דקל-דוד עוזר מציג את המשנה שלו

דקל-דוד עוזר מציג את המשנה שלו

למי ששאל איך אני מתכוון לעשות לגליזציה, אז הנה לכם התכנית רב שלבית שלי:
1. מיד אחרי הכניסה לכנסת דיווח ברמה שבועית/דו שבועית לציבור על כמות המעצרים, צווי חיפוש ועילתן וכו'.
2. הגשת שלוש הצעות חוק מיידית: מדיקליזציה (כל רופא מומחה יכול לרשום קנאביס), הסדרת הגידול בחוות גידול (חוות קנאביס רפואי, בשלב הראשון תהיה חווה על כל 900 מטופלים וכל פעם תהיה הגרלה למי שיירשם), והסדרת גידול ועיבוד ההמפ (בלי מגבלות).
3. במקביל התחלת עבודה בקמפוסים וארגון קהילת צרכני הקנאביס בתוך ארץחדשה ו/או גוף חברתי (דור האמת) על מנת לגבש קהילה לכח חברתי ופוליטי של 100-200 אלף אנשים (יום המריחואנה, וכו' וכו').
4. הוצאת מכתב פעם בחודש לגופי אכיפה להפסיק את ההפללה וכל כתב אישום שמוגש ללכת לבית המשפט ללוות את העצור ולארגן הפגנה, עד שיופסקו כל ההליכים.
5. לקבל רשימה של כל האסירים על שימוש עצמי וכו' - וללכת לבקר אותם בבתי סוהר. לאחד אותם ואת המשפחות שלהם מאחורי ארץחדשה ובתוך הגוף החברתי..
6. אחרי כשלושה חודשים של רעש בנושא הזה, להגיש הצעת חוק להפסקת ההפללה, שיחרור האסירים וביטול רישומים פליליים (אולי להגיש ב20.4.2013) שקובעת שהעונש על שימוש בסמים הופך להיות 100 שקל מקסימום; ביום המריחואנה לעשן על הבמה.
7. להתחיל לדרוש תשובות מצולמות מכל פוליטיקאי במשכן לגבי החקיקה וכל לוביסט שעובד נגד - לצלם אותו ולהפיץ את התמונה שלו.
פוליטיקאי/לוביסט שמתנגד הגוף החברתי יאתר את המשפחה והחברים שלו וידאג לשכנע אותו לתמוך כי גם הם מעשנים

therux00

New member
wtf עכשיו שאני מבין מי אתם אני מבין איזה סכנה

איזה סכנה אתם מיצרים,חצי מדינה לא מביאה אוכל לבית שלהם,גם בלי אלכוהול וסיגריות,אז למה לחשוף אותם למקור שירושש את אותם בחורים קליל,מה הסיכוי של משתמש אי פעם לקנות דירה?שיגיד תודה עם יצליח לקנות אוכל..
בטח עכשיו שחשבון חשמל בשמים שלא לדבר על מים,ואם הוא בר מזל ומחזיק אוטו אז יקרעו לו את התחת.
*אם הוא עשיר זה בעיה שלו,אבל מרבית האנשים לו מגיעים לא לבית ובקושי מצליחים לסיים את החודש,והדגש או בספק.
אז איזה מסר תעבירו לנוער שקאנביס זה בסדר,וכשהוא יתבגר,לא יהיה לו אוכל..?
אני יסיים את מה שאמר דודו טופז בזמנו ואף אחד לא שמע אותו,כולל הוא עצמו..וזה
משוגעים תירדו מהעץ כל עוד אתם מסוגלים,אחרי זה,זה יכול להיות מאוחר מדי..

