דפנה... מזל טוב לבר ליום הולדתו

rby74

New member
דפנה... מזל טוב לבר ליום הולדתו

אני מקדימה ביומיים כי לא אהייה מחוברת לאינפוזיה(למחשב בשישי שבת)... הרבה אושר ובריאות..............

dafgol

New member
יו ../images/Emo51.gif איזה כיף ../images/Emo23.gif

מחר ברי שלי בן 5
אני עוד לא קולטת איך עברו להן כבר 5 שנים
שחשבת עלינו, ולא נותר לי אלא להגיד...
גם לע' שלך
< לא יודעת אם את מרשה לחשוף את שמה בפורום > אבל על זה תיפתח הודעה נפרדת
יקירה

לבר המתוק המון ../images/Emo49.gif ליום הולדתך ה-5../images/Emo70.gif

שתהיה ילד תמיד בריא, פיקח ומאושר.
שתגרום רק נחת למשפחה שלך.
מאחלים לך יום הולדת שמח עם הרבה הפתעות.

../images/Emo151.gif../images/Emo49.gif לבר ../images/Emo212.gif../images/Emo213.gif../images/Emo77.gif../images/Emo65.gif../images/Emo79.gif

ל
אמיתי....
מאחלים אנו מכל ה
שתיהיה
בריא
, שתיהיה
מאושר
, שכל חלומותי
ך יתגשמו
, ולהורים המאושרים שתזכו רק נחת, שימשיך להפתיע
אותכם בחכמותו ובכל מעשיו הנפלאים. יום
הולדת מתוק
לך- כמו דבורה
שמתעופפת בין פרחים
וצוף אוספת כך יהיו תמיד סביבך, באושרך ובשמחתך וכל יום ויום חדש יהיה מתוק
כדבש. מאחלים בהמון אהבה... דניאלה, אמא של דניאלה ואבא של דניאלה

S r 35

New member
מזל טוב לברי ../images/Emo23.gif../images/Emo65.gif../images/Emo23.gif../images/Emo65.gif

טוב, אצלנו ברומניה (כמו שאודטה אומרת...) לא נוהגים לאחל יום-הולדת שמח, לפני יום ההולדת עצמו - אז חיכיתי עם הברכה להיום כדי לאחל לבר מזל-טוב להרבה שנים יפות ומאושרות וליום ההולדת הכי שמח בעולם
בר - ילד פלא שכמוך. ילד קסם נפלא
מאחלת לך שתגדל ותפרח במשפחה המופלאה שלך - עם הוריך המדהימים גולן ודפנה ועם אחיך המקסים והמתוק רזי. ולדפנה וגולן - שחוגגים יום-הולדת חמישי להפיכתם אמא ואבא: מאחלת את כל האושר שבעולם ושפע של נחת
אוהבים אתכם: שרה, הזוגי והבנים ניר ורון.

frige

New member
../images/Emo49.gifלברי המתוק../images/Emo65.gif../images/Emo212.gif

בר - המון המון
ליום ההולדת ה-5. איך גדלת? איזה כיף. המון המון בריאות ואושר. המון נחת מאמאבא ומרז המתוק. שתמיד תהיה כזה מקסים, יפה וחייכן. באהבה רבה שרית ושות'

