דפנה - שואלת שוב, על התמונות

S r 35

New member
דפנה - שואלת שוב, על התמונות

את עורכת אותן בפוטושופ? (ראי הודעה שלי בשרשור למטה - אין לי כוח לחזור על הדברים...) מקווה שעבר עליכם יום נעים.
ד"ש ל
ים שלך ולילה טוב

dafgol

New member
לא בפוטושופ, מחכה לתמונות שלך....

תצ'אלי את עדן....שלחתי לה היום כמה תמונות

dafgol

New member
בכייף דארלינג ../images/Emo140.gif

אם את רוצה שאכין לכם שנה טובה עם תמונה של הבנים - אשמח. אני מגינה עכשיו את הקולאז' ללוח שנה שאני מכינה ואתן בחג
למשפוחה. הנה אחד הנסיונות.....עדיין לא סופי וללא אפקטים

S r 35

New member
WOW מקסים ../images/Emo25.gif../images/Emo25.gif

נראה לי שאני צריכה לתפוס איתך איזה דיבור.

dafgol

New member
הגיע הזמן באמת ../images/Emo3.gif

להכין לך קולאג' כזה לשנה טובה או ללוח שנה ?

S r 35

New member
לשנה טובה זה יהיה מקסים

לגבי לוח, אני אדבר איתך מחר. לא רוצה להטריח אותך יותר מדי... חוצמזה - חייבות להיפגש במיידי

dafgol

New member
אני עושה את לוחות השנה בחנות

כמו בשנה שעברה (בקניון הישן בקומה הראשונה) אני מכינה את הקולאג' והכיתוב, מביאה להם את זה על דיסקונקי והם עושים את השאר.... שנה שעברה הכנתי לכל המשפחה לוחות כאלה , כולם כבר מחכים ללוח החדש
זו לא טרחה בכלל.... אני מכינה גם ברכת שנה טובה במייל לשלוח לכולם בערב החג

S r 35

New member
תודה - באמת מעריכה את זה מאוד ../images/Emo23.gif

זה ישמח מאוד מאוד מאוד ארבעה סבים וסבתות במשפחתנו. אני אדבר איתך מחר, יקירתי.

S r 35

New member
שאלה../images/Emo35.gif

אם אני שולחת לך תמונות במייל זה לא פוגע ברזולוציה ופוגם באיכות שלהן? לא יהיה עדיף להוריד אותן על דיסק און קי או דיסק רגיל ולהעביר לך אותו?

S r 35

New member
לא יקירתי - צר לי אבל זה לא יהיה הערב

ראי הודעה שלי מלמטה.... רון יושב מול ערוץ "לולי" ומלמד את הטלוויזיה את כל שמות הצבעים. זה אחרי שאני הרמתי ידיים והתייאשתי לגמרי
אין לי כבר כוחות, תובנות, רעיונות או כל דבר אחר.... משוטטת קצת בפורומים להעביר את הזמן עד שהזוגי יגיע - אני לא אוהבת שהוא בנסיעות ארוכות בלילה, במיוחד לא אחרי יום עמוס כמו היום. להתחיל לנקות את ספריות התמונות, למצוא תמונות ולשלוח ... מעבר לכוחותי הערב. והנה הזוגי הגיע
עכשיו שהוא יתמודד עם הפרחח הקטן.

S r 35

New member
ישן? הצחקת אותו....

הוא הביא כדור לסלון ורצה לשחק עם אבא שלו מסירות וכדורגל.
הזוגי הוריד אותו מהרעיון כמובן, ועכשיו הוא שוב מדקלם צבעים מול "לולי". אני העברתי את המושכות לבן זוגי היקר והולכת לי
ון ... כן מחר יום חדש. מקווה שאני אגיע לתמונות. חייבת לעשות את זה בכל מקרה. לילה טוב ושוב, תודה על הנכונות לעזור

למעלה