הפוך לגמריי, כל מה שתיארת הוא המצב היום

כאשר המריחואנה לא חוקית אז אנשים מחפשים אותה בצורות לא חוקיות, ובסוף גם קונים דברים אחרים שמזיקים וממכרים (מריחואנה לא מזיקה כלל ולא ממכרת), ושלא לדבר על העלויות.
אם תהיה לגילזציה אז קודם כל המחירים יהיה כמו לקנות סיגריות בקיוסק ואולי אף זול יותר, אנשים חולים (שרוב הצרכנים משתמשים במריחואנה כתרופה למרות שיש גם כאלו להנאה) יקבלו סיבסוד של התרופה ויקבלו מרשם דרך הרופא מומחה, יקנו בבית מרקחת.
אז דווקא המצב ישתפר ולא יעשה יותר גרוע אחרי הלגילזציה, מעבר לעובדה שהמסים הרבים שאנחנו משלמים הולכים לממן את האכיפה, וזה לא זול וגם לא יעיל כלכך, רוב המעצרים הם חסרי משמעות, והם טיפה בים של מה שבאמת יש,
ישנם 800 אלף צרכני קנביס בישראל, רובם נורמטיבים (מורים/עו"ד/שופטים/אנשי עסקים ועוד ולא כמו שאתה חושב)
אל תזלזל במשמעות של העבודה הזו למען לגליזציה, היא רק תעשה טוב למדינה שלנו, מדינות רבות כבר עשו את זה והמצב שלהם רק משתפר, לדוגמא בקליפורניה הפשע ירד לרמות נמוכות מאוד בזכות זה.
ותחשוב על זה בלי פחד!

therux00

New member
לסבסד מריחואנה??אתה בסדר-אפילו את הלחם לא מסב

אפילו את הלחם לא מסבסדים,להפך על מוצרי תענוגות יש היטל נוסף,וגם מי שמקבל עם מרשמים באופן חוקי היום משלם משהו כמו 600 שקל בחודש למריחואנה,לגבי רטלין ומוצריו מדובר על לפני סיבסוד קופת חולים בין 120,ולקונצרטה 600 שקל(אחרי סיבסוד 300 לקונצרטה ו 15-75 לרטלין תלוי בשהיה)-אני ממש לא סבור שקופות ביטוח רפואי אמורים לממן אנשים שצורכים משהו לשם הנהתם.(אם אתה אפילפטי אז מגיעה לך סיבסוד-אם אתה סטודנט שרוצה ליתפוס ראש(אתה יכול לעשות את זה היום גם ככה יש הרבה כדורים בפיצוציות)-או ליד(חוקי או לא)..אישית אני טוען שמשהו הוא נפוץ אז הוא יצרך על ידי אנשים, וכל אותם צרכנים יקחו על הגב שלהם לאורך המון שנים אחרי זה ,את הגיבנת הלא קטנה הזאת(זה עצוב מה שקורה שם,ולא בגלל המשטרה שבמיקרה הכי גרוע תשחרר אותך על הבוקר,לרוב למי שניראה כקטין,ולא לכאלה שכבר עמוק בפנים-אלה עם כן נפלת לאותו שוטר על הראש עם המריחואנה או שהיית ליד ילדים),בכל מיקרה עם שוטר באמת ירצה לעכב אותך לחקירה),אז זה לרוב לא יהיה כזה בעיה(תקיפת שוטר,יריקה על המדריכה,או סתם חשד כולשהו)-מעשית לשוטרים אין ממש זמן להתעסק על משהו בלי תלונה של משהו,וגם אז עם זה לא בית ספר או צבא אז ספק אם יעשו הרבה.
*הערה:אתה לא יכול להקים מפלגה (ניקח דוגמא אחרת:נגיד הימורים כדי לשפר את הסיכוים ,כדי שהמהר יהנה יותר,או ישפר את סיכויו העלובים,אבל אתה יכול בהחלט לטעון-שהימורים יהוו מקור הכנסה למיסים,שהמדינה מפסידה על אי גביתם בצורה חוקית)
או זה שהתחום הפרוץ מהווה סכנה מאחר ומי שעומד מאחורי ההימורים הלא חוקים מהווה קו הכנסה לעברינים,לעומת קרנות פנסיה בחול שעומדים מאחורי הקזינואים ושם התחום מסודר ופחות שומעים על מיקרים שמוצאים אנשים זרוקים לצד הכביש בגלל אי תשלום לקזינו(הם פשוט לא יקבלו קרדיט,או קרדיט מוגבל)-ולכן החשש ממיקרים כמו אתי אלון שגנבה 250 מליון שקל או דולר מהמדינה או מהחוסכים ירדו בהרבה.
*אתה יכול לטעון-שהעלות למשק בשיקום בלתי ליגאלים היא אדירה למשק-ואילו אם יגבה מס חוקי, יוכל חלק מהסכום לאפשר סיבסוד או אפילו מיספר מסוים של אנשים לקבל טיפול גמילה מקרן שתוקם על ידי המשווקים לפי חוק יהיו מחויבים להפריש חלק מההכנסות לצורך הענין..

