה. מאחלת לך שיעבור רגוע ושלא תגיעי לאופציה של ניתוח קיסרי. בכל מקרה, כשזה יקרה שיהיה כמובן במזל-טוב ובשעה טובה: בקיצור, מאחלת לך לידה קלה ומשעממת ולא משנה התאריך ... שמרי על עצמך. לגבי עדכונים אצלי - שישו ושמחו, הבלאגן חוגג. חזרתי לעבודה ואתם ממש לא רוצים לדעת מה מחכה לי על השולחן. מסתבר שהמחליפה שלי לא עשתה כמעט כלום. הילד הגדול שלי מסתגל לגן אבל עם הקטנצ'יק יש לי בעיה. הפעוטון שרשמתי אותו אליו מרגיז אותנו. הם לא עומדים בהתחייבויות שלהם ובכל יום יש "הפתעה" חדשה
אז אני מחפשת עכשיו מטפלת באופן בהול דחוף - ממש ב

למעלה