דראפט 2023

Krit123

Well-known member
*סדר הבחירות המלא כולל טריידים למי שמעוניין

*ההורנטס לקחו את ברנדון מילר בבחירה 2. מייקל התרשם ממנו והיה מעורב בהחלטה.
השנקל שלי - (למרות שלא ראיתי את מילר משחק) לא מדלגים על סקוט, אלא אם כן האלטרנטיבה הפרידה את עצמה, ולפי הדעה הרווחת, היא לא. לא חושב שמדובר בטעות מטורפת או משהו, פשוט בהתחכמות מיותרת.

*פורטלנד זכו מההפקר כאמור, ועד כה דיים לא הגיב בתמונה של ארתור עושה אגרוף. נעקוב מקרוב אחר המהלכים הבאים שלהם. סיימונס לטעמי מיותר, גרנט שחקן חופשי עם ציפיות שכר מופרזות.

*הכפלנו את כמות התאומים בליגה: אמן ואוסר תומפסון נבחרו אחד אחרי השני (4-5) על ידי יוסטון ודטרויט בהתאמה. קריס מורי כמעט הצטרף לאחיו קיגן בסאקרמנטו (בחירה 24), רק בשביל שפורטלנד יאספו אותו בחירה אחת לפני. מצטרפים לאחים מוריס ומרטין כמדומני.

*קאם וויטמור, שמועות קשרו אותו ליוסטון בבחירה 4 צלל עד ל.. יוסטון בבחירה ה-20. המון קבוצות דילגו על מי שנחשב מועמד טופ 8 כמעט ודאי.

*דאלאס היו עסוקים: העבירו את הבחירה העשירית ובעיקר את החוזה של ברטנס לתאנדר בתמורה לבחירה ה-12. בטרייד נוסף קיבלו מהקינגס את הבחירה ה-24 ואת רישון הולמס, לא ברור מה נתנו בחזרה.

*קצת דנבר: לא הבנתי את הפואנטה. עשינו טרייד כפול על מנת לטפס לסוף הסיבוב הראשון רק בשביל לאסוף מקבץ שחקנים שהיו זמינים במיקום המקורי או אפילו לא היו נבחרים בדראפט. שינוי חד בפילוספיה - במקום שחקנים אתלטיים שמסוגלים לשמור מספר עמדות ולרוץ את הרצפה (במחשבה שאנחנו מסודרים בהתקפה ויהיה להם קל להתפתח בכדורסל שלנו), בחרנו ב3 שחקנים מבוגרים (גילאים 21-24) ללא אפסייד שלא באמת שומרים ולא אתלטיים במיוחד (כן קלעים טובים however). באמת שהיה פה מימד של הטרלה בהתחשב בשמות שנשארו על הלוח לא פחות מ3 פעמים והיו מתאימים בול, או לפחות היו מספקים קצת הייפ. אי אפשר היה לבחור יבש מזה.
אז למרות התלונות, כמובן שאני לא באמת מתלונן כי הרגע זכינו באליפות ומספיק שרק אחד מהם יתעלה על המוניטין בהגנה, ואנחנו מסודרים.

מתחת לרדאר
*מיאמי לקחו את חאמי חאקז (מבטאים אה-קז) בסיבוב הראשון, מחכה תקופה שיכנס לליגה, פשוט baller עם משחק מגוון.

*הווריורס הנחיתו יופי של סנטר מחליף בבחירה הלפני אחרונה בדראפט.

*ג'י ג'י ג'קסון, שחקן שהתחיל את העונה כמועמד טופ 10 התדרדר עד למעמקי הסיבוב השני, נבחר על ידי ממפיס. הדקייס רציני עם פוטנציאל בשמיים, לא בטוח שהגריזליס הארגון הכי טוב עבורו, נעקוב.

*הפייסרס עשו יופי של דראפט, על הנייר. בחירות מתבקשות בהתאם לצרכים.

*בנוסף לוומבי, הספרס הנחיתו את סידי סוסוקו בסיבוב השני, יופי של ואליו.

*הלייקרס לקחו צמד פרשמנים, מפתיע בידיעה שהם מחפשים להתחרות כאן ועכשיו.

