*** דרמות אונליין ***

ForYourLove

New member
ריין מבחינתי, משחק ממש טוב.../images/Emo99.gif

אני אוהבת את המשחק שלו, ומתחברת לדמות שלו בכל הדרמות שהוא שיחק. אין ספק שגם היון בין הוא שחקן מוכשן.
לדעתי, המשחק שלהם מאוד דומה, אמיתי, מתאים לטרגדיות.

ForYourLove

New member
../images/Emo14.gifBad Love - אהבה רעה.../images/Emo14.gif

אני התחלתי לפני בערך שעה וחצי את הפרק הראשון של דרמה זו. וכן, מהדקה הראשונה כולי מאושרת שמצאתי סוף כל סוף לאחר תקופה ארוכה של ניתוק מדרמות אסיאתיות את הדרמה הפתיחה שלי לתקופה הבאה. לא קראתי את העלילה, לא רוצה לקרוא, אך כן רפרפתי..נשמע מאוד טוב.
יש לי שאלה, אולי נתקלתם באחד החוקים של הקוריאנים ואולי בכלל - אסיה באשר לבגידות נישואים : אם אדם נשוי בוגד ואישתו תופסת אותו, היא יכולה להכניסו למעצר ? כלא ?
למישהו יש המלצה לעוד טרגדיה מלבד :
אהבה שצריך להרוג.
מלכת השלג.
ליטר של דמעות.
קמיסמה. מקווה שלא שכחתי עוד טרגדיה שראיתי.. אני מאוד מתחברת לטרגדיות.
Bad Love
אפשר לומר שהתחלתי לצפות בדרמה הזו רק בגלל 2 סיבות, האחת, השם של הדרמה, השניה, הדרמה ברשימת המומלצים של אתר mysoju. מישהו צופה / צפה בדרמה זו ?

mishi 1

New member
אממ

שמעתי מלולי שנשים יכולות להכנס לכלא על בגידה אבל גברים לא... שוביניסטי או לא שוביניסטי?
וגם עד לאחרונה הילדים היו שייכים לאבא (למרות שהאמא עושה את ההריון+לידה+כל המטלות) ורק לאחרונה הבנתי שיצא חוק של אממ שיוויון בנושא. אכן...
הקוריאנים כנראה תקועים עמוק בעבר עוד יותר ממה שחשבנו, אבל לפחות, הם מתקדמים. בקשר לטרגדיות: 1. IM SORRY I LOVE YOU - השיר מאוד יפה. סה"כ הסדרה נחמדה וצורת המוות.. ממ... מקורית
הרי לך קליפ לטעימה http://www.youtube.com/watch?v=g20C5k5jrGQ זה קליפ רשמי. 2. סתיו בליבי - או סיפור של סתיו - סדרה יפה, עם הראשית של פול האוס, הפעם בתפקיד יותר רציני. אני הכי אהבתי את ההתחלה שהם היו ילדים. היה לטעמי הכי מרגש... יותר מהסוף. 3. מה קרה באלי..- אני חושבת שזו סדרה נוראית והסוף הוא פשוט טראומה לחיים.. אבל איך שבא לך

ForYourLove

New member
../images/Emo26.gif

וואו, קשה לי להאמין שהם לא שינו את השובניזם הזה ! איפה אנחנו חיים ? בימי הביניים ?! לא, ממש לא ! חחח
וד"א, למה אישה בכלא וגבר לא ? מה ההבדל ?! אישה מפתה ? אז היא צריכה להיות סגורה ומסוגרת בתוך 4 קירות צבועים בלבן ?
ועוד גם במקרה של גירושים הילדים קיבינימיני שייכים לאבא ? מאיזו זכות ?! מבחינתי, (כן, כרגע אני בלי אהבה ואני מדברת שטויות אבל..) רק זרע הגברים תורמים, כל השאר, רק מיותר ! אישה בימינו יכולה להתמודד לבד ! ועוד לקחת לה את הילדים ?!?!?! זה לא נתפס.
קרנית, הטרגדיה "סליחה, אני אוהבת אותך" היא בהחלט טרגדיה ? כי לפי הסירטון, לא בדיוק הבחנתי במשהו סיגנון הטרגדיה. מה שכן, ההוא, ההוא השרירני עם הגופיה האדומה מזכיר לי את הגוף והפנים של ריין..
ולגביי הטרגדיה "מה קרה באלי ?" - למה הטרגדיה הזו איומה לחיים ? דומה ל...? ליטר של דמעות ? יותר גרוע ?

mishi 1

New member
אני מצטער, אני אוהב אותך

כן זו טרגדיה מהכבדות של דם ובכי כל היום...
אני חושבת שמה שראית טוב ממנה, וראיתי אותה לפני הרבה זמן אבל אני זוכרת שהיא נחמדה בקשר לבאלי זו פשוט סדרה סיוט היא מתחילה מדהים 2 הפרקים הראשונים היא ממשיכה מרוח ובשלב מסויים את רק רוצה שזה יגמר כבר.. אבל הקטע הוא שהסוף הוא אחד הדברים הכי מפגרים לטעמי שיש וכן זו טרגדיה ואני לא ידעתי את זה... עד לסוף... וכאילו אחרי שאת סובלת רוב הדרמה לקבל סוף כזה מפגר..

ForYourLove

New member
חחחח טוב שאת מודיעה לי לפני כן.

לבנתיים אני צופה ב-Bad Love והיא גם קצת נמרחת בפרקים הראשונים, אז אני מוכנה ללכת על צפייה מלאה.

למעלה