דרך חיים:

היהדות היא הדת הכי מוסרית ורוחנית, והראשונה שהביאה לעולם את המוסר ואת המונותיאיזם. היא גם עברה את הצרות הכי קשות בהיסטוריה ושרדה אותן יפה. התנ"ך הוא הספר הכי טוב בעולם מבחינה ספרותית. התורה מכילה את כל האפשרויות הספרותיות והאנושיות. ארץ ישראל נמצאת במרכז העולם בין שלוש יבשות. יש בה אקלים טוב, אור מיוחד, טבע אנושי ויפה וחקלאות טובה מאוד עם הרבה דברים מתוקים. השפה העברית הרמונית ואמתית. היא לא מתעכבת על אופי אלא מתרכזת באמירת הדברים כמו שהם במשמעותם האמתית, והמשחק המוזיקלי בה חיצוני בין הצורות ולא בתוך המלה. "התקווה" הוא המנון מאוד יפה, שבניגוד להמנונים אחרים עוסק פחות בגאווה ויותר בתקווה נוגה. אמריקה המעצמה הגדולה והעשירה בצד האחר של העולם אוהבת במיוחד את ישראל ועוזרת לה, ובה מדברים אנגלית שגם היא שפה אונומטופאית ויפה ומשמשת כבינלאומית. מדינתנו חלשה כי היא חדשה, אבל אני מאמין שבעתיד יבואו הרבה יהודים מהגולה לישראל וישפרו אותה. אנחנו ארץ קטנה ומוקפת אויבים, אבל הצבא שלנו מאוד חזק ומגן עלינו.

אני יהודי ישראלי, רוחני מאוד ומוסרי מאוד ובעל חשיבה מופשטת. יש לי משפחה מכובדת, סבי היה ראשון הצנחנים ודודתי הייתה כמה זמן רקטור האוניברסיטה העברית. אני כותב המון שירים בכל הנושאים, שר מיוחד ומורכב וממציא רעיונות מורכבים בתחומים שונים. עיקר העיסוק שלי כתיבה וכל הקשור למלים. אני מאמין שמלים הן הדבר הכי מופשט, שמבטא את המשמעות באופן הכי פחות אמצעי. אני יוצר פרויקטים חשובים כמו בינה מלאכותית, תיאוריה פילוסופית קיומית ושפה מדעית מדויקת. אהבתי באהבה אדירה שאין לתאר אשת מקצוע, ועברתי את התהליכים הנפשיים הכי חשובים ומיוחדים שיש כדי לשפר את העולם. אני מחפש דרכי תקשורת חכמות, מעניינות ויפות. אני גר במקום נהדר, ובו יש לי בת זוג נהדרת שהיא תמיד שקטה ועדינה ולא עושה רע לאיש.

dory30

Well-known member
נראה לי שבשביל להקים פורום צריך לפנות להנהלת האתר.

לדבר עם חברים על תחביבים ועל נושאים רגשיים.
לדבר מאוד ברור ולעניין, בשפה יפה אבל במלים פשוטות.
לא לתת מידע שאני לא רוצה.
להיות שמח, אמיתי ועדין.
לנסות לפתור מריבות בהסברים, אבל כשאדם עצבני ולא מקשיב להניח לו.
לנזוף בסמכותיות במקום לדבר רעות על אנשים.
לתת הרבה אהבה ודאגה לחברים.
ליצור אמנות מקורית ומעניינת.
לבצע מחויבויות בחריצות ובנאמנות.
לחיות בריא ונכון.

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
לדבר עם חברים על תחביבים ועל נושאים רגשיים.
לדבר מאוד ברור ולעניין, בשפה יפה אבל במלים פשוטות.
לא לתת מידע שאני לא רוצה.
להיות שמח, אמיתי ועדין.
לנסות לפתור מריבות בהסברים, אבל כשאדם עצבני ולא מקשיב להניח לו.
לנזוף בסמכותיות במקום לדבר רעות על אנשים.
לתת הרבה אהבה ודאגה לחברים.
ליצור אמנות מקורית ומעניינת.
לבצע מחויבויות בחריצות ובנאמנות.
לחיות בריא ונכון.
מה ההמלצות שלך
לחיות בריא ונכון?

אני מנסה להיות צמחוני ודתי. אני מתקשה לא לאכול הרבה ממתקים. אני מתעמל בחדר כושר ובבריכה אבל לאחרונה אמרו לי שכיוון שהיה לי ניתוח במפשעה בילדות אסור לי להרים משקולות כבדות.

למעלה