*הטיעונים שלך צריכים להשתפר-בינתים לא מצאתי טיעונים ראלים-למה כן לאפשר לגליזציה של מריחואנה,אבויה תעשה שיעורי בית

אני לא הבאתי לך אפילו קמצוץ ממה שהלגילזציה

תתן למדינה, מעבר למילארדים שאפשר לקבל במיסים, מעבר לעלויות האכיפה של מיליוני שקלים בשנה, עשרות אלפי אנשים נעצרים בשנה על שימוש אפילו על כמות מזערית עיכובים מעצרים טירטורים אלימות חיפושים בלתי חוקיים וכו',
כמובן שלא ציינתי את היתרונות של הלגליזציה מעבר לשימוש כרפואי או סוטול, על תעשית הטקסטיל, על הנייר, על בניה חבלים ועוד,
תשמע, הרעיון הוא קודם כל להביא למצב שאלו שנרדפים כי הם צריכים משהו שעוזר להם, תודה ששמעת על היתרונות של המריחואנה לחולי סרטן, גלקומה, פרקינסון ועוד,
ברור שמדובר בתרופה שעוזרת ומצילה הרבה אנשים, כיום המצב שמקשים על אנשים סובלים לקבל, טירטורים ולרוב הם לא מקבלים אפילו שמוכח שזה יעזור להם.
כשהתכוונתי סיבסוד לא ממש התכוונתי שההוזלה תבוא על חשבון המדינה, לא צריך, עלויות היצור מאוד זולות, זה לא משהו שצריך לעלות יותר מכמה עשרות ש"ח לגרם ואף פחות, כבר היום בתנאים המוגבלים של הייצור הרפואי המחירים מספיק זולים, זאת תרופה זולה שנותנת מענה לתרופות יקרות פי עשרות ומאות מונים ועוזרת פי כמה וכמה,
אז שעורי בית אתה צריך לעשות, לא אני.

therux00

New member
מדינת ישראל גובהה מעל ל 200 מילארד שקל מיסים

מדינת ישראל גובהה מעל ל 200 מילארד שקל מיסים בשנה רעה (אני חושב שיותר קרוב לרבע טריליון שקל)-ממיסים קנסות היטלים וכו.
העלות של המשטרה זה קבוע-החיסכון הכספי הוא לא משמעותי,בתוך התקציב.
הענין הוא שאתה צריך להבליט זה לאיזה רמה אתה רוצה שהמדינה תניח לאזרח לשמור על זכיות היסוד שלו לחופש(יש חופש עיסוק,יש חופש דיבור,יש הרבה סוגים של חופש,לרבות הזכות של אדם על גופו-לעצם ענין הליגטמציה לשימוש בחומרים מסוכנים שחלקם מותרים לפי חוק לרבות אלכוהול וסיגריות עם כל ההגבלות שמנחים אותם כגון:איסור שתיה/או מכירה במקומות ציבורים בשעות הלילה במיוחד בגנים ציבורים,מכירה מגיל מסוים,ושימוש מגיל מסוים-אתה יכול לבקש הרחבה-כמו שנגיד יש לגת),אבל גם אם תכנס לכנסת ,במצב הנוכחי אין סיכוי שתגיע להשגים משמועתים,מקסימום יזרקו לכם עצם בעקיפין,אלה עם תצליח ליצור לובי שספק עם תצליח ליצור אותו עקב המצב הכה גרוע שיש בתדמית לחבירה לרעיון של שימוש בחומרים כמו מריחואנה(שדרך אגב בארהב ממש נחשב כמו סיגריה משופרת או גת,בישראל עצם העובדה שגראס ניקרא חשיש ,כבר הורגת את הסיכוי שמשהו יסכים לשתף את שמו הטוב עם תמיכה בענין מעבר לתחום הצר של אנשי מפלגה יחודית כזאת),בכל מיקרה המדינה כבר בעבר הוכיחה שאין לה רצון לקבל מלפנים את ההון שהיא מחשיבה כבעיתי-מאחר והכרה תיפתח בפניה תיבת פנדורה של ים של תביעות לביטוח לאומי בעתיד (בדומה לתביעות של אלכוהליסטים מביטוח לאומי)על נזקים שקשורים לשימוש בסמים ,ואם יוכרו הנזקים שנעשו כחוק(כמו נגיד אלכוהליסטיות)-הרי שהנזק שיצטבר יגע לעשרות ואולי יותר מילארדי דולרים,סכום ענק יחסית לסכום הנמוך שבטיפול בבעיות הסמים הקלים(עם תבדוק כמה אנשים נענשים תגלה שמדובר במיספר לא גדול(בו נגיד שרק על שימוש בסמים קלים בלבד ולא מסחר-כמה כאלה יושבים תקופה ארוכה בכלא(שפה הסכום הכי גדול-יום מעצר עולה כמה מאות שקלים למדינה-ובכל זאת המחיר הזה לרוב נמוך משמעותית מהכרה ולגיטמציה..
כבר היום הרבה מהנרקומנים מנצלים תרופות שניתנות לציבור בצורה חוקית לטובת שימושים שלהם כגון הריטלין 30-50 מג שהם ממיסים אותו ומזריקים אותו לגוף דרך הורידים.
לגבי מיקרים רפואים-אולי פה אפשר להקל יותר,אבל הערכה שלי היא שדווקא הרצון להקפיד הוא מצד הממסד הרפואי שמאוד לא רוצה עוד לחץ מצד משתמשים שיבאו וידרשו ממנו להחזיק ותת חומרים,שגם ככה עושים בלאגנים לרופאים,ועושים שם רע לאותם קופות חולים-היו שמחים להוציא את זה מהידים שלהם.
הערכה שלי זה מסע של דון קיטחה ,אבל אמונה אף פעם לא היזקה לאף אחד.
אבל..

