דרך טובה ללמוד את ה Q CODES

• פותח הנושא RLFD
  • פורסם בתאריך

RLFD

New member
דרך טובה ללמוד את ה Q CODES

אני נמצא כרגע בקורס לדרגה ד', וכמות ה Q CODES כל כך גדולה שאני לא מצליח לשנן אותה.. למישהו יש שיטה טובה ללמוד אותם? תודה מראש..

4Z7DHD

New member
Q CODES

אני הולך לעבור אתכם את חלק המורס, ויש לי בעיה כפולה ומכופלת............. הדרך שלי - השגתי את הדיסק של ARRL ומאז כמה שבועות הוא מנגן קבוע כל בקר וכל ערב. זה יותר מעניין מאשר לשמוע את מופז למה החוק לא נקרא על שמו............... תקליט את עצמך - צרוב על דיסק ותשמע את זה בבקר בדרך לעבודה ובערב בדרך הביתה. אפילו תיש זקן וסנילי שכמותי מקשקש כבר מורס ממש לא רע............ אהההה.........אם אוהד שואל אם הייתי פה וקפצתי בראש - אל תספר לו, שיישאר בינינו...

Ohad4Z5RZ

New member
החלטת לעקוץ?

אני את המבחנים עשיתי כבר לפני יותר מ-15 שנים. ואת קודי ה-Q אני מניח שאני עוד זוכר...

kdr

New member
נסה לדבר בהם עם החברים, כזה כאילו

תחשוב שמגיעה איזה שאפה, אתה שואל את החבר'ה QRZ ? והם עונים לך CQ מישהי שמתאימה לך. תוך חודש אתה אלוף.

kdr

New member
נזכרתי בעוד

אחרי ערב עם בחורה, אתה שואל "את QRV ? נלך לQTH שלי או שלך ?"

RLFD

New member
אתה בן 51? ויורד על ילד בן 19?

אם אתם מחפשים מה דפוק כל כך בקהילה שלכם, הנה התשובה

kdr

New member
בזה מתמצה הידע שלי בקודי Q

אני חייב לציין לטובה את העובדה שטרחת לבדוק את העולם שלי מסתבר שאתה יותר אינטלגנטי מהממוצע. גם אני קיבלתי 100 בפסיכומטרי מאחל לך הצלחה, מי שצוחק חי שמח.

4z5pj

New member
Q CODE

מסתבר שאתם טובים רק בלעקוץ אחד את השני לפי מה שאני עוקב אחרי הפורום ולרוב לא טורח להגיב. אני עברתי את דרגה ד' לפני 5 שנים(בן 39) ולשנן Q CODE זה קל וזה רק ענין של רצון מולא קשור לגיל ובקורס שלנו היו גם אנשים מעל גיל 60 שעברו את הקורס. דרך אגב, בשידור SSB משתמשים בקושי ב 5-6 קודי Q . לגבי המורס אני ממליץ להוריד מהאתר של 4Z1PF את הקבצים וללמוד מהם זה קל יותר. נעזרתי גם בתוכנה חינמית שנקראת CW_PLAYER . אז חברה שיהיה בהצלחה לכולם .זה ממש לא בשמים לעבור דרגה ד' או ב' . בהצלחה ו 73

RLFD

New member
קצת עצוב שמראש אתה מתייחס אלי כאילו

שאני טיפש והאינליגנציה שלי לא גבוהה. מה אתה מנסה להוכיח פה? תודה למי שמנסה לעזור

kdr

New member
ממרומי גילי המופלג

אין לי כוונה להתנצח איתך ניסיתי להעלות חיוך
על שפתיך אם עצוב לך, חבל. העולם מצחיק אז צוחקים. שיהיה לך אח'לה יום מצחיק. או שזה "למכירה לרציניים בלבד"

למעלה