דרדלוקס וכאלה
|ראסטות|

avshalomariel

New member
צריך עצה ממומחים ../images/Emo6.gif

אני שוקל לעשות ראסטות, או דרדלוקס בשמן המקורי, ואני מודאג מעניין קטן כלשהו. כינים!!! מה לעזאזל אני אמור לעשות אם יש לי כינים בראסטות, להוריד הכל? או שיש שיטה מיוחדת/חומר מיוחד? אשמח לתשובה, ערב טוב

tush zoya

New member
מספרה לראסטות בקינג' גו'רג' - ת"א

אולי מישהו יודע איך קוראים לה? טלפון? משהו? תודה!

למה שיהיו כינים?

תחפוף כשאתה מרגיש שאתה ממש מזוהם.. כשהייתי עם ראסטות הייתי חופף כל שבועיים בערך והם נשארו בנות זונות.. לא יודע אם יש חומר מיוחד כי אנשים שהכרתי והיו להם כינים בראסטות- הורידו ת'ראסטות.. פשוט תזהר כשאתה הולך לים וכאלה לא להכנס עם הראש יותר מידי לתוך החול...

fleaboy

New member
קוראים לה דרדי

או המספרה של קוטג' והמחירים שם מאודדדדד יקרים... לא מומלץ בכלל

מזתומרת "או המספרה של קוטג' "?

איזה סאטלות רצות פה אהההההההההההההההההה
הדרדי בקינג ג'ורג' היא של קוטג'
-כשף!

חולקת על דעתך ידידי..

הוא יכול להידבק בכינים, וזה לא נראה לי נעים! כי טאכלס כשיש ראסטות וכינים והוא עושה טיפול, הן ישארו לו על הראש מתות! אבל, אם הוא ישמור על עצמו ועל הראש שלו, אין סיבה שהוא ידבק :] -כשף!

זו בדיוק הייתה הכוונה שלי

ולי היו כינים פעם. זה לא נעים קורה כמעט לכולם אבל יש מה לעשות עם העניין. בסיבוב הבא אני יודע למשל שלא יהיו לי כי אני כבר אדע מה לעשות נגד. שיטה מצויינת לנדבקים פוטנציאליים-שמן רוזמרין, טיפה מאחורי כל אוזן לפני השינה, זה עובד!

Just Adi

New member
אם יש מורידים...

לצערי כבר היו לי פעמיים כינים, אמרו לי שגם כל חומר רגיל נגד כינים עובד אחלה במינון גבוה. הלכתי אבל על משהו יותר פשוט, ערק, בקבוק ערק על הראש, שקית מעל או כובע מקלחת כזה, משאירים לחצי שעה בערך אחרי זה שוטפים. זהו. מחוסלות :)

avshalomariel

New member
ו...

זה לא מפריע לכם כשהכינים נשארות מתות על הראש? (תודה על התשובות אגב
)

איככ...יש כאלה שממיתים אותן..

עם כוהל, נפט או שמפו נגד כינים ומשאירים אותן מתות על הראש בעעעעע
לא מומלץ!! -כשף!

kacha

New member
יא חננה

:) כשלי היו כינים בתקופה שהיו לי ראסטות אז מה שאני עשיתי, פשוט הלכתי לים המלח.... בתקופה של שבועיים הייתי הולך לשם הרבה, וכל פעם הייתי שם את הראש שם לאיזה רבע שעה.... ומאז לא חזרו אלי הכינים מעולם....:) ים המוות מועהעהעהעה

מי חננה? ../images/Emo6.gif

לא חזרו הכינים? ומה עם הכינים המתות?? התנדפו? איכסססססס... נראה לך הגיוני חיות על השיער שלך?
אוי אוי נהיית לי צמרמורת אני רק חושבת על הכינים
-כשף!

kacha

New member
ביממלח ממש חם

כך שאחרי שהרגתי את הכינים אז הן פשוט התאדו באוויר. :) לא... אני מאמין שרובן פשוט נשטפו בחפיפות שדאגתי לחפוף הרבה יחסית גם באותה תקופה. לחפוף זו לא מילה גסה לראסטות. ונראה לי מאוד הגיוני חיות על השיער שלי האמת....... נראה לך הגיוני שיש לך סוג של תולעים מתחת לעיניים? כי לפי מיטב הבנתי יש לנו כזה דבר.... הפחד הזה מחרקים מיותר למרות שהרבה מהם באמת מגעילים :) אבל לא מפחידים... אדרבא חיות שלשום הייתי ליד יער קדימה (אני מספר את זה תכלס רק כדי לומר שהייתי בסביבהשלך:)) ועלו עלי קרציות פעם ראשונה בחיים שלי זה היה מבחיל משהו... קרציות! געוואלד!

חחחח יא חננה :)

כולי קרציות? אבל תאכלס, זה רק כל אחד מה הוא רגיל, אתה לכינים, אני לקרציות מידי פעם של הכלבה שלי.. עלו עליי כמה פעמים והגעתי למצב שאני כל-כך מורגל שלכלבה שלי יש קרציות שאני עובר עליה עם היד עד שאני מוצא קרציה, תולש אותה ומוחץ אותה למוות עד שהדם משפריץ, בת זונה מוצצת דם.. אל תתפסו ממני עכשיו פסיכופט, לקרציות האלה מגיע מוות אלים פשוט...

למעלה