שלוש דברים

1. אתה מדבר אלי כאילו אני אחד המועמדים, אז זהו שאני רק מתנדב להפעיל את הפורום פה, זה כל החלק שלי במפלגה.
2. מריחואנה היא לא חשיש, גראס זה שוב שם אחר של מריחואנה שזה לא חשיש, תלמד קודם מה ההבדל בין שניהם.
3. השוואת בין אלכוהול ומריחואנה (עזוב סמים אחרים, אף אחד לא דיבר עליהם פה) והגדרת את הנזקים שהאלכוהול עושה וטענת שככה זה מריחואנה, אז לידיעתך אתה טועה, צא ולמד על הנושא לפני שאתה זורק כאן משפטים, הנה מקור מצויין, מאמר אחד שמשווה בין השניים ובאתר הזה יש עוד מידע דומה : http://www.קנאביס.com/קנאביס-ובריאות/מחקר-חדש-שימוש-בקנאביס-בקרב-צעירים-לא-פ/

therux00

New member
טוב צודק קצת חפרתי אל תקח את זה קשה

אני פה כי קיבלתי הזמנה פתחתי וראיתי את המצע,ניראה לי קצת לא אכיל שטיות,אני מימלא כניראה לא הולך להצביע לאף אחד ,פשוט אין למי להצביע שיעשה פה באמת טוב,כולם אחרי הבחירות יכסחו לי ולכל שאר העם את הצורה,בעוד הם ירגישו כמו נסיכים,במיקרה הטוב,במיקרה הרע הם ירגישו הרגשה שהם בשליחות שנועדו לעשות משהו(זה הבעיה בחכים החדשים כניראה),לפחות הותיקים מבינים שיש לעבודה שלהם הרבה הטבות,אבל לא באמת יכולים לעשות משהו עם כל הלובים שיש..לא אני לא קשור לכנסת,ואני לא בן אדם חשוב,בסך הכל גוב קטן קצת כסף,ואם זה צריך לחיות,לגבי קאנביס אני מכיר אחד חולה שכן מקבל אבל הוא בריאותית באמת על הפנים,הלוואי והייתי יכול לעזור לו יותר,כי אני יודע שהוא ככה ככה.וכן הוא צריך את החומר אחרת הוא בבעיה,וזה כן עוזר לו,ככה שלא הכל רע..

קודם כל תלך לבחור!

אסור לזלזל בזה, זה לא משנה למי תבחר, אבל אסור להגיע למצב שמי שמצביע אלו קבוצות מיקוד ובסוף נבחרים הלא נכונים כמו עד עכשיו, חייבים 80 אחוז ומעלה של בוחרים, אחרת אנחנו מבזים את הזכות שלנו לבחור.
שנית, אני מקווה שאתה קורא את המצע של ארץ חדשה ולא מתייחס למשנה של דקל שהבאתי פה כמצע, כי דקל הוא רק חלק מהרשימה, וכאן פשוט רשום מה הוא מתכוון לעשות למען דבר אחד מתוך כל הדברים שהמפלגה מתכוונת לעשות כשתיבחר, ואגב לא רק כאשר היא תיבחר, אלא כל הזמן,
ממליץ לך לחפש על תמיר חג'ג' ולראות מה הוא עושה גם בלי קשר לבחירות.
רק אהבה תנצח

למעלה