דפנה - ערב טוב, אני רוצה מתכון של הקרמבל שלך

לולי72

New member
דפנה - ערב טוב, אני רוצה מתכון של הקרמבל שלך

בבקשה. בא לי להכין עוגה שאף פעם לא הכנתי ולדברייך זה יוצא יאמי. אז אשמח למתכון כדי שמחר אוכל בבוקר לקנות את המצרכים הדרושים.

dafgol

New member
שור ברור דארלינג

אני באופן אישי לא הולכת בדיוק לפי הכמויות המקוריות, בנוסף לכך שיניתי גם כל מיני דברים ( שמתי אננס ובננות במקום תפוחים...יצא סוף הדרך....אני מתחילה להתלהב מההמצאות שלי
ובכלל מוסיפה ומשנה כל פעם משהו אחר
). פעם ראשונה הלכתי לפי המתכון הזה : קרמבל תפוחים ≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈ רכיבים: 8 תפוחים מסוג גרנד קלופים ומחולקים לשישיות 2 כפות קמח 1/2 כוס סוכר חום בהיר 1 כף קינמון קליפת לימון מגוררת מלימון אחד פירורים 1/2 כוס סוכר 1/4 כוס סוכר חום בהיר 1/2 1 כוסת קמח 100גר' חמאה אופן הכנה: לערבב את התפוחים עם שאר החומרים, להניח בתבנית חסינת אש להכין את הפירורים, להזהר לא לעבד יותר מדי, , לפזר על התפוחים לאפות כ-50 דקות בחום 190 מעלות הולך מצוין עם כדור גלידה וניל או קצפת ממותקת קלות הערות: מקור המתכון: רוני ונציה -חלומות מתוקים

לולי72

New member
תודה דפנה, ואיך אני עושה את הפירורים? ../images/Emo3.gif

פשוט מפוררת אותם מעל התפוחים ושאר המצרכים שערבבתי קודם לכן?

לולי72

New member
דפנה - במילה אחת - ../images/Emo212.gif מ ד ה י מ ה

יובל, לירון ואני הכנו אותה ביחד והיא יצאה קריספית כזו....טעמנו רק חתיכה קטנה אבל.....יותר טוב מס.....
טוב, אבל אני פולניה, אז זה לא נחשב

dafgol

New member
יופי ../images/Emo45.gif

גמני הכנתי למחר את העוגה, לא אוכלת ממנה אבל נהנית לראות אחרים נהנים ממנה

dafgol

New member
אצלינו היא כבר אזלה ../images/Emo6.gif

ההורים שלי וסבתא שלי התלהבו מהעוגה....גולן תמיד מתלהב ממנה ...מחר אכין חדשה עם בננות ואננס, אם יהיה לי כח אולי עוד הערב. הכנתי להיום 2 עופות בתנור, בבפנוכו זרקתי לימון דקור ושיני שום, עיסיתי אותו במיונז וקצת דבש, שמתי על טבעות בצל שחתכתי..... העופות חוסלו בהנאה רבה , תוספות היו אורז (עם גרידת גזר ) ופירה + סלט ירקות משובח ולקינוח כאמור ה
פייר....היה טעים...ונשאר גם אוכל ליומיים
עכשיו גולן ורז ישנים,ברי מחשק במחשב ואני הולכת לנמנם קלות גם. מתה על שבתות כאלה
איך הביקור "המלכותי" אצלכם ?

לולי72

New member
עוד מעט אשלח לך גם תמונות

של יובל עם ההורים שלי ושל לירון. הביקור המלכותי נגמר. הם הלכו, אבל היה כיף. נהננו, במיוחד שישנתי בשקט במשך שעתיים וחצי בלי הצקות מאף אחד.

היי דפנוש יקירתי............./images/Emo24.gif

שמחתי
לקרוא שנהינתם ושבת כזאת באמת כייפית !!! אני קבילתי את התמונות .....מתוקים
!!! חמסה
חמסה שום בצל..... ככה אומרים נגד עין ..... אני ודניאלה נסענו לים היי כיף .... דנאלה נהינת עד השמיייייים. רק דבר אחד מציק לה, שיניים....יוצאות וכעת אלו הן ניבים....והיא סובלת מסכנה!!! לא ישנה ומקיאה.... אוווף!
שולחת לכולםםםם חיבוק חםםםםם דנייי

לולי72

New member
בטח קיבלתי את התמונות

מתוקים קטנים, אנחנו מתגעגעים אליהם. ודניי -
לקטנטונת, מסכנה, אני זוכרת אצל יובל איך היו השיניים, הם ממש מסכנים הפיצקים הקטנים האלה. אבל יובל ואני מוסרות לה
שתרגיש טוב

למעלה