דפנוש הילדודס שלנו באותו גן כיף לראותך...

dafgol

New member
גמלי גמלי כיף ../images/Emo25.gif

כיף לי כי עכשיו אראה לך כל בוקר
כיף ל יכי סוף כל סוף הגנים של בום וטראח צמודים ואני לא צריכה לטוס מצד לצד של הרחוב (צרות של עשירים הא?
) כיף לי כי נראה לי בתום 3 ימים שהבנים מבסוטים. תגידי אניטו'ש איך גרשון הגנן? את הולכת מחר לאסיפת הורים? אני מקווה להגיע, אם יהיה לי סידור לילדים....לצערי ב 18:00 גולן עדיין בעבודה... מי עושה אסיפות הורים בשעות כאלה? העיקר שיום ראשון ישכבר צהרון ולא אצטרך לתזז ת'הורים מטבעון כל יום.
ו

LANIT1

New member
תשובות לדפנות

1. לא מכירה את גרשון הגנון ראיתי אותו שנה שעברה לדעתי בקיטנה , היתה לו קבוצה של ילדים גדולים גן חובה מופרעים שהרביצו מכות אחד לשני והוא לא בדיוק ערך שם סדר.. אני עמדתי המומה - זה היה בקיטנה... שהייתה בגן אלמוג. ככה לא שמעתי עליו ואין לי שום הכרות איתו רק עם אורנה ופטריסייה. 2. הלכתי לאסיפת הורים כמובן , היו שלא באו לפחות רבע מהאנשים לדעתי.. בחרו וועד דיברו על ימי הולדת, אוכל, צהרון וכדומה, אמא אחת קרן ישבה וכתבה את כל מה שנאמר וזה בטח יודפס בימים הקרובים. לשאלות ספציפיות אשמח לענות לך. 3. השעה של הצהרון הייתה בסדר ב 18:00 בערב די בסדר. 4. שילמת לצהרון? טוב שיש צהרון עד שלוש וחצי...לפחות בגן. בבית הספר עד שתיים ורבע. ושאלה אלייך: למה רשמת שאת מצוברחת מה קרה??? דברי איתי. שבת שלום מתוקה.

למעלה