Rapgamer

Well-known member
אני לא ממש מכיר את הפרוספקטים אז אין לי הרבה מה לתרום לדיון. קצת מוזר לי שיש הרבה יותר הייפ סביב סקוט בהשוואה לברנדון מילר. יש לך הסבר לזה?

myway23

Active member
הסלטיקס שקיבלו את הבחירה ה 25 מהגריזליז, עשו סדרת טריידים ובסופו של דבר לקחו את ג'ורדן וולש בבחירה ה 38. בנוסף יהיו להם 4 בחירות סיבוב שני.
נראה שהם עשו את זה כדי להימנע ממשכורות כדי שיהיה להם MLE של כ 5 מיליון.
נראה לי גם שהאסטרטגיה היא לעתיד, הם חושבים שבחירות סיבוב שני יהיו שוות יותר בעתיד בגלל כל חוקי ה CBA והיכולת "לחסוך" בעזרת בחירה סיבוב שני.

anfield1

Member
אומרים שסאם פרסטי מאוד רצה את קייסון וואלאס מההתחלה אלא אם בילאל קוליבאלי יהיה זמין.
ברגע שפרסטי שמע שטורונטו מוכנה לעשות טרייד למקום 11 ולקחת את וואלס, הוא החליט לקחת את החוזה של ברטנס מדאלאס ואת בחירה 10 שלהם כדי להיות בטוח שהוא לא מפספס את השחקן הזה.
הבנתי שהוא מצוין הגנתית. התקפית יש עוד עבודה.
יהיה מעניין, נראה אותו בסאמר ליג.
במקום 50 בחרנו באיזה סיפור סינדרלה, שחקן שהתמוטט ב2020 והחמיץ שנתיים. חזר והיה מצוין ב2022.
מקווה שהוא ו/או ברטנס יכולים לתת קצת משהו חדש לעמדות הפנים אצלנו, נקודת החולשה של הקבוצה.

עוד 10 ימים סאמר ליג...מקווה לראות את צ'אט.

88nothing

Active member
דאלאס עשו יופי של ערב דראפט.
1.הורידו את השכר של ברטנס => קיבלו חריגה על השכר שלו, כאשר כל מה ששילמו זה לרדת ממקום 10 ל12.
2.ב12 בחרו מפלצת, דריק ליבלי אומנם נתן עונת מספרים חלשה בדיוק, אבל הוא הרבה יותר טוב מזה, סנטר מפחיד הגנתי שלפי מה שרואים באימונים, פיתח גם קליעה מהפינה.
3.קיבלו את הומלס מסקרמנטו בשביל חריגת הטרייד שקיבלו במקור ממאוקסי, וכפיצוי קיבלו את בחירה 24.

בסוף הם משלמים 12.5M לשחקן שיכול להיות שמיש עבורם לעומת 17M לשחקן שלא באמת שחיק בליגה.

מיאמי
לקחו שחקן שמתאים להם בול לקאלצ'ר, אבל יכלו לקחת אותו(לפחות לפי הערכות) 10 בחירות נמוך יותר.

יוסטון
להרים את וויטמור בבחירה ה20, גם אם הוא עם בעיות רפואיות זה מאוד נכון עבורם, כמובן שיש להם מזל ענק.

88nothing

Active member
הסלטיקס שקיבלו את הבחירה ה 25 מהגריזליז, עשו סדרת טריידים ובסופו של דבר לקחו את ג'ורדן וולש בבחירה ה 38. בנוסף יהיו להם 4 בחירות סיבוב שני.
נראה שהם עשו את זה כדי להימנע ממשכורות כדי שיהיה להם MLE של כ 5 מיליון.
נראה לי גם שהאסטרטגיה היא לעתיד, הם חושבים שבחירות סיבוב שני יהיו שוות יותר בעתיד בגלל כל חוקי ה CBA והיכולת "לחסוך" בעזרת בחירה סיבוב שני.
הבנתי שהCBA החדש מאפשר לתת חוזה מובטח ל4 שנים לבחירת סיבוב 2, עד היום היה ניתן לתת שנתיים.

myway23

Active member
לפי מה שאני זוכר לא הייתה בעיה להחתים ל 4 שנים (לא מובטח) אבל אולי אני טועה.
ומסכים איתך, דאלאס עשו אחלה ערב בדראפט.

