דרכי הגעה לג'אמיקה?

Ohadiiii

New member
דרכי הגעה לג'אמיקה?

אהלן קוראים לי אוהד ואני מת להגיע לג'אמיקה הקטע היותר מסובך זה שאני בדרום אמריקה ואני מחפש איך אפשר להגיע לאי החלומי עכשיו אני יודע שאפשר ממיאמי או טורונטו או מקובה, השאלה איך אני יכול להגיע מקולומביה או מפנמה כי זה מאוד קרוב גאוגרפית אם מישהו יודע זה יעזור לי מאוד ועוד יותר אם הוא יודע גם מחירים תודה רבה

אהלן אוהד

לגבי מחירים אני לא יודע, אבל למיטב ידיעתי קולומביה ופנמה הם בין היעדים מהם ניתן לטוס לאי. תריץ חיפוש על האינטרנט, בדוק עם סוכני נסיעות. זו לא צריכה להיות בעיה גדולה, או בעיה בכלל ליתר דיוק... בהצלחה! עדכן אם תיסע!

Ohadiiii

New member
there is a problem

sorrey that i write in english its beacuse i am now in chile the problem is the websites of the travel egengy that i allready enter was at spanish so if there is anyone that was at jamaica or know how to get there it will helpfull and i planing to go there anyway in september

גבר

חייבים להיות גם אתרים באנגלית, סוכני נסיעות הם אנשים שצריכים לדעת אנגלית... אני מבין שבין כה אתה מטייל בין מדינות, נסה לחפש משרדי נסיעות שם, שאל אנשים ברחוב על משרדי נסיעות פופולאריים. תהיה יצירתי. אלו לא היעדים הפופולאריים לחבר'ה מהארץ, שלרוב נוסעים דרך ארה"ב, קנדה או אירופה...

למעלה