דרייבר בחלונות 10 עבור HP Pavilion dv7-6163us Entertainment Notebook PC

חלאה

New member
יש לי את המחשב הנייד הזה. היה מותקן עליו חלונות 7 והכל עבד בו.
אחרי פרמוט והתקנה של חלונות 10 יש בעיה עם הכרטיס רשת אלחוטית. המחשב לא מציג לי רשתות זמינות. באתר של HP
יש דרייברים להתקנה, התקנתי את מה שניתן (חלק האנטי וירוס חוסם) ועדיין הבעיה לא הסתדרה, האם יש אפשרות למצוא את הדרייבר עצמו ולעדכן דרך מנהל התקנים (יש התקן אחד לא מוכר).
אשמח לעזרה.

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
יש לי את המחשב הנייד הזה. היה מותקן עליו חלונות 7 והכל עבד בו.
אחרי פרמוט והתקנה של חלונות 10 יש בעיה עם הכרטיס רשת אלחוטית. המחשב לא מציג לי רשתות זמינות. באתר של HP
יש דרייברים להתקנה, התקנתי את מה שניתן (חלק האנטי וירוס חוסם) ועדיין הבעיה לא הסתדרה, האם יש אפשרות למצוא את הדרייבר עצמו ולעדכן דרך מנהל התקנים (יש התקן אחד לא מוכר).
אשמח לעזרה.
באתר עם דגם המחשב שלך אין תמיכה כלל בווינדוס 10 זה בעייתי. אם הפיתרון שנתנו לא יעבוד. הפתרון השני הוא לקנות כטיס רשת חיצוני יש זולים ותהיה רשת עם דרייברים מתאימים. הזול עולה פחות מ40 ש"ח...

חלאה

New member
באתר עם דגם המחשב שלך אין תמיכה כלל בווינדוס 10 זה בעייתי. אם הפיתרון שנתנו לא יעבוד. הפתרון השני הוא לקנות כטיס רשת חיצוני יש זולים ותהיה רשת עם דרייברים מתאימים. הזול עולה פחות מ40 ש"ח...
כרגע אני איתו עם כרטיס חיצוני, זה מפריע לי בעין. את הדרייבר שהציעו לי כבר ניסיתי כי הוא מהאתר של HP, כל פעם שאני מנסה להוסיף אותו דרך מנהל התקנים. הגדרתי את ההתקן כהתקן רשת ושם יש רשימה של כמה חלק מהם פשוט נותנים לי מסך כחול וחלק פשוט לא עובדים. אני מניח שאם תמיכה או בלי תמיכה הדרייבר של חלונות 7 מתאים רק צריך לדעת איזה הוא מבן כולם ואיך להגדיר.
ניסיתי גם להחליף כרטיס רשת פנימי לסוג אחר אבל המחשב מזהה את השינוי בחומרה ולא ממשיך לעלות.

למעלה