Krit123

Well-known member
תגובה מרוכזת
@Rapgamer
בערך, מילר מבוגר מסקוט, וסיפק מספרים פחות מרשימים מול התחרות החזקה שפגש (ביחס לחלק הרך בלו"ז). בנוסף הוא סיים ממש גרוע בצבע, ביחס לגבוה ובהשוואה כללית לאחרים, מזכיר קצת את ג'ברי סמית' מהבחינה הזאת.
סקוט לעומת זאת שיחק בג'י ליג כבר בגיל 17, עם נוכחות של וטרן וattitude מול תחרות חזקה בהרבה, לא ראיתי ילד משחק עם גישה כזו בסביבה של מקצוענים מאז לוקה. העונה אומרים שהוא היה פחות טוב, ראיתי אותו רק מול וומבי. במפגש הראשון הוא הוביל את הקבוצה לניצחון למרות הופעה אדירה של ויק, והתגנבה בי מחשבה מופרכת שאולי אנחנו צופים במיקרוקוזם של הקריירה שלהם - וומבי יספק היילייטס ומספרים מעולם אחר, בזמן שסקוט יהיה זה שמנצח. יבצע את המהלכים הנכונים, ירים את החברים סביבו, ישמור על קור רוח בדקות ההכרעה.
לסיכום, להבנתי מעריכים שהhigh end projection מילר היא יותר פול ג'ורג' לאחר השיא מאשר פיק טייטום. הייתי מוכן לבארקט שסקוט יהיה במינימום דארון פוקס, כך שהתקרה שלו היא באזור הפריים ווסטברוק/רוז/ג'ה.

@myway23
מאוד אהבתי את הבחירה שלכם בסיבוב השני, רציתי אותו באחת הבחירות שלנו. אל תצפה ממנו להיות טוב מיד, ייקח לו זמן, רק אומר שהוא בקלות שחקן NBA.

@88nothing
אז זהו, מסתבר שגולדן בנו על חאקז מיקום אחד מעל ההיט, אז כנראה אספו אותו בזמן.

@anfield1
לא קצת מוזר שפרסטי כיוון דווקא לרכז נוסף? יצא לנו לדבר על ריבוי הגארדים שלכם, והמחסור ב-4, וואלה אני לא יודע איך הדברים אמורים להסתדר עכשיו.

anfield1

Member
@anfield1
לא קצת מוזר שפרסטי כיוון דווקא לרכז נוסף? יצא לנו לדבר על ריבוי הגארדים שלכם, והמחסור ב-4, וואלה אני לא יודע איך הדברים אמורים להסתדר עכשיו.
כנראה שלא היה גבוה שהוא מרוצה ממנו בנקודת הזמן של בחירה 10.
אני חושב שיש פה מחשבה על העתיד, רוצים גארד שיוכל להיות LOCK בהגנה ואז אולי התלות בדורט תפחת ויוכלו לבצע עליו טרייד במידת הצורך.
קוליבאלי ו-וואלאס יושבים על הטיקט הזה לכאורה.
מה יהיה איתנו בגבוהים? אני מניח שצ'אט+ג'יילין וויליאמס, מעבר לזה אולי בכל זאת נמצא שימוש בברטנס של דאלאס?
לא לשכוח שהעונה קנריץ' וויליאמס וג'יילן וויליאמס שיחקו 4-5. לא לשכוח גם שדיינג הוא פרוייקט שמאמינים בו והוא צפוי לעשות קפיצת מדרגה העונה.
כשאני בוחן את הסגל שלנו יש כבר 11 שחקנים שדי חייבים לקבל דקות: SGA, דורט, צ'אט, גידי, דיינג, ג'יילן וויליאמס, ג'יילין וויליאמס, קנריץ' וויליאמס, ג'ו, וואלאס, וויגינס.
והשארתי בחוץ לגמרי את פוקושבסקי, מאן, ווטרס, JRE.
כלומר יש פה המון שחקנים...מניח ששוב נראה הרבה הרכבים נמוכים ואולי בהמשך טרייד של 4 על דורט.

למעלה