דקלה D:

דקלה D: ../images/Emo107.gif../images/Emo217.gif

אני חושבת שאולי כדאי לפתוח על זה שרשור שכל מי שרוצה יכול לכתוב פה את התגובות על הסוף של הספר. אני ת'אמת התאכזבתי אבל לא התאכזבתי. הסוף היה מפתיע, שונה, לא צפוי בכלל. התאכזבתי- כי רציתי לדעת איך המשיכו חיי האהבה שלה עם יוני. לא התאכזבתי- כי ידעתי שמתישהו זה צריך להגמר. אי אפשר למרוח ולמרוח את הספר. למרות שכולנו מוחים על ספר המשך- אולי עדיף ככה. להשאיר לנו טעם של עוד... כולנו רוצים לדעת מה עבר על יוני בהודו. למה הוא חזר? בגלל מה? ועוד ועוד שאלות רבות שאנחנו דורשים עליהם (או עליהן? תשובות זה זכר או נקבה? או שאולי היא/הוא עברו שינוי מין בעת לידתם ועכשיו הם מייקל ג'קסון? או שיש להם פיצול אישיות נוראי ביותר...) תשובה מספקת. כולנו מסכימים שאת סופרת מדהימה. ואם לא יהיה המשך לשלומצי- נשמך לעוד ספר.

שלומצי

New member
תודה פליצוש

האמת היא שכשחושבים על זה - חיי האהבה של שלומצי עם יוני היו במשך תקופה מאוד קצרה בעצם. האהבה שלה אליו התחילה הרבה לפני שקרה משהו ביניהם, וגם המשיכה הרבה אחרי שנגמר.... ככה שזו באמת שאלה גדולה איפה היה יוני בכל הסיפור הזה.... לגבי ספר המשך, אני מתלבטת (עדיין) אבל מה שבטוח הוא שיהיה ספר. מתישהו

אוי גאד XD ../images/Emo107.gif../images/Emo217.gif

כתבתי "נשמך" מקודם במקום "נשמח". XD ... מקלדת מטופשת. טוסי להודו! חיי האהבה של שלומצי מוזרים. כזערה מתבגרת- היא עברה דברים שבחלומות הכי פרועים שלי לא דמיינתי לעצמי. אבל... אני בטוחה שנורא כיף לקבל נמלים במתנה מהגמד שלך D; אני כרגע אהיה שקועה בחיי האהבה שלי, וארחם על עצמי שאני לא עושה איתם כלום. לגביי ספר המשך- אני חושבת שכדאי ש... בעצם, לא כדאי. גם אם לא יהיה המשך לשלומצי- נוכל לסלוח לך D; אני ספציפית לא חושבת שצריך להמשיך. עדיף ככה. להשאיר טעם של עוד, ליירר, להתחנן וכו' וכו'... אם יהיה ספר המשך- זה יהיה מרוח מידי, מאוס מידי. אני כרגע ממשיכה אותו לבד. כותבת המשך לספרים שתמיד רציתי לדעת מה ההמשך שלהם, ואז מדמיינת לעצמי אותו יוצא לאור כספר המשך. ... NOT! למרות שכולנו רוצים המשך- אני פתאום לא כ"כ מתלהבת מהרעיון. עדיף ככה D;

שכחי ממה שרשום מעליי..

אמנם לא להמשיך זאת דרך טובה לגרום לנו לחשוב, אבל הכי כיף זה כבר לדעת מה קורה ושיהיה סוף סגור ועוד ספר.

למעלה