דפנה, מוכרת לך החיה הזאת?

דפנה, מוכרת לך החיה הזאת? ../images/Emo13.gif

תודה רבה על התבנית. קיבלתי המון מחמאות, יצא יפה וגם טעים. מוזמנת ללבוא לטעום (נשאר קצת) וגם לקחת את התבנית. או שאני אחזיר איך שבא לך. עוד לא הספקתי להתעדכן לגבי החתונה של אחיך. מקווה שנהנתם

dafgol

New member
אלו'ש זה מדהים ../images/Emo212.gif../images/Emo85.gif

נראה טעים...יאמי יאמי אולי ליומולדת של רזי בגן אעשה משהו בסגנון. סחטיקה
ענקי ללירון

עשיתים לי חשק לאוכל שקולוד ממממ....

יצא יפה שהייתי קטן מכרו כל מיני שוקלדים כאלה עם צורות

S r 35

New member
ואני הכנתי עוגת שוקולד דומה לזו עם הילדים

לניר התחשק פתאום עוגת שוקולד. הוצאנו את המצרכים. הפעלתי את הילדים. הם שמו את המצרכים, ערבבו, בחשו, התלכלכו, ליקקו ... בסוף הכנסנו את הכל לתנור - בתבנית רגילה כמובן.. וכשהעוגה התקררה הם פיזרו סוכריות מלמעלה. מיותר לציין שהפעילות הבאה הייתה אמבטיה וכמובן אכילה של העוגה בתיאבון. יופי של פעילות לאחרי הצהריים, כשחוזרים מהגן. מעסיק את הילדים והם נהנים

frige

New member
נראה נפלא../images/Emo106.gif../images/Emo41.gif../images/Emo49.gifלמתוקים שלך../images/Emo25.gif

תודה רבה על המחמאות../images/Emo70.gif

דפנה את מוזמנת לבוא לטעום כמו שאמרתי.או תגידי מתי אפשר להקפיץ אליך תבנית? יוסי - את השוקולדים הכנתי במו ידי- כמו ששרה אמרה פעילות לידים להכין שוקולים בעזרת התבניות.ממש לא קשה ונחמד. שרית תודה רבה על הברכות.

dafgol

New member
מתי שבא לך...בלי לחץ...

זה לא שאני אופה עוגות בקצב.... למדתי להכין עוגת קרמבל (תפוחים) כי גולן מאוד אוהב אותה....(אולי אכין לו מחר באמת ) אבל אני לא אופה אותה בדובי....אז לא ממש בוער איך הכנת את השוקולדים ? למדי אותנו גם.....

תבואי איזה ערב עם ילדים אולי?

שמרתי עוד כמה שוקולדים כאלה. זה מאוד פשוט רק צריך לקנות תבניות ולמלא אותם בשוקולד מומס ולמקרר. אשמח למתכון של העוגה שלך. אצלנו גם מאוד אוהבים עוגות תפוחים. הייתירוצה לגוון בעוגה תפוחים מסוג אחר ממה שאני מכינה.

למעלה