dafgol

New member
../images/Emo51.gif על כל הברכות והאיחולים ../images/Emo23.gif

לא נצרב לי איך חלפו עברו להן 5 שנים. איך התינוק שלי, כבר מזמן בעצם לא תינוק מסתבר....אלא ילד בריא חכם סקרן בוגר והכי מאושר שבעולם
. 5 שנים על בר שלי חלפו בריקודים. 5 שנים של התפתחות נפלאה
, קצת מחלות,ניתוח אחד בהרדמה מלאה, קצת קרחצאנים קצת סמטוחות של כל ילד בריא...שריטות פה, נפילות שם, הספיק לפתוח את השפה
, ליפול מהנדנדה, להיעלב מחבר או חברה שלקחו לו בובה
, כמו כל ילד בריא למד לומד וילמד את נפלאות החיים
. הספיק במשך כמעט 3 שנים להיות יחיד
ולגדול כאחד, ומאז שרזי נולד, בר למד להיות בשניים, הוא אח בוגר
מדהים ולמופת לאחיו הצעיר, רזי שמעריץ וסוגד לבר, גם אם מסנג'ר מציק ומעצבן לפעמים את בר....אחים....כמו כולם
. 5 שנים של אושר צרוף, אהבה, נחת
. 5 שנים שאני אמא, 5 שנים שאני באמת יודעת "אהבה ללא תנאי" מהיא....אהבת אמת שלא תלוייה בדבר, 5 שנים שאני חווה את האהבה האין סופית, ששונה כל כך מכל אהבה אחרת. 5 שנים מאז שסדר העדיפויות שלי השתנה בחיים, 5 שנים שאני לומדת כל יום מחדש על עצמי, 5 שנים שאני בעצם הורה,מדריכה,מלווה,מלמדת והמון לומדת.....5 שנים של דאגות ואולי קצת יותר רגשות אשמה ו"פולניות מצוייה" לא במוצא אבל בהגדרה
5 שנים שטסו לי ככה ביעף...... בר ילד יקר ואהוב שלי,
לך, שלימדת אותי כל כך הרבה דברים ב 5 השנים האחרונות, לימדת אותי על עצמי, על עצמך, על העולם כולו, לימדת אותי אחריות מהיא, אהבה מהיא, דאגה מהיא, גאווה אמיתית מהיא, הפכת אותי לבת-חוה הרבה יותר טובה ומאושרת בחלקי. מאחלת לך בן יקר, את כל הטוב שבעולם. שתמשיך להיות ילד נבון,סקרן,מתעניין,חוקר ולומד, מצחיק, ילד עם נשמה גדולה,רגיש לסביבה ולסובבים אותך, שתמשיך להיות פשוט בר
מאחלת לך שתגדל להיות ילד,נער ואיש בריא שמח ומאושר בחלקך
שתדע לעשות את הבחירות הנכונות בחייך, שתגדל למציאות חיובית טובה ובריאה, מאחלת לך לאחיך ולכל בני ובנות דורך - מציאות טובה יפה ובריאה יותר
ברי אהוב שלי, אתה תמיד אומר לי שאתה אוהב אותי עד ה
ה
ובחזרה, כל פעם שאתה אומר לי את זה אני יודעת שכבר 5 שנים אני עושה את מלאכתי נאמנה
< ואל תשכח שיש לנו גם 500 דונם על הצד המואר של הירח
, כל פעם שאתה אומר לי את המשפט הזה, אתה מגדיל את הירושה שלך
, אם אין לי רכוש להוריש לכם על פני האדמה...יהיה לי לפחות על הירח
>
בן יקר ואהוב שלי, עד 120
אוהבתותך עד השמים ה
הירח ובחזרה... שלך, מאז ועד עולם
אמא

לולי72

New member
רגע, מה איתנו?

בר, מאחלים לך המון המון המון
ליום הולדתך ה - 5,
, כיף לנו שזכינו להכיר ילד מקסים, מתוק, חכם ומוכשר כמוך, כמו שאיחלנו לך גם בטלפון קודם, אנחנו מאחלים לך בריאות, אושר, אהבה ושיתגשמו כל משאלותיך ומשאלותיהם של הוריך עבורך
. שתמשיך להיות ילד מקסים, מתוק, מצחיק וחמוד כמו שאתה. מאחלים, יובל, עדן ולירון

frige

New member
דפנה, כתבת כל כך יפה ומרגש

המון בריאות ומזל טוב.
שרית

O n y X

New member
../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif../images/Emo212.gif../images/Emo77.gif../images/Emo65.gif

המון מזל טוב

LANIT1

New member
מזל טוב לבר כל האחולים ליום ההולדת../images/Emo140.gif../images/Emo65.gif

למעלה